• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с elena132

Аннушка   
Администратор   
19 октября 2013 8613 158
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 октября 2013
Що найголовніше у вирощуванні/вихованні дітей, на Вашу думку?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Elza1988

Elza1988

Имя: Ельза
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 12.12.2011
Заходил(а): 26.06.2018
Город: Николаев
Телефон: 0633795635
Elza1988
VIP пользователь
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:30)
В мене вже роками не було стільки роботи мислі як на цьому інтерв"ю. Мені подобається)))

А нам очень нравится читать ваши ответы. Как будто вживую говорим за чашкой кофе, и можно не смотреть в окно - что уже поздно, пора расходиться)  Так бы слушала и слушала. /girl_in_love. Нуу  то есть читала бы и читала!/t1867
Необов*язково боротись із темрявою. Достатньо бути світлом.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   21 октября 2013
Елена, решила немножко разнообразить интервью и немного уйти от политических и религиозных вопросов.
1. Нравится ли вам ваша внешность?
2. Как относились к себе в подростковом возрасте, был ли у вас "переходный" подростковый период? В чём выражался?
3. Если бы вам выпал шанс бесплатно сделать одну пластическую операцию, что поменяли бы в своей внешности в первую очередь?
4. Кто вы - блондинка, брюнетка, шатенка? Какой у вас натуральный цвет волос? Какой цвет глаз?
5. На кого похожа ваша дочь внешне? Когда дочь была ещё у вас под сердцем, мечтали ли вы о том, какой будет у неё "носик, ротик, губки"?

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 02:21)
Что такое счастье? Как его достичь?

Щастя взагалі така проста субстанція. Як казав Кузьма Прутков "Хочеш бути щасливим - будь їм"

Ні, я, звісно, ще та меркантильна штучка, і тому вважаю, що для щастя потрібний мінімальний матеріальний базис, особливо як пішли вже діти. А то човен кохання розіб"ється побутом і нема щастя. А Ліля Брік розумілася на цьому, тому Маяковський Маяковським, а з чоловіком не розходилася)) Мене знов в мій улюблений степ понесло. Ні, я розумію щастя провідних буддистів і схимників, але це не про мене.
А далі - як співав Балу - прості потреби. Перша - здоров"я власне і близьких. В порівнянні з цим навіть нещасне кохання можна пережити. Адже "Нет любви несчастной, если есть она")) А потреби у кожного вони свої, головне, не гнатися за чужими.
Про заздрість, комплекси і префекционізм вже писала.
Щодо префекціонізму теж - не можна відкладати щастя на завтра. Завтра ніколи не наступає. А може взагалі цегла на голову бух і завтра взагалі не буде. Жити потрібно сьогодні. І знаходити задоволення сьогодні від процессу досягнення більшого щастя. Абсолютне щастя мене напрягає. Це вершина, з якої подальший шлях тільки вниз. Цитата з "Москва слезам не верит" - "Ты ему только не говори, что, когда всего в жизни достигнешь, волком выть хочется"
Якось сумбурно))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 07:31)
Що найголовніше у вирощуванні/вихованні дітей, на Вашу думку?

О, я такий великий спец по виховуванню дітей...

Теорію я можу розказати - відноситись до них серйозно, як до рівних, слухати, проводити багато часу разом у спільних справах, а краще у іх справах, вчити не моралями, а наче мимохідь, на прикладах, щось у вигляді притч, утворювати правильне навколишнє середовище

Ще якби я це практично все втілювала...
Вчуся у чоловіка домовлятися з дитиною
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:23)
Как будто вживую говорим за чашкой кофе, и можно не смотреть в окно - что уже поздно, пора расходиться) 

Це я люблю /d_marti Люди такими цікавими гранями відкриваються
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:27)
Елена, решила немножко разнообразить интервью и немного уйти от политических и религиозных вопросов.
1. Нравится ли вам ваша внешность?
Дякую за десакралізацію пафосу, а то ще пара речень і я буду як занудна, великорозумна моралізаторша. Я б рада в рай, та гріхи не пускають))
1. Вже так, подобається)) Раніше хотілося щоб в мене якимось чарівним чином зменшився рост, бо дуже люблю підбори, збільшився б бюст, погарнішали ноги. А тепер я собі і так гарнюня. Підбори поки закинула, пуш-ап робить дива, погладшала і ноги стали не такі худі-гандробаті))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:27)
3. Если бы вам выпал шанс бесплатно сделать одну пластическую операцию, что поменяли бы в своей внешности в первую очередь?
 

Мені не пластична операція потрібна, а лікування гормонального балансу, щоб у якості побічного ефекту очистилась шкіра. А то як підліток.
А пластичну, мабуть, ні. Кажуть знавці, що є в мені якась родзинка (Ха, я просто кекс). Увага чоловіків мене ніколи не обходила. Я спокійно-задоволена своєю зовнішністю.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:27)
4. Кто вы - блондинка, брюнетка, шатенка? Какой у вас натуральный цвет волос? Какой цвет глаз?
 

Я темно-руса, замаскована під світло-русу. Я рано стала сивіти, це у нас спадкове. Очі сірі. Середньо-слов"янська зовнішність)))
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 11:45)
а то ще пара речень і я буду як занудна, великорозумна моралізаторша

Та ну, з таким почуттям гумору це Вам не загрожує, навіть не надійтеся. /biggri

А мені ще розшифруйте детальніше, будь ласка, що сами Ви вкладаєте в поняття "правильне навколишнє середовище" для дітей? А також, які Ваші улюблені спільні справи з дітьми?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:27)

5. На кого похожа ваша дочь внешне? Когда дочь была ещё у вас под сердцем, мечтали ли вы о том, какой будет у неё "носик, ротик, губки"?

Ні, я мріяла поцілувати п"яточки, чомусь так кортіло)) Мама красуня, папа красавчик, я впевнена, що дівчинка буде ляля)) Впевнена була, що буде русявою зі світлими очима, бо вибору у генів не було. А вона народилася чорнява-чорнява, з чорним пушком. /blink Навіть переживала, що чоловік скаже - звідкіля?! Ну (сама себе заспокоювала) і у мене, і у нього бабки чорноволосі були. Місяця за 4 все викаталось і таки гени не підвели)))
vera21961

vera21961

Имя: Вера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2745
Регистрация: 24.06.2012
Заходил(а): 25.02.2018
Город: Николаев
Телефон: 0688261539 или 0666347211
vera21961
VIP пользователь
   21 октября 2013
Добрый день Елена. Почитала интервью... и вывод - вы неординарная и очень интересная личность....
вот я хотела бы узнать:

1.  Любите ли вы делать подарки? а также их принимать?

2. о поступках я читала а вот Совершаете или в прошлом совершали ли вы ошибки в своей жизни о которых жалеете?

3. Скажите, вы ревнивы?

 4. у вас есть хобби, увлечения?
Если Я , кому - то не нравлюсь... не поверите!!!... Переживу!!!))
ромашеня

ромашеня

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5267
Регистрация: 26.10.2010
Заходил(а): 16.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0982443809,0931148764
ромашеня
VIP пользователь
   21 октября 2013
Елена,вы в одном из своих постов-ответов писали,что не советуете рожать в юном возрасте.Но не написали почему или я пропустила? Если не писали,то хотелось бы услышать(прочесть) ответ.Если отвечали,то на какой странице? 
Elza1988

Elza1988

Имя: Ельза
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1317
Регистрация: 12.12.2011
Заходил(а): 26.06.2018
Город: Николаев
Телефон: 0633795635
Elza1988
VIP пользователь
   21 октября 2013
Можно какое-нибудь ваше фото /t1867?
Необов*язково боротись із темрявою. Достатньо бути світлом.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 11:54)
А мені ще розшифруйте детальніше, будь ласка, що сами Ви вкладаєте в поняття "правильне навколишнє середовище" для дітей? А також, які Ваші улюблені спільні справи з дітьми?

Люди/діти кращі, сильніші, вищі, щоб було за ким тягнутися. На мою думку, краще бути середнячком у сильному колективі, ніж геній серед растеній. Сильна школа, цікаві гуртки, яскраві особистості тощо. Але не "за" домашнє навчання, щоб дитина не росла в теплиці, в стерильності, без імунитету до поганого.

З сином - розмовляти за жизть. До речі, давно не приходили, скучила вже. З дочкою - читати (яка несподівна відповідь))), робити усіляки завдання з буквами, цифрами, формами, на логіку. Їй це теж подобається.

От цікава думка товариства - на малюнку чотири фігури: велике коло, мале коло, квадрат, овал. Яка зайва?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 13:08)
От цікава думка товариства - на малюнку чотири фігури: велике коло, мале коло, квадрат, овал. Яка зайва?

Очевидно проситься квадрат, але відчуваю якусь каверзу. /blink
Або ще овал, як єдина фігура нерівностороння, якось так.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 09:27)
2. Как относились к себе в подростковом возрасте, был ли у вас "переходный" подростковый период? В чём выражался?
 

Виявляється я щаслива людина, мені завжди подобався мій вік. Я взагалі була позитивною дитиною, відмінницею, старостою і тиди. "Перехідний" - це хіба як в 15 років пішла молодіжна тусня і мені ніколи було робити уроки. Більшість оцінок отримувала лише завдяки колишнім знанням, добрій пам"яті та швидкому орієнтуванню де подивитися-щосказати-аби не мовчати. Тільки по хімії (брр) вимальовувалась двійка в чверті. Довелось вчити, йти на перездачу. Пришла, там самі двієчники сидять, вражені тим, що мені з двійки четвірку потрібно зробити (п"ятірка для хімії це занадто, зубрити те, від чого мене нудить, я не могла, а четвірка це мінімум на який могла погодитися моє самолюбство). Перездала. (Мама, я сподіваюсь, ти цього не читаєш?)))
Потім якось взяла себе в руки, бо соромно їй-бо.

Але ота молодіжна тусня дала мені цінний досвід соціалізації, побудови взаємин, в т.ч. з хлопцями. А то була така собі ботанічка.

Алёшка

Имя: Алёна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 295
Регистрация: 09.08.2010
Заходил(а): 18.08.2016
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Алёшка
Активный пользователь
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 13:08)

От цікава думка товариства - на малюнку чотири фігури: велике коло, мале коло, квадрат, овал. Яка зайва?

Для меня очевидны 2 ответа.
1. Квадрат - понятно почему.
2. Маленький круг - остальные фигуры примерно одного размера.

Наверняка есть еще несколько ответов и все верны по сути...
Навіть на останнім рубежі Промінь віри в нас ще не погас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас. Нам свою всемилість покажи Правдою повсюди й повсякчас, Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 11:58)
Добрый день Елена. Почитала интервью... и вывод - вы неординарная и очень интересная личность.... вот я хотела бы узнать:

1.  Любите ли вы делать подарки? а также их принимать?
та я така найсаміша))) Дякую, приємно

Люблю, дуже люблю робити подарунки, які потрібні людині, щось важливе для неї. Але тут сперечається моя жлобність. Як так, щоб і подарунок зробити знаковий і діру в бюджеті не пробити. Дякую інтернет-покупкам)))) Приймати - приємно, особливо якщо подарунок практичний. Не страждаю від недоромантизму і безсюрпризності. Не люблю подарунки на свята для годиться. Спитайте мене, що мені потрібно. Чи вже краще грошима.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   21 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (21 Октябрь 2013 11:58)
2. о поступках я читала а вот Совершаете или в прошлом совершали ли вы ошибки в своей жизни о которых жалеете?
 

зараз - ні, зараз я така правильна
було - спілкувалася з людьми, згадуючи про яких  щонайменше смішно, більше - жалкую про втрачений час, емоції, реноме. Але, думаю, без цього я б не була зараз такою розумною.
Просматривают эту тему:

Forum