• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с alisa

Мелисента   
Модератор   
11 ноября 2011 8290 111
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   12 ноября 2011

Я пошукаю, скину на пошту. Це було пару місяців тому.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Tamara

Tamara

Имя: ****
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 336
Регистрация: 02.09.2010
Заходил(а): 23.01.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Tamara
Активный пользователь
   12 ноября 2011
Не часто в жизни встречаешь человека, у которого нет дома телевизора. По каким причинам Вы от него отказались?
И попутный вопрос: дочка мультики смотрит?
Нельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   12 ноября 2011

Сеня - один из ярчайших персонажей, которых у нас была целая группа, я очень любила наших парней, они у нас каждый были личностями и не заурядными... ГЫ теперь у меня сын Сеня
У меня после травмы башки оч-очень плохая память на лица - я Женю помню, а вот тебя нет... Хотя не пересекаться мы не могли - это точно...



Леонид Михайлович - вот это мой шок на всю жизнь - вот следственно и мой следующий вопрос - есть ли у тебя в памяти ваши байки о ЛМ? Ну вот у Жорика на потоке он выпалил про геометрическую последовательность... у нас он отжимал тряпочку в углу в ведерко с характерным звуком и кокетливо оборачивался... а как-то устроил часовое представление с Труновым на тему - "я вас люблю! чего же боле?"
Может еще какие-то приколы? Как ты сдавала сессии? Была ли "сумлИнною" или училась на пивкафедре?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Лучик

Лучик

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7339
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 09.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Лучик
VIP пользователь
   12 ноября 2011
Алена, тебя очень интерестно читать!!!
Заказы: Amazon, Walmart, Childrenplace, Mattel, 6pm,  Sierra и другие американские сайты/t1803 Бандлер http://viktusyaluch.bunddler.com
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011

Я власне не те, щоб відмовлялась. Просто так вийшло що в гуртожитку в нас його не було, а після багатьох років життя без телевізора я в ньому вже просто не бачила сенсу. Але в нас донедавна було 2 компа і ноут, тепер один комп віддали батькам, але нам все одно вистачає.
Дочка дивиться мульти, а ми дивимось кіно і серіали типу Хауса і Теорії.
Після стількох років без телевізора я не можу дивитись кіно по ТБ - це просто жах, постійна реклама. Не уявляю як люди так щось дивляться.




А чому шок?
Ну мабуть як у всіх він прийшов на саму першу лекцію і не слова не кажучи почав писати. А ще ця його манера питати на лекцій "І отримуємо ..." Незалежно від варіантів аудиторії він каже "Правильно" і пише правильну відповідь, яку так ніхто і не вгадав.
На якесь свято ми хотіли подарувати йому простий олівець (пам"ятаєш, він завжди писав олівцями), а він сказав - ні, я не візьму, це хабар. Але потім погодився взяти, після того, як ми всією групою написали розписку що то не хабар.
На моїй останній перездачі із вищої математики він дав мені задачу з теорії ймовірностей (хоча в нашому випадку мабуть неймовірностей) на зразок такої "студент знає відповіді на 60 питань із 90, в білеті 3 питання, щоб скласти іспит, треба відповісти на 2. Які шанси, що студент складе іспит?" В мене вийшло щось там 60 з чимось. Він подивився і сказав - ну шанси високі, тому давайте заліковку.
Ну а міміка та поведінка його - це взагалі щось. Пам"ятаю, що якщо не витерти дошку до його приходу, то він починав писати поверх написаного. А ще його дійсно феноменальна пам"ять - він після першого ж семінару знав усіх по іменам. Це було навіть трішки моторошно. Казали, що він може читати лекції із вищої математики кількома іноземними мовами. Не знаю, наскільки це правда.
Пам"ятаю як Рябенький малював якийсь графік і коментував "отут вгору, потім залом, потім знову вгору, а там ще якась фігня" (намалював при цьому зігзаг). Всі впали.
Колись Бандура пояснював мені ефект Доплера. Робив він це із фанатизмом - посадив мене на стілець і бігав навкруги, при цьому плескаючи в долоні. Я мабуть до кінця життя пам"ятатиму, що таке ефект Доплера.
Фісун приймав іспит в дівчинки, вона все сумлінно переписала із конспекту, але коли переписувала написала замість "рекурсія, це функція, яка викликає себе..." написала так "рекурсія - це функція яка вимикає себе...". Далі між ними відбувається діалог
- Що робить?
- Вимикає.
- Це як?
- Ну так, закінчилась і сама себе вимкнула.
- Дівчина, Ви зараз таке кажете, що ні в які ворота не лізе. Навіщо Вам взагалі голова, якщо Ви не думаєте?
- хі-хі, ну щоб зачіску носити (з багатьма варіант вмикнути дурочку в декого все-таки проходить, треба помітити).
Фісун уважно дивиться на дівчину і видає "Так і зачіска у вас не дуже гарна."
А взагалі цікавих і веселих історій багато


Вчилась я дуже так собі Мабуть треба було частіше ходити на пари Працювати я пішла на 3-му курсі, а на 5-му працювала повний робочий день, але якраз на п"ятому курсі здавати вже все було досить легко.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 ноября 2011


Я училась у Иллоны в классе (ну если помнишь такую железную леди, учительницу по математике из 3-й школы), класс был физико-математически-информатический (во капец! не выговорить ), так вот у нас там все было очень-очень серьезно на математике, "шаг влево шаг в право расстрел", о том чтобы дурачиться или смеяться на уроке речи вообще не было, мы решали все и вся как заведенные... И вот представь, с такого класса я попадаю к ЛМ, первая моя реакция - "Что за клоун?!" потом мы с ним как по психологии прошли все стадии от полного неприятия и отрицания (я перестала ходить к нему на пары в знак протеста против клоунады), до бесконечной любви и признательности ему за то, что он такой


Спасибо за истории, порадовала ost-67: Хотя я в упор не могу вспомнить, кто такой Бандура, и что за эффект Доплера
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Не, в мене викладала Чечкова, хто така Ілона я не знаю.
Хоча в мене від Дихти ніколи не було враження клоуну, можливо і тому, що я багато чула по нього до першої зустрічі.



А хто у вас фізику викладав?
Бандура - це вчитель Трунова.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 ноября 2011

Иллона с Чечковой работали в одном кабинете 215, ну ладно эт не важно... Меня о Дыхте никто не предупреждал, потому я и впала в глубокий шок, пока мой будущий муж не рассказал мне все байки о Дыхте
Видно Бандура у меня не преподавал, а вот Жорж его помнит. У нас физику Трунов читал
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Можливо, в мене Трунов читав тільки практику на другому курсі. Колись в нас був заснув на практиці, мабуть такі ми були невеселі )) Нам тре було роботи здавати, а будити ми його боялись. Нам тоді допоміг Василь Гаврилович - він нікого не боявся.
А так весь час викладав Бандура.
Ти його точно бачила - такий маленький повнуватий дідусь із невеликою бородою. Його часто можна було побачити в галереї, він чоловік Серафіми Сенкевич. Пішов у 2002 році із Могилянки, по чутках - із-за розбіжностей в політичних поглядах із керівництвом.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   13 ноября 2011
Прерываю выяснения отношений
Есть ли у Вас мечта детства, которая не осуществилась?
О чем мечтаете сейчас или Вы не мечтаете, а ставите цели?
Есть в жизни люди, с которыми неприятно общаться, но приходится? Кто они?
t.me/zhgoogl
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   13 ноября 2011

Ой Трунов и у нас спал... Как-то вызвал мну к доске и уснул, из-за смеха в аудитории проснулся, попросил прочитать задачу, заснул, опять от ржача проснулся, сказал "Ну и ты будешь читать условие задачи?", я опять читала, он опять засыпал, опять просыпался... это было самое долгое решение задачи в моей жизни, до решения еле доползли...

Сорри за офф конечно...


Вернемся к теме :
Можешь ли ты перечислить те качества, которые привлекают тебя в людях? и те что отталкивают?
Есть ли какие-то, скажем так, "утверждения", которые касаются детей и их воспитания, с которыми ты никогда не согласишься - т.е. у тебя есть своя принципиальная позиция на этот счет?
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


А чому з"ясування стосунків? Це спогади про людей з якими нам довелось перетинатись.



Ну я в космос хотіла, але в принципі в мене ще 2/3 життя в запасі, може ще злітаю.
Я думаю, що більшість фантазій дитинства в принципі не можуть збутись. Хоча може це просто в мене фантазія була багата.



Про щось мрію, щось планую.


У всіх є такі люди, складно прожити життя і не познайомитись із неприємними для себе людьми. Вони знайомі, знайомі знайомих, або дальні родичі.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Людина це не одна риса характеру, це ціла система. Часто буває так, що неприємні мені риси повністю перекриваються іншими рисами характеру, які я дуже ціную.

Я високо ціную в людині інтелект, ерудицію, почуття гумору. Звичайно я ціную і чесність, і порядність, і відвертість, але це вже в людях для більш близьких стосунків.
Я не виношу дурних, зухвалих, нахабних людей. Я навіть можу винести ці риси окремо в людині, але разом... Я два роки працювала із такою людиною. Яке щастя, що наша робота майже ніколи не перетиналась - мене аж тіпало в його присутності.
Терпіти не можу, коли в моїй присутності із розумним виглядом починають переказувати передачі-страшилки про мікрохвильовки, щеплення, вирощування курей за 2 доби на гормонах і так далі. Взагалі усілякі антинаукові нісенітниці викликають в моїй душі протест.

А особистий бзик - я із підозрою ставлюсь до людей, які не люблять котів. Ну от як можна не любити котів?



В мене багато принципових позицій )) і я їх завжди активно відстоюю - так і заробила свою репутацію на форумі.
Але в цілому я вважаю, що кожен вирощує своїх дітей сам - а там буде видно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Лучик

Лучик

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7339
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 09.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Лучик
VIP пользователь
   13 ноября 2011
У меня вопросы:
Ты отстаивала на форуме свои политические взгляды. Интересно ты в реальной жизни так же доказываешь свои позиции?
И есть ли опыт участия в политических компаниях, например?
Поменялись ли твои взгляды на определенные политические силы, и конкретно политиков?
-------
Это не бзик))))
[/color]
Заказы: Amazon, Walmart, Childrenplace, Mattel, 6pm,  Sierra и другие американские сайты/t1803 Бандлер http://viktusyaluch.bunddler.com
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Так, в житті я теж доводжу своє до останнього.
Хоча політичні погляди - це так, квіточки, набагато принциповіше для мене питання мови, історії країні і так далі.
В 2004 році я пішла з роботи через розбіжність політичних поглядів - просто не могла виносити настільки вороже налаштовану атмосферу.



Якщо не рахувати участі в якості спостерігачів на виборах, то ні. Але голосую я завжди



Всі змінюється.
От наприклад, при всьому моєму негативі до Яника я і подумати не могла, що буде так погано.
Що стосується Майдану, то тут моє ставлення анітрохи не змінилось, я не розчарувалась в тих подіях. В мене навіть нема негативу до Ющенко, може він міг щось зробити, але я реально дивлюсь на речі - Президент без підтримки Парламенту в фактично парламентській республіці ще й під час кризи...
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 ноября 2011
Чому ти ніколи не ставиш собі аватар?
З тобою важко вживу дружити?а скандалити?
скільки грошей тобі треба для щася?
Серцем і душею з ними.......!
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   13 ноября 2011
Оказывается мы тески - Алены и Девы

Алена, возвращаясь к самой яркой твоей черте как форумчанки - принципиальности: идешь ли ты когда-либо на компромиссы? умеешь ли вслух признать свою неправоту и как относишься к утверждению, что иногда, спорить с глупым человеком - это значит опустится до его уровня?

И из другой сферы: ты уже писала, что 24 часа в сутках - это слишком мало, а как ты тратишь свободное от работы и домашних обязанностей время? Есть ли место в жизни самообразованию и самосовершенствованию, и что ты вкладываешь в эти понятия?
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   13 ноября 2011
расскажи какую нибудь историю из детства.
Например о каком то баловстве с сестрой, или еще о чем-то, что запомнилось..
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   13 ноября 2011


хи-хи ,хоч і не по темі, але я народжувала 20 липня 2009 року в 1-му пологовому тільки Еву



Ань ми в дитинстві були не дуже близькі, бо я о 6 годині ранку уходила на тренування і верталась з друго тренування десь о 5-6 вечора, знаю одне що Аленка терпіти не могла коли на вихідні батьки просили нас поприбирати, а я казала що мені треба на тренування і тікала. Близькі ми стали лише в універі.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011

Ти не права.
Ми стали близькі, коли я поїхала з дому. Ми навіть листувались тоді ще за допомогою звичайною пошти. Пам"ятаєш?
Я навіть при останньому переїзді знайшла твої листи того часу.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum