• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Парламентські вибори 28 жовтня 2012 року

Сумерки   
VIP пользователь   
22 августа 2012 96043 1728
Центральна виборча комісія України визначила порядок розміщення політичних партій у бюлетені на виборах у Верховну раду в багатомандатному загальнодержавному окрузі. Порядок був визначений шляхом проведення жеребкування на засіданні ЦВК у вівторок, 21 серпня. Всього в бюлетень будуть включені 22 партії, чиї списки зареєстровані ЦВК. Згідно з результатами жеребкування, назви партій у бюлетені будуть розміщені в порядку, який зазначено в опитуванні.

Цікаво, за кого буде голосувати шановна громада?
За нові обличчя? Будемо наступати на старі граблі? Або тих же Ахметових, тільки замаскованих під нову політичну силу?
А може Україна хоче щоб її очолювали тільки люди з погашеною або діючої судимістю?

Вступати в політичні баталії можна, але тільки зберігаючи повагу до співрозмовника!
Давайте жити дружно!

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 августа 2012
Навіть не знаю, що б таке вибрати - все таке смачненьке!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 jozh 22 августа 2012, 10:39
Навіть не знаю, що б таке вибрати - все таке смачненьке!


гадаю Кличка треба обирати))) Тоді ніхто не зазіхне руку на когось підіймати в парламенті)

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 Сумерки 22 августа 2012, 10:41


гадаю Кличка треба обирати))) Тоді ніхто не зазіхне руку на когось підіймати в парламенті)


Ну хіба що, хоч якась користь з того буде.
Бо відео з бійкою в Верховній Раді з мовного питання останні краплі моєї поваги до тих депутатів знищило... Правда, тих крапель й так вже було хіба що під мікроскопом шукати...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   22 августа 2012
Як нескладно здогадатися, я голосуватиму за об'єднану опозицію, тобто ВО "Батьківщину".
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 августа 2012
За націоналістів.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 alisa 22 августа 2012, 11:29
За націоналістів.

Alisa, в Вас теж кулемет в дворі закопано? Я свій з-під стріхи вже дістала ...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 августа 2012


А то!

Без кулемету ані кроку скоро не ступити. Як кримінальну хроніку почитаєш, так починаєш думати, а чи не час прикупити танка, щоб безпечно пересуватись вулицями.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
olyaaaa

olyaaaa

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 478
Регистрация: 23.08.2010
Заходил(а): 08.09.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
olyaaaa
Активный пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 moonsun 22 августа 2012, 11:19
Як нескладно здогадатися, я голосуватиму за об'єднану опозицію, тобто ВО "Батьківщину".


Я тоже
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   22 августа 2012
Ще питання - за депутатів-мажоритарників хто як голосуватиме? За особистими якостями чи за партійною принадлежністю?
Цікаво було побачити результати опитування по мажоритарних дільницях.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   22 августа 2012
У раді має значення кількість голосів, тому голосувати буду за партійною ознакою, щоб набралася більшість.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 августа 2012
я буду за партійною ))
все одно я їх нікого не знаю, а навіть якщо хтось нам пофарбує в під"їзді чи майданчик поставить, то для мене це не привід голосувати за нього.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 alisa 22 августа 2012, 13:10
я буду за партійною ))
все одно я їх нікого не знаю, а навіть якщо хтось нам пофарбує в під"їзді чи майданчик поставить, то для мене це не привід голосувати за нього.

аналогічно! взагалі не розумію людей,які так щиро вірять кандидатам.
От на минулих виборах всюди ліпили майданчики,біля нашого під"їзду як небудь дорогу по мокрих калюгах заасфальтували,тільки ж проголосуйте! А я ще тоді собі думала,ви робіть,а ми скористаємось,ви накрали з нас набагато більше,ніж коштує качеля, гірка і купка піску. Думала,що всі так подумають: їхні блага ми приймемо,а самі не проголосуємо.
а ні,не тут то було,люди таки повелись.....
Цього року знов ситуація.депутат бігає і просить зборів будинку,щоб обговорити проблеми і розказати який він хороший,ми псіхуємо,мол спочатку зробіть,а потім прийдете на збори і розказуватимете який ви хороший. Після минулих виборів він ні разу і не хрунькнув,ми жодного разу його не чули і не бачили,і тут пан знову з"являється зі своїми вічними обіцянками. я думала вже цього разу народ буде розумніший,та ні,все одно кажуть:Ми ему верим!
Серцем і душею з ними.......!
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   22 августа 2012
Я теж буду за партійною ознакою голосувати.

Декілька днів тому я мала щастя потрапити на зустріч з депутатом-мажоритарником (тільки не Миколаївським), гуляла поряд))) Зібралися чоловік 15 бабусь ну і кажуть - тут би нам ліхтаря поставити, бо темно і страшно, там і грабували когось... Депутат каже мов, у бюджеті грошей і так нема, тому я поставлю лихтар вам за власний кошт!
ось такий атракціон нечуваної щедрості
А ще його питають: "Навішо йдете у депутати?" Відповідь мене вбила
"Я і наша ПР будемо намагатися по-перше, дати язику статус другого національного, бо цим новим законом його (язик) тільки принизили! По-друге, намагатися перетворити державу на федеративну республіку, бо досить нам кормити західну Україну!"

Хіба це не сепаратизм?

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   22 августа 2012
Цитата: #9313 alisa 22 августа 2012, 13:10
я буду за партійною ))
все одно я їх нікого не знаю, а навіть якщо хтось нам пофарбує в під"їзді чи майданчик поставить, то для мене це не привід голосувати за нього.

Оооо, позаминулого року від ПР нам і майданчик в дворі ставили, і під"їзд ремонтували...
Щодо майданчика - наш двірник пофарбував качельку, сітку навколо футб. майданчика і пару турніків; поставили дерев"яну пісочницю, привезли машину піску. А потім тиждень ходили по квартирах, запрошували на відкриття "побудованного" дит. майданчика, на вихідних побудували сцену і влаштували PR-акцію.
"Ремонтували" під"їзд - навіть не обідравши стару полущену фарбу, не змівши павутиння! поверх всього "закатали" перший поверх (і все... навіть до другого не дійшли) наполовину білою, наполовину синьою фарбою. І все... от і весь ремонт...


Ось так - дешево і сердито... І попіарились... І відзвітувались... І покращили....
Arfa

Arfa

Имя: Ksana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2314
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 15.07.2019
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 050 223 11 10
Arfa
VIP пользователь
   22 августа 2012
.
Ан_нА

Ан_нА

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2413
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 02.12.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 066-382-80-53
Ан_нА
VIP пользователь
   22 августа 2012
Я вообще не вижу альтернативы за кого голосовать. Одни и те же лица, только названия партий меняется. Но буду из всех зол выбирать противоположное (если так можно выразится).
Так хочется быть слабой женщиной, но то кони скачут, то избы горят 


Мой блог: http://a- berina.blogspot.com/   
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 августа 2012
А чим, цікаво, відрізняється Партія "Зелені" від Партії зелених України?

О, а ще є Українська партія "Зелена планета".

Прямо очі розбігаються, який вибір!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   22 августа 2012
Мда, глаза разбегаются, а выбрать то и некого. Думала за некоторых голосовать, а они объединились и так, что теперь моя рука не поднимится галочку поставить.
Я в шоке (((
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 августа 2012
У всякому випадку я точно знаю, за кого я НЕ буду голосувати - Партія Регіонів. Без сумнівів.
Хоча й решта не радує, та у цьому пункті навіть думати нічого.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum