• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Носовой платок

Нява Малика   
VIP пользователь   
10 августа 2012 3808 18
Давно я этот вопрос хотела задать? У ваших детей есть матерчатые носовые платочки при себе? Или ребенок пользуется одноразовыми?
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 Нява Малика 10 августа 2012, 12:30
Давно я этот вопрос хотела задать? У ваших детей есть матерчатые носовые платочки при себе? Или ребенок пользуется одноразовыми?


Ненавиджу матерчаті носові хусточки, які треба прати. Завжди купую одноразові паперові носові серветки без ароматизаторів, і даю упаковку з собою. Набагато зручніше і гігієнічніше.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 августа 2012
Цитата: #9366 jozh 10 августа 2012, 12:34


Ненавиджу матерчаті носові хусточки, які треба прати. Завжди купую одноразові паперові носові серветки без ароматизаторів, і даю упаковку з собою. Набагато зручніше і гігієнічніше.

Це ще від віку залежить. Паперові в мене в сумці, і ними користуюся я, щоб дитині рота витерти. Літом, напівгола, вона не має кишені. А раніше, в кишеню куртки я клала хусточку з тканини про всяк випадок. Упаковка велика для маленької кишеньки, хіба вже переполовинену можу дати. Бо без упаковки вони помнуться-порвуться. А для старших-самостійних, напевне, краще паперові.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   10 августа 2012
Ми теж використовуємо обидва варіанти. У малого в кишені форми - носовичок, а в портфелі - паперові серветки. Дуже мокрі руки паперовими не навитираєшся, а тканевим - швидко, крім того, нехай чоловічок привчається, що в костюмі лежить складений носовичок ;) потім просто зміниться вартість костюма і якість хустинки
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 Китиха 10 августа 2012, 12:42

Це ще від віку залежить. Паперові в мене в сумці, і ними користуюся я, щоб дитині рота витерти. Літом, напівгола, вона не має кишені. А раніше, в кишеню куртки я клала хусточку з тканини про всяк випадок. Упаковка велика для маленької кишеньки, хіба вже переполовинену можу дати. Бо без упаковки вони помнуться-порвуться. А для старших-самостійних, напевне, краще паперові.


Існують і маленькі упаковочки, причому за бажанням навіть вологі серветки є, і навіть якісь там дезинфікуючі. А ще під час поїздки на потязі, як правило, дають такі одноразові серветки упаковані поштучно, взагалі малесенькі упаковки, то я якось за багато поїздок їх назбирала таких, до сих пір ще не всі витратила. Але, за моїм досвідом, дуже рідко коли потрібно саме маленьку серветочку, - в школу упаковка спокійно в рюкзаці розміщується, на прогулянку теж, як правило, з сумочкою чи рюкзачком, а в зимові куртки в кишені можна напхати не тільки серветки. Ну, це мій погляд і мій досвід, звісно, але останній раз матерчатою хусточкою я користувалася ще у власному дитинстві. Коли мала народилася, нам хтось подарував було набір гарненьких дитячих носових хусточок, але вони так і були більше для гри дитячої, чим для використання за призначенням.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   10 августа 2012
Дома, на улице я одноразовыми пользуюсь для ребенка, но в сад в кармане всегда тканевый, потому как неудобно бумажными, ребенок в саду может раз 15 платок достать и обратно в карман положить.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 PANY 10 августа 2012, 13:09
Дома, на улице я одноразовыми пользуюсь для ребенка, но в сад в кармане всегда тканевый, потому как неудобно бумажными, ребенок в саду может раз 15 платок достать и обратно в карман положить.


Саме це мене завжди і бентежило з точки зору гігієни - це ж в якому стані та хусточка буде на той 15-тий раз?
Я зразу привчала до одноразових. Проблем особливих не було, якщо не вважати проблемою, що спочатку вони не дуже економно витрачались.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
КотячийХаус

КотячийХаус

Имя: КотячийХаус
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 212
Регистрация: 29.03.2010
Заходил(а): 12.07.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
КотячийХаус
Активный пользователь
   10 августа 2012
не забувайте ще навачить дитину одноразовi хусточки викидати на смiтник, а не там де й граеться!!!
це жах що зараз за дiтки некультурнi ростуть. граемося на дитячому майданчику як на смiтнику
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 jozh 10 августа 2012, 13:20


Саме це мене завжди і бентежило з точки зору гігієни - це ж в якому стані та хусточка буде на той 15-тий раз?
Я зразу привчала до одноразових. Проблем особливих не було, якщо не вважати проблемою, що спочатку вони не дуже економно витрачались.


да нормальный он на 15 раз - он же не 15 раз сморкается в него и потом он его друзьям не дает, а вечером пришел и в стирку.
А вот куда ребенку 3-4 лет я должна засунуть пачку одноразовых салфеток???
И по началу, когда мы начинали ходить в сад, я ему клала бумажные, приходила - а ребенок весь вокруг носа и рта грязный, он и сам толком не вытерся и воспитатели не вытерли, еще и замечание мне сделали: где платок.

Да ребенку 7 лет не проблема одноразовый достать , а в 3-4 - лучше своим тканевым вытереть нос, руку, песок с лица, чем, я извиняюсь, с соплями размазанными по лицу и грязью прилипшей ходить.
Уточняю, чтоб тапки мне не летели, мол нечего с соплями ходить в сад, у меня у ребенка аллергия и иногда может месяц просто бежать с носа.
Когда ребенок со мной гуляет или дома - то у нас только одноразовые, дома вообще полотенца бумажные, но когда одеваемся я приучила - одел шорты/джинсы и чистый платок в карман.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 КотячийХаус 10 августа 2012, 13:35
не забувайте ще навачить дитину одноразовi хусточки викидати на смiтник, а не там де й граеться!!!
це жах що зараз за дiтки некультурнi ростуть. граемося на дитячому майданчику як на смiтнику






На жаль, є таке. Але знаєте - все-таки більшість сміття там все-таки не від хусточок чи навіть обгорток від морозива... а все-таки від дорослих "іграшок": недопалки, пивні пляшки тощо... Про собачі какашки я вже мовчу, це взагалі окрема тема.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 jozh 10 августа 2012, 13:39






На жаль, є таке. Але знаєте - все-таки більшість сміття там все-таки не від хусточок чи навіть обгорток від морозива... а все-таки від дорослих "іграшок": недопалки, пивні пляшки тощо... Про собачі какашки я вже мовчу, це взагалі окрема тема.


ой, а вот у нас на площадках детских основные горы мусора это одноразовые бумажные и влажные салфетки и упаковки от них, еще может игрушки поломанные, а вот "взрослого" мусора как-то ттт мало, сори за оффтоп
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   10 августа 2012
У моей платок в саду пролежал в шкафчике год нетронутым. Мы в группу всегда покупаем и бумажные салфетки и влажные. Воспитательница сказала - не надо тряпочных. Нечего бациллы при себе хранить. А в бумажный высморкался и выкинул. Никогда не видела у нас грязных и сопливых детей. Воспитательница и нянечка всё успевают. Ещё раз убеждаюсь, что довольна садом
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 PANY 10 августа 2012, 13:36


да нормальный он на 15 раз - он же не 15 раз сморкается в него и потом он его друзьям не дает, а вечером пришел и в стирку.
А вот куда ребенку 3-4 лет я должна засунуть пачку одноразовых салфеток???
И по началу, когда мы начинали ходить в сад, я ему клала бумажные, приходила - а ребенок весь вокруг носа и рта грязный, он и сам толком не вытерся и воспитатели не вытерли, еще и замечание мне сделали: где платок.

Да ребенку 7 лет не проблема одноразовый достать , а в 3-4 - лучше своим тканевым вытереть нос, руку, песок с лица, чем, я извиняюсь, с соплями размазанными по лицу и грязью прилипшей ходить.
Уточняю, чтоб тапки мне не летели, мол нечего с соплями ходить в сад, у меня у ребенка аллергия и иногда может месяц просто бежать с носа.
Когда ребенок со мной гуляет или дома - то у нас только одноразовые, дома вообще полотенца бумажные, но когда одеваемся я приучила - одел шорты/джинсы и чистый платок в карман.


А мені здається, Ви самі собі протирічите.
Якщо вже та хустинка треба для витирання соплів чи бруду - то особисто я категорично проти багаторазового використання. Бо 3-4-річна дитина буде своїми попередніми соплями витирати наступного разу собі носа. А якщо вже достатньо рівень розвитку, щоб "вишукувати" на тій нещасній хустинці чисту частину, то тим паче вистачить розуму до користування одноразовими.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 PANY 10 августа 2012, 13:43


ой, а вот у нас на площадках детских основные горы мусора это одноразовые бумажные и влажные салфетки и упаковки от них, еще может игрушки поломанные, а вот "взрослого" мусора как-то ттт мало, сори за оффтоп


Виходить, це кому як "повезло". Нам ось чомусь в основному на недопалки "везло", коли дитина ще того віку була, щоб у пісочку гратися...
А так - ступінь свинства людини не залежить від того, користується вона одноразовими хусточками чи багаторазовими. ardon:
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 jozh 10 августа 2012, 13:46


А мені здається, Ви самі собі протирічите.
Якщо вже та хустинка треба для витирання соплів чи бруду - то особисто я категорично проти багаторазового використання. Бо 3-4-річна дитина буде своїми попередніми соплями витирати наступного разу собі носа. А якщо вже достатньо рівень розвитку, щоб "вишукувати" на тій нещасній хустинці чисту частину, то тим паче вистачить розуму до користування одноразовими.


Так я что-то совсем не понимаю в жизни чего-то.
1) Платок носовыой используется один день. Если ребенок с соплями и вытер себе нос платком, в который он уже сморкался, в чем траблы - это его бактерии, а не чужие, не соседа, они (бактерии) там у него в носу живут уж если на то пошло.
Если у ребенка нет соплей, то он вытирает нос своим платком чистым, а не вчерашним с соплями.

2) Все-таки большую часть года, платок нужен не для вытирания соплей, а например, запачкался, упал и надо коленку вытереть, или пил и капнул на себя. Поэтому тканевый удобно и гигиенично.

3) Я за одноразовые платки, но как только увижу их удобство использования - в нашем саду не удобно: их некуда положить, если в шкафчик - то ребенок должен побежать с улицы в группу, а если в карман - так пачка не влезет, а одного платочка не хватит.

4) Не всегда есть куда выбросить одноразовый платок - на пол мой ребенок не бросит и так и будет носить в руках.

ПС: все-таки у нас люди очень любят крайности, как мы все выросли с тряпичными платками, прямо и не знаю. А тут все появились бумажные платочки - и все тканевые прямо вселенское зло . И так во всем. Да прогресс отличная штука, но главное его разумно использовать. Вот правильно moonsun писала, нужно по обстоятельствам смотреть, те же мокрые руки быстрее вытереть тканевым платком, а вот грязь с сандаля лучше бумажным.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #9366 PANY 10 августа 2012, 14:08


Так я что-то совсем не понимаю в жизни чего-то.
1) Платок носовыой используется один день. Если ребенок с соплями и вытер себе нос платком, в который он уже сморкался, в чем траблы - это его бактерии, а не чужие, не соседа, они (бактерии) там у него в носу живут уж если на то пошло.
Если у ребенка нет соплей, то он вытирает нос своим платком чистым, а не вчерашним с соплями.

2) Все-таки большую часть года, платок нужен не для вытирания соплей, а например, запачкался, упал и надо коленку вытереть, или пил и капнул на себя. Поэтому тканевый удобно и гигиенично.

3) Я за одноразовые платки, но как только увижу их удобство использования - в нашем саду не удобно: их некуда положить, если в шкафчик - то ребенок должен побежать с улицы в группу, а если в карман - так пачка не влезет, а одного платочка не хватит.

4) Не всегда есть куда выбросить одноразовый платок - на пол мой ребенок не бросит и так и будет носить в руках.

ПС: все-таки у нас люди очень любят крайности, как мы все выросли с тряпичными платками, прямо и не знаю. А тут все появились бумажные платочки - и все тканевые прямо вселенское зло . И так во всем. Да прогресс отличная штука, но главное его разумно использовать. Вот правильно moonsun писала, нужно по обстоятельствам смотреть, те же мокрые руки быстрее вытереть тканевым платком, а вот грязь с сандаля лучше бумажным.


Та ні, чому ж зразу вселенське зло?
Я про свої особисті уподобання говорю. Можливо, в мене трохи більший бзик на гігієні, і я не стикалася з проблемами типу "куда запхати пачку серветок", тому для мене вибір однозначний - одноразові паперові на всі випадки життя.
А там вже як яка людина вважає за краще, хай так і вирішує. Ще не вистачало, щоб ми тут за носові хусточки почали бійку і хрестові походи, наче нам домашніх пологів та щеплень мало.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 августа 2012
Не маю нічого проти ані тих, ані інших серветок.
А взагалі я за багаторазові гаджети
Щодо гігієни... ну після капи мене вже хустиною точно не налякати.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Faina

Имя: Faina
Группа: Новичок
Сообщений: 13
Регистрация: 14.08.2012
Заходил(а): 01.01.1970
Город: Николаев
Faina
Новичок
   14 августа 2012
Цитата: #9366 PANY 10 августа 2012, 14:08


Так я что-то совсем не понимаю в жизни чего-то.
1) Платок носовыой используется один день. Если ребенок с соплями и вытер себе нос платком, в который он уже сморкался, в чем траблы - это его бактерии, а не чужие, не соседа, они (бактерии) там у него в носу живут уж если на то пошло.
Если у ребенка нет соплей, то он вытирает нос своим платком чистым, а не вчерашним с соплями.

2) Все-таки большую часть года, платок нужен не для вытирания соплей, а например, запачкался, упал и надо коленку вытереть, или пил и капнул на себя. Поэтому тканевый удобно и гигиенично.

3) Я за одноразовые платки, но как только увижу их удобство использования - в нашем саду не удобно: их некуда положить, если в шкафчик - то ребенок должен побежать с улицы в группу, а если в карман - так пачка не влезет, а одного платочка не хватит.

4) Не всегда есть куда выбросить одноразовый платок - на пол мой ребенок не бросит и так и будет носить в руках.

ПС: все-таки у нас люди очень любят крайности, как мы все выросли с тряпичными платками, прямо и не знаю. А тут все появились бумажные платочки - и все тканевые прямо вселенское зло . И так во всем. Да прогресс отличная штука, но главное его разумно использовать. Вот правильно moonsun писала, нужно по обстоятельствам смотреть, те же мокрые руки быстрее вытереть тканевым платком, а вот грязь с сандаля лучше бумажным.


Поддерживаю! Ничего страшного в многоразовых платках не вижу. Если мама нормальная - не будет у нее ребенок неделями с одним платком нестираным ходить. А каждый день чистый платочек давать в садик - что плохого в этом?

Мы еще маленькие, в сад не ходим, пользуемся одноразовыми, если что. Но если нет их под рукой - обычные тканевые платочки тоже в ход идут и ничего страшного.

Просматривают эту тему:

Forum