• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

А ваша дитина обманює?

Sunny-mammy   
Ведущий конкурсов   
02 апреля 2013 6305 59
Sveta4ka

Sveta4ka

Имя: Светлана
Группа: Новичок
Сообщений: 19
Регистрация: 07.03.2011
Заходил(а): 04.01.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Sveta4ka
Новичок
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 alisa 02 апреля 2013, 12:31
а де ж бабуся тут чинить перепони?
Бабушка знала ,что мама сказала ! И так часто бывает мама наказала,запретила, а бабушка разрешила.... 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Sveta4ka 02 апреля 2013, 12:28
Поговорите с бабушкой чтоб она не препятствовала процессу воспитания ! Хотя это сложно))) такая же проблема !
та ні, Ну нас бабуся хоч і з вибриками, але знає, що головна - мама. Тому до мене за дозволом послала. Якби Аня взагалі не поснідала, то у бабушки питання і не виникло. а за три шматочки -до мене

Чи це Ви не до мене?
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Ми Сані кажемо, що ми та інші можемо бути незадоволені його діями, точкою зору. І це наші проблеми. неможливо бути всім довподоби. Цілком нормально для людини обирати вчинок, який не сподобається комусь іншому. Кожний сам вирішує, на що зважати більше у кожній ситуації. І якщо ти щось зробив так, що нам не сподрбалось, не приховав це, то все ок - ми в чомусь незгодні, але на якість стосунків це не впливає. Якщо ж ти збрехав, то ти навмисно зробив мні неприємно, і мені вже глибоко пофіг, що там в тебе відбувалося, бо я це сприймаю, як напад на мене, а не як події з твого життя. коли був молодший, простіші слова і формулювання використвували, але думка та сама. вже в садочку він знав, що може бути в чомусь незгодний з вихователями - це привід поговорити, а не підлаштовуватись чи брехати.
з їжою ми не граємось в нагороду солоденьким. скільки захотів, стільки з'їв. наступне годування за розкладом чи сам йди готуй. шкідливостей в домі не буває, а лінощі швидко перемагають самостійність :-) краще їсти смачне гаряче з усіма, аніж самостійно витворені шедеври сумнівного вигляду та смаку :-)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Lencha 02 апреля 2013, 12:28
У нас похожие темы. Просит что-то у бабушки, она говорит, спроси у мамы.
Я говору, что нельзя, он приходит к бабушке и говорит, что мама разрешила...
Дзвонить син додому
Мам, можна я до дванадцятої затримаюсь?
- Спитай тата
- Пап, Дінамо виграв?
- Так
-Дай трубку мамі
-Мам, папа дозволив
Sveta4ka

Sveta4ka

Имя: Светлана
Группа: Новичок
Сообщений: 19
Регистрация: 07.03.2011
Заходил(а): 04.01.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Sveta4ka
Новичок
   02 апреля 2013
Понятно)) это хорошо! А у нас с этим проблемы как раз((( 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Sveta4ka 02 апреля 2013, 12:37
Бабушка знала ,что мама сказала ! И так часто бывает мама наказала,запретила, а бабушка разрешила.... 
Щось забагато вимог до бабусі :))
Її так само обманули в цій ситуації, як і маму. Так що вона явно виховному процесу не заважає. 


Буває по-різному. Як сказала  моя мама (до речі, мама вона дуже сувора), бабусі створені балувати онуків, так що буду балувати :) Кого не влаштовує - всі питання в ООН :)))
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 moonsun 02 апреля 2013, 12:44
з їжою ми не граємось в нагороду солоденьким. скільки захотів, стільки з'їв.
Ні, не в нагороду, а певна послідовність. Спочатку каша, потім солодке. Не хочеш каші - нагулюй апетит, але перестрибувати не будемо.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Китиха 02 апреля 2013, 12:50
Ні, не в нагороду, а певна послідовність. Спочатку каша, потім солодке. Не хочеш каші - нагулюй апетит, але перестрибувати не будемо.
солодке посилює апетит :-) солодкого за один раз можна тільки певну кількість. можна замінити обід на солодке. вечеря все одно буде через 4-5 годин. ходи голодний, але зжувавши печіво :-)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 апреля 2013
Ну, в 11 я, може, так і робитиму, а в 3 поки боюся за ШКТ)))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 alisa 02 апреля 2013, 12:48
Буває по-різному. Як сказала  моя мама (до речі, мама вона дуже сувора), бабусі створені балувати онуків, так що буду балувати :) Кого не влаштовує - всі питання в ООН :)))
Так, але не на шкоду моєму авторитетові. Бо в ООН підуть бабусі))))))))))))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Китиха 02 апреля 2013, 13:03
Так, але не на шкоду моєму авторитетові. Бо в ООН підуть бабусі))))))))))))
Ну це не про мою маму :) Бабусі ж теж різні бувають. 

Але, в принципі, не маю нічого проти, щоб бабусі балували дітей - скільки там того дитинства (одразу кажу, що в поняття "балувати" в нашій родині входить не цукерки-шоколадки-мультики, а підвищена увага). 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Про те, що брехати негарно і встидно, показувала доньці на прикладі. У доньки є приятелька - брехуха. Бреше всім - батькам, друзям, вчителям, тренерам. Її "палять", сварять, карають, а вона продовжує брехати. Дійшло вже до того, що дівчинці на слово ніхто не вірить, з неї сміються, дружити з нею довго ніхто не хоче.  Донька все це бачить і робить висновки. 
Крім того, по доньці зразу видно, що неправду каже. Колись вона пробувала прибріхувати, я її зразу "попалила", пояснила приблизно як Аля , присоромила... Тепер наче не бреше. 
Але у нас інша проблема, теж, як на мене, досить серйозна - донька недоговорює. Тобто наче і неправду не каже, але і правдою ж це не назвеш. Таке буває не часто, але все одно неприємно.
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Крокозябра 02 апреля 2013, 14:14

Але у нас інша проблема, теж, як на мене, досить серйозна - донька недоговорює. Тобто наче і неправду не каже, але і правдою ж це не назвеш. Таке буває не часто, але все одно неприємно.
Ось цiэю  проблемою я досi страдаю! А все почалося з того, що мама постiйно мене лаяла за щось, а я боялась, тому пробувала недоговорювати, або змовчати. I зараз це вiдбуваэться з чоловiком, з мамою продовжуэться,  i менi дуже важко - не знаю, як перейти оцю межу, не знаю як вiдповiдати, як себе поводити...  Як пiдлiток iнодi.
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Erika 02 апреля 2013, 14:32
Ось цiэю  проблемою я досi страдаю! А все почалося з того, що мама постiйно мене лаяла за щось, а я боялась, тому пробувала недоговорювати, або змовчати. I зараз це вiдбуваэться з чоловiком, з мамою продовжуэться,  i менi дуже важко - не знаю, як перейти оцю межу, не знаю як вiдповiдати, як себе поводити...  Як пiдлiток iнодi.
Я на доньку намагаюсь не сваритись, бо себе пам"ятаю підлітком - теж не все мамі розказувала. І навіть не тому, що щось погане намагалась приховати, а просто тому, що вважала себе вже дорослою, і хотіла сама керувати своїм життям, без чиїхось порад і підказок.
Але тепер як мама вважаю, що робила не дуже правильно, тож проводжу з донькою бесіди на тему "Мама друг, не треба від неї нічого приховувати, мама допоможе вирішити проблему, виправити ситуацію, дасть добру пораду" :). Наче допомагає.
Головне, не зловживати фразою "А я ж тобі казала!.. А ти не послухалась!" По собі пам"ятаю, після таких фраз бажання щось розказувати мамі пропадало.
Erika

Erika

Имя: Александра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1465
Регистрация: 15.01.2011
Заходил(а): 18.03.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0957923551
Erika
VIP пользователь
   02 апреля 2013
Цитата: #10764 Крокозябра 02 апреля 2013, 15:06
Я на доньку намагаюсь не сваритись, бо себе пам"ятаю підлітком - теж не все мамі розказувала. І навіть не тому, що щось погане намагалась приховати, а просто тому, що вважала себе вже дорослою, і хотіла сама керувати своїм життям, без чиїхось порад і підказок.
Але тепер як мама вважаю, що робила не дуже правильно, тож проводжу з донькою бесіди на тему "Мама друг, не треба від неї нічого приховувати, мама допоможе вирішити проблему, виправити ситуацію, дасть добру пораду" :). Наче допомагає.
Головне, не зловживати фразою "А я ж тобі казала!.. А ти не послухалась!" По собі пам"ятаю, після таких фраз бажання щось розказувати мамі пропадало.
Згодна! Тепер вчусь на власних помилках. Щоб зi своэю дитиною так не вийшло.
 

Zoia

Имя: Зоя
Группа: Новичок
Сообщений: 37
Регистрация: 20.05.2013
Заходил(а): 02.07.2014
Город: Южноукраинск
Zoia
Новичок
   20 мая 2013
пока не научился, надеюсь выстроим очень доверительные отношения с ним

kes_a

Имя: Наталья
Группа: Новичок
Сообщений: 5
Регистрация: 21.05.2013
Заходил(а): 21.05.2013
Город: Николаев
kes_a
Новичок
   21 мая 2013
Моему сыну 3,7 пока что во вранье не был замечен... но я с ужасом жду когда это случится!)))

mary210975

Имя: Мария
Группа: Новичок
Сообщений: 12
Регистрация: 30.09.2013
Заходил(а): 10.10.2013
Город: Николаев
mary210975
Новичок
   01 октября 2013
Я считаю, что прежде всего надо начать с себя. Как можно требовать от ребенка честного поведения, если мы сами в его присутствии обманываем. Простой пример. Звонок по телефону (стационарному). Подошел муж. Звонит человек, с которым Вы не хотите общаться в данный момент. Вы мужу: "Скажи, что меня нет дома." А рядом играет ребенок. А дети все запоминают.
А еще из моих наблюдений. Я никогда не била, не кричала на свою дочь. Она смело рассказывает мне о своих ошибках. Я расстраиваюсь и показываю это ей всем своим поведением, иногда до слез. Это действует. А у подруги дочь, боясь наказания (вплоть до физического), постоянно врет.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   29 ноября 2014
у нас вже взагалі щодня і з кожного приводу..
не через гарну фантазію, а таке дріб"язок: "не я брав і зламав" "не я лазив у мед руками і заляпав потім тими руками пів квартири"
чи це проблеми з поведінкою7 з відповідальністю7 з оцінкою своїх дій7
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Анастасия Негрецкая

Анастасия Негрецкая

Имя: Анастасия
Группа: Пользователь
Сообщений: 57
Регистрация: 12.01.2013
Заходил(а): 04.12.2014
Город: Николаев
Анастасия Негрецкая
Пользователь
   30 ноября 2014
Моя не врет, спрашиваю то говорит чесно, хоть и с опаской что получит.Иногда просто скрывает что натворила, но через время всеравно росказывает.
Просматривают эту тему:

Forum