• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Вторая беременность. Как решились?

Аннушка   
Администратор   
20 июня 2011 35795 365
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 августа 2013
Переїжджаю сюди з іншої теми, бо модератор скоро лютувати буде. /biggri
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 13:50)
Я пробувала дешевші підгузки. Мені не сподобались.   

Але ж не це є для Вашої сім'ї причиною того, щоб зараз не народжувати наступну дитину, так?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   12 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 13:57)
Але ж не це є для Вашої сім'ї причиною того, щоб зараз не народжувати наступну дитину, так?

Яка різниця, що для моєї сім"ї є причиною, щоб не народжувати дитину. Але я б не народжувала дитину, якби я вважала, що я не можу її забезпечити підгузками, іграшками, одягом і так далі. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 14:11)
Яка різниця, що для моєї сім"ї є причиною, щоб не народжувати дитину. Але я б не народжувала дитину, якби я вважала, що я не можу її забезпечити підгузками, іграшками, одягом і так далі. 
 

Якби Ви хотіли ще одну дитину насправді, то я дуже сумніваюсь, що неможливість забезпечення підгузками за 2.55 грн. замість 1.5 Вас би зупинило.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Абрикоска

Абрикоска

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4325
Регистрация: 13.11.2012
Заходил(а): 13.06.2018
Город: Николаев
Телефон: (067) 307-86-13 вайбер, ватс ап
Абрикоска
VIP пользователь
   12 августа 2013
Главное - хотеть этого ребёнка, тогда найдется и время, и деньги, и силы. У кого совсем плохо с деньгами - можно же и без памперсов. Вырастили же нас как-то. (это конечно крайний вариант, но возможный)
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   12 августа 2013
У нас вийшло так, що дітей хотів чоловік - я страшенно боялась відповідальності, боялась що з роботи виженуть (знаємо ми наших роботодавців!), боялась, що не буде грошей навіть на памперси. А потім якось вийшло, що фінансові питання - така дуууурняяяя порівняно з цими носиками, з цими невпевненими спробами бігати, цими очима... Зрозуміла, що воно дурня - а завагітніти вийшло далеко не одразу, я навіть не вірила спочатку, що в нас вийшло.

Коли виписували з пологового, пообіцяла, що повернусь за 4 роки. Ми швидко погодились, що треба трьох дітей - ну мінімум двох. 

Годувала Буська грудьми до 1.7, а потім _вийшло_ так, що 1) два способи контрацепції пішли лісом за неефективністю 2) тест брехав до 7 тижнів вагітності 3) все одно як взнала, що буде ще одне маля, майже до стелі стрибала. Так, другий синко в нас сюрпризом (ой, як і перший! бо ТАК планувати вагітність не можна, антинауково, ну коли вже ми будемо серйозні?!). Але - до пологів ми встигли таки купити квартиру, почали ремонт, одразу і нова робота знайшлась чоловікові, і купа речей сонечкам. Коли знаєш, що ТРЕБА - зробиш, хоч як.

Ми обидва крутимось з памперсами, купаннями, цілуємо ці носи і п'яти. Нам дуже пощастило, що Саша - такий таточко. А ще - ми знаємо, що викрутимось. Коли Буськові було півроку, мене з роботи вигнали, наприклад. Нічого, знайшла ще, і чоловік знайшов собі.  Були б здорові, а дешевше чи дорожче будуть куртки та чобітки - це таке "третє" питання...  
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива
Felicity

Felicity

Имя: Елена
Группа: Gold
Сообщений: 868
Регистрация: 12.10.2012
Заходил(а): 19.11.2016
Город: Николаев
Felicity
Gold
   12 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 19:00)
У нас вийшло так, що дітей хотів чоловік - я страшенно боялась відповідальності, боялась що з роботи виженуть (знаємо ми наших роботодавців!), боялась, що не буде грошей навіть на памперси. А потім якось вийшло, що фінансові питання - така дуууурняяяя порівняно з цими носиками, з цими невпевненими спробами бігати, цими очима... Зрозуміла, що воно дурня - а завагітніти вийшло далеко не одразу, я навіть не вірила спочатку, що в нас вийшло.
Коли виписували з пологового, пообіцяла, що повернусь за 4 роки. Ми швидко погодились, що треба трьох дітей - ну мінімум двох. 

Годувала Буська грудьми до 1.7, а потім _вийшло_ так, що 1) два способи контрацепції пішли лісом за неефективністю 2) тест брехав до 7 тижнів вагітності 3) все одно як взнала, що буде ще одне маля, майже до стелі стрибала. Так, другий синко в нас сюрпризом (ой, як і перший! бо ТАК планувати вагітність не можна, антинауково, ну коли вже ми будемо серйозні?!). Але - до пологів ми встигли таки купити квартиру, почали ремонт, одразу і нова робота знайшлась чоловікові, і купа речей сонечкам. Коли знаєш, що ТРЕБА - зробиш, хоч як.

Ми обидва крутимось з памперсами, купаннями, цілуємо ці носи і п'яти. Нам дуже пощастило, що Саша - такий таточко. А ще - ми знаємо, що викрутимось. Коли Буськові було півроку, мене з роботи вигнали, наприклад. Нічого, знайшла ще, і чоловік знайшов собі.  Були б здорові, а дешевше чи дорожче будуть куртки та чобітки - це таке "третє" питання...  

Класс! Так трогательно, действительно ничто не сравниться с этими носиками и пяточками)))
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   12 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 13:51)
Якась дивна суперечка. Ті, хто хотів і народив 2(3) дітей і знають питання на практиці, доводять тим, хто ХОЧЕ лише одного, що фінансове питання не ключове. Причому фінансового становища одне одного не знає ніхто. 


А я и в жизни заметила, что в основном рассказывают, как тяжело, когда много детей и как дорого их содержать, те, у кого нет детей или один ребенок максимум.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

natysika

natysika

Имя: Наталья
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 157
Регистрация: 21.07.2013
Заходил(а): 23.02.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0632679435
natysika
Активный пользователь
   12 августа 2013
у нас инициатором был папа,уговаривал долго,но уговорил,вот в сентябре будет еще один малыш,разница между ними будет 10 лет,и хотя беременность в этот раз тяжелая,я не на минуту не пожалела,мы бебика очень ждем))))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 19:50)

А я и в жизни заметила, что в основном рассказывают, как тяжело, когда много детей и как дорого их содержать, те, у кого нет детей или один ребенок максимум.

Ну, щось подібне можна сказати і про тих, хто розповідає, як просто утримувати багатьох дітей з мінімальними витратами. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 19:00)
 Коли знаєш, що ТРЕБА - зробиш, хоч як.  

Хтось зробить, а хтось ні. Чи мало на форумі постів типу "заберу речі для малозабезпеченої родини"? Видно, не всі можуть зробити, хоч як, коли треба. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:18)
Ну, щось подібне можна сказати і про тих, хто розповідає, як просто утримувати багатьох дітей з мінімальними витратами. 


У фінансових питаннях справа у фінансах. У кожного своя сума вкладається в значення "немає грошей". Ще ж наче декларацію про доходи не вимагається при реєстрації на форумі. Я хочу сказати, що для одного 2000 на третю дитину це невелике зростанння витрат, а хтось і одну не може завести, бо на 1500 троє не проживуть.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (12 Август 2013 23:45)
поддержу!У нас тоже семья со средним достатком и второй ребенок ну никак свою 1000грн в мес на себя не расходует(при том,что покупаются и памперсы и еда и одежда,и игрушки)..ну это пока еще совсем маленький..дальше надо будет поднапрячься конечно/f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d

Далі - погоджусь, витрати ростуть. Я помітила різке зростання витрат після того, як дочка пішла в школу (шкільна форма, канцтовари, вже більш серйозні іграшки та приладдя різне, книжки тощо). І по старшій помітила, що витрат на одяг різко більше (в решті питань принципової різниці у витратах немає для їх віку), бо саме йде активний ріст, тож речі на рік максимум, інколи й того менше, досить швидко малим стає. Молодша ще так швидко не росте, в неї деякі речі збереглися на диво ще з її п'яти-шестилітнього віку, хоча вже 11 років. А старшій 14 років - то майже весь гардероб, куплений рік тому, вже змінився. Та й одяг вже дорожчий, ніж для малявок, і не все пасує, вже треба шукати, дівуля ж уже, хочеться гарненько виглядати.
Так що на власному досвіді я б сказала, що два моменти різкого зростання витрат на дітей: поступання в школу, та підлітковий вік. Далі ще не знаю з практики, але так собі прикидаю, що після закінчення школи та поступання в вищий чи середньо-спеціальний навчальний заклад теж вимагає напруження. Власне, і все.
Ну а якщо молодша дитина вже пішла в школу, то мама, як правило, може вже піти на роботу, то й достаток в сім'ї підвищується, так що воно одне на одне виходить приблизно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:18)
Ну, щось подібне можна сказати і про тих, хто розповідає, як просто утримувати багатьох дітей з мінімальними витратами. 

Як не дивно, подібне розказують чомусь в основному мами 2-3 і більше дітей. Може, вони мають рацію, бо базуються на практиці?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:45)
Як не дивно, подібне розказують чомусь в основному мами 2-3 і більше дітей. Може, вони мають рацію, бо базуються на практиці?

Ну, считается, что опт всегда немного дешевле. 
Это ни в коем случае не оскорбление, я никого не хочу этим обидеть. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:39)

У фінансових питаннях справа у фінансах. У кожного своя сума вкладається в значення "немає грошей". Ще ж наче декларацію про доходи не вимагається при реєстрації на форумі. Я хочу сказати, що для одного 2000 на третю дитину це невелике зростанння витрат, а хтось і одну не може завести, бо на 1500 троє не проживуть.

Ну якщо мова йде про проживання трьох на 1500 гривень, то це трохи інша справа взагалі. Тут мова буде не про те, що другу (чи навіть першу) дитину вони не потягнуть фінансово. Тут мова про те, що вони і себе самих не тягнуть фінансово.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 августа 2013
alisa , це все питання до того, що важливіше - дитина чи звичний комфорт. комфорт - це не погано, просто питання чесності з самим собою. взяти чужі ненужні речі - чим це не "зробити будь-якою ціною"? діти вдягнені, люди віддали те, що їм не потрібно, то в чому проблема? а коли родина не може вилікувати дитину і збирає кошти, Ви ж не вважаєте цю родину безвідповідальною - от народили дитину, а не подумали, що можуть бути такі проблеми. в кожного можуть бути проблеми, кожен їх вирішує, як вміє. нічого в цьому надзвичайного немає. якщо зараз Ви можете купувати дитині хороший одяг та іграшки, то це ще не означає, що так буде все життя. у будь-яку мить з будь-якою кількістю дітей все може змінитись. то може геть не народжувати? а ще краще і самим не жити)))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:47)
Ну, считается, что опт всегда немного дешевле.

Чому вважається? Так воно і є насправді. Я ще у сусідній темі прямо написала, що на другу дитину витрат менше, ніж на першу (не беремо до уваги форс-мажорні обставини, наприклад, якщо другій дитині треба буде дороге лікування тощо, говоримо про деякий звичайний варіант). Якщо батьки однієї дитини витрати на свою дитину просто множать на два та приходять в жах, скільки їм ще треба буде грошей на другу дитину, то вони дуже помиляються. Не скажу точно в процентах, але за моїми прикидками витрати на другу дитину - це приблизно 60-70% витрат на першу (можу помилятися, звісно, плюс в різних сім'ях по-різному, але в будь-якому випадку це далеко не 100%). Навіть такі начебто індивідуальні витрати, як харчування, теж дешевше виходить в розрахунку на одну особу, якщо дітей двоє, ніж коли одна. Правда, тут економія несуттєва, але все одно вона є.
Отже, економія дійсно за рахунок оптових закупок, раз, і за рахунок використання деяких речей для обох дітей, а не кожному своє, два. І це не тільки і далеко не завжди б/у одяг, в який зразу вчепилися в сусідній темі. Це навіть комунальні послуги чи витрати на бензин (якщо є своє авто), чи навіть комп'ютер для дітей. Незалежно від того, 1 чи 2 чи 3 дитини, платиш однаково чи майже однаково.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2013
Про "канцтовари, вже більш серйозні іграшки та приладдя різне, книжки тощо" в шкільному віці я не зрозуміла. Це які ж іграшки і приладдя? А що, книжки до школи не потрібні? Чи канцтовари дитині не треба? 
Якась в мене дивна дитина, але в неї упаковка фарби за 20 грн уходить максимум за місяць. Плюс папір, розфарбовки різні. Ну і так, по дрібницях - олівці, фломастери, крейда, килимок з водним маркером, магнітна дошка. Книжками в нас завалений весь комод.
Про іграшки я краще промовчу, бо це дуже велика стаття витрат в моєму випадку. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 августа 2013
"Якась в мене дивна дитина, але в неї упаковка фарби за 20 грн уходить максимум за місяць. Плюс папір, розфарбовки різні. Ну і так, по дрібницях - олівці, фломастери, крейда, килимок з водним маркером, магнітна дошка. Книжками в нас завалений весь комод. Про іграшки я краще промовчу, бо це дуже велика стаття витрат в моєму випадку. "

папір, фарби - так, треба купляти і на двох. книжки....ну якщо вже на те пішло, то можна і трохи меньше в такому віці. так само і з іграшками. але у будь-якому разі і книжки, і іграшки вдруге купляти не доведеться - ось Вам вже серьозна економія
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   13 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (13 Август 2013 08:57)
Чому вважається? Так воно і є насправді. ​
Мне сделают скидку на билет в поезде ребенку старше 6 лет? Мне сделают скидку на покупку учебников в школе? Или 2 ребенка выпьют в  1.75 раза молока больше, чем один? Или я куплю/найду полуторную кровать, вместо 2 отдельных?
Ну да, я сэкономила хорошую часть денег в младенченстве детей. А сейчас мои затраты особой экономии в случае двоих детей не предполагают. Ну велосипед перейдет по наследству, некоторая одежка. Опять же, я за то, чтобы определенную часть одежды покупать новую. Потому что мой младший носит вещи брата, но искренне радуется вещи, купленной ему лично. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Просматривают эту тему:

Forum