• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с elena132

Аннушка   
Администратор   
19 октября 2013 8596 158
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 16:57)
 Верите ли вы в Бога?  

Так, я вірю, а може навіть знаю, що життя людини не обмежується метаболізмом, обігом органіки і неорганіки та гормональним та водно-ліпідним балансом. Є сила над нами, всередині нас, яку не виміряти приладами. Назвімо це Богом. Але мій Бог не персоніфікований. Хоча я православна християнка за традицією, крещена, але не воцерковлена. В мене свої, дуже особисті взаємини з Богом, тут я згодна з протестантизмом, мені не потрібні посередники. Я не поважаю будь-якого священника тільки за те, що він закінчив семінарію. Хоча я поважаю церкву як інституцію, більше як інституцію якою вона має бути в суспільстві, ніж якою є зараз, якою була впродовж своєї історії. Я відчуваю трепет при проведенні церковних обрядів, хоча бачу погано прикрите язичество у нашому слов"янському православ"ї. Скоріш я ближча до язичества, якщо горіх, на якому розпускається листя подобається мені більше, ніж стандартна молитва. Мені близькі в язичничестві непошлість чуттєвості, людського тіла, відродження через секс, пологи. Аскеза - це не моє. Найбільш палко я молилася своєму неперсоніфікованому Богу ,коли при смерті була мала дитина моїх знайомих. Я вірю/знаю силу молитви, особливо коллективної. Це дуже сильне джерело енергії. В моїй вірі є щось і від хасидства - Бог всюди, Бог не скучний, "і виделка може свідчити про Бога". І від вірувань давніх греків - Бог близький до людини. Бог дав людині розум і волю не для того, щоб людина була покірною глиною. Тому, розмовляючи з Богом, я не тільки йому дякую, але і сперечаюсь, навіть запевняю його, що він неправий. Я майже ніколи Бога не прошу, бо в мене такі мирські бажання, якось соромно його просити, коли у нього так багато важливішої роботи.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   20 октября 2013
Олена, дякую за розгорнуту відповідь. /thank_you2

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Валентинк@

Валентинк@

Имя: Валентина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1004
Регистрация: 04.07.2011
Заходил(а): 09.03.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0666208193
Валентинк@
VIP пользователь
   20 октября 2013
Есть ли у Вас недруги или люди которые Вас не любят .есть ли люди которых не любите Вы и причины,ну если не секрет/blush2
Вышиваю на заказ, продаю заготовки под вышивку сумочек,галстуки,платья,блузки .
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   20 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:21)
Олена, дякую за розгорнуту відповідь. /thank_you2

Згадався "Втрачений символ" Дена Брауна - людина є Бог, тільки забула про це
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 16:44)
Якби Ви раптом отримали абсолютну владу в країні і безмежну підтримку - які б три укази (чи закони) видали першими? /rolleyes

Ітак...
Мені не можна давати владу, я занадто авторитарна, повбиваю))

1. Про боротьбу з корупцією - безжальний
2. Зміни до Державного бюджету - зрізання витрат на утримання адмінапарату, особливо на витребеньки, відпустку Президента в Криму і тиди, зрізання надпенсій та утримань всім ексам, ніякого популізму, зазіхну навіть на святі дитячі гроші і інші соцпрограми, якщо буде необхідно. Всі гроші на відновлення економіки. Тут і перший закон стане в нагоді.
3. Закон про освіту. Це робота не одного дня і навіть не одного десятиріччя. Немає у нас не те що якісних випусників, у нас педагогів немає. Потрібно їх знайти і розмножити. Підняти профосвіту. Витягти вищу освіту з профанації. І тут перший закон потрібен

Патріотичне виховання - чи до освіти його віднести, чи дозволите четвертий закон. Ідеологія - важлива гайка в державному механізмі. Наші керманичі нею нехтують, ще один симптом суіцидального нахилу.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 16:59)
Если был бы неограниченный выбор, в какой стране хотели жить?

В своїй. Мені здається, будь-яка нормальна людина хотіла б жити на своїй землі, громадянином якої вона є по духу. Тільки я б хотіла, щоб оя країна змінилася на краще. Бо якщо припре, я виявлюсь не настільки патріоткою, щоб не шукати щастя де-інде. Імпонує Прибалтика, Канада, Скандинавія. Поважаю Ізраїль, тільки клімат там не для мене.

Tati *(@_@)"

Имя: Татьяна
Группа: Пользователь
Сообщений: 58
Регистрация: 20.05.2012
Заходил(а): 17.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 095 00 19 082; 093 52 39 647
Tati *(@_@)"
Пользователь
   21 октября 2013
может повторюсь, не все успела прочитать в теме...
у меня такой вопрос: какой смысл вы вкладываете в понятие "дружба" и нашли ли вы настоящих друзей на сайте?  
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 19:25)
Ссылка , и я спрошу/t1867, были ли ваши детки сюрпризом для вас, или планировали заранее готовились?

Перший був не те що сюрпризом, а взагалі тарах по голові)))) Але якось все природньо далі вийшло, незважаючи на юний вік, ми підійшли серйозно до шлюбу і дитини, ну наскільки змогли за віком))) чудовий хлопець виріс

А друга - навіть не знаю. Чоловік хотів сім"ю і дитину ще до знайомства зі мною, тому як стали жити разом дитина відразу стала питанням номер раз. Але чоловік не нахолостякував житла, тому спочатку вирішили побудувати гніздо, а вже потім вагітніти. Паралелльно перестала пити пігулки, щоб дати організмові час, поздавали аналізи, от ще трохи - і почнемо займатися сексом не просто так, а з серйозним виразом обличчя. Але Аня вирішила не чекати, бо з такими батьками похилого віку мала б шанс і не дочекатися. І зробила новорічний подарунок. То я не знаю запланована вона чи ні)))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 19:25)
Какой самый приятный и запоминающийся подарок вы получили? 

Точно буду пам"ятати - це подарунок від коханого чоловіка на 8 березня - ніж під жіночу руку. Він маньяк в мене
А приємних було кілька, приємними вони були, бо були зовсім неочікуваними, але були доказом любові до мене /blush2
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 19:25)

У вас есть такое воспоминание, самое яркое, от которого тепло и улыбка сразу на лице?поделитесь?

Конфетно-букетний період з моїм чоловіком. я тоді була закохана до нестями і не оцінювала ситуацію адекватно. А тепер розумію, як він хвоста переді мною розпушував, намагаючись сподобатись. Згадую і посміхаюсь

До речі, про конфети-букети. Він практичний романтик, квітів не купляє, і тут я з ним згодна. Але підначувала, що це на зваблення без стандартного набору? І тут йому хтось приніс коробку цукерок. О! цукерки вже є. Ще б хоч якусь замучену квіточку!
Ща! - відповідає романтик і несе кактус з підвіконня, який з півроку води не бачив.
Залік я поставила, кактус полили.

зараз з теплом все це згадується
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (20 Октябрь 2013 23:34)
Есть ли у Вас недруги или люди которые Вас не любят .есть ли люди которых не любите Вы и причины,ну если не секрет/blush2

Не люблять... Навіть не знаю. Дивлячись, що Ви вкладаєте в ці слова.

Я точно знаю, що є люди, які на мене дуже ображені. Я не знаю, які у них емоції щодо мене. Може, вже ніяких особливих. А може палка ненависть. Ми не спілкуємось, це моя провина, але виправити нічого не можна.

Є люди, яких я дратую, вони дратують мене, така взаємна антипатія, привід для якої неважливий. Слава богу, спілкуватися доводиться рідко, і то шукаю посередників.

Найбільше я нелюбила одну людину, яка сказала про мене велику неправду. Я викреслила цю людину зі свого життя. Прав Сталін, ворогів потрібно чи вбивати, чи прощати. Не вбивати ж мені того дурня. А так наче його не існує.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 00:24)
какой смысл вы вкладываете в понятие "дружба" и нашли ли вы настоящих друзей на сайте?  

Дружба це сердечна прив"язаність, тільки без чуттєвості, без телесної привабливості. Це близька людина, завдяки зі спілкуванням з якою у внутрішньому світовідчутті складається правильний і красивий пазл. І заради якої ти готовий пожертвувати власним комфортом.

Хотілося б вірити, що якби доля склалася так, що віртуальне і трохи реального спілкування перейшло у більшу кількість реального, то це дало б якісний стрибок моїх взаємин з іншими форумчанками до дружби)))) Бо тут є жінки, які мені дуже подобаються, якими я захоплююсь та достоїнствами і знаннями яких я хотіла б володіти, але не судилося))
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   21 октября 2013
В каком возрасте у вас появился старший? Я тоже из ранних мам и все думаю-появится ли у меня с годами столько мудрости или я уже безнадежна)))

Что такое счастье? Как его достичь? Вы счастливый человек?

Какой видится ваша жизнь через 20 лет?

Были трудности с сыном? особенно переходные периоды интересуют

Сложно ли примерять на себя роль свекрови? Ведь уже наверное приходилось сталкиваться с подругами сына близкими и не близкими, какая из вас выйдет свекровь - добрая или змея подколодная?))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
В каком возрасте у вас появился старший? 

17,5
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
появится ли у меня с годами столько мудрости

Це Ви про чию мудрість?))))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
я уже безнадежна)))

Ви з трьома маленкьими дітьми прекрасно та відповідально справляєтесь - найвища мудрість
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)

Что такое счастье? Как его достичь? Вы счастливый человек?

Так, я щасливий. Для абсолютного щастя мені не вистачає невеликої кількості грошей і кілька годин в добу. Друге безнадійно, тому не звертаємо на це уваги. Над першим працюємо, але не в грошах щастя))

Як досягнути? оце так питання...
У наявності щастя і нещастя велика доля випадку, фатуму
Я подумаю-сформулюю, чим людина може собі зарадити
Але одне точно, щасливої може бути тільки та людина, яка готова бути щасливою попри все. Часто щастю стають на заваді комплекси, заздрість, перфекціонізм
Я подумаю над питанням

В мене вже роками не було стільки роботи мислі як на цьому інтерв"ю. Мені подобається)))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
Какой видится ваша жизнь через 20 лет?
 

Я не дуже хочу загадувати. Цитуючи улюбленого мною Барнса, скажу "Я щаслива тут і зараз, а це означає, що майбутнього не існує"

Як би я хотіла - я вийшла на пенсію, сижу, читаю книжки і дивлюсь кіна, чоловік пише статті, виступає з лекціями, і його розтаскують на цитати, я ним пишаюсь, дочка отримала освіту і знайшла роботу по душі і може вже і коханого, син працює і йому подобається його робота і любить свою сім"ю, ростуть класні онуки
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
Были трудности с сыном? особенно переходные периоды интересуют
 
Ні, ті дріб"зки, що були - закрив дівчинку в кабінеті, бо посварилися, подрався трохи, прогули - нема про що говорити. Йому важко дався перший курс інституту, не хотілося йому дорослішати, а я зі своїм коханням не приділяла достатньо уваги - і розмовляли, і сварилися, і ридали (я), і казала кидай інститут, йди працювати, тільки вже виріши що небудь. Слава Богу, пережили

Я дуже молодець, що придумала і настояла свого часу перевести його до ліцею зі слобідської школи. Оточуючі дуже важливі для юного створіння. Можливо, завдяки ліцею ми і були позбавлені багатьох підліткових проблем. Син був зайнятим навчанням, усілякими позакласними заходами, не до дурниць
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
Сложно ли примерять на себя роль свекрови? Ведь уже наверное приходилось сталкиваться с подругами сына близкими и не близкими, какая из вас выйдет свекровь - добрая или змея подколодная?))

Я в ролі свекрухи вже роки три. Тобто я однією попою на дві сторони барикад)))
Я тут навіть на форумі поради просила, що робити/не робити, щоб помилок не нагородити з самого початку.
Мої діти ще не одружені офіційно, але живуть разом достатньо довго, щоб їх взаємини назвати серйозними
Наче нічого так свекруха з мене. Маю одне велике достоїнство - живу окремо і не лізу куди не просять. Я вважаю, що це вибір сина і батьки не мають права вмішуватися. Тому сллава усім богам, що син вибрав гарну, серйозну, розумну дівчинку, з якою і він тягнеться вгору. Бо кохання таке діло, закохався б в якусь гульону, і де б мої принципи невтручання ділися. А у нас хороша дівчинка, добре війшла в нашу сім"ю, і мій наче її сім"ї подобається. А що у них там так чи не так - нехай між собою розбираються і якось миряться.
Просматривают эту тему:

Forum