• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сім`я від А до Я. Підготовка до пологів

familyshou   
Новичок   
18 сентября 2012 2129 5
Ссылка

Фізичні вправи укріплюють організм жінки, забезпечуючи повноцінне насичення його киснем, що так необхідно для плоду, що розвивається, і покращують роботу серцево-судинної та інших систем. Регулярні заняття знижують вірогідність виникнення токсикозу, родових ускладнень. Майбутні мами не нехтують гімнастикою легше народжують і швидше відновлюють форми. Спеціальні вправи підібрані так, щоб підтримувати тонус м

Aleksa_12

Имя: Саша
Группа: Пользователь
Сообщений: 92
Регистрация: 05.02.2012
Заходил(а): 30.11.2014
Город: Радомышль
Aleksa_12
Пользователь
   18 сентября 2012
Цитата: #9401 familyshou 18 сентября 2012, 14:13
http://www.youtube.com/watch?v=mIdnytwr2xE

Фізичні вправи укріплюють організм жінки, забезпечуючи повноцінне насичення його киснем, що так необхідно для плоду, що розвивається, і покращують роботу серцево-судинної та інших систем. Регулярні заняття знижують вірогідність виникнення токсикозу, родових ускладнень. Майбутні мами не нехтують гімнастикою легше народжують і швидше відновлюють форми. Спеціальні вправи підібрані так, щоб підтримувати тонус м
[quote name='familyshou' post='557829' date='18.9.2012, 13:13']Ссылка

Фізичні вправи укріплюють організм жінки, забезпечуючи повноцінне насичення його киснем, що так необхідно для плоду, що розвивається, і покращують роботу серцево-судинної та інших систем. Регулярні заняття знижують вірогідність виникнення токсикозу, родових ускладнень. Майбутні мами не нехтують гімнастикою легше народжують і швидше відновлюють форми. Спеціальні вправи підібрані так, щоб підтримувати тонус м

familyshou

Имя: Александр
Группа: Новичок
Сообщений: 24
Регистрация: 18.09.2012
Заходил(а): 18.09.2012
Город: Киев
familyshou
Новичок
   18 сентября 2012
Спасибо) роликов на тему семьи очень много, я буду по возможности добавлять по 1-2 ролика каждый день, но также был бы благодарен если бы Вы уважаемые участники подписывались на канал;) я веду просто 40 форумов и не успеваю за всеми следить)
Nikocha

Nikocha

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1851
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 22.08.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский
Nikocha
VIP пользователь
   19 сентября 2012
Гимнастика, кусочек которой тут показан - вообще супер. Делала ее при первой и второй Б, да и сейчас стала делать когда спина ныть начала - прорабатываются все суставчики и связочки.

familyshou

Имя: Александр
Группа: Новичок
Сообщений: 24
Регистрация: 18.09.2012
Заходил(а): 18.09.2012
Город: Киев
familyshou
Новичок
   19 сентября 2012
Хммм буду знать;) свою жену (будущую) обязательно заставлю смотреть)))
Просматривают эту тему:

Forum