• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Систематизация темы "Прививки"

Конфетти   
VIP пользователь   
01 февраля 2013 2340 13
Жду ваших советов и пожеланий как систематизировать тему "Прививки".  И, вообще, надо ли?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Ой, треба, давно треба...
Я б розділила на такі теми щодо щеплень:
- Законодавство (тут про календар щеплень, треба чи не треба за законом, законопроекти тощо)
- Аргументи за і проти
- Робили чи не робили своїм дітям щеплення (тобто лише про власний досвід, з забороною засуджувати та переконувати)
- Окремі підтеми по кожному виду щеплень (можна і групами, наприклад АКДС - це по суті три щеплення, можна і в одну групу)
- Дитячі заклади (садочок і школу я б не ділила)
- Вакцини (які є, кращі-гірші, де купити якщо треба)

Може, ще щось окремо. Бо зараз майже все в одній купі, і щось знайти практично  неможливо. Не знаю, чи варто передивлятися у темі "Прививки" існуючі пости та розкидати їх по підтемам, все-таки забагато там їх. Може, просто цю тему вже закрити, а нові пости хай у нових темах йдуть.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   01 февраля 2013

надо!

как по мне, то для начала просто почистить. но так деликатненько очень. без фанатизма ))) по-моему, там прилично сообщений в духе "а будет в этом месяце в такой-то поликлинике такая-то вакцина?" убрать для начала это. ну и всякие совсем уж лирические отступления не по теме (думаю, тема сильно уменьшится).

Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 mamatanya 01 февраля 2013, 15:01

надо!

как по мне, то для начала просто почистить. но так деликатненько очень. без фанатизма ))) по-моему, там прилично сообщений в духе "а будет в этом месяце в такой-то поликлинике такая-то вакцина?" убрать для начала это. ну и всякие совсем уж лирические отступления не по теме (думаю, тема сильно уменьшится).

т.е. просто убрать часть сообщений и все?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 Конфетти 01 февраля 2013, 15:07
т.е. просто убрать часть сообщений и все?
Я думаю, це не вирішить основну проблему. Знову накидають з часом. Занадто широка тема, "Прививки", як така.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   01 февраля 2013
Якщо її починати "систематизувати", то в багатьох моментах втратиться взагалі сенс розмови. Там після переносу форму і зникнення цитат і так важко місцями зрозуміти, а якщо її ще і порізати - буде взагалі набір постів, слабко пов"язаних загальною тематикою. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 alisa 01 февраля 2013, 15:08
Якщо її починати "систематизувати", то в багатьох моментах втратиться взагалі сенс розмови. Там після переносу форму і зникнення цитат і так важко місцями зрозуміти, а якщо її ще і порізати - буде взагалі набір постів, слабко пов"язаних загальною тематикою. 
Как бы я хотела
Внести в первый пост перечень наиболее типичных и часто задаваемых вопросов с активными ссылками на посты-ответы. Убрать часть постов, ставших неактуальными. После тему закрыть. Дальнейшее обсуждение - в новой.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 Конфетти 01 февраля 2013, 15:13
Внести в первый пост перечень наиболее типичных и часто задаваемых вопросов с активными ссылками на посты-ответы.
А якщо на такі запитання є кілька постів, відповіді у яких протирічать одне одному?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 jozh 01 февраля 2013, 15:18
А якщо на такі запитання є кілька постів, відповіді у яких протирічать одне одному?
Поэтому и жду советов
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 Конфетти 01 февраля 2013, 15:07
т.е. просто убрать часть сообщений и все?

я точно помню, что там много полезного, и что там много мусора, а чего там больше, я не помню так что может быть действительно есть смысл разделить на подтемы, а возможно и просто почистить будет достаточно. ну и по ходу наполнения снова подчищать - а куда ж без этого ))

но если на подфорумы, то я бы делала минимум тем, например:

1.привики. юридические вопросы. (сюда и календарь обязательных прививок, и возможности отказа, и детские сады со школами)

2.вакцины. описания, противопоказания, как протекали, какая реакция организма, какие где купить и т.д.

ну и для поговорить 3.привики: за и против. (ссылки на Комаровского и Червонскую, личный опыт, страшилки и т.д.) и ломать там копья до умопомрачения ))) заодно туда же переносить весь флуд из первых двух тем ))))

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 февраля 2013
Цитата: #10351 Конфетти 01 февраля 2013, 15:18
Поэтому и жду советов
Залежить від того, скільки безсонних ночей Ви готові витратити на вивчення існуючих постів, їх чистку, взаємні посилання, розділ постів на підтеми і т.д.

Якщо по мінімуму зусиль - просто закрити для обговорення (залишити тільки для читання) цю існуючу тему як є, створити кілька нових, більш спеціалізованих за тематикою, і все на тому. А далі поступово люди самі перепостять у нові теми те, що має якесь суттєве значення.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Цитата: #10351 alisa 01 февраля 2013, 15:08
Там після переносу форму і зникнення цитат і так важко місцями зрозуміти, а якщо її ще і порізати - буде взагалі набір постів, слабко пов"язаних загальною тематикою. 
Да, пропали не только цитаты на посты пользователей, но и цитаты и ссылки на другие источники. Переносить смысла,увы,нет. Поэтому такой вариант
Тема "Прививки (часть 1)" - будет закрыта
http://www.mama.mk.ua/forum/ya-mama/zdorov-e-rebenka/160/privivki.html?page=233
Тема "Прививки (часть 2)"- продолжается обсуждение
http://www.mama.mk.ua/forum/ya-mama/zdorov-e-rebenka/10357/privivki-chast-2.html?page=6
Тема "Вакцины"
http://www.mama.mk.ua/forum/ya-mama/zdorov-e-rebenka/10358/vakciny.html
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   02 февраля 2013
Девочки, спасибо за помощь
Просматривают эту тему:

Forum