• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Тема закрыта: Странные отношения с родителями!

марсик   
Активный пользователь   
25 сентября 2013 17305 244
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   28 сентября 2013
а колись дитина взагалі з дому поїде і житиме окремо з якоюсь чужою людиною))) я ж кажу, що не треба їх протипставляти, а Ви "чому не можна і те, і ще інше" не тільки можна, а ще й треба обов"язково! є первинні цінності, а є ...інші ))) де які у кого розташовані - справа особиста, звичайно. але якщо сім"я відходить на другий план після кар"єри, то з сім"єю щось не так.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 сентября 2013
 
Цитата: Ссылка (28 Сентябрь 2013 08:32)
в качестве примера, доведенного до абсурда: если мама оставляет трехмесячного ребенка на няню (бабушку и т.д.), чтобы строить карьру (не накормить, а именно строить карьеру), то что-то не в порядке у этой мамы с отношением к ребенку. очень сильно не в порядке. даже если она не оставляет, но злится, что не может заниматься карьерой, то и это не намного лучше.

Це у Вашому світогляді щось не гаразд, а в світогляді іншої людини - нічого надзвичайного.
В якості іншої крайнощі можу привести такий приклад - діти давно дорослі, мають свої родини, а мама, замість того, щоб чимось займатись, намагається продовжувати глядіти свої дорослих дітей. І починаються поради про "відпустити". А куди ж відпустити, коли замість самореалізації жінка займалась тільки дітьми? От в неї в житті нічого і нема, крім дітей. Звісно, що вона їх не відпустить нізащо. 
Чудово, коли роль матері в житті дитини будь-якого віку органічна. І межі окреслюють на різних етапах життя різних етапах життя різні люди - в три місяці окреслює саме мати. 
Якщо в жінки є потреба і бажання вийти на роботу в 3 міс дитини, то вона має на це повне право - у всьому світі мільйони жінок так роблять, по три роки сидять в декреті в дуже небагатьох країнах. 

Сама по собі кар"єра для мене не принципова, але для мене важливо, щоб чоловік цінував мене за те, що я цікавий співрозмовник, різнобічно розвинена людина, а не за те, що я приготувала смачний суп. Тому мені ніколи не зрозуміти гордощів за спечену шарлотку. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   28 сентября 2013
"От в неї в житті нічого і нема, крім дітей. " - ну це знов протипоставляння одного іншому. коли треба щось одне обов"язково обрати. а як раз кажу, що це в різних площинах лежить. "для мене важливо, щоб чоловік цінував мене за те, що я цікавий співрозмовник, різнобічно розвинена людина" - тобто важливіщі для Вас стусунки у родині, а потім вже іграшки в кар"єру, так? про це я і кажу. гордість за спечену шарлутку нічим не відрізняється від гордості за кар"єру - це просто досягнення в своїх улюблених іграшках. іграшки в кожного свої, а наші близькі, наші з ними відносини - це геть інше. витрачати на іграшки можна скільки завгодно часу, доки це не шкодує родині, тобто людським відносинам. для мене родина - це не вогнище і шарлотка, а саме людські відносини.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   28 сентября 2013
Тема закрыта по просьбе ТС.

Напоминаю, что у нас есть темы
в разделе Ссылка      Ссылка
в разделе Ссылка      Ссылка
Просматривают эту тему:

Forum