• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чим ви годуєте дітей на сніданок?

jozh   
VIP пользователь   
13 июля 2012 11607 108
Навіяло сусідньою темою про кукурузні пластівці на сніданок. Та ще я з місяць назад чомусь стурбувалася підвищенням якості наших сніданків, трохи на цю тему і в інтернеті почитала, і сама почала вносити зміни в наші сніданки.

Зараз ще не дуже задоволена тим, що в нас по факту є. Поки що дуже малий спектр меню виходить, і швидко набридає. Готувати довго і складно зранку - ніякого бажання. Розігріта звідучора їжа - взагалі не варіант (якщо не рахувати блюда, які й повинні готуватися зарані, наприклад, салатам типу Мімоза краще постояти ніч). М'ясні блюда зранку - це знущання на організмом. Всі варіанти швидкої їжі, що пропонуються виробниками (типу Мівіни тощо), я не сприймаю взагалі.

Так що поки що обмежуємося або молочними кашами (манка, дрібна вермішель), або всім спектром блюд із яєць (омлети, варені яйца), також нормально йдуть грінки, бутерброди, ну і в якості додатку огірки-помідори, навіть салату не роблю, цілими кусают, також інколи сир з різними добавками (сметана, цукор, яєчко сире, інколи з варенням чи ізюмом). Пластівці з молоком робила перед школою трохи, але цей варіант мені не подобається, хіба що про всяк випадок хай стоїть пачечка, інколи можна.

Можливо, хтось поділиться своїм досвідом, як побудував у себе систему сніданків?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 jozh 13 июля 2012, 08:53
Навіяло сусідньою темою про кукурузні пластівці на сніданок. Та ще я з місяць назад чомусь стурбувалася підвищенням якості наших сніданків, трохи на цю тему і в інтернеті почитала, і сама почала вносити зміни в наші сніданки.

Зараз ще не дуже задоволена тим, що в нас по факту є. Поки що дуже малий спектр меню виходить, і швидко набридає. Готувати довго і складно зранку - ніякого бажання. Розігріта звідучора їжа - взагалі не варіант (якщо не рахувати блюда, які й повинні готуватися зарані, наприклад, салатам типу Мімоза краще постояти ніч). М'ясні блюда зранку - це знущання на організмом. Всі варіанти швидкої їжі, що пропонуються виробниками (типу Мівіни тощо), я не сприймаю взагалі.

Так що поки що обмежуємося або молочними кашами (манка, дрібна вермішель), або всім спектром блюд із яєць (омлети, варені яйца), також нормально йдуть грінки, бутерброди, ну і в якості додатку огірки-помідори, навіть салату не роблю, цілими кусают, також інколи сир з різними добавками (сметана, цукор, яєчко сире, інколи з варенням чи ізюмом). Пластівці з молоком робила перед школою трохи, але цей варіант мені не подобається, хіба що про всяк випадок хай стоїть пачечка, інколи можна.

Можливо, хтось поділиться своїм досвідом, як побудував у себе систему сніданків?
Ну есть такое чудо техники как Мультиварка. Правда, дорогая она. Решает проблему подготовки еды с утра.
Правда, для меня не проблема встать и приготовить кашу с мясным гарниром с утра. Для нашей семьи мясо с утра - это не издевательство над организмом, а почти необходимость.
Каша варится минут 20, за это время я могу приготовить куриную печенку (с подготовкой 10 минут), окорочка в микроволновке (15 минут) и т.д.
Из еще одного варианта более легкого завтрака - вермишель с сыром или брынзой.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   13 июля 2012
Зачастую мы едим в садике, но если дома, то на завтрак почти всегда овсянка с маслом или со сливками + сыр-колбаса-мясо + овощи-фрукты сезонные + чай-компот + печенюхи + конфеты + бутерброды и всё это тянется до обда
Могу вчерашнюю гречку развести молоком. Или пшеничку отварить. Короче, каши у нас в почёте по утрам. Дочке не надоедает
Вот омлет ей недавно надоел, так теперь мы модернизировали его и он у нас гордо именуется "яичный пирог"
Тёртую на тёрке катошку с лучком обжарить и залить яйцами. Сытнее, чем просто омлет.
Ну и сухие завтраки иногда. Сами не покупаем, ноесли свекровь привезёт, то даём)
t.me/zhgoogl
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 июля 2012
в нас завжди каша. з цукром. інше на сніданок нам не подобається вередуємо и погано їмо
це добре чи погано? так снідати?
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   13 июля 2012
Цитата: #9107 mamatanya 13 июля 2012, 09:31
в нас завжди каша. з цукром. інше на сніданок нам не подобається вередуємо и погано їмо
це добре чи погано? так снідати?


Я думаю, что каждый родитель выбирает сам, что хорошо, что плохо. Мне кажется, что хорошо, потому что каши это натуральный продукт. Я сладкие не люблю, поэтому не готовлю.
Читаю, что кто-то ест каши с мясом и макароны и гренки. Для меня всё это лично не приемлимо для желудка с утра. Как и просто жареные яйца. Поэтому я такое не готовлю.
У нас бывают и ленивые завтраки - буерброды с чаем, печенько с чаем или что малая нашла в холодильнике, пока я досыпаю, то и позавтракала. А бывает она не хочет есть с утра. Не хошь есть - ходи голодной)) Захочешь - попросишь.


t.me/zhgoogl
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 июля 2012
Моя дитина в 90% випадків якщо снідає вдома, то снідає вівсянкою на молоці. Вже два роки поспіль.
Якщо вівсянка раптом скінчилась, то може бути гречана молочна каша або молочні макарони.
Коли в садочку - то не снідає взагалі. Двічі за ранок каша - це занадто.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
MaHDaPuHKa`

MaHDaPuHKa`

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 650
Регистрация: 03.08.2011
Заходил(а): 31.05.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0930481732
MaHDaPuHKa`
Активный пользователь
   13 июля 2012
у нас на завтрак каша овсяная с молоком и медом или сахаром. другое не едим, хоть с бубном рядом танцуй. и чай без него никуда и ни за что.
Боляче-це коли не можеш обійняти маму чи папу,бо їх вже немає. Боляче-це коли жінка, страждаючи майже добу,не чує крику своєї новонародженої дитини. Боляче-коли одним невдалим рухом з вас роблять інваліда. Боляче-коли помирає людина,яка найдужче хотіла жити.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 июля 2012
каша з молоком, молчний суп(те саме, тільки молока більше), бутерброди з повидлом,сиром твердим чи домашнім, млинці та оладки.Не густо, та не набридає. Мене і не турбує обмежегість раціону, бо каша з молоком- це зернове+молочне, в обід суп- це овочі та м'ясо, ще на перекус яблуко чи банан, от і п'ять основних складових раціону
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Селеночка

Имя: Селеночка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2803
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0503943050
Селеночка
VIP пользователь
   13 июля 2012
Я обязательно на завтрак готовлю молочную кашу, только чередую:
Овсянка
Манка
Пшено
Рис
Гречка
Вермишель (молочный суп)

В кашу каждый добавляет себе по желанию, я - мед, ребенок и муж - домашнее варенье, летом добавляю свежую смородину.
Иногда дополнительно жарю каждому по яйцу (обычно домашнее).
И еще всегда на завтрак хлеб с маслом)) и чай
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 июля 2012
У нас каши молочные (манка, овсянка, рис, гречка и иногда вермишель)+ мед, ягоды по вкусу и яичница или омлет (очень часто добавляю в яичницу или кусочки хлебушка, или картошечку, лук, помидорчики, перец сладкий, курицу варенную, котлету порезать могу или остатки ужина, если позволительна такая комбинация). Конечно же чай. Не скажу, что оч разнообразно, хотелось бы еще чего-нибудь, но никак не найду чего
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/

Селеночка

Имя: Селеночка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2803
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0503943050
Селеночка
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Zemy 13 июля 2012, 10:53
У нас каши молочные (манка, овсянка, рис, гречка и иногда вермишель)+ мед, ягоды по вкусу и яичница или омлет (очень часто добавляю в яичницу или кусочки хлебушка, или картошечку, лук, помидорчики, перец сладкий, курицу варенную, котлету порезать могу или остатки ужина, если позволительна такая комбинация). Конечно же чай. Не скажу, что оч разнообразно, хотелось бы еще чего-нибудь, но никак не найду чего

Ну, почти как и у нас Я иногда еще подвиг совершаю - оладьи или сырники утром жарю
Ruslik

Ruslik

Имя: Руслана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3930
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 19.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: (380) 994-92-95
Ruslik
VIP пользователь
   13 июля 2012
И у нас каши молочные для детей, для взрослых-либо вчерашнее доедаем либо кто что нашел, то и ест. Муж не ест молочное вообще, так что он каши не признает, разве что без молока
"- Вы любите Кафку? Да, особенно грефневую!"

Селеночка

Имя: Селеночка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2803
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0503943050
Селеночка
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Ruslik 13 июля 2012, 11:02
И у нас каши молочные для детей, для взрослых-либо вчерашнее доедаем либо кто что нашел, то и ест. Муж не ест молочное вообще, так что он каши не признает, разве что без молока

О, а у меня Вадим очень любит молочные кашки
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 июля 2012
У нас мала якщо не йде в садок,то снідає так:
Гречка,вівсянка або рис з молоком (не в захваті,бо вже за роки набридло,але якось там пхає ), любить манку,і ще купуємо в АТБ 7 злаків або кукурудзяну кашу (тіпа як крупа від кукурудзяних палочок,яку розводити треба молоком (мала її найбільше любить!).
А взагалі,зробила висновок,що їй впадло зранку жувати кашу,хоче,щоб не напрягатись (а-ля манка) Ну і вже дуууууже рідко,але раз колись там даю пластівці з молоком (вибираю прості,без сильних смаків і Е- шок)
Колись обожнювала омлет,тепер не хоче ,яйця смажені,варені в смятку чи в круту не їсть (ну дуууууууууже рідко).
Коли геть нічого нема (рідко,але таке бува),то печиво з чаєм снідає, хліб з маслом і з сиром твердим (в основному масло позлизує і все)
М"ясний сніданок навіть і не розглядаю!
Якщо планую на підвечірок щось інше давати,ніж сир,то можу зранку сирники чи налисники дати
Серцем і душею з ними.......!
Бархат

Бархат

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 822
Регистрация: 18.05.2010
Заходил(а): 18.12.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 066-927-62-65
Бархат
Активный пользователь
   13 июля 2012
а у нас на завтрак каша на молоке. Обычно это Nordic в разных вариантах. и готовится быстро-в кипящее молоко закладываю кашу, минутку покипела, минутку постояла с закрытой кршечкой и готово. ну и в кашку эту разминаю или режу банан, что бы слаще было. кушает отлично. запивает компотиком с печеньками, если хочет.
:)
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 июля 2012
Щоб не порпатись в інших темах,раз ми заговорили за молоко,то спитаю тут
Ви як купуєте молоко (і магазинне і домашнє),ви його кип"ятите? чи сирим кладете в холодильник і вживаєте по мірі необхідності,або поки не зіпсується?На скільки менше вітамінів у кип"яченому молоці,ніж в не кип"яченому?І скільки часу ви зберігаєте молоко?
Серцем і душею з ними.......!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Бархат 13 июля 2012, 14:49
а у нас на завтрак каша на молоке. Обычно это Nordic в разных вариантах. и готовится быстро-в кипящее молоко закладываю кашу, минутку покипела, минутку постояла с закрытой кршечкой и готово. ну и в кашку эту разминаю или режу банан, что бы слаще было. кушает отлично. запивает компотиком с печеньками, если хочет.

я теж даю "швидкі" каші, але кажуть, що вони не такі корисні, як з цільного зерна
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   13 июля 2012
В нас на сніданок теж каші=) В фаворі вівсянка.
Тільки не молочні. Мій син взагалі молочне не їсть( тільки сир і то не свіжий, а у вигляді сирників, чи пиріжків з творогом або його улюблені ліниві вареники.
Тому сирні сніданки в нас дуже часто.
Також яйця смажені, омлет.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
ХА-ХА

ХА-ХА

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5297
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 18.06.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0993243503
ХА-ХА
VIP пользователь
   13 июля 2012
моя полочную кашу может раза два в неделю съесть макс, поэтому еще
отварное яйцо+сосиска
омлет
гренки (батон в молоке и яйце)
бутерброд с колбасой
запеканка, раз в неделю
сырники
пельмени
блинчики, оладушки
и еще бывает вариант ничего не хочу, попью только компот((((

Зимние итальянские сапоги р.39 продажа или обмен на детскую коляску/велосипед http://www.mama.mk.ua/market/vzroslaya-odezhda-obuv_aksessuary/obuv_muzhskaya/420681.html

liya

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1739
Регистрация: 15.09.2010
Заходил(а): 16.09.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
liya
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Zol_otko 13 июля 2012, 15:10
Щоб не порпатись в інших темах,раз ми заговорили за молоко,то спитаю тут
Ви як купуєте молоко (і магазинне і домашнє),ви його кип"ятите? чи сирим кладете в холодильник і вживаєте по мірі необхідності,або поки не зіпсується?На скільки менше вітамінів у кип"яченому молоці,ніж в не кип"яченому?І скільки часу ви зберігаєте молоко?

Нещодавно з'ясувалося, що навпроти нашого дома через день приїздить мікроавтобус с фермерським молоком, сметаною, сиром, вершками...ммм! Купую, тут же кип'ячу, коли охолоне - ховаю в холодильник. А потім вже його і в каву, і кашу на ньому варю...
Пиши пьяным, редактируй трезвым. Э. Хемингуэй.
Просматривают эту тему:

Forum