• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Как Вы восстанавливали свои профессиональные навыки после декрета?

Нява Малика   
VIP пользователь   
26 ноября 2010 1933 4
Собственно вопрос в теме.
Сижу сейчас и пытаюсь делать работу, которой не занималась 2 года. Доведенную в свое время до автоматизма, знания от зубов отскакивали. То, на что училась 5,5 лет...
Не сказать, что я ничего не помню - помню, вспоминаю. Но я никогда не думала, что смогу это забыть.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   08 января 2013

Как Вы восстанавливали свои профессиональные навыки после декрета?

Пришлось наганять конкретные профессиональные знания, так как за время декрета все изменилось, законодательную базу пришлось читать как роман на ночь )))

olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   08 января 2013
Учиться, учиться и еще раз учиться! Я вот на днях выхожу, переживаю тоже...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   08 января 2013
Базові навички з програмування нікуди не ділися (це як велосипед, раз навчився - вже не забудеш), а якраз будучи в декреті, почала освоювати тоді новий для себе напрямок - веб-програмування, починаючи з вивчення html. Поки дитина виросла, вже й професіоналом стала, поступово.
А у сфері управління персоналом взагалі принципово нічого не змінилося, лише трохи часу витратила на усвідомлення змін на ринку праці - в оплаті, кількості вільних спеціалістів тощо.
Отже, загалом не помітила особливої втрати професійних навичок. В декреті до виходу на роботу на повний день була 2.5 роки.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum