• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Детский виноградный сахар

@бусинка@   
VIP пользователь   
25 июля 2011 7005 34
Девочки нам 8 месяцев, хочется сладеньких компотиков, кашек и пр. Пользуетесь ли вы детским виноградным сахаром или же кладете обычный.
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   25 июля 2011
а кому хочется ? )))
вам или малышу в 8 месяцев ? )))))))

нам, 1 год 5 месяцев, мы сахар не едим никакой, несколько раз в кашу добавляла пол чайной ложки меда
@бусинка@

@бусинка@

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1132
Регистрация: 17.07.2010
Заходил(а): 01.03.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 117 86 07
@бусинка@
VIP пользователь
   25 июля 2011
Цитата: #6887 @Цветочек@ 25 июля 2011, 16:21
а кому хочется ? )))
вам или малышу в 8 месяцев ? )))))))

нам, 1 год 5 месяцев, мы сахар не едим никакой, несколько раз в кашу добавляла пол чайной ложки меда


Если компот не сладки, пить ни в какую не будет! Манку тоже ему просто так не вкусно. Переборчивый пацан!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011


Кому хочеться у 8 місяців?

Чим відрізняється виноградний цукор від звичайного? Це навіть не фруктоза.



ну це мабуть тому що дали скуштувати солодке.
Ми доки не куштували солодке все нам було смачно без цукру.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
@бусинка@

@бусинка@

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1132
Регистрация: 17.07.2010
Заходил(а): 01.03.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 117 86 07
@бусинка@
VIP пользователь
   25 июля 2011
Вот что нарыла:

Виноградный сахар ДЕКСТРОМЕД - высокоэнергетичный натуральный продукт для детей с первого дня жизни.

Виноградный сахар (глюкоза) встречается в соке многих плодов и ягод, в том числе и в винограде, от чего и произошло его название. Натуральный виноградный сахар, в отличие от дисахаридов (сахароза свекловичного сахара, молочный сахар, и т.п.) состоит из моносахарида декстрозы. Поэтому ДЕКСТРОМЕД не вызывает процессов брожения, и всасывается более эффективно, не требуя напряжения незрелых ферментативных систем организма ребенка. Усиливает секрецию пищеварительных желез, стимулирует перистальтику, является хорошим желчегонным и противотоксическим средством. Из всех сахаров наиболее эффективно обеспечивает повышенную потребность детей первых месяцев жизни в энергии. ДЕКСТРОМЕД поддерживает уровень глюкозы в крови, что необходимо для функционирования клеток центральной нервной системы и стабильности клеток организма в целом. Кроме того, он еще представляет собой природный антиоксидант, предохраняющий от распада собственные белки организма, усиливает выделительные функции организма, тем самым способствуя его очищению. По сравнению с обычным сахаром ДЕКСТРОМЕД на 30% менее сладкий. Этот факт важен в процессе приучения ребенка к менее сладкому вкусу пищи. Прекрасно развивает вкусовые ощущения у маленького ребенка.
Sherchana

Sherchana

Имя: Катерина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 579
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 12.05.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sherchana
Активный пользователь
   25 июля 2011
Я тоже добавляла ДЕКСТРОМЕД, но очень редко и то в кашки, для компота старалась выбирать фрукты послаще, и побольше , добавляла изюм, курагу.
Печать фотокартинок на торт!!!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011


Якась маячня. Важливо не наскільки солодкий, а скільки його покласти.
Це відверта реклама.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
@бусинка@

@бусинка@

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1132
Регистрация: 17.07.2010
Заходил(а): 01.03.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 117 86 07
@бусинка@
VIP пользователь
   25 июля 2011
Цитата: #6887 alisa 25 июля 2011, 16:57


Якась маячня. Важливо не наскільки солодкий, а скільки його покласти.
Це відверта реклама.


Дозировка на кол-во жидкости написана на упаковке.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011


до чого тут дозування?

