• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Перевернулся катер на Кинбурне

Beretta   
Gold   
29 июня 2011 8112 62
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   04 июля 2011



А туди ніхто не збирається робити дорогу.
Я не виправдовую батьків, бо якщо вони там не жили, а поїхали на відпочинок, то більш ніж дивно їхати саме туди з такою маленької дитиною.

Те що сіли я якраз розумію - дощ, вітер, і власник шлюпки сказав що ходка буде тільки одна. Просто можна було відправити 4 людини і всіх дітей, а дорослим вже якось викручуватись і перечекати шторм там. Можна було як варіант телефонувати водію Уралу і спробувати домовитись з ним, щоб він забрав і довіз до Геройська, а звідти вже сушею. Але що тепер вже гадати...


з.і. звідки інформація про смерть дитини? не знайшла нічого на сайтах миколаївських новин, хочеться вірити що це помилка або чутки.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   04 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 04 июля 2011, 17:07



А туди ніхто не збирається робити дорогу.
Я не виправдовую батьків, бо якщо вони там не жили, а поїхали на відпочинок, то більш ніж дивно їхати саме туди з такою маленької дитиною.

Те що сіли я якраз розумію - дощ, вітер, і власник шлюпки сказав що ходка буде тільки одна. Просто можна було відправити 4 людини і всіх дітей, а дорослим вже якось викручуватись і перечекати шторм там. Можна було як варіант телефонувати водію Уралу і спробувати домовитись з ним, щоб він забрав і довіз до Геройська, а звідти вже сушею. Але що тепер вже гадати...


з.і. звідки інформація про смерть дитини? не знайшла нічого на сайтах миколаївських новин, хочеться вірити що це помилка або чутки.

А можно было просто попроситься к кому-то в дом и я уверена, что не выгнали бы с грудничком.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   04 июля 2011

ну дивлячись де вони були.
Якщо на краю коси, де звичайно зупиняються із наметами, то там здається ніхто і не живе. Звідти до Римбів кілька кілометрів по піску, і кілька - це не два чи три.

Подивилась на гугл ерс. Я в хорошу погоду, практично не зупиняючись, подолала відстань вдвічі меншу за відстань від краю коси до Римбів, за 3 години.

Я не виправдовую, я не уявляю як можна було поїхати на край коси з такою малою дитиною, але я прекрасно розумію чому вони полізли в ту шлюпку - або в човен, або посеред моря у наметі під зливою з невідомими перспективами. З двох зол..
Не розумію тільки тих, хто влаштовував цю пригоду.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

irisha-solnce

Имя: Irishka
Группа: Пользователь
Сообщений: 80
Регистрация: 27.02.2010
Заходил(а): 19.05.2017
Город:
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 0932544092
irisha-solnce
Пользователь
   04 июля 2011
Слава Богу слухи ,ребёночек ЖИВ!!!!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   04 июля 2011


Ви мене вибачте, але нафіга Ви тоді таке писали і співчуття батькам виражали, якщо самі точно нічого не знали.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

irisha-solnce

Имя: Irishka
Группа: Пользователь
Сообщений: 80
Регистрация: 27.02.2010
Заходил(а): 19.05.2017
Город:
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 0932544092
irisha-solnce
Пользователь
   04 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 04 июля 2011, 21:27


Ви мене вибачте, але нафіга Ви тоді таке писали і співчуття батькам виражали, якщо самі точно нічого не знали.

Девушка ,выражайтесь прилично, просто Очаков город маленький и слухов много ходит, сегодня была в милиции и всё узнала.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   04 июля 2011
А я прошлую ночь почти не спала с вашими слухами.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   04 июля 2011


Вибачте, а що Ви написали? висловили співчуття батькам з приводу смерті їх живої дитини....
Фігня - це ще м"яко сказано.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011

что обидно - процитирую один из комментариев (сама статья про это Ссылка

Как всегда наши службы работают "замечательно". главное - создать штаб (и кого там только не было, как в сказке про теремок или рукавичку). а спасением занимался - обратите внимание! - ЧАСТНОЕ плавсредство. Интересно а почему там нет постов МЧС или других спасательных команд. Место то довольно людное, тем более сезон..

BUZZY

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2121
Регистрация: 20.03.2011
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
BUZZY
VIP пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 Allusik* 05 июля 2011, 21:17

что обидно - процитирую один из комментариев (сама статья про это http://novosti-n.mk.ua/news/read/?id=31707)

Как всегда наши службы работают "замечательно". главное - создать штаб (и кого там только не было, как в сказке про теремок или рукавичку). а спасением занимался - обратите внимание! - ЧАСТНОЕ плавсредство. Интересно а почему там нет постов МЧС или других спасательных команд. Место то довольно людное, тем более сезон..

Очень я распереживалась по поводу этой истории и позвонила подруге в Очаков. Они говорит, что там никакими спецслужбами и не пахло! Просто те, кто мимо проплывали и помогли. Хорошо, хоть так обошлось....

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 июля 2011
А що саме Вас так образило?

Давайте об"єктивно оцінимо обстановку - наскільки в нас обладнанні спецслужби? Які в них можливості? Може в них є гелікоптери в кожному місті для термінових вильотів? Чи може в них є спецтехніка, яка завжди в робочому стані і постійно оновлюється? Чи їх взагалі є достатня кількість для несення повноцінного чергування?
Хто мав рятувати постраждалих на воді? Відповідна рятувальна служба. В нас в місті (Южноукраїнськ) в рятувальної служби років із 10 тому був 1 човен! на веслах! Уявляєте швидкість надходження допомоги? Хто винен в такому випадку? Рятувальник який просто не встиг на веслах догребти, бо фізично він цього зробити не може?
Правда коли дітлахів знесло в жовтні на каміння, то там навіть гелікоптер звідкись пригнали їх діставати.


В нас чітко визначенні пріоритеті - дітей в садках годують однією кашею, педіатри працюють на 3 дільниці, а влада ставить мармурових левів в центрі міста та перестилає асфальт перед міськадміністрацією. Тож чому тут дивуватись, що рятувальникам треба було зібрати штаб щоб знайти на чому ж врешті-решт вийти в море.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 05 июля 2011, 21:31
А що саме Вас так образило?

Давайте об"єктивно оцінимо обстановку - наскільки в нас обладнанні спецслужби? Які в них можливості? Може в них є гелікоптери в кожному місті для термінових вильотів? Чи може в них є спецтехніка, яка завжди в робочому стані і постійно оновлюється? Чи їх взагалі є достатня кількість для несення повноцінного чергування?
Хто мав рятувати постраждалих на воді? Відповідна рятувальна служба. В нас в місті (Южноукраїнськ) в рятувальної служби років із 10 тому був 1 човен! на веслах! Уявляєте швидкість надходження допомоги? Хто винен в такому випадку? Рятувальник який просто не встиг на веслах догребти, бо фізично він цього зробити не може?
Правда коли дітлахів знесло в жовтні на каміння, то там навіть гелікоптер звідкись пригнали їх діставати.


В нас чітко визначенні пріоритеті - дітей в садках годують однією кашею, педіатри працюють на 3 дільниці, а влада ставить мармурових левів в центрі міста та перестилає асфальт перед міськадміністрацією. Тож чому тут дивуватись, що рятувальникам треба було зібрати штаб щоб знайти на чому ж врешті-решт вийти в море.



По моему и так понятно. Ведь по идее "частники" должны людей спасать а специализированные службы. Тем более цены на жильё на Кинбурне уже стали сопоставимы с Крымскими...

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 05 июля 2011, 21:31
А що саме Вас так образило?

Давайте об"єктивно оцінимо обстановку - наскільки в нас обладнанні спецслужби? Які в них можливості? Може в них є гелікоптери в кожному місті для термінових вильотів? Чи може в них є спецтехніка, яка завжди в робочому стані і постійно оновлюється? Чи їх взагалі є достатня кількість для несення повноцінного чергування?
Хто мав рятувати постраждалих на воді? Відповідна рятувальна служба. В нас в місті (Южноукраїнськ) в рятувальної служби років із 10 тому був 1 човен! на веслах! Уявляєте швидкість надходження допомоги? Хто винен в такому випадку? Рятувальник який просто не встиг на веслах догребти, бо фізично він цього зробити не може?
Правда коли дітлахів знесло в жовтні на каміння, то там навіть гелікоптер звідкись пригнали їх діставати.


В нас чітко визначенні пріоритеті - дітей в садках годують однією кашею, педіатри працюють на 3 дільниці, а влада ставить мармурових левів в центрі міста та перестилає асфальт перед міськадміністрацією. Тож чому тут дивуватись, що рятувальникам треба було зібрати штаб щоб знайти на чому ж врешті-решт вийти в море.


Вот видите есть же такие возможности!! А так подозреваю что всё там есть в нормальном состоянии просто нет указки.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 июля 2011



Це було в Южноукранську, там дещо інші можливості.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

BUZZY

Имя: Ника
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2121
Регистрация: 20.03.2011
Заходил(а): 07.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
BUZZY
VIP пользователь
   05 июля 2011
Девочки, виной всему там злосчастная турфирма, которая не подготовилась, когда поехала людей эвакуировать. Тут с Аллой соглашусь-было бы желание! В конце-концов там этот Майский остров военный рядом. И даже не сомневаюсь, что у них точно есть вся спас. техника.

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 июля 2011

Ви в це вірите?
Я - ні. Мій свекор вже 26 років служить у війську (практично динозавр по тамтешнім міркам), його рідний брат - донедавна був дільничим міліціонером.
Повірте, в тому що стосується оснащення та фінансування, там все навіть гірше, ніж можна собі уявити.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 05 июля 2011, 21:46



Це було в Южноукранську, там дещо інші можливості.

Да, наверное.. Ок, но не вертолёт а дежурный катер в Очакове для таких целей точно должен найтись, даже в "кризис"! Неужели я не права?!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 июля 2011


А що, спецслужби щось з тих цін мають?



не знаю навіть.
Може і не знайтись. Не знайшовся ж. Я ж не думаю що рятувальники із надсучасним катером, з повним баком палива (так-так, це теж дуже актуальна проблема) сиділи і дивились в бінокль на той катер в морі.

Розумієте я згодна що людям не слід було їхати на Кінбурн в таку погоду, з такою малою дитиною, потім лізти таким натовпом в той катер, і фірма-організатор не мала права так вчинити з людьми, і рятувальники мали їх рятувати і все це правильно.
Але при цьому я чудово розумію чому вийшло саме так.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 BUZZY 05 июля 2011, 21:50
Девочки, виной всему там злосчастная турфирма, которая не подготовилась, когда поехала людей эвакуировать. Тут с Аллой соглашусь-было бы желание! В конце-концов там этот Майский остров военный рядом. И даже не сомневаюсь, что у них точно есть вся спас. техника.


Вот вот! Просто не ожидали наверное. Только я думаю что турфирмы там никакой не было а были просто частные перевозчики. Интересно - пассажирские автобусные маршрутки контролируются соответствующими службами а вот пассажирские речные - морские перевозки кто должен контролировать? Их и к ответу!

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   05 июля 2011
Цитата: #6711 alisa 05 июля 2011, 22:01


А що, спецслужби щось з тих цін мають?



не знаю навіть.
Може і не знайтись. Не знайшовся ж. Я ж не думаю що рятувальники із надсучасним катером, з повним баком палива (так-так, це теж дуже актуальна проблема) сиділи і дивились в бінокль на той катер в морі.

Розумієте я згодна що людям не слід було їхати на Кінбурн в таку погоду, з такою малою дитиною, потім лізти таким натовпом в той катер, і фірма-організатор не мала права так вчинити з людьми, і рятувальники мали їх рятувати і все це правильно.
Але при цьому я чудово розумію чому вийшло саме так.



Я это понимаю но считаю что если это оставить просто "так" то таких случаев станет больше и больше а Украина всё более неуклонно будет приближаться к идеалу банановых республик но ведь мы с Вами этого не хотим, не так ли?!
Просматривают эту тему:

Forum