• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

опытные бизнес- леди, помогите начинающему чайнику! (открытие торговой точки)

malinka131990   
Новичок   
26 августа 2012 7904 58
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   26 августа 2012


Мовчимо!! Доки по макітрі не получили))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 августа 2012
Вибачте, топікстартеру, але у вас збочене уявлення про бізнес і про допомогу.

Ви вже прибутки розпланували, як будете витрачати, а відкрити книжки почитати, піти дізнатись суму оренди та про необхідні документи в "переході" і так далі - це нижче вашої гідності. Добрі люди нехай навчать.
Так не буває. Ніхто за Вас нічого робити не буде. Одна справа відповісти на конкретні питання і геть інша - а розкажіть-ну мені у всіх деталях з нуля.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 malinka131990 26 августа 2012, 15:25

Я то их жду, но от вас слышу в свою сторону только унижение. Я эту тему открыла не для того чтоб меня унижали. А для того чтобы добрые люди помогли мне, стать успешным бизнесменом чтоб я смогла обеспечивать свою семью и покупать своему сыночку все что он захочет,что у него было все то же что и в других детей и чтоб он не в чем не нуждался. Так как это было у меня в моем детстве.


Перекладаю: "Думати я не хочу, розбиратись ні в чому не хочу, дайте мені все готовеньке, а не вказуйте мені на мої помилки."

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 malinka131990 26 августа 2012, 15:25

Я то их жду, но от вас слышу в свою сторону только унижение. Я эту тему открыла не для того чтоб меня унижали. А для того чтобы добрые люди помогли мне, стать успешным бизнесменом чтоб я смогла обеспечивать свою семью и покупать своему сыночку все что он захочет,что у него было все то же что и в других детей и чтоб он не в чем не нуждался. Так как это было у меня в моем детстве.

Вы меня извините, я вообще в бизнесе полный ноль, но когда лет пять назад задалась вопросом "не открыть ли мне свой магазинчик?", то без всякой посторонней помощи смогла найти ответы на большую часть Ваших вопросов (ну про взятки только не выяснила ). как Вы собираетесь заниматься делом, если даже про арендную плату узнать сами не можете? на каждом шагу будете на форум за советом бегать? не обижайтесь но правда, может лучше в банк под проценты?

уже и без меня всё сказали
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 августа 2012


Ну там спочатку було бутік. Мене це здивувало.
А на ексклюзив покупці є, просто мало їх, та й Миколаїв дуже бідне місто в цілому.
Як на мене, то зараз в нашому регіоні рентабельно тільки пивом торгувати. Самий ходовий товар.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

malinka131990

Имя: Алина
Группа: Новичок
Сообщений: 16
Регистрация: 26.08.2012
Заходил(а): 01.01.1970
Город: Николаев
malinka131990
Новичок
   26 августа 2012
Цитата: #9350 jozh 26 августа 2012, 15:25
Я скромно мовчала-мовчала... але не втрималася...
Хоч в мене і не магазини жіночого одягу... але трошечки у бізнесі, маю надію, щось розумію...

Так от, порада авторові теми: перш ніж викидати 50 тисяч гривень на вітер, краще покладіть їх тимчасово в банк під проценти, спробуйте хоч трохи зайнятися власною справою "з нуля" або з мінімумом вкладень (щоб набратися досвіду, знань, деяких таких відчуттів, розвинути інтуіцію тощо), і одночасно добре проштудіюйте хороші книги з бізнесу, особливо рекомендую Майкла Гербера "Міф про підприємництво" (або інша назва зустрічається в перекладах - "Створення підприємства, яке б працювало"). Якщо після цього бажання займатись бізнесом не пропаде, тоді вже можете переходити і до вкладання грошей.

Якщо вже зовсім не терпиться - то у крайньому випадку, купіть якусь готову точку, де вже все налагоджено. Правда, я не знаю щодо їх вартості... але якщо трохи покумекати, то при нестачі грошей можна щось придумати з розстрочкою чи часткової викупівлі - варіанти можна знайти, якщо мінімальні підприємницькі таланти присутні.

Большое спасибо за советы, думаю они мне пригодятся

malinka131990

Имя: Алина
Группа: Новичок
Сообщений: 16
Регистрация: 26.08.2012
Заходил(а): 01.01.1970
Город: Николаев
malinka131990
Новичок
   26 августа 2012
Цитата: #9350 mamatanya 26 августа 2012, 15:32

Вы меня извините, я вообще в бизнесе полный ноль, но когда лет пять назад задалась вопросом "не открыть ли мне свой магазинчик?", то без всякой посторонней помощи смогла найти ответы на большую часть Ваших вопросов (ну про взятки только не выяснила ). как Вы собираетесь заниматься делом, если даже про арендную плату узнать сами не можете? на каждом шагу будете на форум за советом бегать? не обижайтесь но правда, может лучше в банк под проценты?

уже и без меня всё сказали

Дело в том что я сейчас нахожусь в россии, вот сижу и размышляю чем занятся по приезду домой.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 mamatanya 26 августа 2012, 15:32

Вы меня извините, я вообще в бизнесе полный ноль, но когда лет пять назад задалась вопросом "не открыть ли мне свой магазинчик?", то без всякой посторонней помощи смогла найти ответы на большую часть Ваших вопросов (ну про взятки только не выяснила ). как Вы собираетесь заниматься делом, если даже про арендную плату узнать сами не можете? на каждом шагу будете на форум за советом бегать? не обижайтесь но правда, может лучше в банк под проценты?

уже и без меня всё сказали


По скромним підрахункам, якщо покласти в банк під 12% річних (це так, щоб не ганятись за ризикованими більшими відсотками та для простоти розрахунку), спочатку в місяць матимемо 500 грн. прибутку, не вдаривши палець об палець.
Якщо ці гроші не знімати, а додавати до основної суми, то через 6-7 років капітал можна подвоїти, і відповідно в місяць вже можна буде почати знімати близько 1000 грн.
Авторе, а які прибутки Ви плануєте отримувати з тієї точки жіночого одягу, коли саме перші прибутки будуть, також коли, за Вашими розрахунками, наступить точка окупності, і через який строк Ви стартову суму подвоїте за допомогою цього бізнесу? Ви це все оцінювали хоть приблизно?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

malinka131990

Имя: Алина
Группа: Новичок
Сообщений: 16
Регистрация: 26.08.2012
Заходил(а): 01.01.1970
Город: Николаев
malinka131990
Новичок
   26 августа 2012
Цитата: #9350 jozh 26 августа 2012, 15:40


По скромним підрахункам, якщо покласти в банк під 12% річних (це так, щоб не ганятись за ризикованими більшими відсотками та для простоти розрахунку), спочатку в місяць матимемо 500 грн. прибутку, не вдаривши палець об палець.
Якщо ці гроші не знімати, а додавати до основної суми, то через 6-7 років капітал можна подвоїти, і відповідно в місяць вже можна буде почати знімати близько 1000 грн.
Авторе, а які прибутки Ви плануєте отримувати з тієї точки жіночого одягу, коли саме перші прибутки будуть, також коли, за Вашими розрахунками, наступить точка окупності, і через який строк Ви стартову суму подвоїте за допомогою цього бізнесу? Ви це все оцінювали хоть приблизно?

В банк вкладывать свои деньги я не собираюсь потому как банкам я не доверяю полностью.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 malinka131990 26 августа 2012, 15:51

В банк вкладывать свои деньги я не собираюсь потому как банкам я не доверяю полностью.


Я не агітую за банки. Я показую хід роздумів та напрямок, в якому треба "копати" - тобто побудувати фінансові прогнози - і це лише маленька частина того, що треба зробити перед тим, як витратити першу гривню стартового капіталу.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 malinka131990 26 августа 2012, 15:25

Я то их жду, но от вас слышу в свою сторону только унижение. Я эту тему открыла не для того чтоб меня унижали. А для того чтобы добрые люди помогли мне, стать успешным бизнесменом чтоб я смогла обеспечивать свою семью и покупать своему сыночку все что он захочет,что у него было все то же что и в других детей и чтоб он не в чем не нуждался. Так как это было у меня в моем детстве.

Вы извините, но ситуация крайне интересная. Вы приходите сюда, с целью получить кучу бесплатных (и эффективных) советов, направленных на то, как разбогатеть именно вам. За такие советы обычно платят и называется это - если в самых общих чертах - бизнес-планом. Если вы хотите получить информацию бесплатно, то садитесь и роете - интернет, специализированные форумы (по сбору доков и уплате налогов), литературу, а главное - сами отсеиваете зерна от плевел, так сказать. Информация в наше время - самый дорогой товар, никто его не предоставит бесплатно. Тем более с таким подходом...
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.

malinka131990

Имя: Алина
Группа: Новичок
Сообщений: 16
Регистрация: 26.08.2012
Заходил(а): 01.01.1970
Город: Николаев
malinka131990
Новичок
   26 августа 2012
Цитата: #9350 Ioanna 26 августа 2012, 16:04

Вы извините, но ситуация крайне интересная. Вы приходите сюда, с целью получить кучу бесплатных (и эффективных) советов, направленных на то, как разбогатеть именно вам. За такие советы обычно платят и называется это - если в самых общих чертах - бизнес-планом. Если вы хотите получить информацию бесплатно, то садитесь и роете - интернет, специализированные форумы (по сбору доков и уплате налогов), литературу, а главное - сами отсеиваете зерна от плевел, так сказать. Информация в наше время - самый дорогой товар, никто его не предоставит бесплатно. Тем более с таким подходом...

С вашими словами я полностью согласна. Но все же сегоднишний разговор с вами на форуме тоже дал мне маленький опыт всем большое спасибо за советы.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 malinka131990 26 августа 2012, 16:22

С вашими словами я полностью согласна. Но все же сегоднишний разговор с вами на форуме тоже дал мне маленький опыт всем большое спасибо за советы.

Вот еще полезная темка в копилку вашего опыта: Ссылка
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 Ioanna 26 августа 2012, 16:25

Вот еще полезная темка в копилку вашего опыта: http://forum.mama.mk.ua/index.php?showtopic=10380


О, ось цю тему я згадувала.

cotik2407

Имя: лена
Группа: Пользователь
Сообщений: 94
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 19.07.2016
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
cotik2407
Пользователь
   26 августа 2012
Сейчас Вам насоветуют!Три дня плакать будете от этих советов и узнаете очень много о себе!Какой то злобный форум у нас последнее время.Понравилась мне фраза из одного топика"Буду рада услышать Ваши отзывы и оч надеюсь, что темка не превратится в злобные или скептические диспуты."Из этого стоит и начинать любой вопрос на нашем сайте
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 августа 2012



Мій тато завжди казав в таких випадках: яке питання - така і відповідь.
Так воно і є.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Katrin

Katrin

Имя: Katrin
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1850
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 23.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
Katrin
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 alisa 26 августа 2012, 16:51



Мій тато завжди казав в таких випадках: яке питання - така і відповідь.
Так воно і є.



А мне говорил, что выгоднее всего продавать услуги и мозги. Вложений - ноль (+,-), рентабельность 600%)))))
Мечты сбываются
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 Katrin 26 августа 2012, 16:57



А мне говорил, что выгоднее всего продавать услуги и мозги. Вложений - ноль (+,-), рентабельность 600%)))))


А мій тато завжди стверджував: "Ніхто тобі не допоможе, поки ти сам собі не допоможеш."
Не жартую, і до речі, його ця порада мені дуже допомагала і допомагає в житті.

Які в нас татусі у всіх розумні!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 cotik2407 26 августа 2012, 16:46
Сейчас Вам насоветуют!Три дня плакать будете от этих советов и узнаете очень много о себе!Какой то злобный форум у нас последнее время.Понравилась мне фраза из одного топика"Буду рада услышать Ваши отзывы и оч надеюсь, что темка не превратится в злобные или скептические диспуты."Из этого стоит и начинать любой вопрос на нашем сайте


Давайте конкретно про цю тему...
Моя думка: почати торгувати жіночим одягом маючи 6 тис. доларів, не маючи приміщення для реалізації і не знаючи попиту- це провал!
Аргумент: є три магазини жіночого одягу, в цьому бізнесі з 1998 року.

Звичайно, я можу сказати: "Все буде гаразд! Головне- почніть, а там вже якось буде...", а сенс?

А ви щось маєте сказати по темі, чи зайшли докласти, які тут всі злісні?

cotik2407

Имя: лена
Группа: Пользователь
Сообщений: 94
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 19.07.2016
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
cotik2407
Пользователь
   26 августа 2012
Цитата: #9350 Orchid 26 августа 2012, 17:18


Давайте конкретно про цю тему...
Моя думка: почати торгувати жіночим одягом маючи 6 тис. доларів, не маючи приміщення для реалізації і не знаючи попиту- це провал!
Аргумент: є три магазини жіночого одягу, в цьому бізнесі з 1998 року.

Звичайно, я можу сказати: "Все буде гаразд! Головне- почніть, а там вже якось буде...", а сенс?

А ви щось маєте сказати по темі, чи зайшли докласти, які тут всі злісні?

Так!Я зайшла докласти,які тут всі злісні!Ви це помітили?Ну от і добре!
Просматривают эту тему:

Forum