• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Про українське з гумором

jozh   
VIP пользователь   
04 апреля 2013 2004 13
Для жартів, які мають під собою українську основу, або тему українсько-російських відносин. Межу жартів на образи не переходити!!!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   04 апреля 2013

Зникла з політичного життя України Наталія Вітренко таємно вийшла заміж і оселилась в селі Беньківці, що на Івано-Франківщині. Про це повідомляє ”Івано-Франківська правда”. Лідер Прогресивної Соціалістичної Партії взяла прізвище чоловіка, і тепер в селі її знають як Наталка Перебийніс.

Щоб не привертати зайвої уваги, пара розписалась тихо і таємно. За словами сусідів новоспеченого подружжя, вони навіть не знали, ким була Вітренко у минулому – тим більше, що жінка у вишиванці, яка їсть сало і танцює гопака, не надто схожа на прогресивну соціалістку.

Вона знає всі українські пісні, співає як соловейко – так лагідно. Фірою скеровує так, що й у коня копита димлять. А як на трембіті заграє, то всіх овець закличе. Роботяща вона, воду з колодязя сама тягає. Хороша дівка, – розповідає односельчанка Вітренко-Перебийніс пані Маруся

http://uareview.com/natalya-vitrenko-zamizh/


Міськрада Львова заборонила співаку Стасу Михайлову, що виступатиме 30 березня на Велотреку СКА, виконувати пісні російською мовою. У зв’язку з цим, репертуар нової програми заслуженого артиста Росії “Я відкрию своє серце” нашвидкуруч перекладається на українську мову, повідомляє газета “Ратуша”.
У зв’язку з засиллям російськомовного продукту на вуха галицьких слухачів, та з метою патріотичного виховання молоді та жінок бальзаківського віку, Львівська міська рада постановила Станіславу Михайлову перекласти репертуар українською мовою.” – цитує “Ратуша” прес-реліз ЛМР.

http://uareview.com/stas-myhailov-lviv/
 

Народний депутат України від фракції ВО “Свобода” та кандидат філологічних наук Ірина Фаріон запропонувала створити Інститут української російської мови. Мовознавець запропонувала вивчати український варіант російської мови за аналогією з американською англійською. Про це повідомила газета “Голос України”.

Всі ми знаємо про існування американського варіанту англійської мови, – пояснює Ірина Фаріон, – Цей варіант розвивається незалежно від уряду Великобританії, його вивчають у школах Сполучених Штатів Америки, послуговуються у побуті, використовують у засобах масової інформації тощо. А тепер повернемось в Україну. Неозброєним оком видно, наскільки російська мова на території нашої держави відрізняється від її російського варіанту. Наприклад, ми говоримо “в Україні”, а росіяни – “на Україні”. Буква “г” у нас звучить зовсім не так, як в Росії. Зрештою, для українців звичніше чути “шо”, а не “что”. І в такому звучанні немає нічого поганого чи неправильно – це просто інший суто український варіант російської мови.”

Політик впевнена, що українська російська мова заслуговує на автономію.

http://uareview.com/ukrayinska-rosiyska-mova/
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   04 апреля 2013
щось мені не дуже подобається ця тема.....є просто жарти, а є жарти про Україну - в цьому вже є щось....принизливе.....мені одній так здається?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   04 апреля 2013
Цитата: #10778 mamatanya 04 апреля 2013, 12:04
щось мені не дуже подобається ця тема.....є просто жарти, а є жарти про Україну - в цьому вже є щось....принизливе.....мені одній так здається?
Чому принизливе? :blink:
Є жарти про дієти, жарти про їжачків, жарти про українське. А якщо з приниженням - то це вже не жарт буде, от і все.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   04 апреля 2013
Цитата: #10778 jozh 04 апреля 2013, 12:06
Чому принизливе? :blink:
Є жарти про дієти, жарти про їжачків, жарти про українське. А якщо з приниженням - то це вже не жарт буде, от і все.
але в окремі теми їх не виносять. якби не деякі національні особливості, через які можливе створення тем про другу національну, або українську федерацію, то, мабуть, це виглядало б інакше. а так....але якщо я одна так вважаю, то мовчу ))
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   22 апреля 2013
Ссылка

Янукович депортує Потапа з України

Ссылка
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
AnGeLyTkO

AnGeLyTkO

Имя: 1
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 541
Регистрация: 29.12.2010
Заходил(а): 04.09.2014
Город: Южа
Район: Заводской - Намыв
AnGeLyTkO
Активный пользователь
   22 апреля 2013
/biggri
Чем умнее человек, тем больше он находит оригинальных людей. Заурядные люди не находят разницы между людьми.

belolapik

Имя: Алена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9857
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 24.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
belolapik
VIP пользователь
   22 апреля 2013
Ургант, ты нас тоже извини, твоя Украина    ))
http://www.youtube.com/watch?v=F-UUwfmPv6U&feature=player_embedded
Боролись ми. Боролись наші предки.
Вже наших втрат неміряне число.
А знов свободу починай з абетки.
А знову скрізь те саме, що й було. ©
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   07 мая 2013
В тобі є щось українське. Сало, напевно на боках.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   07 июля 2013
Тільки в нашій країні можна на запитання: "Чим зайнятий?" Почути відповідь: "Та нічим, працюю"
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 июля 2013
"Все дети мечтают стать «большими», и только украинские дети мечтают стать «великими».
Все девушки, выходя замуж, становятся «женами», и только украинки – «дружинами».
Еще очень хочется, чтоб тебя не просто «любили», а еще и «кохали», чтоб тебя не просто «понимали», но еще и «розуміли», то есть подходили с разумом, с умом…
Хочется жить не просто в окружающем «мире», а в «світі», то есть в Свете.
И быть не «сливками» (будто тебя слили), а «вершками» (вершиной) общества.
И вообще, чтоб ты не просто «скучал», а «сумував» и не «по мне», а «за мною».
И хочу быть не «последней», а «останньою», чтоб не шёл по следу, а просто остановился. На мне."

Zolotce

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 125
Регистрация: 12.06.2013
Заходил(а): 27.01.2018
Город: Николаев
Zolotce
Активный пользователь
   11 июля 2013
Цитата: #10778 Китиха 10 июля 2013, 16:42
"Все дети мечтают стать «большими», и только украинские дети мечтают стать «великими».
Все девушки, выходя замуж, становятся «женами», и только украинки – «дружинами».
Еще очень хочется, чтоб тебя не просто «любили», а еще и «кохали», чтоб тебя не просто «понимали», но еще и «розуміли», то есть подходили с разумом, с умом…
Хочется жить не просто в окружающем «мире», а в «світі», то есть в Свете.
И быть не «сливками» (будто тебя слили), а «вершками» (вершиной) общества.
И вообще, чтоб ты не просто «скучал», а «сумував» и не «по мне», а «за мною».
И хочу быть не «последней», а «останньою», чтоб не шёл по следу, а просто остановился. На мне."
таки да!/ay
Женщина сказала - Женщина сделала! Если Женщина сказала и не сделала, значит Женщина ПО-ШУ-ТИ-ЛА!

Filiola

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 960
Регистрация: 26.10.2011
Заходил(а): 21.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0505265210
Filiola
Активный пользователь
   05 августа 2013
Объявление на пляже: «В связи с объявлением украинского языка государственным, крики о помощи на других языках рассматриваться не будут»
Просматривают эту тему:

Forum