• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Интервью с jozh

Аннушка   
Администратор   
14 октября 2012 3532 24
Задаём вопросы - получаем ответы от jozh

Filiola

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 960
Регистрация: 26.10.2011
Заходил(а): 21.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0505265210
Filiola
Активный пользователь
   14 октября 2012
Jozh, во-первых хочу начать с комплимента. Вы - очень приятный и толковый собеседник! Так держать и далее!
Теперь вопросы:
Как давно Вы  в Первомайске? И как получилось по жизни, что вы там теперь живете? (Я не могла не задать этот вопрос)
Какие самые важные принципы Ваши в воспитании детей?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 октября 2012
Цитата: #9627 Filiola 14 октября 2012, 21:23
Jozh, во-первых хочу начать с комплимента. Вы - очень приятный и толковый собеседник! Так держать и далее!
Теперь вопросы:
Как давно Вы  в Первомайске? И как получилось по жизни, что вы там теперь живете? (Я не могла не задать этот вопрос)
Какие самые важные принципы Ваши в воспитании детей?
Дякую за комплімент, мені дійсно приємно те читати.

За правилами я маю відповідати цитатами на кожне окреме запитання, але нинішні обмеження форуму те не дозволяють, тож прошу вибачення.

>Как давно Вы  в Первомайске?
>И как получилось по жизни, что вы там теперь живете?
Переїхали сюди з Миколаєва влітку 2008 року. В Миколаєві жили два роки, а то того - десь рік "каталися" по Україні, то там, то сям жили потроху, до того - два роки у селі під Києвом, а ще до того - у Києві більше шістнадцяти років, ось як поступила в університет (народилася в райцентрі Житомирської області), так і залишилася було там. В Києві аж геть не сподобалося, так що основним бажанням на протязі всіх цих років було саме втікти з Києва, при цьому не повертаючись до батьків. Коли познайомилася з нинішнім чоловіком, то менше ніж через півроку після знайомства (сама дивуюсь) вже жили разом у новокупленому власному будинку у селі під Києвом. Там було дуже гарно саме по собі (аж до сих пір згадую з деяким жалем - місце просто чудове!), але, як виявилося, надто близька відстань до Києва призводила до того, що люди в тому селі фактично не жили - лише ночували. Не найкраще місце для виховання дітей, тож ми вирішили продавати будинок та шукати краще місце для життя (рахуючи, що робота в нас до території не прив'язана, треба лише інтернет - обмежень в нас не було зовсім). Ну от шукали-шукали, багато поїздили по Україні, потрапили і в Миколаїв спочатку. В це місто просто закохалася!  Трохи пожили там (знімали квартиру), але прийшли до висновку, що за свої фінанси купити будинок у хорошому районі не зможемо, квартиру не хотіли категорично, а варіант села під містом вже проходили, дякуємо, більше не хотіли. Тож стали шукати інші варіанти, але вже щоб недалеко від Миколаєва. І от я поїхала було черговий раз на розвідку в Первомайськ, от просто залишила дочку на чоловіка, сама сіла на маршрутку і поїхала вранці. І коли проїзжала через наші мости у центрі - я в секунду зрозуміла, що ми тут житимемо! Настільки мені стало хороше на душі, коли відчула щось таке рідне, щось своє. Далі просто пішла прямо у місцеве агентство з нерухомості і заявила, що мені треба зняти на кілька місяців будь-що не дуже розвалене і за будь-яку ціну, але прямо сьогодні.   Хлопці молодці, знайшли з другого разу, при тому що тут дійсно важко зняти житло (не знаю чому, але важко, особливо влітку, коли пора абітурієнтів). Через два місяці вже купили тут власний будинок, так і живемо. Не жалію ні крапельки, навпаки, до сих пір дуже задоволена вибором!

>Какие самые важные принципы Ваши в воспитании детей?
1. Чесність, відкриті стосунки з дитиною, довіра. Без цього взагалі нічого не вийде, як не старайся. В тому числі треба вміти визнавати власні помилки, і до дитини теж прислухатися, а не робити з себе авторитет на всі випадки життя незалежно ні від чого.
2. Задача не впихнути в дитину щось таке правильне і побільше, а навчити її самостійно будувати власне життя, базуючись на основних людських цінностях: свобода, любов, взаємоповага тощо. А з конкретикою, як саме жити, вона потім сама розбереться. В тому числі, цей принцип працює і в тому, щоб допомогти дитині розібратися в самій собі, у власному характері, здібностях, інтересах, навчити її користуватися своїми сильними сторонами та компенсувати слабкі, ну і у підлітковому віці також допомогти вибрати власний шлях у майбутню професію.
3. Чіткий баланс свободи/прав і відповідальності/обов'язків. Хочеш більше свободи та прав - без проблем, покажи, що готовий нести відповідний рівень обов'язків та відповідальності! Варіант "з'їсти лише крем з торту" не проходить. Ще таке прислів'я хороше на цю ж тему: "любиш кататися - люби і саночки возити". Звісно, рівень тої самої свободи та відповідальності повинен поступово зростати по мірі розвитку дитини, тут вже треба батькам бути уважними та відслідковувати, до чого вже дитина готова.
Як частковий випадок - чітка ієрархія в сім'ї. Тобто батьки, звичайно, до дитини прислуховуються, враховують її думку, але остаточне рішення залишається за батьками до моменту повноліття дитини. Поки ми несемо відповідальність за дитину - ми й вирішуємо за неї все. В тому числі й те, які саме сфери відповідальності вже готові віддати самій дитині.
4. Вчасно відпустити дитину у доросле життя.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   14 октября 2012
Это твой второй муж? Общается ли дочка с биологическим папой? Я так поняла ты программист. Ты получала какое-то образование или самоучка? 

Если дочки выберут заведомо не перспективную и низкооплачиваемую профессию, вы с мужем станете отговаривать учится на что-то перспективнее?

И ещё, покажи семью, если можно
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 октября 2012
Цитата: #9627 Sunny-mammy 14 октября 2012, 22:15
Это твой второй муж? Общается ли дочка с биологическим папой? Я так поняла ты программист. Ты получала какое-то образование или самоучка? 

Если дочки выберут заведомо не перспективную и низкооплачиваемую профессию, вы с мужем станете отговаривать учится на что-то перспективнее?

И ещё, покажи семью, если можно
>Это твой второй муж?
Так

>Общается ли дочка с биологическим папой?
Так, і з врахуванням далекої відстані (він в Києві живе) - досить активно. І в гості приїзджає сюди, і дочка до нього катається, і так по телефону спілкуються. Він сам по собі непогана людина, і турбується про дочку в мірі свого розуміння, так що я не бачила сенсу обмежувати їх спілкування. Вважаю, що наші з ним проблеми у стосунках не повинні впливати на їх особисті стосунки.

>Я так поняла ты программист. Ты получала какое-то образование или самоучка?
Київський університет ім. Тараса Шевченка, факультет прикладної математики, кафедра математичної інформатики, стаціонар.
Правда, щодо саме веб-програмування вже вивчала самостійно, але то вже дрібниці - принципи практично ті ж сами, лише мова програмування інша, от і все.

>Если дочки выберут заведомо не перспективную и низкооплачиваемую профессию, вы с мужем станете отговаривать учится на что-то перспективнее?
Я не вірю, що якщо людина знаходить своє покликання, то вона не зможе себе в тому числі і матеріально забезпечити хоча б на мінімальному рівні. Якщо так трапляється - то десь помилки є у реалізації, але не у виборі напрямку.
Тобто я буду відмовляти лише у тому випадку, якщо побачу, що дитина помиляється саме у виборі напрямку - наприклад, хоче за компанію з подружкою, або щось модне хоче. Та не думаю, що до того дійде, бо про вибір майбутньої професії ми вже й зараз багато обговорюємо. Старша у мене музикальна дівчинка і дітей любить, тож аж проситься щось таке у напрямку роботи з дітьми (хоча ще нечітко тут, може вже змінитися ще), а молодша має пречудовий смак і потяг до художньої творчості, явно буде якимось дизайнером (поки що хоче дизайнером одягу) чи щось таке.   Вже від мене взяла обіцянку розробити їй інтернет-магазин, де вона буде свої вироби продавати, отака дівчинка далекоглядна.

>И ещё, покажи семью, если можно
Тобто фото дівчат, чи усіх разом?
Всіх разом, мабуть, складно буде - якось ми так не фоткаємося, не любителі.
А дівчата ось (заодно і вид на нашу річку Південний Буг, саме де пороги ті знамениті):

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   14 октября 2012
Какую музыку любишь? Какие фильмы-русские или иностранные? какая несбывшаяся детская мечта?
t.me/zhgoogl
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 октября 2012
Цитата: #9627 Sunny-mammy 14 октября 2012, 22:41
Какую музыку любишь? Какие фильмы-русские или иностранные? какая несбывшаяся детская мечта?
>Какую музыку любишь?
Щоб не дратувала і за душу чіпляла. Одночасно.
З конкретних груп та виконавців на сьогодні (з часом смаки змінюються): Океан Ельзи, Мандри, Blackmore's Night, Paul Mauriat, Queen, Ночные снайперы, Lama.

>Какие фильмы-русские или иностранные?
Чомусь в останній час почали дратувати американські фільми. Своїм примітивом. Нові російські ніколи не подобалися. Українських, на жаль, навіть не знаю фільмів, хіба що поодинокі варіанти. Дуже люблю більшість радянських фільмів, особливо дитячих. Абсолютно не розумію японські, китайські тощо. Французські - дуже деякі, наприклад, Амелі, або комедійні, але загалом не дуже. Інші європейські теж не дуже знаю, але рідко бачила хороші. Трохи чеські фільми до вподоби, але під настрій.
Загалом, мушу сказати, що в останній час нові фільми взагалі викликають частіше розчарування, незалежно від країни виробника. Почала збирати власну колекцію хороших фільмів, щоб хоч було що дітям запропонувати подивитися, а то ж поки серед того лайна щось хороше знайдеш, то й нічого вже не захочеш.

>какая несбывшаяся детская мечта?
Музична школа.
Я дуже просилася у батьків. В мене слух є такий своєрідний - чітко відрізняю ноти, фальш зразу розпізнаю - але проспівати сама не можу, голос мені не підкоряється (або просто що не вчилася, може й так музичний слух направді є - так і не знаю до сих пір). Тож теоретично могла б навчитися грати на якомусь музичному інструменті, дуже того хотіла. Але батьки сказали, що це мені завадить вчитися у школі (я була відмінниця), то й не пустили. Зараз думаю, що причина була у чомусь іншому, але вже не допитувала батьків, все одно вже не повернеш. Вже у студентські роки трохи пробувала самотужки вчитися грати на гітарі, та грошей на власну гітару не було, а позичати весь час - не напозичаєшся, то так і пройшло мимо.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   14 октября 2012
Кто твои родители? Сколько братьев-сестёр? Какие у вас отношения?

t.me/zhgoogl
Ан_нА

Ан_нА

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2413
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 02.12.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 066-382-80-53
Ан_нА
VIP пользователь
   14 октября 2012

А можно фото Ваше ? (PS: я вообще предлагаю все интервью начинать с фото , чтоб хоть наглядно знать форумчанок)

Последняя прочтенная книга? 

Есть ли хобби? Если есть, какое?

Спасибо.

Так хочется быть слабой женщиной, но то кони скачут, то избы горят 


Мой блог: http://a- berina.blogspot.com/   
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 Sunny-mammy 14 октября 2012, 23:30
Кто твои родители? Сколько братьев-сестёр? Какие у вас отношения?

Батьки за професією - вчителі обоє. Зараз на пенсії вже. Є старша сестра, живе у Києві. Відносини хороші, але спілкуємося відносно рідко, хіба що по телефону більш-менш часто.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 Ан_нА 14 октября 2012, 23:52

А можно фото Ваше ? (PS: я вообще предлагаю все интервью начинать с фото , чтоб хоть наглядно знать форумчанок)

Последняя прочтенная книга? 

Есть ли хобби? Если есть, какое?

Спасибо.

Фото внизу. На фоні свіжопобудованої стіни будинку.

Книгу зараз читаю "Магам можно все" Дяченків, і взагалі щось на їх книги "впала", просто читаю підряд. Деякі фактично перечитую, бо вже читала колись.

Щодо хоббі - я окремо не виділяю щось як хоббі. Якщо мені щось подобається робити по життю - я це й роблю, дещо з цього може приносити гроші або по-іншому матеріальні блага, а дещо ні. Дуже люблю щось аналізувати, будувати струнку логічну систему, моделювати, - так що створювати сайти саме те для мене. В тому числі є ряд ідей в процесі реалізації, теж є чим займатися. Ще люблю (як не дивно) возитися на городі, але вирощую не все підряд, а що подобається (картоплю нізащо! а от помідорки в кущах висотою під два метри - цікаво). Трошки люблю в'язати, але то частіше взимку. Обожнюю воду, але то навпаки, лише влітку. Ще дуже люблю всілякі походи-гірські лижі-велосипед-скелелазання тощо, але в останні роки трохи не до цього (у режимі будівництва та ремонту будинку багато не наїздишся), та ще маю надію повернутися. Читати дуже люблю, але таке враження, що вже все існуюче хороше в світі перечитала, то й практично вже немає що читати.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ника

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1501
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 03.04.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Ника
VIP пользователь
   15 октября 2012
А чего вы не выбрали место жительство где-нибудь у моря, в Крыму например?
Мы считаем других людей виновными в том, что они не принимают нашу систему ценностей или не соглашаются с ней. 
Мы компенсируем свое чувство неполноценности, пытаясь представить себя правыми, а их — неправыми. 
Заметьте, как часто мы обвиняем людей за то, что нам не нравится в нас самих. 
Осуждая их поступки, мы, в сущности, говорим: «Я не нравлюсь себе, когда такое делаю, поэтому не могу допустить, чтобы подобное поведение сошло с рук тебе». 
Мы стремимся порицать в окружающих именно те слабости и ошибки, в которых наиболее повинны сами, — это психологическая истина.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 Ника 15 октября 2012, 11:12
А чего вы не выбрали место жительство где-нибудь у моря, в Крыму например?
Біля моря, та й взагалі у курортних місцях, добре відпочивати, але дуже погано жити постійно. Починаючи з непомірно завищених цін на житло, продукти харчування тощо, і закінчуючи хаосом у сезон та вимершим містом у несезон.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   15 октября 2012
1) Если бы предложили хорошую работу, например в Австралии или где-то в другом месте не в Украине, уехала бы?

2) Если бы дали билеты отдохнуть в любые три места на планете, какие места бы выбрала? 

ПС: я почему-то была уверенна, что ты с короткой стрижкой , такой ты мне представлялась
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 PANY 15 октября 2012, 12:00
1) Если бы предложили хорошую работу, например в Австралии или где-то в другом месте не в Украине, уехала бы?

2) Если бы дали билеты отдохнуть в любые три места на планете, какие места бы выбрала? 

ПС: я почему-то была уверенна, что ты с короткой стрижкой , такой ты мне представлялась
>1) Если бы предложили хорошую работу, например в Австралии или где-то в другом месте не в Украине, уехала бы?
Ні. За виключенням нашої нинішньої влади, мені й тут добре. Я люблю ці простори, гори, ліси, наших людей (попри все - у нас найкращі люди), наша земля народжує таланти так саме щедро, як і дає нам їжу чи деревину, от лише біда, що не вміємо далі ними розпорядитися. Але то з часом, надіюсь, навчимося. Так, проблеми є, але де їх немає? В тій же Австралії чи будь-де не буде наших проблем, зате будуть свої власні, з якими тим більше я взагалі не буду знати, що робити, бо вони будуть мені нові й незнайомі. До того ж, я впевнена, що втікати від проблем - не вихід. Проблеми підуть слідом за людиною, все одно доженуть, та ще й підсиляться. Всі наші проблеми - перш за все у нашому сприйнятті, у нашій свідомості, а від себе не втечеш.
От якби я не любила свою країну, а сподобалася та ж Австралія чи ще якась країна - переїхала б, не задумуючись, навіть без попередніх пропозицій хорошої роботи. Мені подобається Чехія та Болгарія, - в принципі, могла б поїхати туди, якби була вимушена з якихось причин кидати Україну.

2) Если бы дали билеты отдохнуть в любые три места на планете, какие места бы выбрала?
Андорра (маленька гориста країна між Францією та Іспанією - мені до свербіжу цікаво, яким чином вони зуміли зберегти незалежність між такими монстрами?). Чехія (притягує чомусь їх природа, їх історія, культура). Нова Зеландія (чисто заради екзотики).

>ПС: я почему-то была уверенна, что ты с короткой стрижкой , такой ты мне представлялась
Це ще в мене на фото довге волосся, то я давно було не стриглася.   Так-то люблю довжину волосся десь до середини шиї.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   15 октября 2012
У тебя есть какие-то фобии?

Ты с детства любишь всё подсчитывать, просчитывать, анализировать?

Назови один из самых счастливых моментов за последнее время.

На твой взгляд, какой залог семейного благополучия?
t.me/zhgoogl

Filiola

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 960
Регистрация: 26.10.2011
Заходил(а): 21.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0505265210
Filiola
Активный пользователь
   15 октября 2012
Спасибо за ответы! Исходя из вышенаписанного, еще хочу спросить:  считаете ли Вы себя авантюрным человеком? и еще, я так поняла, что вы  с супругом работаете дома, получается, что вы постоянно вместе. Как удается поддерживать баланс?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 Sunny-mammy 15 октября 2012, 13:03
У тебя есть какие-то фобии?

Ты с детства любишь всё подсчитывать, просчитывать, анализировать?

Назови один из самых счастливых моментов за последнее время.

На твой взгляд, какой залог семейного благополучия?
>У тебя есть какие-то фобии?
Страх висоти. Незважаючи на це, я умудрилася трохи займатися скелелазанням та альпінізмом. Непередавані відчуття... Побороти не можу, як не намагалася.

>Ты с детства любишь всё подсчитывать, просчитывать, анализировать?
Ой... якось не задумувалася, коли "це в мене почалося".
Математику не те щоб любила з дитинства, але дуже легко йшло в школі, я ще й займалася у заочній математичній школі, бо на уроках зі стандартною шкільною програмою мені було відверто нудно. На щастя, з восьмого класу в мене математику стала читати власна мама, тож я на уроках просто робила задачі підвищеної складності тощо. От що дійсно дуже подобалося - це задачі на логіку, в мами було купа таких задачників, книжок, то я собі там рилася та розв'язувала їх. А далі вже в університеті аж пищала від предметів типу теорії ймовірності, математичної логіки, бінарної логіки, теорії множин тощо. До речі, саме підраховувати/розраховувати я не дуже люблю, тобто коли треба все ретельно до циферки звести. Так, навскидку прикинули, й досить. Бухгалтера з мене не вийшло б.   Цікавіше саме "наводити порядок", так би мовити, у якихось системах, ствердженнях, я непогано бачу внутрішні логічні протиріччя, основну суть чогось, і люблю будувати, так би мовити, основний скелет системи, спроектувати архітектуру. А далі вже детальні розрахунки робити - не так цікаво. Наприклад, з розробки сайтів найменше подобається саме верстка - коли треба той кожен піксель на місце поставити... Інколи так дратує...

>Назови один из самых счастливых моментов за последнее время.
Кожен момент душевної близькості з моїм чоловіком. Коли ось так наче розчиняєшься одне в одному. З часом такі відчуття у нас лише посилюються та частішають, так що якщо вибирати за останній час - то те було десь кілька хвилин тому.

>На твой взгляд, какой залог семейного благополучия?
Довіра та відкритість між чоловіком та жінкою.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9627 Filiola 15 октября 2012, 13:14
Спасибо за ответы! Исходя из вышенаписанного, еще хочу спросить:  считаете ли Вы себя авантюрным человеком? и еще, я так поняла, что вы  с супругом работаете дома, получается, что вы постоянно вместе. Как удается поддерживать баланс?
>считаете ли Вы себя авантюрным человеком?
Ні крапельки. Звісно, я рідко щось роблю, керуючись лише раціоналізмом та логікою, але до авантюризму то не має жодного відношення. В мене ще досить сильна інтуіція, я також довіряю своїм відчуттям, своєму серцю, плюс прислуховуюсь до порад близьких. Якщо дивитися зі сторони - я досить часто робила і роблю щось таке, що може й шокувати (після того, як я свого часу розказала мамі, що стрибала з парашутом, вона сказала, що вже нічому дивуватися у мені не буде), але всі ті рішення мали під собою абсолютно розумні пояснення. Просто я не люблю стереотипи та звичні шляхи, і на мене мало діє сила людської думки, тож спокійно будую своє життя саме так, як хочу і вважаю правильним для себе, а не так, як воно прийнято у суспільстві.

>и еще, я так поняла, что вы  с супругом работаете дома, получается, что вы постоянно вместе. Как удается поддерживать баланс?
Не зовсім зрозуміла запитання. Який баланс мається на увазі?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
kis`unya

kis`unya

Имя: Алла
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3482
Регистрация: 16.11.2010
Заходил(а): 29.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0930969637
kis`unya
VIP пользователь
   15 октября 2012
Расскажите,как с мужем решились усыновить доцю?как отношения у сестричек?называет ли вас мамой и папой?и вот просто интересно,как выбирали из многих деток,такие люди для меня достойны уважения,вы молодец!
пы.сы.есть ли еще в планах детки?
чтобы сохранить ангельский характер,нужно иметь дьявольское терпение...
Просматривают эту тему:

Forum