• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с elena132

Аннушка   
Администратор   
19 октября 2013 8607 158
Задаём вопросы - получаем ответы от elena13265

Алёшка

Имя: Алёна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 295
Регистрация: 09.08.2010
Заходил(а): 18.08.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Алёшка
Активный пользователь
   19 октября 2013
Я буду первой?
Здравствуйте, Елена. Приятно познакомиться)))
Расскажите, как Вы пришли на форум, пожалуйста.
Навіть на останнім рубежі Промінь віри в нас ще не погас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас. Нам свою всемилість покажи Правдою повсюди й повсякчас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
можна і я спитаю? )) де працюєте і ким? що подобається у своїй роботі, а що дратує? хотіли б змінити на щось інше?
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 13:12)
Я буду первой? Здравствуйте, Елена. Приятно познакомиться)))
Расскажите, как Вы пришли на форум, пожалуйста.

Взаємно)))

В мене друга вагітність, я спокійна як слон, я вже возрастна, поважна така мамаша, яка вже виростила одну дитину і нєфігдєлать вирощу другу. Попала я на збереження, лежу отака аксакалка серед молодих дівчат-першородок. Вони переживають-кіпішують, журнали читають. Одна дівчина принесла ноутбук і всі дружно дивилися фільм про догляд за немовлятами. От тоді я тихенько залізла під ковдру, бо зрозуміла, що нічого не знала, а потім ще й забула. Але панікувати було пізно, тому вирішила таки народжувати))) Слава Богу, що пам"ять тіла та інстинкти допомогли, і я не стала найгіршою матір"ю. Але питань купа. Кудись їхала маршруткою і бачу бігборд з МАМОЮ. Дай, думаю, зайду за інформацією. зайшла, почитала, зареєстувалася, щоб задати питання. Але ж думаю, мамство це не моє, я тут надовго не затримаюсь, на цьому ж форумі тільки мами з пелюшками та соплями, а я ж така вся з себе на висоті, тому нік цікавий придумувати влом, взяла з мейлу (який теж до речі нашвидку придумувався для дрібної, але цікавої мети, яка потім виявилася концептуальною)))).
А тут виявилося так цікаво. І я тут поселилася. От з таким дурним ніком. Поки на пенсію не вигонять)))
 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
Користуючись нагодою, хочу дуже-дуже подякувати Аннушці та Денисові за ідею та втілення цього форуму. Він просто супер і за інформаційністю, і за ємоційністю, і за швидкістю та ефективністю допомоги. Я саме тут познайомилася та потоваришувала з дуже цікавими людьми
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:35)
можна і я спитаю? )) де працюєте і ким? що подобається у своїй роботі, а що дратує? хотіли б змінити на щось інше?

Працюю в крупній державній установі бухгалтером. Так, мені подобається моя робота. Я в 17 років обрала її пальцем в небо, бо це був найліпший для мене вибір у нашому місті. І ти ба вгадала. В своїй роботі я дуже хотіла б змінити програмне забезпечення. Завдяки діючому мої колеги узнали багато нових слів з російської могутньої, а головне, дізналися, що я можу і таке вимовити)))

А ще законодавство можна було, але це в іншу установу потрібно йти працювати. Чим чорт не шуткує))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 октября 2013
elena132, от давно руки чесалися задати одне питання, а тут така нагода. /330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Як Ваші діти між собою спілкуються з врахуванням такої солідної різниці у віці? Чи сприймають одне одного близько, як брат-сестра, чи все-таки більше схоже на покровительство старшого, а то й взагалі байдужі одне до одного? Якщо перше - то що допомогло цьому, на Вашу думку, поділіться досвідом?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Алёшка

Имя: Алёна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 295
Регистрация: 09.08.2010
Заходил(а): 18.08.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Алёшка
Активный пользователь
   19 октября 2013
Как проходит Ваш выходной день?
Назовите 5 любимых книг (кроме Налогового кодекса. шутка)
Любимый стиль и цвет в одежде.
Навіть на останнім рубежі Промінь віри в нас ще не погас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас. Нам свою всемилість покажи Правдою повсюди й повсякчас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас.
Elza1988

Elza1988

Имя: Ельза
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 12.12.2011
Заходил(а): 26.06.2018
Город: Николаев
Телефон: 0633795635
Elza1988
VIP пользователь
   19 октября 2013
Елена, ваше любимое блюдо? (можно несколько))
Любите ли вы готовить, часто ли готовите дома?
Что цените в людях больше всего, и что вас больше всего в людях отталкивает?
Необов*язково боротись із темрявою. Достатньо бути світлом.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:59)
elena132, от давно руки чесалися задати одне питання, а тут така нагода. /330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77 Як Ваші діти між собою спілкуються з врахуванням такої солідної різниці у віці? Чи сприймають одне одного близько, як брат-сестра, чи все-таки більше схоже на покровительство старшого, а то й взагалі байдужі одне до одного? Якщо перше - то що допомогло цьому, на Вашу думку, поділіться досвідом?

Оскільки друга дитина від другого чоловіка і син залишився з батьком і на мене ображався перший час, то я переживала, що буде неприйняття і ревнощі. Але я в черговий раз подякувала доброті мого сина. Він носився зі мною вагітною як люблячий чоловік, нехай і не зовсім дорослий. Я сподівалася, що хочаб він буде байдужим до сестри, а він її полюбив, за що я йому дуже вдячна. Він взагалі мирний, а Аня сідає йому на голову як хоче. Він турботливий і надійний, тому змалка я йому могла довірити посидіти з дитиною. В мене сльози були на очах, коли він проходячи повз неї так мимохідь просто цілував її в голову і йшов далі по своїх справах. З іншого боку мій син пізнав, що таке сестра і братська любов, а то я ж була впевнена, що у мене одинак буде. Звісно, це більше покровительство. Може, років черех 20 вони зможуть стати рівними у взаєминах, дай Бог.

А Аня довго не могла скласти, що "брат", тобто дитина, яка трохи старша-молодша у її уявленні, у її сверсників, і оцей великий дядько - це одне й те саме. Просто вчили напам"ять. Наче вивчили))) Але розмова, що в нашій сім"ї трохи не так як традиційно ще попереду))

Оскільки син живе окремо, то не думаю, що в них складеться з близькістю прям душевною. Але то, що вони рідні, найближчі - буду закладувати

Що допомогло - прям не знаю. Мені просто дуже пощастило з дітьми, з характером сина, з сонячністю дочки. Їх виховує мама, з якою не забалуєш, тому у моїх дітей немає шансу вирости балуваними. Правда, з дочкою ще рано курчат рахувати, але наче тенденція вже прослідковується))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:22)
Как проходит Ваш выходной день? 

Як в "Зимовій вишні" - "стирка, уборка, чтение художественной литературы"

А ще, щоб не поїхати мізками, мені потрібно чимось займати дитину, тому раніше у нас були розвиваючі зайняття в студії "Жираф", зараз може щось інше придумаємо.
Мій чоловік - кіноман, в нього величезна колекція класних фільмів. Для мене "вихідний день", це коли вдалося гарний, вражаючий фільм подивитися від початку до кінця без завад/JC_parents-boy в обіймах коханого чоловіка))))
 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:22)
Назовите 5 любимых книг (кроме Налогового кодекса. шутка)

Ну, звісно, Податковий не улюблена книга, навіть не настільна, бо я бюджетник))) Але любов до професії проявляється навіть в отриманні задоволення при читанні нормативних документів)) От прийшла з курсів по держаних закупівлях - пірнула в комфортне середовище - отака вавка))

А взагалі я дуже люблю читати, мені читання дуже не вистачало пр ималій дитині, тепер потрохи повертаюсь в форму

Власне, по питанню - для мене відкриттям був Джуліан Барнс з своїми романами "Как все было", "Любовь и так далее", "Англия, Англия" та оповідання "История мира в 10 1/2 главах"
Лев Толстой "Война и мир", "Каренина" не нравится
Достоевский "Идиот", "Игрок", "Село Степанчиково и его обитатели". "Преступление и наказание" не нравится
Юрій Вінничук "Весняні ігри в осінніх садах"
Вербер - його танатонавтична серія
Джек Лондон, особливо "Мартин Іден"
Віктор Суворов, перші романи і Кузькіна мать

це перше, що прийшло в голову
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:22)
Любимый стиль и цвет в одежде.
 
