• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Американские усыновители

Дикий Ёж   
VIP пользователь   
11 апреля 2010 9708 52
maniunia

maniunia

Имя: Анжелика
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 886
Регистрация: 26.02.2011
Заходил(а): 01.01.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931043568
maniunia
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 29 ноября 2012, 23:50
Яка "ювеналка"? В нашій країні нема ніякої "ювеналки"!

Хорошо что пока нет, все к этому стремятся и уже готовится почва....
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 maniunia 29 ноября 2012, 23:57
Хорошо что пока нет, все к этому стремятся и уже готовится почва....
В чому це виражається? В інтернет-страшилках? 

Якщо на те пішло, то нещодавно одну американську маму засудили до довічного ув"язнення за знущання над дитиною, а в нас за вбивство дитини батьками - 2-3 роки в"язниці і то, не факт. Тому давайте не будемо, в нашій країні додатковий контроль за певними родинами б геть не завадив. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Nonconformist

Nonconformist

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2790
Регистрация: 27.08.2009
Заходил(а): 04.09.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Nonconformist
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 30 ноября 2012, 00:06
Тому давайте не будемо, в нашій країні додатковий контроль за певними родинами б геть не завадив. 

но с другой стороны как у нас все реализуется.. там под гребенку попадут по-моему не только те кого надо бы..
maniunia

maniunia

Имя: Анжелика
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 886
Регистрация: 26.02.2011
Заходил(а): 01.01.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931043568
maniunia
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 30 ноября 2012, 00:06
В чому це виражається? В інтернет-страшилках? 

Якщо на те пішло, то нещодавно одну американську маму засудили до довічного ув"язнення за знущання над дитиною, а в нас за вбивство дитини батьками - 2-3 роки в"язниці і то, не факт. Тому давайте не будемо, в нашій країні додатковий контроль за певними родинами б геть не завадив. 

Не против, но к тем не придут, а вот нормальных людей будут дергать и за мелочи трепать нервы! К чему ходить далеко, есть одна семейка, там девочке почти 3 года, а она говорить не может вообще, ходит оборванная постоянно, а в прошлую зиму при морозе больше 20 -ти с синими пальцами гуляла с горе мамой, они там все поголовно пьют и издеваются над ребенком, ребенок очень нервный Родная бабушка забрала карточку с детскими деньгами, тогда были 6 тыс сразу и пили-гуляла неделю Чем там живет ребенок не знаю..... Обращались в органы попечительства несколько раз, давали координаты этой семейки - и что уже 2 года как идут......
 Садят и у нас на 10-15 лет аж бегом!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 Nonconformist 30 ноября 2012, 00:12
но с другой стороны как у нас все реализуется.. там под гребенку попадут по-моему не только те кого надо бы..
Це вже інше питання. І тема окремої розмови. Поки що не попадає особливо ніхто, доки ситуація не набере критичних обертів. 

Але реально зараз "ювеналка" - це страшилка. В держави нема грошей реалізувати вже прийняті закони, не те, що фінансувати щось нове. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 maniunia 29 ноября 2012, 23:45
Показывали тоже в новостях, как совсем кроху забыли в автокресле в машине при жаре больше 40 градусов, а когда вечером вспомнили - ребенок был давно мертв, тоже брали ребенка из Украины. А что, зачем ценить, ведь еще наплодят, а после внедрения Ювеналки - то детей будет очень много на усыновление. Немного закрадывается мысль - что мы колония по размножению для иностранцев. А там по их усмотрению - кого на органы, а кого так, помучить......

В корне не согласна. Я много читала по поводу этого и других случаев, когда детей забывали в машинах. Не материалов "желтой прессы" по типу "ах забирают, чтобы там изничтожить", а хороших и качественных. Даже хотела когда-то ссылку тут дать на них, но тогда остановило то, что очень уж читать местами тяжело. Однако мнений, подобных вышеизложенному, много. Поэтому - кого заинтересует, пожалуйста. Особо предупреждаю - нервным и впечатлительным лучше не читать, местами выдержки из заключений судмедэкспертизы очень тяжелы для восприятия, местами - просто психологически тяжело. Однако у осилившего картина произошедшего сильно меняется.  

Кому читать: кому интересно, КАК собственного ребенка можно забыть в машине, чтобы при этом ничего не екнуло за целый день. Кому интересно, что дальше делает с такими родителями машина закона (это по поводу "не ценят" и "еще приедут возьмут"). Кому интересно, почему такие случаи продолжат происходить, вопреки всем трагическим (и не единоразовым) случаям. Букв много...

http://azbukivedi.livejournal.com/199190.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199548.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199834.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199997.html

http://azbukivedi.livejournal.com/200249.html

http://azbukivedi.livejournal.com/200491.html

Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
maniunia

maniunia

Имя: Анжелика
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 886
Регистрация: 26.02.2011
Заходил(а): 01.01.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931043568
maniunia
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 Ioanna 30 ноября 2012, 00:29

В корне не согласна. Я много читала по поводу этого и других случаев, когда детей забывали в машинах. Не материалов "желтой прессы" по типу "ах забирают, чтобы там изничтожить", а хороших и качественных. Даже хотела когда-то ссылку тут дать на них, но тогда остановило то, что очень уж читать местами тяжело. Однако мнений, подобных вышеизложенному, много. Поэтому - кого заинтересует, пожалуйста. Особо предупреждаю - нервным и впечатлительным лучше не читать, местами выдержки из заключений судмедэкспертизы очень тяжелы для восприятия, местами - просто психологически тяжело. Однако у осилившего картина произошедшего сильно меняется.  

Кому читать: кому интересно, КАК собственного ребенка можно забыть в машине, чтобы при этом ничего не екнуло за целый день. Кому интересно, что дальше делает с такими родителями машина закона (это по поводу "не ценят" и "еще приедут возьмут"). Кому интересно, почему такие случаи продолжат происходить, вопреки всем трагическим (и не единоразовым) случаям. Букв много...

http://azbukivedi.livejournal.com/199190.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199548.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199834.html

http://azbukivedi.livejournal.com/199997.html

http://azbukivedi.livejournal.com/200249.html

http://azbukivedi.livejournal.com/200491.html

Все же очень хочется большей ответственности за своих деток, какая разница пусть будут Американцы, Китайцы, Украинцы - пусть дети живут, пусть будут счастливы, с другой стороны - что может наша страна дать!? А так хоть есть надежда на благополучие этих детей)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 ноября 2012
А Ви вже все прочитали?
Там якраз і написано, чому це не завжди питання відповідальності. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
maniunia

maniunia

Имя: Анжелика
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 886
Регистрация: 26.02.2011
Заходил(а): 01.01.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931043568
maniunia
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 30 ноября 2012, 00:50
А Ви вже все прочитали?
Там якраз і написано, чому це не завжди питання відповідальності. 
Я сказала свое мнение! К чему придираться к словам, или так скучно?))) Меня задевать не стоит, я за ребенка и глотку передеру и нет разницы мой он или приемный!!!  Прочла, пару ссылок, сделала свои выводы для себя и пошла дальше....
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   30 ноября 2012
Я не чіпляюсь, просто всі ці посилання - це одна велика стаття, де розвивається певна думка і наводяться певні факти. 
Але справа, звичайно, Ваша, читати чи ні. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
maniunia

maniunia

Имя: Анжелика
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 886
Регистрация: 26.02.2011
Заходил(а): 01.01.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0931043568
maniunia
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 30 ноября 2012, 01:14
Я не чіпляюсь, просто всі ці посилання - це одна велика стаття, де розвивається певна думка і наводяться певні факти. 
Але справа, звичайно, Ваша, читати чи ні. 
Тоже не обижайтесь) Ведь мы все стоим в защите детских судеб, кто как может и стремимся к одному. Честно, все не смогла прочесть до конца - сильно мнительная, такое мне надо было не читать -теперь спать буду плохо
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 Larsa 29 ноября 2012, 23:18
Мне не нужно далеко ходить для примера.
У меня родственники взяли под опеку двоих детей 12 и 15 лет, по сути дети уже не дети, а самостоятельные и кушать приготовят, и уберут-девочки.
Получают за каждую около 1000 грн (по их словам), и что они особенного делают?
По-перше, Ви спочатку говорили про всиновлення, а опіка і всиновлення - це різні речі.
По-друге, при опіці на дитину виплачують близько 2000 грн., так що Ви вже щось плутаєте. І навіть цих 2000 грн. малувато, я б сказала, щоб дитину нормально прогодувати-одягнути-навчити-відпочити і так далі.
По-третє, у дітей-підлітків є дуууууже малий шанс взагалі потрапити у сім'ю, а невже Ви щиро впевнені, що в інтернаті цим дітям було б краще????
По-четверте, якщо діти готують-прибирають, то що в цьому поганого? Це їм пригодиться у дорослому житті, тож я тільки "за".
По-п'яте, а що саме такого "особливого" Ви хочете, щоб прийомні батьки робили для дітей? У Вас самої є діти? Що Ви самі робите для своїх дітей, що очікуєте від інших?
І по-шосте, і найголовніше, я повторюсь - якщо Вас беруть завидки, що хтось нічого не робить, і отримує гроші за просто так - то будь-ласка, нагребіть собі хоч би й десяток дітей, отримуйте за кожного по 2000 грн. та плюс ще близько 700 грн. на кожного офіційну зарплату, і живіть щасливо! Дітей в інтернатах, особливо підлітків або хворих, ого-го скільки, видадуть Вам з радістю. То чому ж Ви не біжите? Це ж так просто і легко!!! Що Вас стримує?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 alisa 30 ноября 2012, 00:22
Але реально зараз "ювеналка" - це страшилка. В держави нема грошей реалізувати вже прийняті закони, не те, що фінансувати щось нове. 
Знаєте, от за що-що, а за відсутність грошей у якості аргументу проти введення ювеналки я б не говорила. Скільки прикладів, коли вводять якийсь дебільний закон, а грошей на нього немає? Згадати хоча б той пресловутий закон про мови, чого далеко ходити...

Хоча загалом, я думаю, боятися введення ювеналки не треба. У нашій країні (та й взагалі у слов'ян) зовсім інший менталітет, ніж на заході, у нас досить сильні цінності щодо сім'ї та дітей. Щось типу "порву за дітей". Навіть у прийомних сім'ях та ДБСТ, попри весь їх юридичний статус "роботи по вихованню дітей", у більшості випадків прийомні батьки сприймають дітей як своїх, а не так як на заході, у фостерних сім'ях, що то наче як тимчасово утримують дітей, поки їм сім'ю не знайдуть. У нас фактично "що попало в руки, то моє".
Та й на офіційному рівні йде напрямок на підсилення сім'ї, на профілактику сирітства, а не навпаки, і пріорітет для дитини - кровна сім'я, на це все націлено.
Правда, це не виключає необхідності про всяк випадок бути насторожі, бо з нашої владою це треба за замовченням. Вони й не таке утнути можуть в будь-який момент...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 maniunia 30 ноября 2012, 00:37
с другой стороны - что может наша страна дать!?
Багато чого. Не все треба міряти шматком хліба та штанами, і можливістю купити айфон. Не все у інших країнах так розпрекрасно і здорово, у них своїх проблем теж маса, просто трохи інших.
Та й було б бажання, і у нашій країні можна бути матеріально забезпеченим (хай не на яхту і пентхауз заробити, але на шматок хліба з маслом, і навіть інколи ікрою, спокійно можна), тільки для цього треба трошечки зусиль.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Larsa

Имя: Лариса
Группа: Новичок
Сообщений: 35
Регистрация: 27.11.2012
Заходил(а): 12.12.2012
Город: Николаев
Larsa
Новичок
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 jozh 30 ноября 2012, 07:52
 Що Ви самі робите для своїх дітей, що очікуєте від інших?
І по-шосте, і найголовніше, я повторюсь - якщо Вас беруть завидки, що хтось нічого не робить, і отримує гроші за просто так - то будь-ласка, нагребіть собі хоч би й десяток дітей, отримуйте за кожного по 2000 грн. та плюс ще близько 700 грн. на кожного офіційну зарплату, і живіть щасливо! Дітей в інтернатах, особливо підлітків або хворих, ого-го скільки, видадуть Вам з радістю. То чому ж Ви не біжите? Це ж так просто і легко!!! Що Вас стримує?
Дітей своїх і прийомних по-перше треба любити! Чи ні?
А якщо їх використовувати як робочу силу-то це знущання над ними і над їхньою психікою!
А по-дуге, мене як ви виразились, завидки не беруть, бо не маю я такої поширеної звички, так що не пишіть, те чого не має.
Злі і недобрі люди є всюди, і не треба робити різниці, між нашими і закордонними усиновлювачами.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 Larsa 30 ноября 2012, 18:34
Дітей своїх і прийомних по-перше треба любити! Чи ні?
А якщо їх використовувати як робочу силу-то це знущання над ними і над їхньою психікою!
А по-дуге, мене як ви виразились, завидки не беруть, бо не маю я такої поширеної звички, так що не пишіть, те чого не має.
Злі і недобрі люди є всюди, і не треба робити різниці, між нашими і закордонними усиновлювачами.
А що саме Ви вкладаєте у це поняття "любити"? Як конкретно воно має проявлятися? І скажіть, Ви самі готові отак зразу взяти і полюбити не маленького ангелочка з голубими очками, а підлітка з нелегким характером і нелегкою долею, яка позалишала шрами на його психіці?

Ви так різко негативно реагуєте на словосполучення "використовувати як робочу силу" - скажіть мені, а якщо діти допомагають мамі - миють посуд, готують тощо - це погано?

І Ви так і не відповіли мені - Ви дійсно вважаєте, що перебувати в інтернаті дітям краще, ніж жити у прийомній родині, хай навіть там не брешуть щодо любові, і у якій вони повинні виконувати роботу?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Larsa

Имя: Лариса
Группа: Новичок
Сообщений: 35
Регистрация: 27.11.2012
Заходил(а): 12.12.2012
Город: Николаев
Larsa
Новичок
   30 ноября 2012
Цитата: #2894 jozh 30 ноября 2012, 19:35
А що саме Ви вкладаєте у це поняття "любити"? Як конкретно воно має проявлятися? І скажіть, Ви самі готові отак зразу взяти і полюбити не маленького ангелочка з голубими очками, а підлітка з нелегким характером і нелегкою долею, яка позалишала шрами на його психіці?

Ви так різко негативно реагуєте на словосполучення "використовувати як робочу силу" - скажіть мені, а якщо діти допомагають мамі - миють посуд, готують тощо - це погано?

І Ви так і не відповіли мені - Ви дійсно вважаєте, що перебувати в інтернаті дітям краще, ніж жити у прийомній родині, хай навіть там не брешуть щодо любові, і у якій вони повинні виконувати роботу?
Я не готова до того, щоб узяти дитину з дитячого будинку і бути їй мамою, я говорила з чоловіком з цього приводу раніше, але дуже багато але...
Я вам отак скажу, що мене ніхто не заставляв прибирати, прати собі речі і готувати їсти, я це до того, що мама і тато не силували мене, а просто придивлялись до мене, що мені подобаєтся робити....Я з 7-ми років на кухні разом з татом готувала/помагала бо сені це подобалось і посуду мила, бо має бути дитинство, а наробитися ще всі встигнуть.
У дітей, а саме підлітків має бути саме основне завдання, це гарно вчитись і звичайно дивитись за собою та речами, а виганяти худобу і поратися на городі замість школи-це нонсенс..
Щодо інтернату:
Чесно не знаю. Я писала, що цікавилась питанням усиновлення і не в одному дитячому будинку була. Нічого поганого не можу сказати дітей не багато, годують добре, одягають теж...Звичайно там немає любові, тепла, затишку сімейного, але в прийомних родинах (у моєму прикладі) теж немає любові, а є ширма, що яка класна мама, що дітей узяла...А діти для прикривають не бажання працювати. Я дуже категорично ставлюся до брехні, для дітей щирість потрібна, а не показуха...

Але тож все не по темі, тема про американських усиновлювачів...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Larsa, у Вас дуже наївні уявлення про те, що таке прийомна дитина, особливо підліток. Можливо, Ви десь це відчули, що не ризикнули взяти когось в свою родину. Але повірте, незважаючи на те, що 99% принципів виховання дітей співпадають незалежно від того, це кровна дитина чи прийомна, залишається той самий 1%, який може повністю перевернути усе. І може виявитися так, що придивляння тощо, геть не спрацює. Бо дитина має попередній життєвий досвід, у якому інколи таке може бути, що Вам і не снилось. І перш ніж її любити та придивлятись, треба спочатку завоювати її довіру, інколи навчити хоча б елементарним вмінням чистити зуби та не спати в ліжку у взутті (а подекуди й взагалі спати у ліжку як такому), а інколи - навпаки, вбити їй у голову поняття того, що таки треба працювати, треба хоч трохи виконувати свої обов'язки, і мати хоча б елементарні уявлення про те, що таке взагалі сім'я. Чесно кажучи, я взагалі не уявляю, як справляються прийомні батьки в ДБСТ, коли таких діточок може бути десяток. Мабуть, рятує лише те, що діти туди потрапляють по черзі, і є час хоч трохи оговтатись. А також те, що, звісно, не всі такі, як я описала. Тут як кому повезе.

А щодо інтернатів... Інтернат задовольняє лише базові фізіологічні потреби: нагодувати, одягнути, дати місце для сну. Практично і все. Навіть навчання, хоч і організоване, але мало кого цікавить. І ростуть такі собі нагодовані користувачі, які звикли до всього готового, і не мають анінайменшого уявлення про реальне життя. А якщо у інтерната ще й спонсори щедрі - то взагалі, катаються як сир у маслі. А потім казка закінчується, і у 18 років ця дитина опиняється практично на вулиці, нікому не потрібна, нічого не вміє і не знає, і підтримки ніякої. Як Ви думаєте, що з нею станеться після того? Ви все ще думаєте, що інтернат краще, ніж прийомна сім'я, яка не дає емоційної любові, в якій треба працювати, але яка хоча дає мінімальні уявлення про те, що дійсно треба знати та вміти?

Так, тема про американських всиновителів - але ж Ви перша сказали, що всиновителі понабирали дітей за гроші, а самі їх лупцюють. Тим самим досить серйозно образивши тисячі прийомих батьків, які взяли на себе нелегку ношу виправлення помилок нашого суспільства, при якому діти залишаються без батьків і без рідних.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Я теж побувала у декількох інтернатах, у спецшколі., у притулку... Діти там нещасні, як на мене. Але найголовніше - їх не вчать соціально необхідним навичкам! Звідти виходять дівчата, які не вміють готувати, які не вміють нормально прибирати, прати, доглядати за собою. Невже майбутній дружині і матері це непотрібні речі? Хлопці, що не хочуть працювати, бо отримували все готове у інтернаті, хай і не найкращої якості. Саме через це діти колишніх вихованців соціальних закладів найчастіше стають їх майбутніми мешканцями.
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Ще хотіла доповнити, але це , правда, більше підходить у тему про покращення нашого життя... Моя куму працює в інтернаті санаторного типу. За часів Ю.В. дітей годували ікрою, йогуртами, фруктами, м"ясом нормальним... З приходом до влади В.Ф. раціон суттєво погіршився - до звичайних молочних каш, пісних других страв і... ніяких йогуртів.
Просматривают эту тему:

Forum