• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чим ви годуєте дітей на сніданок?

jozh   
VIP пользователь   
13 июля 2012 11606 108
Ларчик

Ларчик

Имя: Лариса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 650
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 20.06.2017
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0936181777
Ларчик
Активный пользователь
   13 июля 2012
У меня ребёнок, вообще, молоко не пьёт. Тем более домашнее. Кашу на завтрак ест овсянку, на магазином молоке. Хотя в садике, часто пил на полдник молоко, я даже в шоке была.
А на завтрак ребёнку чередую: овсянка+бутик с маслом и мёдом+чай; гренки+чай; омлет+хлеб с маслом+чай; сырники со сметанкой (очень любит)
Нам уже 6 лет конечно.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Zol_otko 13 июля 2012, 15:10
Щоб не порпатись в інших темах,раз ми заговорили за молоко,то спитаю тут
Ви як купуєте молоко (і магазинне і домашнє),ви його кип"ятите? чи сирим кладете в холодильник і вживаєте по мірі необхідності,або поки не зіпсується?На скільки менше вітамінів у кип"яченому молоці,ніж в не кип"яченому?І скільки часу ви зберігаєте молоко?

купую різне, зазвичай домашнє (в нас на риночку, коло дому, продають молоко із свіжими лабораторними висновками, бо працює лобораторія і через дорогу на стихійний ринок я за ним не ходжу, хоч там і на гривню дешевше). Кип'ячу обов'язково любе, вживаєм в каші поки не зкисне, після на млинці, або іншу випічку іде. зберігаю некип'яченим в холодильнику. Можливо вітамінів у вареному молоці і меньше, але все інше в ньому, при нагріванні не руйнується(молочні білки,жир,цукор,макро- та мікроелементи).
доречі, магазинне іще на заводі закип'ятили,нормалізували та по пакетах розлили...

то на рахунок кип'ятіння, я особисто, не бачу варіантів- або робити це самій, або вживати те, що на виробництві з усіх корів області в одну ємність злили, перемішали та нагріли
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Вера1690 13 июля 2012, 16:57

купую різне, зазвичай домашнє (в нас на риночку, коло дому, продають молоко із свіжими лабораторними висновками, бо працює лобораторія і через дорогу на стихійний ринок я за ним не ходжу, хоч там і на гривню дешевше). Кип'ячу обов'язково любе, вживаєм в каші поки не зкисне, після на млинці, або іншу випічку іде. зберігаю некип'яченим в холодильнику. Можливо вітамінів у вареному молоці і меньше, але все інше в ньому, при нагріванні не руйнується(молочні білки,жир,цукор,макро- та мікроелементи).
доречі, магазинне іще на заводі закип'ятили,нормалізували та по пакетах розлили...

то на рахунок кип'ятіння, я особисто, не бачу варіантів- або робити це самій, або вживати те, що на виробництві з усіх корів області в одну ємність злили, перемішали та нагріли

Щось я заплуталась))))) Будь яке кип"ятиш і зберігаєш в холодильнику?
А на заводі хіба його кип"ятять? Здається його тільки до 80 градусів нагрівають і все. У мене запитання,якщо всі люди кип"ятять молоко,то як же ж ті,що купують домашнє молоко?вони ж кричать,що парне,з-під корови корисне,а кип"ятінням виходить все вбивається?Бо я роками малій даю кип"ячене молоко (любе),от і думаю,а чи приношу я їй користь тим молоком?
Серцем і душею з ними.......!
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   13 июля 2012

как выше Вера написала,что там много чего полезного остается и после кипячения,я не советчик,но тоже кипятила бы обязательно домашнее.а магазинное нет,все таки оно пастеризуется,а некоторое и поддается ультрапастеризации,хотя когда готовишь молочную кашу оно все равно в итоге кипятится
по теме мы еще не большие,но едим молочные кашки манка,овсянка,творожки,скоро будем понемножку блинчики,сырники,оладушки
пока рацион невелик
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   13 июля 2012
Цитата: #9107 Zol_otko 13 июля 2012, 21:22

Щось я заплуталась))))) Будь яке кип"ятиш і зберігаєш в холодильнику?
А на заводі хіба його кип"ятять? Здається його тільки до 80 градусів нагрівають і все. У мене запитання,якщо всі люди кип"ятять молоко,то як же ж ті,що купують домашнє молоко?вони ж кричать,що парне,з-під корови корисне,а кип"ятінням виходить все вбивається?Бо я роками малій даю кип"ячене молоко (любе),от і думаю,а чи приношу я їй користь тим молоком?

ага,будь яке кип'ячу перед вживанням та зберігаю в холодильнику. Отака я вже... То пастеризоване не кип'ятять, а стерилізоване та ультра-пастеризоване- це кип'ячене молоко. Парне зпід корови воно перші хвилин 15, і більш корисне не за рахунок якихто чарівних вітамінів, а за рахунок антитіл, та ферментів, які протягом невеликого часу руйнуються і без нагрівання.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   13 июля 2012
Вівсяна каша на воді без цукру, солі і масла, але з сезонними фруктами, або з джемом, горіхами чи замороженими ягодами - це завжди у фаворі. Моє улюблене блюдо до сніданку)))
або млинці, сирники, ледачі вареники, запіканка
або омлет, яйця-пашот, смажені яйця. зазвичай додаю овочі (цибуля, перець, помідор)
або манка чи гречка
або щось закрутити у лаваш і сказати, що це турецька кухня, або італійська, або сама вигадала))))))

раніше для мене сніданок був - чашка зеленого чаю...тепер маю поїсти, бо сил не буде.

чай мала та чоловік не п"ють. Компот в нас розходиться літрами...
tatyana-koro

tatyana-koro

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 362
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 27.09.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931426247
tatyana-koro
Активный пользователь
   14 июля 2012
как-то ни у кого не увидела творог со сметаной))мы любим) младшеькому 1,4 годика-каждое утро творожок с бананом или ягодками(делаю из детского кефира ежевечерне-на утро) а мы- домашний с рынка.

Irinaskar

Имя: Irina
Группа: Новичок
Сообщений: 27
Регистрация: 11.09.2011
Заходил(а): 23.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
Irinaskar
Новичок
   17 июля 2012
мой всегда чай с хлебом и маслом. Хлеб у нас домашний из хлебопечки, на молоке. Каши и прочее утром не ест УЖЕ, так как повзрослел (скоро целых 4 года будет ). Все остальные вкусности типа творога и фруктов и пр. - это уже в течении дня, во время "перекусонов". Иногда блины делаю или оладьи.
elo4ka

elo4ka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1537
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
elo4ka
VIP пользователь
   17 июля 2012
У нас завтраки разнообразием не блещут: творог - старшему со сметаной и вареньеи или медом, младший есть сладкие ванильные творожки, либо овсянка на воде с вареньем-медом-изюмом-сгущенкой, раз в неделю манка на молоке. Если есть - сырники-оладушки-блинчики с медом или сметаной. Ну и час с печеньем или бутербродом с маслом, младший вообще предпочитает воду.
В жизни всегда есть место для радости.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   17 июля 2012
для нас самый правильный завтрак - зерновая каша )))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   17 июля 2012
Цитата: #9107 Конфетти 17 июля 2012, 15:39
для нас самый правильный завтрак - зерновая каша )))


Уважно читала всю тему, поки люди писали ці дні. Дивлюся, майже для всіх каша - це основне.
Вчора спробувала поекспериментувати з вівсянкою, яку я загалом терпіти не можу, і діти також... А нічогенько вийшло, я навіть здивувалася. Я звикла, що вівсяна каша - це щось таке склизьке та сопливе, у мене вона ніколи нічого, крім відрази, не викликала. А тут я зготувала її на воді, з грушами и таку тверденьку, розсипчату. Та ще й з медом, пішла на раз!!! inner:
Дітям теж сподобалась, просят надалі ще готувати, і різні види пробувати.

Так що в мене виникло питання - от всі пишуть про каші, мається на увазі молочна каша, чи щось інше? Я знаю і люблю, наприклад, солодку рисову кашу з ізюмом (шкода, вранці не приготуєш, бо довго чекати). Знаю рідкі молочні каши, практично з будь-якою крупою. Але чомусь якраз вони в нас вранці погано йдуть, все йде до того, що я їх з ранкового раціону виключу, залишуться на вечір (ввечері з задоволенням їдять всі). Просто зварити кашу з сіллю - мене не зрозуміють, вимагатимуть якогось доповнення до неї.

Так які саме каші хто готує?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
elo4ka

elo4ka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1537
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 07.10.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
elo4ka
VIP пользователь
   17 июля 2012
Цитата: #9107 jozh 17 июля 2012, 16:28


Уважно читала всю тему, поки люди писали ці дні. Дивлюся, майже для всіх каша - це основне.
Вчора спробувала поекспериментувати з вівсянкою, яку я загалом терпіти не можу, і діти також... А нічогенько вийшло, я навіть здивувалася. Я звикла, що вівсяна каша - це щось таке склизьке та сопливе, у мене вона ніколи нічого, крім відрази, не викликала. А тут я зготувала її на воді, з грушами и таку тверденьку, розсипчату. Та ще й з медом, пішла на раз!!! inner:
Дітям теж сподобалась, просят надалі ще готувати, і різні види пробувати.

Так що в мене виникло питання - от всі пишуть про каші, мається на увазі молочна каша, чи щось інше? Я знаю і люблю, наприклад, солодку рисову кашу з ізюмом (шкода, вранці не приготуєш, бо довго чекати). Знаю рідкі молочні каши, практично з будь-якою крупою. Але чомусь якраз вони в нас вранці погано йдуть, все йде до того, що я їх з ранкового раціону виключу, залишуться на вечір (ввечері з задоволенням їдять всі). Просто зварити кашу з сіллю - мене не зрозуміють, вимагатимуть якогось доповнення до неї.

Так які саме каші хто готує?

У меня дети маленькие, я варю хлопья Нордик, овсяные на завтрак на воде без соли, добавляю мед, варенье, изюм, недавно младший распробовал сгущенку. Все остальные виды и смеси у нас обычно на ужин. Овсянку варю не жидкую.
В жизни всегда есть место для радости.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   17 июля 2012
я майже завжди готую кашу на воді з цукром. ще люблю додавати різні прянощі або мед.
фрукти ніколи не кладу - не люблю.
Nonconformist

Nonconformist

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2790
Регистрация: 27.08.2009
Заходил(а): 04.09.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Nonconformist
VIP пользователь
   17 июля 2012
тоже беру нордик. или овсянку, или 4 злака. заливаю кипятком. не варю. молоко с кашами (да и вообще с чем-либо не даю по возможности).
а уже утром малая решает с чем будет есть : сухофрукты, мед..
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   17 июля 2012
А у меня мелкая на завтрак только молоко пьет и может кусочек хлеба или печенька скушать
Кашу на завтрак только лет до 3х ела, а теперь ни в какую, она вообще у меня в еде конформистка страшная, ничего нового и подозрительного пробовать не хочет! А я сама овсянку ела с пол года на завтрак, а теперь давлюсь ей, никак не идет...
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   17 июля 2012
Цитата: #9107 jozh 17 июля 2012, 16:28


Уважно читала всю тему, поки люди писали ці дні. Дивлюся, майже для всіх каша - це основне.
Вчора спробувала поекспериментувати з вівсянкою, яку я загалом терпіти не можу, і діти також... А нічогенько вийшло, я навіть здивувалася. Я звикла, що вівсяна каша - це щось таке склизьке та сопливе, у мене вона ніколи нічого, крім відрази, не викликала. А тут я зготувала її на воді, з грушами и таку тверденьку, розсипчату. Та ще й з медом, пішла на раз!!! inner:
Дітям теж сподобалась, просят надалі ще готувати, і різні види пробувати.

Так що в мене виникло питання - от всі пишуть про каші, мається на увазі молочна каша, чи щось інше? Я знаю і люблю, наприклад, солодку рисову кашу з ізюмом (шкода, вранці не приготуєш, бо довго чекати). Знаю рідкі молочні каши, практично з будь-якою крупою. Але чомусь якраз вони в нас вранці погано йдуть, все йде до того, що я їх з ранкового раціону виключу, залишуться на вечір (ввечері з задоволенням їдять всі). Просто зварити кашу з сіллю - мене не зрозуміють, вимагатимуть якогось доповнення до неї.

Так які саме каші хто готує?

Каши с мясом.
Гречка - самая любимая. Поджарить или припустить лук, добавить фарш, или мелко порезанное мясо курицы, или что угодно из мяса (главное - мелкими кусочками). Перемешать с кашей и сливочным маслом. Кстати, дети поймут даже если гречка будет пустая и с солью :-)
То же самое с арнауткой или пшеничной кашей. Особенно хороши со свининой. Но их стараюсь делать редко из-за проблем с весом у члена семьи.
Еще - куриная печенка с корицей.
Рис. Самый любимый вариант к рису - чесночная курица с перцем в сметанном соусе. Еще - тушеные куриные крылья или курица кхо. Там соус хорошо с нейтральным вкусом риса сочетается. Еще - запеченая скумбрия или рыбные консервы в масле.
Перловка с грибами (ну это не для детей, но я люблю). В идеале бы с белыми и т.д., но вешенки с шампиньонами тоже сойдут.
Хотелось бы еще киноа попробовать. Но это уже экзотика и подозреваю недешевая.
Молочные каши муж вообще не ест. Я - равнодушна и не воспринимаю в качестве завтрака. Дети молочные каши в саду едят, еще дома иногда для них манку делаю и овсяные хлопья с молоком (но это экспресс-вариант на перед сном).
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   18 июля 2012
Цитата: #9107 Нява Малика 17 июля 2012, 22:22

Каши с мясом.
Гречка - самая любимая. Поджарить или припустить лук, добавить фарш, или мелко порезанное мясо курицы, или что угодно из мяса (главное - мелкими кусочками). Перемешать с кашей и сливочным маслом. Кстати, дети поймут даже если гречка будет пустая и с солью :-)
То же самое с арнауткой или пшеничной кашей. Особенно хороши со свининой. Но их стараюсь делать редко из-за проблем с весом у члена семьи.
Еще - куриная печенка с корицей.
Рис. Самый любимый вариант к рису - чесночная курица с перцем в сметанном соусе. Еще - тушеные куриные крылья или курица кхо. Там соус хорошо с нейтральным вкусом риса сочетается. Еще - запеченая скумбрия или рыбные консервы в масле.
Перловка с грибами (ну это не для детей, но я люблю). В идеале бы с белыми и т.д., но вешенки с шампиньонами тоже сойдут.
Хотелось бы еще киноа попробовать. Но это уже экзотика и подозреваю недешевая.
Молочные каши муж вообще не ест. Я - равнодушна и не воспринимаю в качестве завтрака. Дети молочные каши в саду едят, еще дома иногда для них манку делаю и овсяные хлопья с молоком (но это экспресс-вариант на перед сном).


А это вы всё с утра готовите или с вечера?

А ещё мне интересно такое. У кого через сколько времни после пробуждения появляется чувство голода?
Я, например, могу в себя впихнуть еду только часа через полтора. Но к этому времени я уже на работе. Для меня завтрак - это чашка очень сладкого чая с утра и может кусочек сыра.
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 июля 2012
Цитата: #9107 Sunny-mammy 18 июля 2012, 09:52


А это вы всё с утра готовите или с вечера?

А ещё мне интересно такое. У кого через сколько времни после пробуждения появляется чувство голода?
Я, например, могу в себя впихнуть еду только часа через полтора. Но к этому времени я уже на работе. Для меня завтрак - это чашка очень сладкого чая с утра и может кусочек сыра.


Коли як. От сьогодні ми всі чомусь прокинулися аж на початку десятої ранку, тож швидко розігріла вчорашній плов, бо їсти вже дуже хотілося всім.
Але, як правило, десь через півгодини після прокидання. Якщо сразу після сну випити трохи чистої води, та ще й зробити зарядку, то вже й апетит просинається. Хоча, важкої їжі зранку все одно не хочеться.

З іншого боку, якщо попереду робота чи навчання, то поснідати обов'зково, хоч трохи, хоч якийсь там бутерброд нещасний з маслом на крайній випадок.
Бо якщо обід близько хоча б дванадцятої, то півдня організм фактично на голодному пайку. Ні сил, ні бажання щось робити.
А ще потім ввечері доганяємо, нажираємося на ніч (бо ж за день зголодніли дуже), все це відкладається по бокам, всю ніч погано спимо, а на ранок знову їсти не хочеться, бо ще й вечеря не переварилася. Ось і замкнене коло.

В мене чоловік важив стабільно 100 кіло ще до цього літа. Десь весною я почала змінювати режим харчування - а саме, обов'язковий сніданок, і на вечерю обов'язково щось легеньке і не дуже багато. Заборонила всім на вечір нажиратися, практично виключила все жирне, мучне. Нажиратися дозволила на обід (близько 12-ї), тут ніяких обмежень немає, можна їсти скільки влізе і що завгодно. А різного роду печиво, цукерки, солодощі, морозиво - це лише на підвечірок близько третьої, в інший час не можна.
Результат вже є, почуваємося всі добре, я схуднула з зимових 57 кг. до моїх нормальних 47, чоловік зі 100 до 97. Минулого літа, хоча була й та сама робота фізична, і окрім харчування, нічого не змінилося, - наша вага фактично залишалася зимовою. Так що я впевнена, вплинув саме режим харчування, тобто хороший сніданок та легка вечеря не пізніше 18-19 вечора.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 июля 2012
Цитата: #9107 Sunny-mammy 18 июля 2012, 09:52


А это вы всё с утра готовите или с вечера?

А ещё мне интересно такое. У кого через сколько времни после пробуждения появляется чувство голода?
Я, например, могу в себя впихнуть еду только часа через полтора. Но к этому времени я уже на работе. Для меня завтрак - это чашка очень сладкого чая с утра и может кусочек сыра.

Обычно с утра. Мне нравится свежеприготовленное.

Почти сразу :-)

Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   18 июля 2012
Цитата: #9107 Нява Малика 18 июля 2012, 12:52

Обычно с утра. Мне нравится свежеприготовленное.

Почти сразу :-)




Офигеть...с утра у плиты)) Этого мне точно не понять и не осилить))
Офф. А вы работаете? Если да, то во сколько же надо встать? Я так думаю, что мне кусок в горло с утра не лезет, потому что я как представлю встать на час минимум раньше, то и охота есть пропадает
t.me/zhgoogl
Просматривают эту тему:

Forum