Цікаве питання...
Був діловий, підбори, така собі дама з претензією на елегантність
Тепер все не можу вийти зі стилю "мамка на прогулянці". Ще й чоловік перехрещує в свою віру спортивного стилю. І коли я все ж влізаю в спідницю і "залазю" на підбори, з втрати звички швидко стаю побитою черепахою, а він підзужує - і навіщо тобі це потрібно?! ну нічьо-нічьо, перестану я ще носити дитину на руках і лазати по пісочницях, відкриється мені друге дихання, я ще стану красунею))) Цікаво, чоловік скаже "Ойоптить!" чи спитає чи не вищіпала я брови?
Ще б де трошки грошей взяти на кардинальну зміну гардеробу?))
Я не дуже люблю чорний колір. Здається, він мені не пасує

 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:29)
Елена, ваше любимое блюдо? (можно несколько)) 

1. М"ясо
2. М"ясо
3, ммм... ну можна сало

І чим воно ближче до вихідного стану, тим краще
Хоча пельмені люблю, борщ (з м"ясом), рибу морську смажену
А, ще люблю морепродукти і суші з ролами
Короче, білок-білок-білок))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:29)
Любите ли вы готовить, часто ли готовите дома?

Я не можу сказати, що я люблю готувати. Я нормально відношуся, спокійно. Як той еврей з анекдота, можу готувати, можу не готувати. Колись, в досвекрушину еру, я, щоб не парити собі мізки, розробила приблизний план готовки, а під нього план покупок. Тепер свекруха взяла цю місію на себе, тому я рідко коли можу макарони відварити. На свята вже підключаюсь, але без особливого фанатизму. Точно знаю, що біблейської Марфи з мене не вийде, хіба якось одноразово, під натхнення. Мені більше до душі роль Марії - із блиском в очах слухати речі Чоловіка і усіма способами показувати свій величезний захват від нього. А мій захват буде безмежний, якщо готуватиме чоловік. Іноді це вдається)) Він інколи готує якісь кручені блюда, а я розсипаюсь лестощами, коли їм.

Але якщо вибирати, то більше мені подобається готувати м"ясо, ніж тісто. Хоча колись в мене виходити непогані пироги.

 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 октября 2013
Якби Ви раптом отримали абсолютну владу в країні і безмежну підтримку - які б три укази (чи закони) видали першими? /rolleyes
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   19 октября 2013
а чи маєте ви бажання змінити світ?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 15:29)

Что цените в людях больше всего, и что вас больше всего в людях отталкивает?

Так якось зразу і не скажеш. Справа в тім, що кожна людина це таких мікс якостей, що одній прощаєш великий недолік за інші достоїнства, і другувикреслюєш за менші гріхи, бо вони не комплктуються з потрібними тобі якостями. 
Перше, що мені подобається це розум, мізки. Інтелектуал уродець мені сподобається більше тупенького красавчика з великим ее як його)) Я віддаю шану розуму, "парящему на эмпирейских высотах", але симпатичніший мені розум практичний, земний. Я знаю, що є невизнані генії і поважаю їх жертовних подруг, але бути б Женни фон Вестфален я б не змогла і вибрала б краще Енгельса))
Але все ж таки надійність, порядність людини мені важливіша. Я можу оцінити красу гри шахрая, але як людину в цілому його б відкинула. Мені подобаються люди харизматичні, бурхливі, неординарні. Я віддам перевагу яскравому грішнику, який нехай помиляється, але має мету і прагне досягнути її, здатному на складні, неоднозначні вчинки - святоші, який не помиляється, бо нічого не робить.

Відштовхують нечесні вчинки з меркантильного розрахунку, хоча, повторюсь, можу оцінити макіавелівську вдачу. А відразу викликають лише сопливі рефлексії, страждання на пустому місці, любов до своєї жертовності і вимога, щоб оточуючі її високо цінили, театральне заламування рук.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 16:44)
Якби Ви раптом отримали абсолютну владу в країні і безмежну підтримку - які б три укази (чи закони) видали першими? /rolleyes

Ого, беру час на роздуми

"Лучший аргумент против демократии — пятиминутная беседа со средним избирателем" © Уинстон Черчилль
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 16:54)
а чи маєте ви бажання змінити світ?

Так
мій покійний дід був ще той тихий сільский, але матюкливий дисидент. правда, він і слова такого не знав. Вже при Брежнєві можна було матюкатися без шкоди для здоров"я. Ще тоді я мріяла, як я б навела лад, якби...))) Але "суждены нам благие порывы"
Просматривают эту тему:

Forum