• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Питание ребенка

helennever   
Новичок   
14 августа 2011 12136 87

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   14 декабря 2012

Генная инженерия используется для создания новых сортов растений, устойчивых к неблагоприятным условиям среды и вредителям


ГМО как таковые не более опасны, чем, например, традиционные технологии селекции растений



Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 Yazisha 14 декабря 2012, 22:26

Генная инженерия используется для создания новых сортов растений, устойчивых к неблагоприятным условиям среды и вредителям


ГМО как таковые не более опасны, чем, например, традиционные технологии селекции растений


А кто говорит, что ГМО не опасны?) Производители гМО?)
Я не думаю, что это запугивание, много исследований есть на эту тему, но никто еще не доказал, что последствий нет... зато бесплодность, опухоли и т.д. обязательно появляются
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   16 декабря 2012
http://www.mama.mk.ua/forum/vsyakaya-vsyachina/obo-vsem/3747/gmo.html  тема о ГМО
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 Счастье 16 декабря 2012, 01:35
А кто говорит, что ГМО не опасны?) Производители гМО?)
Я не думаю, что это запугивание, много исследований есть на эту тему, но никто еще не доказал, что последствий нет... зато бесплодность, опухоли и т.д. обязательно появляются
Фактично в тій чи іншій мірі усі сільськогосподарські культури - ГМО. Ви ж розумієте, як сильно вони відрізняються від дикоростучих братів? 
Генна інженерія - це просто шлях пришвидшення селекції.  
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 09:34
Фактично в тій чи іншій мірі усі сільськогосподарські культури - ГМО. Ви ж розумієте, як сильно вони відрізняються від дикоростучих братів? 
Генна інженерія - це просто шлях пришвидшення селекції.  

 поправьте меня, если ошибаюсь, но насколько я помню школьный курс биологии, все сельскохозяйственные культуры выведены или методом отбора (и в дикой среде практически сразу "возвращаются к истокам", то есть становятся такими же, как дикие собратья), так что гены там вообще никак не затрагиваются. или даже если скрещены, то с родственными видами, с которыми теоретически могли бы и в природе скреститься, если б на то была воля случая. а не клубника с генами трески. так что генную инженерию уж никак не назовешь ускоренной селекцией.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 mamatanya 16 декабря 2012, 10:02

 поправьте меня, если ошибаюсь, но насколько я помню школьный курс биологии, все сельскохозяйственные культуры выведены или методом отбора (и в дикой среде практически сразу "возвращаются к истокам", то есть становятся такими же, как дикие собратья), так что гены там вообще никак не затрагиваются. или даже если скрещены, то с родственными видами, с которыми теоретически могли бы и в природе скреститься, если б на то была воля случая. а не клубника с генами трески. так что генную инженерию уж никак не назовешь ускоренной селекцией.

Ну Ви не назвете, а зооінженер спокійно називає. 

Якщо вже на те пішло, то якби ГМО рослини в більшості своїй навмисне не робили безплідними, то ми б могли побачити, як вони втрачають свої властивості в наступних поколіннях. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 10:25
Ну Ви не назвете, а зооінженер спокійно називає. 

Якщо вже на те пішло, то якби ГМО рослини в більшості своїй навмисне не робили безплідними, то ми б могли побачити, як вони втрачають свої властивості в наступних поколіннях. 

зооінженер може спокійно називати, тому що він дуже добре цю різницю розуміє. йому може й на думку не спадає, що хтось це так буквально сприймає.

піду читати тему про ГМО і шукати посилання на те, що робиться з ГМО рослинами в наступних поколіннях.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 mamatanya 16 декабря 2012, 10:53

піду читати тему про ГМО і шукати посилання на те, що робиться з ГМО рослинами в наступних поколіннях.

Більшість ГМО-рослин навмисне робиться безплідною, бо це ж бізнес, треба ж насіння продавати (дуже недешеве, до речі). 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 11:00
Більшість ГМО-рослин навмисне робиться безплідною, бо це ж бізнес, треба ж насіння продавати (дуже недешеве, до речі). 
 
це я розумію, дайте мені псилання на те, що буде з ними, якщо іх НЕ робити безплідними. Ви ж казали, що вони втратять свої властивості у наступному ж поколінні.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 mamatanya 16 декабря 2012, 11:16
це я розумію, дайте мені псилання на те, що буде з ними, якщо іх НЕ робити безплідними. Ви ж казали, що вони втратять свої властивості у наступному ж поколінні.

Взагалі-то я написала в наступних, а не "у наступному ж". Не треба за мене щось писати, будь-ласка.

Втратять з часом, без цього нікуди. Переопилення, хвороби, природні мутації - нікуди вони не дінуться від цього. 

Хоча, якщо брати, наприклад, курей-бройлерів, які теж виведені селекцією, то від них в домашніх умовах неможливо отримати нормальне і одне покоління. Їх отримують, схрещуючи дві різні породи курей, а самі бройлери дадуть дуже поганих нащадків.  
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 11:22

Взагалі-то я написала в наступних, а не "у наступному ж". Не треба за мене щось писати, будь-ласка.

Втратять з часом, без цього нікуди. Переопилення, хвороби, природні мутації - нікуди вони не дінуться від цього. 

Хоча, якщо брати, наприклад, курей-бройлерів, які теж виведені селекцією, то від них в домашніх умовах неможливо отримати нормальне і одне покоління. Їх отримують, схрещуючи дві різні породи курей, а самі бройлери дадуть дуже поганих нащадків.  

зрозуміло  Ви розумна, інші в школі погано вчились.

я біологію дуже любила, тому я все ж таки дещо пам"ятаю. цікаво стало, як таке можливо, а Ви, виявляється, зовсім про інше. до речі, якщо вже взяти за основу той самий шкільний курс, то не факт, що ті ознаки зникнуть, бо випадкові, але корисні мутації в природі закріплюються, а не зникають.

а селекційні рослини ОДРАЗУ повернуться до диких форм. ))) або взагалі загинуть. різницю бачите?

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 mamatanya 16 декабря 2012, 12:06

а селекційні рослини ОДРАЗУ повернуться до диких форм. ))) або взагалі загинуть. різницю бачите?

Гібриди повертаються швидко, якщо взагалі щось путнє з них виходить. От ті ж бройлери - це гібриди по суті.
А селекційні рослини є різні, є штучно виведені сорти, з яких можна отримати якісне насіння, а є рослини, які, наприклад, треба тільки прищеплювати (дерева, кущі). 
В принципі, це все- генна інженерія, як не крути. 


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 12:14
Гібриди повертаються швидко, якщо взагалі щось путнє з них виходить. От ті ж бройлери - це гібриди по суті.
А селекційні рослини є різні, є штучно виведені сорти, з яких можна отримати якісне насіння, а є рослини, які, наприклад, треба тільки прищеплювати (дерева, кущі). 
В принципі, це все- генна інженерія, як не крути. 


Ви самі страшенно не любите, якщо хтось використовує наукові терміни, не до кінця їх розуміючи. це не генна інженерія !!! ту частину генної інженерії, що займається саме рослинами для сільского господарства ще можна якось до селекції приплести, але навпаки аж ну ніяк.

до речі, я вже знайшла все, що шукала :)

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 mamatanya 16 декабря 2012, 12:32

Ви самі страшенно не любите, якщо хтось використовує наукові терміни, не до кінця їх розуміючи. це не генна інженерія !!! ту частину генної інженерії, що займається саме рослинами для сільского господарства ще можна якось до селекції приплести, але навпаки аж ну ніяк.

до речі, я вже знайшла все, що шукала :)

А я що, написала, що генна інженерія - це тільки селекція? Де?

Я кажу  про те, що не має значення, яким чином досягнута певна комбінація генів, довгими схрещуваннями чи прямим втручанням. І те, і те - ГМО. 

З самого початку я написала, що генна інженерія - це шлях, інструмент селекції. А що Ви мені мені намагаєтесь довести, я так і не зрозуміла. Скільки разів зарікалась ігнорувати Ваші коментарі на мою адресу. Стриманість - не моя чеснота, але буду і далі над собою працювати. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 12:37
А я що, написала, що генна інженерія - це тільки селекція? Де?

Я кажу  про те, що не має значення, яким чином досягнута певна комбінація генів, довгими схрещуваннями чи прямим втручанням. І те, і те - ГМО. 

так, всё, последний раз )))))))))

не только генная инженерия занимается не только селекцией, но и селекция - это не только генная инженерия. а точнее это две совершенно разные технологии с совершенно разными результатами.

селекция гены не затрагивает. классическая селекция - это отбор!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   16 декабря 2012
Не, я пас. Я не хочу надалі з Вами дискутувати. Ані тут, ані деінде. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 12:47
Не, я пас. Я не хочу надалі з Вами дискутувати. Ані тут, ані деінде. 

домовились )))))))))))

до речі, якщо Ви хотіли довести, що гмо і звичайна селекція однаково безпечні. то з цим я і не сперечалась. хоча і не згодна.

mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 декабря 2012
Цитата: #7556 alisa 16 декабря 2012, 12:37
З самого початку я написала, що генна інженерія - це шлях, інструмент селекції. А що Ви мені мені намагаєтесь довести, я так і не зрозуміла.

це Ви пізніше написали, я не побачила. я кажу, що неправильно ГМО називати всі порди і рослини сільского господарства. вони не ГМО, вони отримані в результаті селекції. так, ГМО можна назвати новим інструментом селекції, навпаки казати не можна

якщо я погано висловилась, і Ви не розумієте, про що я, то одразу так і кажіть - я спробую пояснити. навіщо одразу сперечатись, а потім корити себе за нестриманність. я ж нормальна людина

Сероглазка

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 677
Регистрация: 15.07.2012
Заходил(а): 27.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Сероглазка
Активный пользователь
   23 мая 2015

Мамы двухлеток, нормально ли едят ваши киндеры? Не знаю, в чем причина - то ли возрастной бзик, то ли жара сказывается, но мой деть стал отказываться от нормальной еды, т.е. от любой приготовленной еды. Перебивается то куском хлеба, то огурец возьмет, то яблочко. Поведение самое обычное - такой же активный, все впорядке со сном и стулом. Но вот с едой какая-то беда... Как ведут себя ваши детки? СтОит ли паниковать? И что вообще делать? Как заставить кушать??? Пробовала уже не давать ничего для перекусов, думала, может проголодается и поест нормально. вчера более менее поел в обед и вечером, а сегодня опять "на голодном пайке" весь день бегаетwacko

Сероглазка

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 677
Регистрация: 15.07.2012
Заходил(а): 27.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Сероглазка
Активный пользователь
   24 мая 2015

.

Просматривают эту тему:

Forum