• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с Лілічка

Аннушка   
Администратор   
08 апреля 2014 5535 69
nata19

nata19

Имя: Наташа
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 887
Регистрация: 25.12.2010
Заходил(а): 09.02.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0931499272
nata19
Активный пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 15:14)
Найбільше моє розчарування, це скоріш не сама людина, а її конкретний вчинок. Коли мені конче потрібні була потрібна деяка сума грошей у борг, одна моя дуже близька і рідна людина мені відмовила, під приводом того, що пральна машинка їм конче необхідніше. А питання стояло у моєму здоров'ї.

мда, вот так проверяться друзья
Женщины не ИЗМЕНЯЮТ они сравнивают
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 15:24)
мда, вот так проверяться друзья

не друзі, а рідні(
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Чумачечая

Чумачечая

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2503
Регистрация: 21.07.2011
Заходил(а): 19.12.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 0639862958
Чумачечая
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Добрый день, Лиличка!!!

Мои вопросы:

1. Какую черту своего характера ты не любишь и почему?
2. Есть ли в тебе недостатки и какие?
3. Самый неловкий момент в твоей жизни, если такой был?
4. Как оценивается культура человека, по-твоему?
5. Есть ли фильм, который ты можешь смотреть снова и снова?
Когда власть любви превзойдёт любовь к власти, настанет мир на земле.

"Жить так, как вы хотите, это не эгоизм.
Эгоизм – это когда другие должны думать и жить так, как вы хотите."
nata19

nata19

Имя: Наташа
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 887
Регистрация: 25.12.2010
Заходил(а): 09.02.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0931499272
nata19
Активный пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 15:27)
не друзі, а рідні(

еще хуже
Женщины не ИЗМЕНЯЮТ они сравнивают
Morkovka

Morkovka

Имя: Анютка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3314
Регистрация: 18.03.2011
Заходил(а): 12.08.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 137 00 04
Morkovka
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Ну шо, и я загляну:)

1. Расскажи о свое первой любви, ну та, которая юношеская,детская:)
2. Чего тебе не хватает для полного счастья( в плане материальных вещей)
3. Кем ты видишь своего сына?(проффесия)
4. Какие черты характера ты бы хотела в себе исправить?
5. Когда ты приедешь ко мне в гости?:)))
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 15:28)
Добрый день, Лиличка!!!
Мои вопросы:

1. Какую черту своего характера ты не любишь и почему?
2. Есть ли в тебе недостатки и какие?
3. Самый неловкий момент в твоей жизни, если такой был?
4. Как оценивается культура человека, по-твоему?
5. Есть ли фильм, который ты можешь смотреть снова и снова?

Привіт)

1.Не люблю свою щедрість. Вона мені часто заважає у житті. А ще я панікер, теж погано.
2.Звичайно є. Я істеричка. Якщо зайшлася-всьо, капець. І ще я багато часу можу перебувати в стані апатії або депресії, і причини на те можу собі надумувати.
3.Ну "протікти" в білій юбці і йти по місту-це ващє треш. Вспомню-вздрогну.
4.Культура людини, по-моєму, це знання єлементарних правил етикету(культура поведінки), вміння аргументовано і конструктивно будувати діалог зі спевбесідником(культура говоріння)
5. Так. Добрий і позитивний фільм "Однажди 20 лет спустя".
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 15:59)
Ну шо, и я загляну:)
1. Расскажи о свое первой любви, ну та, которая юношеская,детская:)
2. Чего тебе не хватает для полного счастья( в плане материальных вещей)
3. Кем ты видишь своего сына?(проффесия)
4. Какие черты характера ты бы хотела в себе исправить?
5. Когда ты приедешь ко мне в гости?:)))

Привіт, Марковачка)

1. Моє перше і єдина кохання чоловік)А якщо говорити про закоханість, то була в мене така штука. У 15 років. Розказувати особа нєчєва. Я хотіла стосунків, він-сексу. На цьому наші шляхи розійшлися. Я іноді бачу його, але нічого, крім байдужості не відчуваю.
2.В матеріальному плані-будинку. Приватного...і щоб сад був...і виноградник...еххххх
3.Хочу, щоб він став лікарем. Хірургом, стоматологом, чи гінекологом. Чоловік же хоче, щоб був футболістом або плавцем.
4.Скоріше б добавити. Трішки терплячості мені б не зашкодило.
5.Та хоч завтра, тільки хотіла запропонувати тобі випробувати мій фотік.)))
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   08 апреля 2014
ООО))) Привет)

Всегда хотела пораспрашивать Лиличку) Очень интересный человек по форуму) Но много вопросов моих уже задали((

1. Как попала на форум?

2. Есть ли настоящие друзья? (кроме мужа)

3. Какая ты мама?

4. У вас вроде есть собачка, довольны? Как решились?

5. Кем видишь себя в будущем по профессии?

6. Не наблюдала особо, но ты ходишь на мамские встречи? очень хотелось бы увидеть)
я фотограф http://vk.com/club30294247
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 16:49)
ООО))) Привет)
Всегда хотела пораспрашивать Лиличку) Очень интересный человек по форуму) Но много вопросов моих уже задали((

1. Как попала на форум?

2. Есть ли настоящие друзья? (кроме мужа)

3. Какая ты мама?

4. У вас вроде есть собачка, довольны? Как решились?

5. Кем видишь себя в будущем по профессии?

6. Не наблюдала особо, но ты ходишь на мамские встречи? очень хотелось бы увидеть)

Привіт)

1.Побачила бігборд десь в районі Центр.ринку. Вирішила зайти, спочатку довго лише читала, потім вирішила зареєструватися і ось я тут)

2.На жаль, ні(Є багато знайомих,з котрими добре спілкуємося, але справжніх друзів немає(

3.Сувора, однозначно. В мене хлопець, на нюні якось не розпиляюся(

4.Альон, померла моя собачка(((

5.Ну не знаю...можливо, вчителем, але то навряд чи. Хотілося б ще відкрити якусь свою справу. Але ще нічого не маю на гадці.

6. Ні, ні разу не була. Якось не складалося. Весь час думаю, що зі мною б вам було нецікаво(
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лёличка

Лёличка

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3942
Регистрация: 14.02.2010
Заходил(а): 03.04.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0672825428
Лёличка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Привет!
Кто выбирал для сына имя и почему выбор пал именно на это имя?

Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите©

Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 16:59)
Привет! Кто выбирал для сына имя и почему выбор пал именно на это имя?

Привіт, Олю)Як там в тебе справи?)

Ой, це ващє історія. У чоловіка улюблені фільми Брат, Брат-2. Хто дивився, той знає Данілу Багрова. Тому і Даня. Єдине, що я відвоювала, так це не Данило, А Даніїл. Виявилося, це різні імена.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Прочитала, що поки другу дитину не плануєте ... Десь-колись-в якійсь темі писали, що виникло бажання зараз і негайно мати другу дитину і все тут. Ми ще так всілякі різні поради давали як підготувати чоловіка і всяке таке ... Чи зникло це бажання саме, чи його зниненню щось посприяло ? Ящо так, то що саме вплинуло ?

Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 17:39)
Прочитала, що поки другу дитину не плануєте ... Десь-колись-в якійсь темі писали, що виникло бажання зараз і негайно мати другу дитину і все тут. Ми ще так всілякі різні поради давали як підготувати чоловіка і всяке таке ... Чи зникло це бажання саме, чи його зниненню щось посприяло ? Ящо так, то що саме вплинуло ?

Нічого не зникло, Наталю(Все і досі бурлить, але змоги поки не має втілити у життя. Доводиться топити в собі це бажання, іноді аж до сліз доходить. Намагаюся відволікатися на житійо-битійо, інколи вдається,інколи-не дуже(
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Лілічка,привіт!!!
прочитала про те,яким має бути чоловік ,як про себе, і дуже приємно ,що незважаючи на свій молодий вік (хоча пам`ятаю в щоденнику своєму писала щодо віку),але все ж таки в тебе є чітки поняття,яким він має бути...а не просто рожеві окуляри і все...просто є знайомі твого віку і такі далекі-далекі від всього цього ,а заміж дуже хочуть...але щось у ліс залізла)))
чоловік старше за тебе?
Розкажи,плануєш в цьому році за кородон,я так зрозуміла до мами,всі разом чи з малим?надовго?
як наважилась на кардинальні зміни у зовнішності,як себе відчуваешь в новому стилі?чоловіку як більше подобається?
чи любиш солоденьке ?якщо так,що саме)
чи іноді хочется закинути всі хатні справи і піти десь відпочити,потанцювати? все ж таки ти молода мама і в повній мірі не відчула всього смаку студентьского життя чи я помиляюсь?


чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 18:14)
Нічого не зникло, Наталю(Все і досі бурлить, але змоги поки не має втілити у життя. Доводиться топити в собі це бажання, іноді аж до сліз доходить. Намагаюся відволікатися на житійо-битійо, інколи вдається,інколи-не дуже(

А як щодо мрії стати слідчим?
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 18:57)
Лілічка,привіт!!!прочитала про те,яким має бути чоловік ,як про себе, і дуже приємно ,що незважаючи на свій молодий вік (хоча пам`ятаю в щоденнику своєму писала щодо віку),але все ж таки в тебе є чітки поняття,яким він має бути...а не просто рожеві окуляри і все...просто є знайомі твого віку і такі далекі-далекі від всього цього ,а заміж дуже хочуть...але щось у ліс залізла)))
чоловік старше за тебе?
Розкажи,плануєш в цьому році за кородон,я так зрозуміла до мами,всі разом чи з малим?надовго?
як наважилась на кардинальні зміни у зовнішності,як себе відчуваешь в новому стилі?чоловіку як більше подобається?
чи любиш солоденьке ?якщо так,що саме)
чи іноді хочется закинути всі хатні справи і піти десь відпочити,потанцювати? все ж таки ти молода мама і в повній мірі не відчула всього смаку студентьского життя чи я помиляюсь?



Привіт, Аллочко)
Так, чоловік старший за мене на 5 років)
Так, їду до мами у гості)Дуже чекаю цієї поїздки, особливо хочу побачити Італію, куди плануємо поїхати відпочити прямо з Германії. Їду з братом. Малого не беру, бо 36 годин на автобусі не кожен дорослий витримає, а чоловік не може взяти таку велику відпустку. Їду на 4 тижні.

Просто наважилася)Сиділа вдома, різко приспічило змін, взяла гроші, піщла до перукарні. Вивелася з чорного, тепер експерементую кожні 2 тижні. Чоловік каже, що колись він мене не впізнає, бо він не встигає звикнути до мене. Тільки трохи придивиться, гоп, я знову інша. Але ж весело)

Солоденьке люблю. При чому чим більше, тим краще)Розумію, що треба припиняти, бо дуже поправилася, але це сильніше мене. Ехххх, піду занямаю тортика)

Авжеж, хочеться. Диких танців з алкоголем, іноді хочеться стриптизу чоловічого))))Але чесно, немає з ким. Чоловік клуби не переварює, а подруг немає( І так, ти права, нагулятися я не встигла, але я про це не жалкую, чесно)

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 19:22)
А як щодо мрії стати слідчим?

Ну от...нєхто нє панімаєт юношескую душу) Я кожний тиждень змінюю свої бажання. Така я непостійна, що поробиш)
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 16:59)


4.Альон, померла моя собачка(((



Очень жалко...
я фотограф http://vk.com/club30294247
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 20:14)
Привіт, Аллочко)
Так, чоловік старший за мене на 5 років)
Так, їду до мами у гості)Дуже чекаю цієї поїздки, особливо хочу побачити Італію, куди плануємо поїхати відпочити прямо з Германії. Їду з братом. Малого не беру, бо 36 годин на автобусі не кожен дорослий витримає, а чоловік не може взяти таку велику відпустку. Їду на 4 тижні.

Просто наважилася)Сиділа вдома, різко приспічило змін, взяла гроші, піщла до перукарні. Вивелася з чорного, тепер експерементую кожні 2 тижні. Чоловік каже, що колись він мене не впізнає, бо він не встигає звикнути до мене. Тільки трохи придивиться, гоп, я знову інша. Але ж весело)

Солоденьке люблю. При чому чим більше, тим краще)Розумію, що треба припиняти, бо дуже поправилася, але це сильніше мене. Ехххх, піду занямаю тортика)

Авжеж, хочеться. Диких танців з алкоголем, іноді хочеться стриптизу чоловічого))))Але чесно, немає з ким. Чоловік клуби не переварює, а подруг немає( І так, ти права, нагулятися я не встигла, але я про це не жалкую, чесно)

а з ким Данчо залишиться на час поїздки?Те що не брати с собою -це правильне рішення,ми їхали до Англії на автобусі, я все собі відсиділа, 2,5 днітак що до Німеччини ще нормально.
Слухай,на рахунок танців і відношення чоловіка-ну один в один,цікаво , хто він у тебе за знаком зодіакуі твій знак теж цікавить?і зачіски в них схожі,щось забагато спільного
Ліля,і правильно,що не жалкуєш ,чого ж жалкувати,коли все це ще можна надоложути,тобі тільки 21, в Америці б тільки почали алкоголь продавати,так що не обов`язково і подруг мати,можна і зі знайомими потрясти кісточками
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   08 апреля 2014
Цитата: Ссылка (08 Апрель 2014 20:56)
а з ким Данчо залишиться на час поїздки?Те що не брати с собою -це правильне рішення,ми їхали до Англії на автобусі, я все собі відсиділа, 2,5 днітак що до Німеччини ще нормально.Слухай,на рахунок танців і відношення чоловіка-ну один в один,цікаво , хто він у тебе за знаком зодіакуі твій знак теж цікавить?і зачіски в них схожі,щось забагато спільного
Ліля,і правильно,що не жалкуєш ,чого ж жалкувати,коли все це ще можна надоложути,тобі тільки 21, в Америці б тільки почали алкоголь продавати,так що не обов`язково і подруг мати,можна і зі знайомими потрясти кісточками

Данчо ж у садку буде. Тато наш буде його забирати. На крайняк в нас купа бабусь)
Чоловік-терези. Я рак.

Так і знайомих таких нема, щоб можна було б піти(Принаймні, я не можу просто так взяти і запропонувати(
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum