• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с alisa

Мелисента   
Модератор   
11 ноября 2011 8295 111
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 ноября 2011
сама улюблена страва?
сама НЕ улюблена страва (чому?)
фанатично скуповуєте іграшки для розвитку дитини як Жменька? (не в обіду тобі,Жменька )
живете плануючи на 5-10років наперед чи як вийде?
Серцем і душею з ними.......!
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   13 ноября 2011

іграшки зазвичай я купую і доці і племіниці, і досить часто однакові, бо вони деруться за них. Тому я думаю у моєї сестри немає потреби купивати стільки книжок і іграшок, бо я поставляю + розвиваючих від старшого сина залишилось купа.
Доречі я інколи іграшки роблю сама, наприклад не бачу сенсу платити гроші за склади квадрат Нікіта, якщо його можна зробити за 5 звилин із цупкого картону. взагалі перед тим як купити іграшки своїм дітям чи не подарунок, довго думаю, читаю відгуки і тоді лише купую і в більшості випадкив не помиляюсь і діти саме ціми іграшками грають довго із задоволенням.
А ще мої діти отримують іграшки лише на свята, просто хороші іграшки і багато і вже почала практику купувати іграшки від родичів сама, все складається в тамбурі і коли гості приходять беруть свої подарунки і дарують і я задоволена якістю і діти, навіть якщо іграшка коштувал абільше ніж розраховували витратити родичі на подурунок то я завжди додаю грошей і рада що всі іграшки мені подобаються, бо я ними граюся кожен вечір із дітьми.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


В мене безліч не улюблених страв.
Я не їм нічого із морепродуктами, я не їм баклажанів, кабачків, болгарського перцю і відповідно більшість страв із ними теж не їм. Не їстиму і їжі із базиліком - в мене на нього алергія.
Із улюблених можу відмітити смажену печінку, драники, шашлик, піцу та київський торт



Женя не фанатична, насправді вона купує далеко не все, що бачить, а дуже довго вибирає, що хоче і що потрібно. До того ж, більшість іграшок купується на розпродажах. І дуже багато дарує своїй племінниці
Просто ніхто не знає про цей процес пошуків і відсіювання ))


Ми плануємо, але життя вносить свої корективи.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011

Мабуть більше спортивний, бо мені так зручніше.
Про те як часто я ношу взуття на підборах розповість нещодавній випадок ))
Зібралась я на день народження - вдягнула улюблену довгу спідницю, туфлі на високих підборах, вийшла... і дійшла аж до першого поверху, повернулась і пішла перевдягатись і перевзуватись, бо зрозуміла, що вб"юся ще по дорозі на зупинку. За два роки декрету та останніх місяців вагітності навички носіння підбор було остаточно втрачено.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   13 ноября 2011
Цитата: #7798 alisa 13 ноября 2011, 18:54


В мене безліч не улюблених страв.
Я не їм нічого із морепродуктами, я не їм баклажанів, кабачків, болгарського перцю і відповідно більшість страв із ними теж не їм. Не їстиму і їжі із базиліком - в мене на нього алергія.
Із улюблених можу відмітити смажену печінку, драники, шашлик, піцу та київський торт



Женя не фанатична, насправді вона купує далеко не все, що бачить, а дуже довго вибирає, що хоче і що потрібно. До того ж, більшість іграшок купується на розпродажах. І дуже багато дарує своїй племінниці
Просто ніхто не знає про цей процес пошуків і відсіювання ))


Ми плануємо, але життя вносить свої корективи.

нічого немаю проти таких покупок,навпаки,я якось Жені в якійсь темі писала,що захоплююсь її бажанням розвивати дітей і постійним підбором і вишукуванням тих чи інших іграшок.це добре! просто дивуюсь як на все вистачає грошей,адже іграшки вона купує потрібні,але дуже не дешеві. так і думала,що і тобі,Олена щось перепадає короче непоганий сестринський тандем!
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


В Жені вже друга і, скоріше за все, остання дитина. Із першою в неї такого не було. Так що в мене все попереду
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   13 ноября 2011
Алиса, как Вы успеваете отвечать на такое количество вопросов? Семья без обедаужина?))


З.Ы. Я не помню такого ажиотажа в интервью))
Очень интересная тема получилась))
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   13 ноября 2011
Продублировалось, придется вопрос задавать)
Вот Вы такая категоричная....как к этому относятся ваши родственники? К вам прислушиваются? Какие у вас отношения с родителями, в частности с мамой...вы "подруги" или между вами есть грань матьдочь?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Так сталось, що я сьогодні весь день працюю за компом. А друкую я досить швидко
Родина поснідала, пообідала і повечеряла, а дехто встиг і каву, і додатково перекусити А дитину сьогодні розважає тато.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 ноября 2011


Бувають, мабуть не часто, але мені вистачає.
Що роблю? Якщо питання не принципове - то нічого, розізлюсь, а потім забуду.
Якщо принципове - то будемо розмовляти, доки не домовимось.



Скоріше ні, принаймні серйозно я можливість розлучення не розглядала не разу.



Мені не подобається такий вираз, якийсь в нього підленький контекст - маніпулювання, керування тишком і так далі.


Погано ставляться Але ж це гени, так що...
Взагалі в нас в родині прийнято дослухатись думки інших, особливо в глобальних питаннях, так що мама може порадитись зі мною, з сестрою, а ми в свою чергу часто радимось між собою та з мамою.
Ми з мамою не подруги, подруг може бути багато, а мама - одна. Я б не хотіла бути із мамою подружками і не хочу бути подружкою своїй дочці. Я хочу бути для неї такою ж константою в цьому світі, якою для мене є батьки.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Tamara

Tamara

Имя: ****
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 336
Регистрация: 02.09.2010
Заходил(а): 23.01.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Tamara
Активный пользователь
   13 ноября 2011
Спасибо за ответы. Очень интересно было читать интервью с Вами).
Нельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   13 ноября 2011
Які у Вас стосунки зі свекрухою? Чия заслуга в тім, що вони такі, які є? Якою Ви будете тещею?
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   14 ноября 2011
Какой ты была в переходном возрасте?
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011


Нейтральні, подругами ми точно не станемо, другою мамою вона не буде, та й не потрібне це їй, але і проблем в нас в стосунках нема. Вона не намагається нічого мені радити чи вказувати, в тому що стосується дитини - вона інколи дивується нашим методам догляду за дитиною, але не втручається ніколи. Власне мене так влаштовує.
Я думаю, що найбільша заслуга в тому, що так воно є - свекра. Він із самого початку дуже чітко дав зрозуміти, що наше спільне життя - то наша справа, а всі інші в родині відповідно зайняли таку ж позицію. Думаю, якби я йому категорично не сподобалась, то ставлення до мене в родині чоловіка було геть інше (в них там повна монархія).

Тещею я буду мабуть нормальною, ну звичайно в другі мами набиватись не стану. А якщо мені категорично не сподобається чоловік дочки, то я ж її і буду діставати, а не його
Взагалі я не стикалась в житті із поганими стосунками невістка-свекруха, теща-зять. Нашу родину це минуло.



Дуже часто ображалась і сварилась із мамою. Оце те, що я точно пам"ятаю і за що мені навіть соромно. Тепер я розумію, що багато в чому була неправа.
Але я не створювала великих проблем батькам, сестра створювала трішечки більше, але теж нічого серйозного. Я добре вчилась, багато читала, була вдома завжди вчасно, із хлопцями не зустрічалась, з дому не тікала, не палила, п"яна додому вперше (і мабуть це був єдиний раз, коли батьки бачили мене добряче напідпитку) прийшла в 19 років.
Років в 15 вирішила пофарбувати волосся, але мама сказала "ні". Я купила фарбу і пофарбувалась сама - ото вийшло страхіття. Після цього я довго не наважувалась фарбуватись. Власне із косметикою ані в мене, ані в сестри не склалось - в мами була алергія, томі ніяких лаків для нігтів, для волосся, туалетної води і так далі в нас не було і користуватись цим вдома було заборонено. Пам"ятаю, як на випускний фарбувала нігті на балконі і сиділа там, доки вони не висохли.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   14 ноября 2011
как вы празднуете Новый год?
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 ноября 2011
Цитата: #7798 alisa 14 ноября 2011, 11:45


Нейтральні, подругами ми точно не станемо, другою мамою вона не буде, та й не потрібне це їй, але і проблем в нас в стосунках нема. Вона не намагається нічого мені радити чи вказувати, в тому що стосується дитини - вона інколи дивується нашим методам догляду за дитиною, але не втручається ніколи. Власне мене так влаштовує.
Я думаю, що найбільша заслуга в тому, що так воно є - свекра. Він із самого початку дуже чітко дав зрозуміти, що наше спільне життя - то наша справа, а всі інші в родині відповідно зайняли таку ж позицію. Думаю, якби я йому категорично не сподобалась, то ставлення до мене в родині чоловіка було геть інше (в них там повна монархія).

Тещею я буду мабуть нормальною, ну звичайно в другі мами набиватись не стану. А якщо мені категорично не сподобається чоловік дочки, то я ж її і буду діставати, а не його
Взагалі я не стикалась в житті із поганими стосунками невістка-свекруха, теща-зять. Нашу родину це минуло.



Дуже часто ображалась і сварилась із мамою. Оце те, що я точно пам"ятаю і за що мені навіть соромно. Тепер я розумію, що багато в чому була неправа.
Але я не створювала великих проблем батькам, сестра створювала трішечки більше, але теж нічого серйозного. Я добре вчилась, багато читала, була вдома завжди вчасно, із хлопцями не зустрічалась, з дому не тікала, не палила, п"яна додому вперше (і мабуть це був єдиний раз, коли батьки бачили мене добряче напідпитку) прийшла в 19 років.
Років в 15 вирішила пофарбувати волосся, але мама сказала "ні". Я купила фарбу і пофарбувалась сама - ото вийшло страхіття. Після цього я довго не наважувалась фарбуватись. Власне із косметикою ані в мене, ані в сестри не склалось - в мами була алергія, томі ніяких лаків для нігтів, для волосся, туалетної води і так далі в нас не було і користуватись цим вдома було заборонено. Пам"ятаю, як на випускний фарбувала нігті на балконі і сиділа там, доки вони не висохли.

Чоловік взяв цю модель в свою родину? Який устрій у вашій сім"ї?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011


Ні, його родину патріархат до добра не довів, і він це сам прекрасно бачить.
Коли ми познайомились, то він вважав устрій в своїй родині ідеальним, але на той момент, коли в нас виникли романтичні стосунки, його думка в цьому питанні дуже змінилась. Тому стосунки в нашій родині він будує за новою для себе моделлю.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011

На різних етапах свого життя - по різному. В дитинстві із батьками - ми зустрічали новий рік, йшли на міську ялинку, в гості до знайомих батьків. Ранком першого січня йшли снідати і вітати із новим роком бабусю.
В універі святкувала із своєю групою. Пару разів вийшло просто супер, пару разів так собі. Хоча в цілому нормально, але після цього вважаю, що святкування нового року в клубах і тому подібне - не для мене.
Останні роки святкуємо в родинному колі із сестрою. Часто до нас приєднуються друзі.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   14 ноября 2011
У Вас много общих друзей с сестрой?
t.me/zhgoogl
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011


Досить багато, ми ж разом навчались і жили.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum