• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Юридические права отца ДО регистрации рождения ребенка

Вера1690   
VIP пользователь   
28 февраля 2013 3749 37
якась дивна історія. А мама де була? Ну прийшли лікар з медсестрою зранку в палату на огляд, дитину оглядати, подивились, запропонували вакцинацію, дали мені підписати згоду. Яким боком батько...

*************
ветка от Ссылкав теме "Прививки (часть 2)".
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 Вера1690 28 февраля 2013, 08:13
якась дивна історія. А мама де була? Ну прийшли лікар з медсестрою зранку в палату на огляд, дитину оглядати, подивились, запропонували вакцинацію, дали мені підписати згоду. Яким боком батько...
А я от зараз думаю, а взагалі батькові можуть дати підписувати щось по дитині замість мами? Фактично ж на момент знаходження в пологому батько юридично ще не визнаний батьком, так же? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 08:21
А я от зараз думаю, а взагалі батькові можуть дати підписувати щось по дитині замість мами? Фактично ж на момент знаходження в пологому батько юридично ще не визнаний батьком, так же? 
Якщо вони в шлюбі, то визнається ще до народження дитини її батьком.
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 Беляночка 28 февраля 2013, 08:47
Якщо вони в шлюбі, то визнається ще до народження дитини її батьком.
Якими документами? 
Обмінна карта вагітної це дуже сумнівний документ. А там, хто його знає - може вони через суд будуть доводити батьківство іншого чоловіка. 


з.і. До народження не може бути визнання ніякого батьківства. Плід стає дитиною тільки після народження. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 08:48
Якими документами? 
Точно не скажу посилання (десь у Сімейному кодексі треба пошукати), але замовченням батьком дитини вважається офіційний чоловік матері, якщо та є в шлюбі. Більше того, протягом 10-ти місяців після розлучення він також вважатиметься батьком за замовченням, якщо мати не встигне за цей час знову вийти заміж. Такі в нас закони. Якщо батько проти, то він може довести та зняти з себе визнання себе батьком лише через суд, включаючи тести ДНК тощо.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 08:48
Якими документами? 
Обмінна карта вагітної це дуже сумнівний документ. А там, хто його знає - може вони через суд будуть доводити батьківство іншого чоловіка. 
 
Якщо чоловік дружини помирає, то дитина народжена в цьому шлюбі протягом 9 місяців після смерті вважається народженою від цього чоловіка. Друга справа чому давали щось підписувати чоловікові, коли була присутня мати. Але ми не знаємо повністю всієї ситуації.
В моїй ситуації підписував батько дитини поки я не могла цього зробити.
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 jozh 28 февраля 2013, 08:51
Точно не скажу посилання (десь у Сімейному кодексі треба пошукати), але замовченням батьком дитини вважається офіційний чоловік матері, якщо та є в шлюбі. Більше того, протягом 10-ти місяців після розлучення він також вважатиметься батьком за замовченням, якщо мати не встигне за цей час знову вийти заміж. Такі в нас закони. Якщо батько проти, то він може довести та зняти з себе визнання себе батьком лише через суд, включаючи тести ДНК тощо.
Це все ясно. Але в момент перебування в пологовому нема ніяких документів ще. Є тільки документ, що жінка народила дитину такої-то статі, такої-то ваги, тоді-то і тоді-то. Пологи такі-то, вагітність така-то. Все.
Ніякого батька там нема. Може є примітка, що жінка в шлюбі. 

з.і. Не обов"язково через тест ДНК. Цього не потрібно, якщо інший чоловік визнає себе батьком. В нас в знайомої була така ситуація. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 Беляночка 28 февраля 2013, 08:53
Якщо чоловік дружини помирає, то дитина народжена в цьому шлюбі протягом 9 місяців після смерті вважається народженою від цього чоловіка. Друга справа чому давали щось підписувати чоловікові, коли була присутня мати. Але ми не знаємо повністю всієї ситуації.
В моїй ситуації підписував батько дитини поки я не могла цього зробити.
Що саме підписував? Документи, пов"язані із дитиною чи ті, що стосуються дружини? 

Вважється так, але після пологів нема ще ніяких документів і невідомо, які вони будуть. Лікарі дадуть підписати типу батьку, а потім - опа, а батьківство визнає інша людина. Хто буде відповідати за підпис лівого чоловіка на документах дитини? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 08:55
Що саме підписував? Документи, пов"язані із дитиною чи ті, що стосуються дружини? 
Документи пов"язані з дитиною. Коли я змогла, дали підписати ще й мені.
Хто визнається батьком дитини регулює Сімейний кодекс.
 
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 Беляночка 28 февраля 2013, 08:57
Документи пов"язані з дитиною. Коли я змогла, дали підписати ще й мені.
Хто визнається батьком дитини регулює Сімейний кодекс.
 
Де гарантія, що після виходу з пологового батьком буде визнано саме цю людину? 

З мамою все зрозуміло - вона народила, вона мати. Із батьком можливі варіанти. Як на мене, то лікарі ризикують. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   28 февраля 2013

Сімейний кодекс
Стаття 122. Визначення походження дитини від матері та
батька, які перебувають у шлюбі між собою

1. Дитина, яка зачата і (або) народжена у шлюбі, походить від
подружжя.

Походження дитини від подружжя визначається на підставі
Свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров'я про
народження дружиною дитини.


Я честно не помню что б мы  приносили свидетельсво о браке в роддом ...  но паспорта точно были и мой и мужа, может смотерл в роддоме кто-то из мед. персонала, тоже не помню, но то что мой муж подписывал все согласия на привики, это я помню точно (я была после КС, может поетому медсестра сразу к мужу пошла за подписями)

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 09:01
Де гарантія, що після виходу з пологового батьком буде визнано саме цю людину? 

З мамою все зрозуміло - вона народила, вона мати. Із батьком можливі варіанти. Як на мене, то лікарі ризикують. 
Може перестраховувались. Може хотіли хоч чіїйсь підпис мати. Не скажу.
Проте знаю випадок, коли жінка, перебуваючи в шлюбі, народила від іншого. Реєструвати батьком, того іншого, органи РАГСу відмовлялись. Оскільки батьками дитини визнається чоловік та жінка, які перебувають в шлюбі.
 Як же тоді сам батько маючи тільки виписку з пологового та паспорти свій і дружини може зареєструвати дитину самостійно .... а може він украв виписку та паспорт ..... Звичайно можна доводити в судовому порядку, що цей чоловік не батько цієї дитини і навпаки. Але поки не буде рішення суду батьком дитини буде вважатись чоловік, який перебував у шлюбі з жінкою на момент народження дитини.
Вибачайте за оффтоп. Можемо перейти в ін тему. В цій більше не по сутті не відписуюсь. Можу відповідати в п/п.
 .
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 @Цветочек@ 28 февраля 2013, 09:24

Я честно не помню что б мы  приносили свидетельсво о браке в роддом ...  но паспорта точно были и мой и мужа, может смотерл в роддоме кто-то из мед. персонала, тоже не помню, но то что мой муж подписывал все согласия на привики, это я помню точно (я была после КС, может поетому медсестра сразу к мужу пошла за подписями)
Так мабуть Свідоцтво про шлюб і не треба. В паспорті стоїть штамп. І ми кругом де тільки можна вказуємо батька дитини. Мені здається ще як тільки ставала на облік також записували хто батько.
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 09:01
Де гарантія, що після виходу з пологового батьком буде визнано саме цю людину? 

З мамою все зрозуміло - вона народила, вона мати. Із батьком можливі варіанти. Як на мене, то лікарі ризикують. 
Лікарі нічим не ризикують. Чоловік матері ВЖЕ вважається батьком, за замовченням, поки не буде доведено іншого. Зразу після народження дитини. А не так, що питання, хто є батьком, висить в повітрі деякий час.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 Беляночка 28 февраля 2013, 09:26
Проте знаю випадок, коли жінка, перебуваючи в шлюбі, народила від іншого. Реєструвати батьком, того іншого, органи РАГСу відмовлялись. 
І я знаю такий випадок - зареєстрували, нікуди вони не ділись. Чоловік написав відмову, батько написав заяву про визнання батьківства, мати підтвердила. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 jozh 28 февраля 2013, 09:34
Лікарі нічим не ризикують. Чоловік матері ВЖЕ вважається батьком, за замовченням, поки не буде доведено іншого. Зразу після народження дитини. А не так, що питання, хто є батьком, висить в повітрі деякий час.
Вважається - це вилами по воді. 
А що як буде документально оформлене геть по іншому? 
Щастить їм, що в нас не гамерика, бо давно б вже хтось на гроші попав. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 09:38
Вважається - це вилами по воді. 
А що як буде документально оформлене геть по іншому? 
Щастить їм, що в нас не гамерика, бо давно б вже хтось на гроші попав. 
Поки не буде рішення суду батьком дитини буде вважатись чоловік, який перебував у шлюбі з жінкою на момент народження дитини. 
Навряд чи "попали б на гроші", адже це закон такий.
 
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 09:38
Вважається - це вилами по воді. 
А що як буде документально оформлене геть по іншому?
Ну яке вилами по воді, коли за законом чітко встановлено?
Вам поняття "за замовченням" відоме, надіюсь?
Якщо потім документально буде встановлено по-іншому, то це буде зміна відомостей, по суті. І ніхто до того, хто базувався на попередніх відомостях, не буде винний. До того батьком вважається чоловік дружини. Так саме, як і матір'ю вважається та, хто народила. У матері теж немає документального підтвердження (свідоцтва про народження), між іншим. Але є факт народження, якого достатньо. Так саме у батька є факт, що він є чоловіком матері, якого достатньо для первинного визнання його батьком. А інше ще треба окремо довести. Якби це було не так, то взагалі чоловіка не треба було б допускати до дитини до отримання документального підтвердження, що він батько. Ну а раптом це не так! Он хай кожен чоловік проведе тест ДНК, а вже потім пред'являє якісь права на дитину, а то, бачте-но, на шару хочуть бути визнаним батьком!

P.S. Наофтопили ми вже донеможу. blush2 Модераторів на нас нема... 5cbbf0ae74558e85ddb8a17dda9a60ab
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   28 февраля 2013
Цитата: #10529 alisa 28 февраля 2013, 09:38
Вважається - це вилами по воді. 
А що як буде документально оформлене геть по іншому? 
Щастить їм, що в нас не гамерика, бо давно б вже хтось на гроші попав.
чому це вилами по воді? чоловік офіційно вважається батьком на підставі того, що він чоловік. якщо буде доведено інше, то це вже потім буде доведено, а на момент підпису він батько.
а якщо через кілька років батьки розлучаться, батько напише відмову, а новий чоловік всиновить дитину, то за всі підписи і рішення, які робив батько ці роки, можна буде на гроші потрапити? за такою логікою батько все життя дитині ніхто, якісь права має тільки мати.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 февраля 2013
До речі, сам по собі паспорт із штампом не є доказом того, що люди не розлучені. Штампа про розлучення може і не бути. Тому свідоцтво про шлюб все-таки потрібне.
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum