• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Возьму ребенка на усыновление

Markopolo14   
Новичок   
24 октября 2015 15278 19
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 сентября 2013
"Только страна такая сраная, что даже благое дело - и то за деньги и незаконно." с этим не поспоришь (( с другой стороны уж финансовые проблемы точно не помеха тем, кто выбирает незаконный путь этого благого дела
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   22 сентября 2013
у меня знакомые решили сначала поездить по Домам малютки и только потом обращаться в разрешительные органы (где дают направление и т.д)

Один мальчик им очень приглянулся, но им ответили, что он не усыновляем.. и что детей практически нет и т.д.

и когда они бросили эту затею (ездить по домам) и таки обратились в службу - им дали направление.... посмотреть именно этого мальчика!


вот как такое может быть? (там же им сказали, что мало кто заинтересован, чтоб детей разбирали по домам)
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 20:45)
"Только страна такая сраная, что даже благое дело - и то за деньги и незаконно." с этим не поспоришь (( с другой стороны уж финансовые проблемы точно не помеха тем, кто выбирает незаконный путь этого благого дела

Хорошо, скажем так - далеко не все даже богатые люди готовы в одночасье стать многодетными.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

elena.family

Имя: Евгения
Группа: Новичок
Сообщений: 6
Регистрация: 22.09.2013
Заходил(а): 21.12.2013
Город: Николаев
elena.family
Новичок
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 20:26)
У Вас ще є вимоги щодо віку, відсутності сиблінгів і статусу дитини. А ще як щодо купи діагнозів, які не дадуть інвалідності, але дитина при цьому не буде здоровою? Наприклад, органічне ураження ЦНС, або порок серця, або легка розумова відсталість, або глухота? Якщо таке не лякає, тоді шанси є, навіть на сайті sirotstvy.net можете шукати, серед тих, хто "з особливими потребами". Ну а якщо хочете все-таки більш-менш здорову, то я вже написала.
Я готова усыновить ребеночка от 0 до 4, с любыми болячками, которые можно вылечить (готова вложить в здоровье малыша и деньги и время) или хотя бы удерживать заболевания в стадии ремиссии. Я готова взять двоих деток, но опека врядли даст мне двоих (я одна усыновляю), но если бы мне предложили двоих, то точно бы не отказалась. Финансы позволяют поднять на ноги даже двоих.

elena.family

Имя: Евгения
Группа: Новичок
Сообщений: 6
Регистрация: 22.09.2013
Заходил(а): 21.12.2013
Город: Николаев
elena.family
Новичок
   22 сентября 2013
Если кто-то сам усыновлял не так давно, или может у кого-то из Вас есть знакомые/родственники, кто через это прошел... пожалуйста, пишите в личку. Очень нужны советы тех, кто преодолел этот путь. Спасибо за поддержку!

АЛЕКС26

Имя: АЛЕКС
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 638
Регистрация: 12.02.2010
Заходил(а): 06.08.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
АЛЕКС26
Активный пользователь
   22 сентября 2013
вроде как у государства была така я затея, как осздать вседосьупный банк детей, подпадающих под усыновление, типо имя, возраст, иногда фото)))) никто в нете не искал? должны были еще в прошлом году закончить эту базу и выложить для народа
КеТьКа

КеТьКа

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1769
Регистрация: 18.07.2013
Заходил(а): 21.12.2016
Город: Николаев
КеТьКа
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 Я в шоке как нет детей. У меня двоюродная сестра в том году вышла из интерната. Она мне рассказывала что у них много деток правда после  3 лет . Но все таки. 
https://vk.com/bezvozmezdnoe в группе отдают даром. не каких продаж или обменов) Если вам будут говорить про меня гадости - верьте каждому слову, вы же стадо.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 21:46)
Я готова усыновить ребеночка от 0 до 4, с любыми болячками, которые можно вылечить (готова вложить в здоровье малыша и деньги и время) или хотя бы удерживать заболевания в стадии ремиссии. Я готова взять двоих деток, но опека врядли даст мне двоих (я одна усыновляю), но если бы мне предложили двоих, то точно бы не отказалась. Финансы позволяют поднять на ноги даже двоих.

Двох знайти набагато легше, особливо в Донецькій та Луганській області (Ви маєте право шукати по всій Україні, звернутися в будь-яку обласну службу або в Київський департамент). А чому Ви вважаєте, що опіка не дозволить Вам? Якщо житло і фінанси дозволяють, то вони не мають права Вам відмовити, тим паче на основі лише факту того, що Ви одна всиновлюєте. Ви ще можете навіть зараз піти в службу та попросити переписати висновок на двох дітей (бо деякі області дуже чітко слідують цьому висновку, і просто не покажуть Вам по двоє діток, хоча інші області показують спокійно, не звертаючи уваги на той висновок, але краще перестрахуватися).
І якщо не лякають хвороби навіть невиліковні, то теж простіше, уточнюйте в службах, що Ви готові розглянути навіть хворих діток (а там навіть якщо страшні діагнози, то Ви маєте право провести незалежне медичне обстеження, часто ці діагнози "приписані"). Вони часто ці анкети просто не показують, бо автоматично кажуть, що "дітей немає", очікуючи, що люди хочуть "голубооке маленьке повністю здорове немовля жіночої статі". Мені постійно машинально казали "дітей немає", не слухаючи моє "шукаю дитину старше 6 років", а потім я ще раз уточнювала і отримувала "ой, а я думала до 6 років". /m0180  Тому треба наполегливість і більш чітке пояснення, кого саме Ви шукаєте. Також передивіться анкети на сайті sirotsty.net , і не лякайтеся помітки "з особливими потребами", треба дзвонити (а краще їхати) у відповідну обласну службу і виясняти конкретно по дитині.
І ще щодо ВІЧ, якщо Ви вже пишете, що навіть невиліковні хвороби готові сприйняти. Дуже багато чудових діточок, гарненьких, розумненьких і в іншому повністю здоровеньких, але з ВІЧ, це відлякує багатьох всиновителів. Та насправді вже не так страшно, в побуті ця дитина нічим не відрізняється від інших, крім необхідності приймати ліки та ще деяких нескладних правил. Сама такого досвіду не маю, але на сайті sirotstvy.net на форумі писали ті, хто всиновив таких діточок, Ви можете там поспілкуватися з ними та позадавати питання.
Також ще одна порада - не ведіться на слова служб типу "та її буде бабуся забирати", "та там мама батьківські права збирається поновлювати" і тому подібне. Поки дитина в базі, і на неї не видано направлення комусь іншому, Ви маєте повне право отримати направлення і знайомитись, а далі і всиновлювати. А ті бабусі-тітки можуть роками ту дитину маринувати в дитбудинку, так врешті решт і не забравши її, тож не звертайте уваги. У служби запитуйте прямо - чи видано на неї направлення комусь? Якщо ні, приїжджайте та беріть направлення, а там на місці розберетеся, а ще краще прямо в Київському департаменті те направлення отримайте, щоб служба палки в колеса не надумала вставляти.
Загалом - треба діяти і треба бути готовим до сприйняття змін і себе в тому числі, і Ви обов'язково знайдете свою дитинку. /smile
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   22 сентября 2013
а усиновлення і опіка це ж наче різні речі з одним де-факто- дитина мешкає в родині, має кого звати мамою. Ні?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

elena.family

Имя: Евгения
Группа: Новичок
Сообщений: 6
Регистрация: 22.09.2013
Заходил(а): 21.12.2013
Город: Николаев
elena.family
Новичок
   22 сентября 2013
Спасибо Вам!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 22:12)
 Я в шоке как нет детей. У меня двоюродная сестра в том году вышла из интерната. Она мне рассказывала что у них много деток правда после  3 лет . Но все таки. 

Дітей багато, а всиновлювати нікого. Або статус не той, або діагнози (тож бояться), або старші сиблінги є, або ще щось подібне. А найбільша кількість дітей (близько 70-80% в середньому по Україні) там знаходяться взагалі за заявою батьків, отаке. Написав отак заяву, дитину сдав "на зберігання" державі, і пішов собі гуляти, а держава хай турбується. Дитина росте фактично сиротою, а забрати ніхто її не може навіть під опіку чи в прийомну сім'ю, не кажучи вже про всиновлення. І все по закону. /sad
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 22:06)
вроде как у государства была така я затея, как осздать вседосьупный банк детей, подпадающих под усыновление, типо имя, возраст, иногда фото)))) никто в нете не искал? должны были еще в прошлом году закончить эту базу и выложить для народа

sirotstvy.net
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 22:15)
а усиновлення і опіка це ж наче різні речі з одним де-факто- дитина мешкає в родині, має кого звати мамою. Ні?

Юридично різні, по факту для дітей різниці практично немає. Але є нюанси - при опіці є ризик, що дитину заберуть (мама права поновить чи там тато с тюрми вийде чи хтось на всиновлення тощо), плюс опікун зобов'язаний "зберігати та підтримувати кровні зв'язки", плюс служба у справах дітей більше та частіше контролює і втручається в життя сім'ї.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   22 сентября 2013
Читала инфу, что сейчас под опеку взять очень сложно - не дают.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 23:32)
Читала инфу, что сейчас под опеку взять очень сложно - не дают.

Дивлячись кого. Якщо мова знову ж таки йде про маленьких здорових дітей без сиблінгів, які мають статус, то не те що складно - взагалі неможливо, бо пріорітет у всиновителів, а таких дітей і на всиновлення дуже швидко забирають. Тож який сенс віддавати їх під опіку? Жодного.
А решту категорій дітей можна спокійно взяти і під опіку, це не проблема.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
КеТьКа

КеТьКа

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1769
Регистрация: 18.07.2013
Заходил(а): 21.12.2016
Город: Николаев
КеТьКа
VIP пользователь
   23 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Сентябрь 2013 22:17)
Дітей багато, а всиновлювати нікого. Або статус не той, або діагнози (тож бояться), або старші сиблінги є, або ще щось подібне. А найбільша кількість дітей (близько 70-80% в середньому по Україні) там знаходяться взагалі за заявою батьків, отаке. Написав отак заяву, дитину сдав "на зберігання" державі, і пішов собі гуляти, а держава хай турбується. Дитина росте фактично сиротою, а забрати ніхто її не може навіть під опіку чи в прийомну сім'ю, не кажучи вже про всиновлення. І все по закону. /sad

ну не знаю из моих там было пятеро. Четыре двоюродные сестры и брат . Сначала попали старшие в возрасте 3,5,6 лет . Потом остальные. В 3 года. и мать была лишена прав, а моя бабушка написала отказ т.к не смогла б их всех воспитать и на ноги поднять. Так вот они брата спокойно от них забрали и не спрашивали . А к девочек даже и не пытались . А почему так неизвестно. Но как моя сестра говорила  "Чем больше детей тем больше финансирование". И при том у них пока они были в интернате куча болячек в карточек было. А как вышли  то сразу здоровые .  вот так.
https://vk.com/bezvozmezdnoe в группе отдают даром. не каких продаж или обменов) Если вам будут говорить про меня гадости - верьте каждому слову, вы же стадо.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (23 Сентябрь 2013 00:46)
ну не знаю из моих там было пятеро. Четыре двоюродные сестры и брат . Сначала попали старшие в возрасте 3,5,6 лет . Потом остальные. В 3 года. и мать была лишена прав, а моя бабушка написала отказ т.к не смогла б их всех воспитать и на ноги поднять. Так вот они брата спокойно от них забрали и не спрашивали . А к девочек даже и не пытались . А почему так неизвестно. Но как моя сестра говорила  "Чем больше детей тем больше финансирование". И при том у них пока они были в интернате куча болячек в карточек было. А как вышли  то сразу здоровые .  вот так.

І де протиріччя моїм словам? П'ятеро сиблінгів - а хто ризикне забрати їх одночасно? За законом розділяти братів/сестер не можна. Про брата не зовсім зрозуміло, яким чином його забрали одного, - це або родичі забрали (тоді можна), або велика різниця у віці з сестрами, або у сестер якісь страшні діагнози були, або ж порушення закону (може, й приплатили за це). І про діагнози ось теж підтвердження, що приписують. Все правильно сестра Ваша каже про фінансування.
До того ж сестра Ваша вже вийшла з інтернату, Ви пишете, а стан у справі сирітства серйозно почав змінюватися лише з 2005 року, і тоді спочатку забирали в основному немовлят, тож діти старші 2004 року народження так і застряли в інтернатах, на жаль. Це зараз вже і до 10-ти років більшість дітей влаштовані в сім'ї, якщо без сиблінгів і проблем по здоров'ю. А підлітків і на сьогодні практично не забирають навіть в прийомні сім'ї, дуже рідко коли таке трапляється.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Эллен

Эллен

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1442
Регистрация: 05.09.2010
Заходил(а): 02.11.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: +380933520322
Эллен
VIP пользователь
   24 сентября 2013
вот сегодня наткнулась, может будет интересно автору Ссылка
Возвращайте деньги за покупки! https://letyshops.com/ua/soc/sh-1?r=609044
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   24 октября 2015

Автор, вряд ли Вам поможет эта тема и этот форум. Те, кто не собираются оставлять ребенка с малой вероятностью сидят на мамских форумах.
Есть база данных уже родившихся сирот. Они тоже очень нуждаются в родительской заботе и любви. Может именно здесь Вы найдете своего малыша и не обязательно прямо из роддома
Ссылка

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum