• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Параліч материнського інстинкту або крик душі...

Лілічка   
VIP пользователь   
23 ноября 2013 1623 4
Не знаю, навіщо створюю цю тему...Мабуть тому, що зараз п'ята ранку, а я сиджу на кухні у глибокому потрясінні і великій печалі. А ще у повному нерозумінні. Я хочу сказати про те, що світ у якому я живу-я ненавиджу. Я не хочу жити в такому світі, не хочу, щоб весь цей жах бачили мої діти...Мені гірко і важко від розуміння того, що найвищу любов у світі, любов матері до дитини, зім'яли під ногами, вимазюкали в багнюці і згнітили в собі мільйони жінок. Кожен день з екранів телевізорів лунають вже ставші буденними фрази "народила, втопила, викинула, вбила, залупцювала до смерті, задушила...".Підкажіть, любі форумчанки, що коїться насправді? В чому проблема? Що сталося з жінкою за час еволюції Дарвіна чи від біблейських часів? Мені важко. Я боюся, що через деякий час це стане нормою, якщо ще не стало. Я розумію, що я ніяк не можу боротися з цим, але я не можу залишатися байдужою. Хтось із вас скаже, що треба поменше дивитися новин, не приймати близько до серця, тощо...Але ж від цього ситуація не зміниться. В інтернеті не припинять продавати дітей за 800000 р. на органи, на Прикарпатті п'яні матері не припинять душити немовлят, у Воронежі не припинять топити новонароджених...Як кошенят...Дівчата-молодиці, які виправдовуються відсутністю умов, чоловіків, грошей, освіти, роботи...і діти, які на сході свого життя зустрічають захід...
Жінки, які виступають в студіях "Пусть говорят", "Говорить Україна", "Прямой ефир"-я хочу стати перед вами на коліна, та й не тільки перед вами, я хочу благати всіх жінок схаменутися, прокинутись від алькогольного, наркотичного, психічного сну й звернути увагу на своїх дітей, на тих, хто найбільше вас потребує, на тих, кому ви справді потрібні, на тих, хто без вас не народиться, не посміхнеться, і не зробить свій перший крок...На тих, хто не принесе двійку, не розіб'є колінки, кому ви на них не подмухаєте...На тих, хто не виросте, хто не одружиться, не подарує вам онуків...Як багато ви б могли зробити для своїх дітей, і як гірко, що не робите. Згадайте, яку важливу міссію несе в собі жінка...згадайте й схаменіться, доки не пізно.

Я знаю, що ті, хто насправді б мав це прочитати, тут не знайдуться. І я вдячна вам за це. За те, що ті жінки, яких я тут знаю, і з якими ще буду знайома, з гордістю і з любов'ю виконують свій святий обов'язок. За те, що даруєте цьому світу маленьких, а в майбутньому великих людей.

Не хочу розвивати обговорення. Це просто крик душі. Дякую.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   23 ноября 2013
Зато такой красивый крик души.... Лиличка, тронуло до слез. Так четко и правдиво написано...
я фотограф http://vk.com/club30294247
Zemljanika

Zemljanika

Имя: Екатерина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 166
Регистрация: 04.01.2012
Заходил(а): 28.08.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 37-10-25, 093 741 60 70, 099 044 47 76
Zemljanika
Активный пользователь
   23 ноября 2013
зацепило до слез....
Умей ценить то, что дано тебе Богом.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   23 ноября 2013
Цитата: Ссылка (23 Ноябрь 2013 08:27)
Зато такой красивый крик души.... Лиличка, тронуло до слез. Так четко и правдиво написано...

Насправді красивого тут нічого і нема...Одна біль і горе від всього цього...
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum