• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

9 мая - праздник?

Лёличка   
VIP пользователь   
02 апреля 2013 8245 75
Не знаю, девочки, как вы относитесь к этому, а для меня "маразм Свободы крепчает" http://novosti-n.mk.ua/news/read/51622.html Ну реально, загоняют уже... Нет более важных тем?

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Лёличка 02 апреля 2013, 11:41
Не знаю, девочки, как вы относитесь к этому, а для меня "маразм Свободы крепчает"
?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Я добавила ссылку выше.

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Лёличка 02 апреля 2013, 11:41
Не знаю, девочки, как вы относитесь к этому, а для меня "маразм Свободы крепчает" http://novosti-n.mk.ua/news/read/51622.html Ну реально, загоняют уже... Нет более важных тем?
А то не фейк? Дата занадто підозріла...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   02 апреля 2013
1 апрельская шутка? Если да, то злая шуточка получилась...

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

ласира

Имя: Лариса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 117
Регистрация: 16.11.2012
Заходил(а): 11.12.2017
Город: Николаев
Телефон: 0634286 один 81
ласира
Активный пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 jozh 02 апреля 2013, 11:43
А то не фейк? Дата занадто підозріла...
Шашки на голо! Тык-дык, тык-дык.....Поскакали. Надо разобраться

Если что будем прикрываться гормональными перепадами
Чтобы поверить в добро, нужно просто начать делать его!
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Лёличка 02 апреля 2013, 11:41
Не знаю, девочки, как вы относитесь к этому, а для меня "маразм Свободы крепчает" http://novosti-n.mk.ua/news/read/51622.html Ну реально, загоняют уже... Нет более важных тем?
Знаєте, дівчата, а для мене 9 травня теж не свято... Свято це ж щось радісне, веселе, з сміхом, танцями, так? Так чому ж радіти в цей день? Тому, що декілька десятків або й сотень мільйонів людей загинули передчасно? Чи тому, що мільйони дітей залишились сиротами? Чи спаплюженій землі, зруйнованим містам та селам тішитись?
Для мене цей день скоріше день скорботи, день пам"яті. Можна свічку піти в церкву поставити, могили прибрати. Зробити щось приємне і корисне для тих поодиноких вояків, що дожили до наших днів. А гучні промови, паради, пісні, танці, п"янки в цей день, як на мене, недоречні. 
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Крокозябра 02 апреля 2013, 14:39
Знаєте, дівчата, а для мене 9 травня теж не свято... Свято це ж щось радісне, веселе, з сміхом, танцями, так? Так чому ж радіти в цей день? Тому, що декілька десятків або й сотень мільйонів людей загинули передчасно? Чи тому, що мільйони дітей залишились сиротами? Чи спаплюженій землі, зруйнованим містам та селам тішитись?
Для мене цей день скоріше день скорботи, день пам"яті. Можна свічку піти в церкву поставити, могили прибрати. Зробити щось приємне і корисне для тих поодиноких вояків, що дожили до наших днів. А гучні промови, паради, пісні, танці, п"янки в цей день, як на мене, недоречні. 
При чем здесь день скорби к победе?? Это праздник победы над фашистами! В этот день встречаются ветераны, возлагаются венки к могилам и памятникам в честь погибших героев! Это день ПОБЕДЫ! Это тот день о котором мечтали с 22 июня 1941 года! Это тот день ради которого умирали сотни миллионов людей! Это день фронтовиков и их семей, то есть наш. И наш народ заслужил на парады, цветы, салюты и т.д. Это настоящий праздник! 
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Счастье 02 апреля 2013, 15:19
При чем здесь день скорби к победе?? Это праздник победы над фашистами! В этот день встречаются ветераны, возлагаются венки к могилам и памятникам в честь погибших героев! Это день ПОБЕДЫ! Это тот день о котором мечтали с 22 июня 1941 года! Это тот день ради которого умирали сотни миллионов людей! Это день фронтовиков и их семей, то есть наш. И наш народ заслужил на парады, цветы, салюты и т.д. Это настоящий праздник! 
Дід мого чоловіка, котрий підлітком втік на фронт і провоював з 43-го до травня 45-го, 9-го травня запирався в кімнаті з пляшкою горілки, пив і плакав. Згадував загиблих друзів, вивезенну в Німеччину сестру, спалену рідну хату, до якої повернувся в 45-му. І не потрібні йому були ні салюти, ні пайки- подачки, які йому раз на рік приносили і з пафосними словами вручали представники райадміністрації.
До речі, Ви знаєте хоч одну людину, яка дійсно воювала і ще досі жива? Так що яке свято для фронтовиків? Так, чергова можливість чиновникам списати N-ну суму розкрадених грошей начебто на проведення свята...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Крокозябра 02 апреля 2013, 15:30
пайки- подачки, які йому раз на рік приносили і з пафосними словами вручали представники райадміністрації
Не треба про пайки... бо в мене неконтрольована агресія починається... Краще б забезпечили достойне життя у будні, замість раз на рік згадувати про тих, хто ще не протягнув ноги на цьому знущанні, що називається пенсією... В мене обидва діди воювали, один загинув на війні, другий дожив до 92-х років, купа медалей та орденів, але достойно у матеріальному плані жив лише завдяки дітям та підсобному господарстві.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Morkovka

Morkovka

Имя: Анютка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3314
Регистрация: 18.03.2011
Заходил(а): 12.08.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 137 00 04
Morkovka
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Крокозябра 02 апреля 2013, 15:30
Дід мого чоловіка, котрий підлітком втік на фронт і провоював з 43-го до травня 45-го, 9-го травня запирався в кімнаті з пляшкою горілки, пив і плакав. Згадував загиблих друзів, вивезенну в Німеччину сестру, спалену рідну хату, до якої повернувся в 45-му. І не потрібні йому були ні салюти, ні пайки- подачки, які йому раз на рік приносили і з пафосними словами вручали представники райадміністрації.
До речі, Ви знаєте хоч одну людину, яка дійсно воювала і ще досі жива? Так що яке свято для фронтовиків? Так, чергова можливість чиновникам списати N-ну суму розкрадених грошей начебто на проведення свята...
Я полностью с Вами согласна, мне грустно в этот день, я не участвую в массовых гуляниях. Ветеранов осталось по пальцам рук пересчитать. Я не понимаю, кто эти люди, которые младше моего дедушки (а ему на момент войны 5 лет было), обвешанные орденами и медалями. Я знаю дочек и сыновей ветеранов, которые после смерти своих родителей надевают себе на грудь атрибуты ветерана и чешут "хизуватися" на Советскую, улыбаясь в 32 зуба. А дети им цветы дарят, принимая за ветеранов. Зато видела массу стареньких дедуль, очень бедно одетых, без орднов-медалей, которые плачут возле вечного огня, зжимая в руке 2 гвоздички...А салюты-вообще кощунство, на мой взгляд. Они у нас и так, как пир во время чумы...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Крокозябра 02 апреля 2013, 15:30
До речі, Ви знаєте хоч одну людину, яка дійсно воювала і ще досі жива? Так що яке свято для фронтовиків? Так, чергова можливість чиновникам списати N-ну суму розкрадених грошей начебто на проведення свята...
Мій дід був занадто молодий на момент початку війни, тому був захоплений в полон і потрапив в рабство. Після 9 травня, коли вони повернулись, його було призвано на службу і відправлено на війну з Японією. Якби він зараз був живий, йому було б 88 років. На момент початку війни йому було 16. Тобто тому, хто пройшов усю війну в якості солдату, повинно бути, як мінімум десь 90 років. 
Я думаю, таких одиниці. 


А ще я знаю дуже сумну історію про те, як солдатів, що потрапили в полон через те, що їм навіть зброї не видали, були після звільнення осуджені за зраду. І коли вони намагались заперечити, що їм не було чим воювати, то їм відповіли - треба було одне одного голими руками душити, але в полон не здаватись. 
Отака вона, ця перемога. То як її треба згадувати - із радістю чи із сумом? 
Я за те, щоб пам"ятати, але я за те, щоб пам"ятати все, а не вибірково. 

 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 jozh 02 апреля 2013, 15:36
Не треба про пайки... бо в мене неконтрольована агресія починається... Краще б забезпечили достойне життя у будні, замість раз на рік згадувати про тих, хто ще не протягнув ноги на цьому знущанні, що називається пенсією... В мене обидва діди воювали, один загинув на війні, другий дожив до 92-х років, купа медалей та орденів, але достойно у матеріальному плані жив лише завдяки дітям та підсобному господарстві.
Так і я ж про це. Не салюти, пісні та пайки раз на рік ветеранам потрібні, а постійне піклування. Краще б всі ці роки замість пафосних речей і концертів з салютами реально старикам допомагали...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Morkovka 02 апреля 2013, 15:38
возле вечного огня
.... який до того ж запалюється лише на свято раз на рік... ну може два, ще на день визволення міста можна... Вічний вогонь????
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Счастье 02 апреля 2013, 15:19
При чем здесь день скорби к победе?? Это праздник победы над фашистами! В этот день встречаются ветераны, возлагаются венки к могилам и памятникам в честь погибших героев! Это день ПОБЕДЫ! Это тот день о котором мечтали с 22 июня 1941 года! Это тот день ради которого умирали сотни миллионов людей! Это день фронтовиков и их семей, то есть наш. И наш народ заслужил на парады, цветы, салюты и т.д. Это настоящий праздник! 
День скорботи - це "в этот день встречаются ветераны, возлагаются венки к могилам и памятникам в честь погибших героев". Вінки, могили, пам"ятники, загиблі, "умирали сотни миллионов людей" - це все пов"язано зі скорботою, так? Так до чого день скорботи до перемоги? А свято - це парад, квіти (не до могили чи Вічного вогню), салюти. Ось так ці 2 поняття пов"язані - скорбота з перемогою.
Пожежу на Чорнобильському реакторі у 1986 році зупинили ж - відсвяткуємо? Там багато героїв полягло. Для цього є слово "роковини". А святкування на могилах - це тризна. Вона практикувалася до XI століття нашими пращурами. Тому у нас це в крові - піти поїсти на цвинтар та пісень заспівати.
Я не проти Дня Перемоги аж ніяк, я про співвідношення свята та скорботи.
І про наше особисте розуміння - у кожного своє: для когось "праздник со слезами на глазах" - це свято, а хтось, якщо "со слезами", вже це святом назвати не може. Конфлікта не бачу.
Morkovka

Morkovka

Имя: Анютка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3314
Регистрация: 18.03.2011
Заходил(а): 12.08.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 137 00 04
Morkovka
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 jozh 02 апреля 2013, 15:42
.... який до того ж запалюється лише на свято раз на рік... ну може два, ще на день визволення міста можна... Вічний вогонь????
Вы серьёзно?:blink: Просто я не была возле него где-то пол года. Но раньше горел всегда, там почётный караул стоял. 
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Наш горить.
Morkovka

Morkovka

Имя: Анютка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3314
Регистрация: 18.03.2011
Заходил(а): 12.08.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 137 00 04
Morkovka
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 dina_barta 02 апреля 2013, 15:50
Наш горить.
Ой я забыла, что jozh не в городе:)
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Morkovka 02 апреля 2013, 15:48
Вы серьёзно?:blink: Просто я не была возле него где-то пол года. Но раньше горел всегда, там почётный караул стоял.
У нас не горить, в усякому випадку (два рази на рік запалюють), плюс ще на очі траплялося у багатьох інших містах, теж згаслий.
dina_barta, ну якщо у Миколаєві горить, то хоч тут добре.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   02 апреля 2013
Цитата: #10767 Крокозябра 02 апреля 2013, 15:30
Дід мого чоловіка, котрий підлітком втік на фронт і провоював з 43-го до травня 45-го, 9-го травня запирався в кімнаті з пляшкою горілки, пив і плакав. Згадував загиблих друзів, вивезенну в Німеччину сестру, спалену рідну хату, до якої повернувся в 45-му. І не потрібні йому були ні салюти, ні пайки- подачки, які йому раз на рік приносили і з пафосними словами вручали представники райадміністрації.
До речі, Ви знаєте хоч одну людину, яка дійсно воювала і ще досі жива? Так що яке свято для фронтовиків? Так, чергова можливість чиновникам списати N-ну суму розкрадених грошей начебто на проведення свята...
Багатьом незрозуміла ця позиція, бо у мозку чітко сидить картинка створена комуністичною ідеологією.. Пропоную не сперечатися (це так,  бо може початися знову суперечка без вогню))

Я наприклад у культурному шоці як можна на цвинтарі, біля могил близьких розпивати горілку, жрати (вибачте по іншому ніяк), потім пьяними вже неконтрольованими йти гуляти святкувати - це я про популярне "проводки" чи як їх вірно називають, батьківська неділя.. Для мене це травма, я потім хворію.. Моя бабця колись приїхала на це "свято" на могилу доньки була шокована... у них так не роблять, а йдуть до церкви  та моляться...
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.
Просматривают эту тему:

Forum