• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с alisa

Мелисента   
Модератор   
11 ноября 2011 8278 111

matilda

Имя: matilda
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 966
Регистрация: 24.01.2010
Заходил(а): 06.10.2017
Город:
Район: Центральный
matilda
Активный пользователь
   14 ноября 2011
Цитата: #7798 alisa 12 ноября 2011, 09:22


Якось не виходить
От з останнього - хотіли поїхати в ліс, але в цей день ми їхали в інше місто і поїздка була давно запланована, коли в останній раз збирались в Рапонгі, то я б може і сходила - але в мене страшна алергія на морепродукти, так що... Ну отак і виходить - то плани, то часу нема, то бажання.



Якщо дуже цікаво, то спитайте при нагоді у Фри-Кет, Зями, ну або у Жменьки.



А чому саме "щира" ? Ну от мені просто цікаво - які критерії щирості українства?

Перейшла я на українську мову після однієї із тем, але вже не згадаю з якої саме причини. Так що можна вважати, що просто так ))



Я думаю, що тут всі відписуються на своїй рідній мові, вона ж не для всіх саме українська рідна.



Він давно такий. Колись дуже хотіла дочку Алису, але коли все-таки її народила, то Аліс було вже так багато ((



Ні, я народила в серпні, і доки ми були в пологовому, планували назвати малу Соломією.
Але в результаті ми назвали доньку Женя, так само, як звати мою рідну сестру і рідного брата чоловіка ))
На "ти" можна.


Діва, але в гороскопи я не вірю і мабуть тому не дуже відповідаю характеристиці свого знаку.
Мені 30, як сказала моя бабуся - третина життя вже позаду ))
Розмовляю я швидко і посміхаюсь багато. Але не співаю я ніколи - в мене абсолютно немає слуху, тому мої співи - це просто щось....

Я не люблю характеристики типу "Я лідер". От коли матиму купу підлеглих або послідовників, тоді і зможу називати себе лідером. А взагалі я за адекватну оцінку і себе, і особливо своїх дітей. Мені здається, що дитину треба провокувати і задавати потрібний напрямок, щоб вона прагнула більшого, але не варто вбивати в голову дитині із дуже посередніми здібностями, що вона суперталановита чи щось подібне - це дуже заважатиме їй в житті.

Интересна alisa глазами alis(Ы)
То,как мы видим себя-достаточно любопытная вещь) Так всё же?
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   14 ноября 2011
Вы пользуетесь чашкой, которую мама-клуб вручил?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011


Так От зараз вона якраз на столі стоїть, поряд із клавіатурою.
В мене їх навіть дві. Одна, правда, залишилась в старій квартирі і я постійно забуваю її забрати.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   14 ноября 2011
расскажи какой нибудь забавный случай из жизни.

Любой.. может и детства, или из студенческой жизни...
Nabu

Nabu

Имя: Nabu
Группа: Gold
Сообщений: 2863
Регистрация: 22.11.2009
Заходил(а): 28.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Nabu
Gold
   14 ноября 2011
alisa, дуже цікаве інтервью! Моє питаннячко, може вже було, не знаю..отже...
- Чи змогла б ти взяти до родини чужу дитину - усиновити, або стати опікуном. У якому випадку?
- яка ти у стресових ситуаціях?
Моя подпись нарушала правила форума
п.1.5
в) запрещается использовать в имени (нике), аватаре, подписи и названии статуса нецензурные или ругательные слова (а также завуалированный мат).
Зато прекрасно передавала мои эмоции.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 ноября 2011


Візуально alisa бачить себе такою, якою її відображає дзеркало.



В мене складне ставлення до усиновлення. Я абсолютно не проти цього явища і я не бачу в цьому нічого надзвичайного.
Всиновлювати дитину потрібно не тому, що шкода покинутих дітей чи для того щоб виконати якусь високу благочинну місію, а тому і тільки тому, що ти хочеш мати дитину, ростити її, виховувати, бути їй матір"ю. Прекрасно, коли людина може любити усиновлену дитину так само як свою. Але я думаю, що не зможу і це не той випадок коли можна перевірити - а раптом вийде.
Якби я не могла мати дітей, то, вірогідніше за все, ми б всиновили дитину чи навіть дітей. Але в нас є рідна, так що...

І звичайно, у випадку потреби, я б всиновила дитину родичів, це своя кров, це обов"язок родини.

з.і. на жаль я знаю дуже мало хороших прикладів усиновлення. Чи то гени, чи то люди просто не готові насправді на такий крок, чи то мені просто не щастило.


Спочатку я впадаю в коротку істерику, але я по життю дуже швидко приходжу до тями Так що завжди беру себе в руки.
Найгірше я себе почуваю в лікарні. Мене коли поклали вагітну в лікарню - я весь вечір в лікарні лежала і ревіла, мені себе було неймовірно шкода. Але з іншого боку, це могло бути пов"язне із вагітністю, бо зараз я взагалі не можу зрозуміти, чому тоді так реагувала.
Коли справа стосується малої, то в мене панічні стани припинились досить швидко, мабуть після першого ГРЗ в 2 міс. Врешті-решт, їй потрібна допомога, а мама в паніці - це тільки зайві проблеми.

Я вважаю, що в стресовій ситуації емоціям треба дати вихід, а потім вже щось робити. Коли людина переживає стрес глибоко в собі, це до добра не доведе.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

matilda

Имя: matilda
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 966
Регистрация: 24.01.2010
Заходил(а): 06.10.2017
Город:
Район: Центральный
matilda
Активный пользователь
   14 ноября 2011
Цитата: #7798 alisa 14 ноября 2011, 22:26


Візуально alisa бачить себе такою, якою її відображає дзеркало.



В мене складне ставлення до усиновлення. Я абсолютно не проти цього явища і я не бачу в цьому нічого надзвичайного.
Всиновлювати дитину потрібно не тому, що шкода покинутих дітей чи для того щоб виконати якусь високу благочинну місію, а тому і тільки тому, що ти хочеш мати дитину, ростити її, виховувати, бути їй матір"ю. Прекрасно, коли людина може любити усиновлену дитину так само як свою. Але я думаю, що не зможу і це не той випадок коли можна перевірити - а раптом вийде.
Якби я не могла мати дітей, то, вірогідніше за все, ми б всиновили дитину чи навіть дітей. Але в нас є рідна, так що...

І звичайно, у випадку потреби, я б всиновила дитину родичів, це своя кров, це обов"язок родини.

з.і. на жаль я знаю дуже мало хороших прикладів усиновлення. Чи то гени, чи то люди просто не готові насправді на такий крок, чи то мені просто не щастило.


Спочатку я впадаю в коротку істерику, але я по життю дуже швидко приходжу до тями Так що завжди беру себе в руки.
Найгірше я себе почуваю в лікарні. Мене коли поклали вагітну в лікарню - я весь вечір в лікарні лежала і ревіла, мені себе було неймовірно шкода. Але з іншого боку, це могло бути пов"язне із вагітністю, бо зараз я взагалі не можу зрозуміти, чому тоді так реагувала.
Коли справа стосується малої, то в мене панічні стани припинились досить швидко, мабуть після першого ГРЗ в 2 міс. Врешті-решт, їй потрібна допомога, а мама в паніці - це тільки зайві проблеми.

Я вважаю, що в стресовій ситуації емоціям треба дати вихід, а потім вже щось робити. Коли людина переживає стрес глибоко в собі, це до добра не доведе.


Оригинально)На нет и суда нет)
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   06 декабря 2011
Расскажи о своих любимых авторах, книгах, фильмах.
Не в общем, а вот "самое-самое". То, что можешь перечитывать, пересматривать.
А еще о тех книгах и фильмах, которые стоило прочитать, но к которым возвращаться почему-то не хочется.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 декабря 2011


Якщо говорити про авторів-прозаїків, то я люблю фантастів-класиків: Азімов, Лем, Бредбері, По, Верн. "Марсіанські хроніки" я читала, мабуть, разів двадцять. Я взагалі люблю це ставлення до майбутнього в класичній фантастиці, цю віру в людство, це передчуття швидких і великих змін. В дитинстві кілька разів перечитувала "Двадцять тисяч л"є під водою". Багато разів читала "Планету людей".

Улюблений поет - Симоненко. Чоловік колись навіть дарував мені збірку його віршів і саме його вірші я читала малій замість колискової. В мене два найулюбленіші його вірші: "Є в коханні і будні, і свята" та "Якби тобі бажав я сліз і муки... ". Але в цілому я до поезії доволі байдужа.

Багато разів я передивлялась "Термінатор-2", класичну трилогію "Зоряних війн", "Втеча із Шоушенка", "Володар кілець" класичного "Індіану Джонса". В цілому в кіно я теж люблю переважно фантастику. Із останнього мене просто вразили "Kick-Ass" та "Watchmen", які в прокаті йшли під абсолютно незрозумілими назвами.

Перечитати багато що варто, наприклад, ту ж класику, щоб скласти нове власне враження, але не знаходжу часу, мабуть тому, що просто не хочу.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   06 декабря 2011
Девушки я запуталась, читаю все ответы как от Олены, и только одно слово - ДЕТИ - вернуло меня в действительность, тут еще и Жменька отвечает, пошла перечитывать
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   13 января 2013

Алиса,может не по теме,но в последнее время копаясь на форуме с целью черпнуть нужной инфо на разные темы(семья,дети и т.д) обнаружила,что читаю в основном Ваши ответы.Как то по душе они мне.Все так метко написано.Спасибо Вам за ваши взгляды на жизнь)))

А еще очень нравится читать Ваш украинский.Прям так слух балует)

А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum