• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

флюрограмма после родов

liliana_Ukraine   
Активный пользователь   
11 июня 2010 14019 84
Роды приближаются...и тут я узнаю, что, оказывается, после родов, в самом роддоме заставляют всех новоиспеченных мамочек проходить флюрограмму. А процесс этот небезопасный, говорят, да и ребеночка грудью кормить только начинаешь. Дорогие мамочки, как это происходило у вас? Может кто-то откупался, например, или просто не захотел делать флюшку? Говорят еще, морально сильно давят, если отказываешься.
Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   20 февраля 2010
Может, кто объяснит мне, темной, зачем для записи на прием в ЖК, в поликлинику стоматологическую требуют флюорографию? и не колышет что кормящая мама...
Кстати при выписке из роддома тоже не давали на руки справку о рождении ребенка, пока не принесла флюо
ну я тогда принесла липу и ок - (счас я пойду светиться и сцеживаться) - и забыла.

Вообще это законно? а чего в маршрутку без рентгена можно заходить? или это вопрос времени?

Ника

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1501
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 03.04.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Ника
VIP пользователь
   20 февраля 2010
Забота о нашем здоровье. Те, кто работают где-то по любому раз в год сдают флюорограмму, а те кто ЧП? В ЖК и без цитологии не пустят.
Мы считаем других людей виновными в том, что они не принимают нашу систему ценностей или не соглашаются с ней. 
Мы компенсируем свое чувство неполноценности, пытаясь представить себя правыми, а их — неправыми. 
Заметьте, как часто мы обвиняем людей за то, что нам не нравится в нас самих. 
Осуждая их поступки, мы, в сущности, говорим: «Я не нравлюсь себе, когда такое делаю, поэтому не могу допустить, чтобы подобное поведение сошло с рук тебе». 
Мы стремимся порицать в окружающих именно те слабости и ошибки, в которых наиболее повинны сами, — это психологическая истина.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   20 февраля 2010



Взагалі-то в нас в країні дуже гостро стоїть проблема туберкульозу. Чому лікар (як і будь-яка людина що працює з людьми) повинен зайвий раз ризикувати заразитись на туберкульоз. Той факт що Ви годуєте не значить що у вас його не може бути. Плюс таким чином виявляють хворих.
В мене на роботі раз на два роки в обов"язковому порядку - медогляд. І це до речі на приватному підприємстві, відношення до харчів, напоїв, тощо не маємо.

Це законно. Держава має право вживати заходів для запобігання епідеміям.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   20 февраля 2010
Цитата: #4068 alisa 20 февраля 2010, 16:31



Взагалі-то в нас в країні дуже гостро стоїть проблема туберкульозу. Чому лікар (як і будь-яка людина що працює з людьми) повинен зайвий раз ризикувати заразитись на туберкульоз. Той факт що Ви годуєте не значить що у вас його не може бути. Плюс таким чином виявляють хворих.
В мене на роботі раз на два роки в обов"язковому порядку - медогляд. І це до речі на приватному підприємстві, відношення до харчів, напоїв, тощо не маємо.

Це законно. Держава має право вживати заходів для запобігання епідеміям.

Не заперечую щодо епідемій та іншого, АЛЕ

В якому законі чи інструкції сказано, що породіллі не видається на руки довідка про народження дитини поки вона не принесе довідку про зроблену флюолрографію??? при чому тут одне до іншого????
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   20 февраля 2010

впевнена що така інструкція є, тому що ця практика існує по всій Україні, наскільки мені відомо.
А одне до іншого пов"язане так - якщо знаходять туберкульоз то маму виписують не додому, а у тубдиспансер. Тому що не повинне знаходитись новонароджене немовля біля хворої на туберкульоз жінки - де тут помилка?

ось, знайшла.

І Н С Т У К Ц І Я № 233 від 29.07.96
3.4. Контингенти підвищеного ризику на захворювання раком легень (особи, які випалюють більше однієї пачки цигарок на день, чоловіки-курці, яким більше 45 років, котрі почали палити до 15 років або працюють у несприятливих умовах: з паливно-мастильними матеріалами, в гірничо-рудному і хімічному виробництві, з отрутохімікатами в сільському господарстві), обстежуються 1 раз на рік. При обстеженні цих контингентів допускається флюорографія в двох проекціях: передньо-задній і боковій.

Обов'язковому флюорографічному обстеженню підлягають породіллі до виписки їх з пологового будинку.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Vesper

Vesper

Имя: Vesper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1361
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 04.10.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0506867307
Vesper
VIP пользователь
   20 февраля 2010
Алиса, браво!!
Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   20 февраля 2010
Цитата: #4068 alisa 20 февраля 2010, 16:53

впевнена що така інструкція є, тому що ця практика існує по всій Україні, наскільки мені відомо.
А одне до іншого пов"язане так - якщо знаходять туберкульоз то маму виписують не додому, а у тубдиспансер. Тому що не повинне знаходитись новонароджене немовля біля хворої на туберкульоз жінки - де тут помилка?

ось, знайшла.

І Н С Т У К Ц І Я № 233 від 29.07.96
3.4. Контингенти підвищеного ризику на захворювання раком легень (особи, які випалюють більше однієї пачки цигарок на день, чоловіки-курці, яким більше 45 років, котрі почали палити до 15 років або працюють у несприятливих умовах: з паливно-мастильними матеріалами, в гірничо-рудному і хімічному виробництві, з отрутохімікатами в сільському господарстві), обстежуються 1 раз на рік. При обстеженні цих контингентів допускається флюорографія в двох проекціях: передньо-задній і боковій.

Обов'язковому флюорографічному обстеженню підлягають породіллі до виписки їх з пологового будинку.


Ця інструкція втратила чинність. І така практика не скрізь, першого я народжувала в Житомирі, такого шантажу не було.


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

І Н С Т У К Ц І Я

N 233 від 29.07.96 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
17 вересня 1996 р.
за N 537/1562

Затверджено
наказом Міністерства охорони
здоров'я України від
29.07.1996 р. N 233
"Про затвердження інструкцій
щодо надання медико-санітарної
допомоги хворим на туберкульоз"
( z0536-96 )

{ Інструкція втратила чинність на підставі Наказу
Міністерства охорони здоров'я
N 254 ( z0524-08 ) від 17.05.2008 }

Інструкція
про проведення флюорографічних обстежень

Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   20 февраля 2010
а, вибачаюсь, є і іншому законі
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

17.05.2008 N 254

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 червня 2008 р.
за N 524/15215
( Джepeлo - Ссылка )

Про затвердження Інструкції про періодичність
рентгенівських обстежень органів грудної порожнини
певних категорій населення України

2.9. Обов'язковому профілактичному рентгенівському обстеженню
підлягають породіллі до виписки їх з пологового будинку та дорослі
члени родини з обох сторін (матері та батька). Дані про
профілактичне рентгенівське обстеження членів родини
новонародженої дитини вносяться у форму первинної облікової
документації N 113/о ( za221-06 ), затверджену наказом
Міністерства охорони здоров'я України від 13.02.2006 N 67
( z0221-06 ) "Про затвердження форм первинної облікової
документації в закладах, що надають медичну допомогу вагітним,
роділлям та породіллям, та інструкцій щодо їх заповнення",
зареєстрованим у Міністерстві юстиції 02.03.2006 за N 221/12095.
За відсутності цих даних у зазначеній карті дільничний
педіатр, що спостерігає за новонародженим удома, направляє
породіллю та дорослих членів родини з обох сторін (матері та
батька) на рентгенівське обстеження.

2.10. Профілактичні рентгенівські обстеження органів грудної
порожнини проводяться всім, хто вперше звернувся до поліклініки (у
тому числі всім особам, які влаштовуються на роботу, незалежно від
професії), хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні,
якщо з моменту останнього обстеження минуло більше 1 року.
Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   20 февраля 2010
Але знаєте, мені особисто це такого стресу завдало!
День виписки, хочу додому, маля в конверт загорнули, принесли документи підписати (одразу кілька журналів), а потім кажуть: а цю довідку ми вам не даєм, ідіть робіть рентген, потім отримаєте.
А зареєструвати мале треба протягом 1 місяця... і за молоко і так борешся, і хто зна що там за допотопний ренген-апарат...

Оксанедла

Имя: Оксана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 762
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0637485979
Оксанедла
Активный пользователь
   20 февраля 2010
Цитата: #4068 Hellenka 20 февраля 2010, 17:25
Але знаєте, мені особисто це такого стресу завдало!
День виписки, хочу додому, маля в конверт загорнули, принесли документи підписати (одразу кілька журналів), а потім кажуть: а цю довідку ми вам не даєм, ідіть робіть рентген, потім отримаєте.
А зареєструвати мале треба протягом 1 місяця... і за молоко і так борешся, і хто зна що там за допотопний ренген-апарат...

Нет,я была заранее готова к этому,справка якобы 10 месячной давности,прокатила. Хотя с первым ребенком меня отправляли,но тут я уже была грамотная
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   20 февраля 2010



Дивно що Ви були не в курсі. Я знала що доведеться робити флюорограмму. Нас в день виписки зранку зібрали усіх кого виписувати, повели через дорогу, зробили і все. Та і ставила я здається 3 підписи - один в журналі і 2 на довідках, одна копія мені, інша їм.
В якому пологовому Ви народжували?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Hellenka

Hellenka

Имя: Hellenka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 216
Регистрация: 05.12.2009
Заходил(а): 04.05.2014
Город:
Район: Центральный
Hellenka
Активный пользователь
   22 февраля 2010
Цитата: #4068 alisa 20 февраля 2010, 21:30



Дивно що Ви були не в курсі. Я знала що доведеться робити флюорограмму. Нас в день виписки зранку зібрали усіх кого виписувати, повели через дорогу, зробили і все. Та і ставила я здається 3 підписи - один в журналі і 2 на довідках, одна копія мені, інша їм.
В якому пологовому Ви народжували?


Аліса, другу дитину я народжувала в 1 пологовому, я підписів більше ставила, бо і від щеплень відмовлялась, і в консультації спостерігалась не місцевій (ми переїхали в Миколаїв за 3 тижні до родів). І мене виписали, але замість довідки дали папірець на рентген в лікарню через дорогу. В Києві знайомі ніхто не проходили через флюорографію при виписці. Чоловіка ганяла двічі ще під час вагітностей, але в нормальний сучасний кабінет з цифровим апаратом.

Kema

Имя: Людмила
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 384
Регистрация: 08.02.2011
Заходил(а): 06.12.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Северный
Телефон: 098 237 75 16
Kema
Активный пользователь
   23 февраля 2010
Девченки а как думаете, если муж взял липовую справку о том, что мне сделали флюрограмму на 7м месяце беременности....прокатит в роддоме?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 февраля 2010
воно то прокатить, але для лікарів це страховка на будь-які ускладнення - вагітна сама винна, пішла робити флюорографію вагітна.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   24 июня 2010
Цитата: #4068 Hellenka 20 февраля 2010, 17:25
Але знаєте, мені особисто це такого стресу завдало!
День виписки, хочу додому, маля в конверт загорнули, принесли документи підписати (одразу кілька журналів), а потім кажуть: а цю довідку ми вам не даєм, ідіть робіть рентген, потім отримаєте.
А зареєструвати мале треба протягом 1 місяця... і за молоко і так борешся, і хто зна що там за допотопний ренген-апарат...


странно как-то, что флюшку делали в день выписки... мне за день сказали сделать, и мы все дружно, кто ражал в пятницу пошли ее делать в понедельник, а во вторник всех уже отправили по домам... и справку кстати тоже отдали в понедельник вечером... единственное, что задержало поскорее добраться домой это прививка БЦЖ... уж очень долго ждали пока ее сделают....

на молоке флюшка никак не отразилась, главное не думать о том, что это может как-то повредить лактации и все будет хорошо!

Тати

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 952
Регистрация: 24.04.2010
Заходил(а): 05.04.2013
Город: Николаев
Район: Корабельный - Балабановка
Телефон: 411243
Тати
Активный пользователь
   24 июня 2010
Я становилась на учет и ничего с меня не требовали....
Pupsik

Pupsik

Имя: Алёнка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1399
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 10.01.2018
Город:
Район: Центральный
Pupsik
VIP пользователь
   11 июня 2010
Да. это так!
Я об этом узнала, когда уже родила. правда у меня флюорограмма была действительно еще пару месяцев, НО Третьяк во 2 роддоме не хотел все равно меня выписывать.
Я знаю, что девочки как-то через знакомых делают справки
Гавочка

Гавочка

Имя: Наталья
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 430
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 24.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Гавочка
Активный пользователь
   11 июня 2010
Вроде бы без нее не выпустят из роддома.
Но можно еще до родов сходить в поликлинику по месту жительства и договориться с ними чтоб дали справочку, что проходила флюшку недавно.
Ляля

Ляля

Имя: Ляля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2348
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Ляля
VIP пользователь
   11 июня 2010
Вроде всех заставляют, муж мне привез флюшку и я не проходила на выписку
Беспроцентное СП Хозтовары,babyplus и Игрушки 7 http://www.spclub.com.ua/sp/bez/4063/
Просматривают эту тему:

Forum