Це просто рекламний трюк. Перевага якої насправді просто нема. Більш того - це навіть мінус. Для того щоб досягти бажаної солодкості доведеться покласти більше.


Щодо відсутності бродіння від такого цукру теж маю великі сумніви - наскільки я знаю вино чудово бродить на виноградному цукру.


У Вас є ще всі шанси відмовитись від цукру. День не поп"є несолодкий компот, два не поп"є, на третій або п"ятий нікуди не дінеться. Все залежить від Вас. Якщо Ви не проти цукру - то яка вже різниця який, якщо проти - то не вигадуйте і просто його не кладіть.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   25 июля 2011
Цитата: #6887 alisa 25 июля 2011, 16:36


Кому хочеться у 8 місяців?

Чим відрізняється виноградний цукор від звичайного? Це навіть не фруктоза.



ну це мабуть тому що дали скуштувати солодке.
Ми доки не куштували солодке все нам було смачно без цукру.


это не фруктоза, это глюкоза. только что в энциклопедии прочитала
в отличие от совершенно бесполезного сахара, таки сохраняет в себе некоторую пользу. а уж насколько большую и какую именно - пока не вникала
думаю, если ребенок такой сладкоежка (а дети могут хотеть сладкого не только потому что их к этому приучили, а потому что энергии им надо много), то лучше уж виноградный сахар, чем простой.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 июля 2011
Ссылка
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011


Цукор організм дуже швидко переробляє на глюкозу та фруктозу, чим він власне і є.
І до речі ніхто не казав що він не корисний. Глюкоза просто необхідна нашому організму. Але виноградний це буде цукор чи звичайний різниці нема. А ще краще якщо це будуть інші продукти - фрукти, овочі.


Я вбачаю в популяризації виноградного цукру виключно комерційний зиск, а не турботу про здоров"я дитини.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   25 июля 2011
Цитата: #6887 alisa 25 июля 2011, 22:16


Цукор організм дуже швидко переробляє на глюкозу та фруктозу, чим він власне і є.
І до речі ніхто не казав що він не корисний. Глюкоза просто необхідна нашому організму. Але виноградний це буде цукор чи звичайний різниці нема. А ще краще якщо це будуть інші продукти - фрукти, овочі.


Я вбачаю в популяризації виноградного цукру виключно комерційний зиск, а не турботу про здоров"я дитини.

виноградный сахар = глюкоза. это синонимы. а просто сахар - это уже немножко другое.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011


Я погано знаю хімію, але навіть перегляду по діагоналі результатів гуглу досить щоб з"ясувати, що сахароза (цукор) це глюкоза+фруктоза.
Як на мене то це навіть краще, ніж просто глюкоза.
Фруктозу можна навіть діабетикам, вона не дає навантаження на підшлункову.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 21.04.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   25 июля 2011
Я до 2 лет старшему покупала фруктозу. Но сейчас, глянув на цену, сомневаюсь что буду ее покупать и второму ребенку.
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 июля 2011

ага, я собі купувала іноді перші кілька тижнів після народження дитини. Маленька така пачечка 250 грамів -15 грн. Реально її вистачало щоб попити 5 разів солодкий чай. її треба добряче покласти, щоб отримати солодкий смак.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   26 июля 2011
Цитата: #6887 alisa 25 июля 2011, 22:44


Я погано знаю хімію, але навіть перегляду по діагоналі результатів гуглу досить щоб з"ясувати, що сахароза (цукор) це глюкоза+фруктоза.
Як на мене то це навіть краще, ніж просто глюкоза.
Фруктозу можна навіть діабетикам, вона не дає навантаження на підшлункову.

ага, а глюкозу вообще внутривенно используют...что ж Вы так упрямо спорите, если и химию плохо знаете и гугл по диагонали и то про сахар, а не про глюкозу....
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 июля 2011



Ви взагалі мене читаєте? Я написала, що сахароза - це глюкоза+фруктоза. Тобто нічим не гірше виноградного цукру, а навіть краще. Бо солодше - а відповідно треба менше покласти щоб отримати результат. А по друге - тільки частина стане глюкозою, а частина - менш шкідливою фруктозою.
Я писала що глюкоза потрібна організму, але в певних кількостях. Не забувайте, що організм здобуває глюкозу не тільки з цукру, але і з інших продуктів. Те що її колять - це взагалі тут ніяким боком. Уколи глюкози - не ознака міцного здоров"я, а скоріше навпаки, щось мабуть не так, якщи виникла така потреба. Так що це не до плюсів, це до медичної необхідності.
привели рекламну статтю про користь виноградного цукру - ніяких переваг я там не побачила. Більш того - мінуси намагаються видати за переваги.

От скажіть мені чітко і зрозуміло в чому перевага виноградного цукру перед звичайним?

з.і. моїх поганих знань по хімії мені все-таки на дещо вистачить. як бачите поганих знань з української мови мені вистачає на те, щоб викладати свої думки.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   26 июля 2011
Цитата: #6887 alisa 26 июля 2011, 08:11



Ви взагалі мене читаєте? Я написала, що сахароза - це глюкоза+фруктоза. Тобто нічим не гірше виноградного цукру, а навіть краще. Бо солодше - а відповідно треба менше покласти щоб отримати результат. А по друге - тільки частина стане глюкозою, а частина - менш шкідливою фруктозою.
Я писала що глюкоза потрібна організму, але в певних кількостях. Не забувайте, що організм здобуває глюкозу не тільки з цукру, але і з інших продуктів. Те що її колять - це взагалі тут ніяким боком. Уколи глюкози - не ознака міцного здоров"я, а скоріше навпаки, щось мабуть не так, якщи виникла така потреба. Так що це не до плюсів, це до медичної необхідності.
привели рекламну статтю про користь виноградного цукру - ніяких переваг я там не побачила. Більш того - мінуси намагаються видати за переваги.

От скажіть мені чітко і зрозуміло в чому перевага виноградного цукру перед звичайним?

з.і. моїх поганих знань по хімії мені все-таки на дещо вистачить. як бачите поганих знань з української мови мені вистачає на те, щоб викладати свої думки.

следите за мыслью: сахар=глюкоза+фруктоза. но чтобы организм получил эту фруктозу с глюкозой, этот сахар еще надо переработать. сам по себе сахар (наш обычный из сахарницы, с которым чай пьем) уже нифига не натуральный продукт, а настолько очищенный и переработанный, что ничего полезного в нем не осталось. то есть нужен только для того, чтоб вкуснее было. то есть организм трудится старается практически зря. а глюкоза тоже подслащивает еду, но на ее усвоение меньше приходится работать. можно спорить на тему, что лучше фруктоза или глюкоза, но уж однозначно и то и другое лучше сахара. кстати то, что фруктозу можно диабетикам....можно - не значит нужно, и совсем не в безграничных количествах. просто сахар им нельзя вообще, а чтоб жизнь уж такой пресной не казалось, то можно ИНОГДА НЕМНОГО баловать себя фруктозой. а про глюкозу внутривенно - это как раз пример того, что она вообще ничего не нагружает, она сразу "готова к употреблению"
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 июля 2011

для її переробки потрібен інсулін.
Як думаєте, розведений водою виноградний цукор теж можна колоти?

про діабет я дещо знаю, стикалась особисто, фруктозу можна, не радять її геть з інших причин - вона дуже калорійна, а от по солодкості суттєво поступається цукру (це я перевірила особисто - приблизно на третину, а то й більше). Вона швидше ніж цукор стає причиною зайвої ваги. Це її великий мінус.

Наш звичайний цукор - натуральний продукт, принаймні точно не менш натуральний ніж виноградний цукор. Просто цукор сам по собі має дуже сумнівну цінність для здорового організму. В нормі організм повинен отримувати глюкозу із повільних вуглеводів, а не швидких, яким є глюкоза, цукор і так далі.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum