• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Как правильно выйти на работу с малышом

лора76   
Активный пользователь   
05 января 2013 15207 115
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   08 января 2013
В США еще и декрета нет как такового.... Есть 2 месяца больничный - ты можешь его взять в беременность, а можешь после родов. В основном все до родов работают, потом 2 месяца с ребенком и снова на работу....Ну или работу теряешь... Основная масса мам работают, а дети на няне. Так что мы еще балованые)
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   08 января 2013
Цитата: #10131 alisa 08 января 2013, 12:43
Я ж не кажу, що мама була погана чи щось подібне. Просто кажу про те, що все геть не райдужно в цьому плані і якщо мама працює, то організувати життя дитини набагато складніше і від чогось доведеться відмовитись. 
Це не страшно, не критично, але ж і прекрасним варіантом це теж не назвеш, чи не? 

понятное дело .. увы ... всегда хочется лучше, но не всегда оно получается ... 

я все жа надеюсь в моем случае со школами бабушки выручать будут и надеюсь, что в продленки мы не попадем, а будем чем -то полезным для здоровья заниматься)))) 

Aksenja

Aksenja

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1384
Регистрация: 27.10.2011
Заходил(а): 29.11.2018
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0639467393
Aksenja
VIP пользователь
   08 января 2013
Цитата: #10131 Дикий Ёж 08 января 2013, 13:04
В США еще и декрета нет как такового.... Есть 2 месяца больничный - ты можешь его взять в беременность, а можешь после родов. В основном все до родов работают, потом 2 месяца с ребенком и снова на работу....Ну или работу теряешь... Основная масса мам работают, а дети на няне. Так что мы еще балованые)
мне соседская бабушка 90 лет рассказывала, что в ее молодости в СССР тоже 2 месяца декрета было и очень тяжело. Работала учителем в школе и на переменах кормила грудью, а во время уроков лежал ребенок в корзине! Я не против такой системы, но у нас плохо развита эта инфракструктура и к тому же мы столько не зарабатываем, сколько стоят услуги няни на целый день. Не соразмерность цен и зарплат
Есть замена интернету! Выйдешь на улицу, бабульки на лавочках тебе и оценку поставят, и комментарий добавят, и статус прикрепят…
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   08 января 2013
Цитата: #10131 Aksenja 08 января 2013, 13:32
Я не против такой системы, но у нас плохо развита эта инфракструктура и к тому же мы столько не зарабатываем, сколько стоят услуги няни на целый день. Не соразмерность цен и зарплат
В нас, до речі, ця інфраструктура (хоча, як на мене, це слово тут недоречне) розвинена просто прекрасно. при всіх недоліках наші садочки просто взірець - за такі гроші такого сервісу ніде не знайти в світі. 
Закордонний типовий садочок - це така собі кімната в офісному центрі, а їдять діти те, що принесли із собою або вихователі збігали купили фаст-фуд на залишені батьками гроші. сплять тут же, на підлозі, вдягнені, в спальних мішках. 
Щось подібне до наших садочків, із власною територією, кухнею, майданчиками - це елітний варіант, доступний геть не всім. В них, мабуть, годують краще і іграшок можливо більше, але ціна там нереальна. Наші 150-200 грн і близько не стояли.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   08 января 2013
Цитата: #10131 alisa 08 января 2013, 13:40
В нас, до речі, ця інфраструктура (хоча, як на мене, це слово тут недоречне) розвинена просто прекрасно. при всіх недоліках наші садочки просто взірець - за такі гроші такого сервісу ніде не знайти в світі. 
Закордонний типовий садочок - це така собі кімната в офісному центрі, а їдять діти те, що принесли із собою або вихователі збігали купили фаст-фуд на залишені батьками гроші. сплять тут же, на підлозі, вдягнені, в спальних мішках. 
Щось подібне до наших садочків, із власною територією, кухнею, майданчиками - це елітний варіант, доступний геть не всім. В них, мабуть, годують краще і іграшок можливо більше, але ціна там нереальна. Наші 150-200 грн і близько не стояли.

+1000

чилдрен-гаден, подобный нашему, потянуть может минимальный процент населения.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   08 января 2013
Цитата: #10131 alisa 08 января 2013, 13:40
В нас, до речі, ця інфраструктура (хоча, як на мене, це слово тут недоречне) розвинена просто прекрасно. при всіх недоліках наші садочки просто взірець - за такі гроші такого сервісу ніде не знайти в світі. 
Закордонний типовий садочок - це така собі кімната в офісному центрі, а їдять діти те, що принесли із собою або вихователі збігали купили фаст-фуд на залишені батьками гроші. сплять тут же, на підлозі, вдягнені, в спальних мішках. 
Щось подібне до наших садочків, із власною територією, кухнею, майданчиками - це елітний варіант, доступний геть не всім. В них, мабуть, годують краще і іграшок можливо більше, але ціна там нереальна. Наші 150-200 грн і близько не стояли.

да,да это правда ... у нас мальчик сосед с мамой в Германию на пмж уехал, она писала  про садики тамошние ....это мрак просто ....

завтракаем дома, обед с собой даю, на ужин домой забираю... одна комната, где они и играют и спят, ходят в обуви, спят (не смейтесь) на ковриках для йоги, кроватей там нет, ходят и болные и какие хочешь, говорит, у нас водят болных детей в сад, вы не были и не видели каких детей водят  в сады Германии 

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   08 января 2013

Дівчата, щось ви від теми дещо відхилились. Топікстартер питає поради, "как правильно выйти на работу с малышом", так що мова, я так розумію, не про старших діток, школу чи Америку, а про яслі та дитсадок.

На мою думку, найкращий віріант - не виходити зразу на повний день, а спробувати, якщо є можливість, вийти на пів-ставки, а, можливо, й на чверть. І однозначно не на повний робочий день. В цей час придивлятись, як реагує на вашу відсутність  дитина, як ви себе відчуваєте, чи справляєтесь з професійними обов"язками; як ставиться до вас і ваших лікарняних начальство. 

А потім вже по ситуації:  якщо все нормально - дитина не страждає від вашої відсутності, ви повністю "втягнулись" в роботу, начальство довольне вами як працівником - то можна більше часу приділяти роботі, якщо ж все не так райдужно - думати і розставляти пріоритети, що на даний час для вас важливіше - робота чи комфорт ваш та дитини.

Якщо випав рідкісний шанс - чудова робота, адекватне керівництво, достойна зарплатня - то тут, як на мене, варіантів небагато - дитсадок або няня. Хоча є ще один варіант, так свого часу моя мама вчинила, коли на роботу виходила в мої пів-року - викликала з села нашу родичку, троюрідну бабусю, котра і доглядала мене до 9 років, поки мама старанно будувала свою кар"єру. 


moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   08 января 2013
Поділюсь досвідом, бо радити не люблю, і кожна ситуація має свої особливості. Отже, просто опис мого пошуку варіантів.
Синові було півтора рочки, коли через купу причин ми з чоловіком помінялись місцями - я вийшла на роботу, він пішов з роботи. Він міг би залишитись на роботі теж, хоча і помітно впали доходи, але ми так порахували, що працювати обом, щоб віддавати одну зарплатню чужий людині - няні - і все одно жити на доходи тільки одного з нас, це нерозумно, не має сенсу і мінусів виявляється більше, ніж плюсів. Таким чином, він звільнився, а я вийшла з декрету. На роботу я ходила на 11, в середньому через день. Саня ще був на ГВ, отже я годувала останній раз вранці вже практично в коридорі :) і бігла працювати, пообіді хлопці закінчували прогулянку біля моєї роботи, заходили в гості, я годувала Саню чи їм віддавали "надої" :), якщо наш розклад не співпав. Це особливості моєї роботи, бо коли я працюю, то телефонного зв'язку зі мною немає, а розклад перерв залежить від купи факторів і не завжди вдається його передбачити. Все б нічого, але кожні 2 тижні мені треба було їздити у відрядження на 2 дні. Дуже швидко ми мали стандартну картину: я за поріг - в сина температура, настрій у відрядженнях був ще той...
Потім ми з чоловіком цілеспрямовано так перекроювали роботи і проекти, де ми задіяні, щоб більшість діяльності можна було проводити з дома - інет, телефони, чіткий графік зустрічей замість насиджування годин в офісі, консультування он-лайн замість очних багатогодинних сесій і т.д.
З тим, що молодша школа має бути розташована якнайближче, а якість освіти не має значення, не погоджусь категорично, отже Саню возимо через пів міста, і це вкладено в розклад як і інші робочі моменти. Взагалі на момент його вступу до школи моя зайнятість має такий вигляд: дві третини моєї роботи не потребує моєї присутності в певному місці, головне, щоб я була на зв'язку, а звідки я це роблю, мої власні справи, та третина, що залишилась, планується виходячи з дірок в моєму розкладі дружини/мами. Я себе так і називаю - я професійна дружина (до професійної мами мені не вистачає ще пари діточок :)). Скільки б ми не робили реверансів, ми все одно обираємо в певні моменти - родина чи робота отримають цей час, енергію, увагу. Я собі це чесно сказала і тепер на початку будь-яких нових проектів нагадую старим партнерам чи попереджаю нових, що мій розклад будується навколо мого "дружинства" і "маства", а не навпаки. І стало дуже спокійно: ніхто не очікує, що я кину все і буду змагатись за звання найбільшого трудоголіка, всі готові, що о 12:30 я можу перервати спілкування і збігти на годинку забрати/нагодувати/відвезти на тренування/тощо, проте всі впевнені, що все буде зроблено, а де вже я знаходжу час, то мої справи. Гнучкість графіку і однозначне попередження всіх, що я не вибачаюсь, що я дружина і мама, а вважаю це головним, проте готова ще й бути соціально активною - це мій вихід.
Звісно, ми витратили майже 10 років на перехід до такого режиму роботи, одразу так би не вийшло, але це була мета, і її втілено.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
лора76

лора76

Имя: лариса
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 951
Регистрация: 01.01.2011
Заходил(а): 01.02.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
лора76
Активный пользователь
   08 января 2013
Цитата: #10131 Крокозябра 08 января 2013, 13:48

Дівчата, щось ви від теми дещо відхилились. Топікстартер питає поради, "как правильно выйти на работу с малышом", так що мова, я так розумію, не про старших діток, школу чи Америку, а про яслі та дитсадок.

На мою думку, найкращий віріант - не виходити зразу на повний день, а спробувати, якщо є можливість, вийти на пів-ставки, а, можливо, й на чверть. І однозначно не на повний робочий день. В цей час придивлятись, як реагує на вашу відсутність  дитина, як ви себе відчуваєте, чи справляєтесь з професійними обов"язками; як ставиться до вас і ваших лікарняних начальство. 

А потім вже по ситуації:  якщо все нормально - дитина не страждає від вашої відсутності, ви повністю "втягнулись" в роботу, начальство довольне вами як працівником - то можна більше часу приділяти роботі, якщо ж все не так райдужно - думати і розставляти пріоритети, що на даний час для вас важливіше - робота чи комфорт ваш та дитини.

Якщо випав рідкісний шанс - чудова робота, адекватне керівництво, достойна зарплатня - то тут, як на мене, варіантів небагато - дитсадок або няня. 

Девочки, была пару дней без интернета, а тут такие обсуждения бурные!!! 
Крокозябра, именно так я себе это и представляю умом, хотя душой и сердцем не понимаю как оставлю своего масика . Ну, будем посмотреть, как говорится... Все зависит от работы и, конечно, оклада - есть ли смысл вообще затевать это мероприятие.

Екатеринаゾ

Имя: Екатерина
Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 13.12.2012
Заходил(а): 16.05.2014
Город: Николаев
Екатеринаゾ
Новичок
   25 апреля 2014
девочки,не знаю куда написать,напишу сюда. мне осенью, в сентябре, нужно выходить на работу, я работала официально и в декрет ушла по всем правилам.а тут так получилось что в ноябре мне опять рожать. девченки, кто сталкивался, подскажите,может нужно заранее предупреждать работодателя, или они могут меня уволить узнав что я опять в декрет собираюсь
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   25 апреля 2014
Можна й не повідомляти работодавця, а просто принести йому лікарняний лист, але ж то якось несерйрзно, на мій погляд, тим паче якщо вас чекають. Звільнити права не мають.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

Екатеринаゾ

Имя: Екатерина
Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 13.12.2012
Заходил(а): 16.05.2014
Город: Николаев
Екатеринаゾ
Новичок
   27 апреля 2014
Цитата: Ссылка (25 Апрель 2014 16:12)
Можна й не повідомляти работодавця, а просто принести йому лікарняний лист, але ж то якось несерйрзно, на мій погляд, тим паче якщо вас чекають. Звільнити права не мають.

спасибо)

Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   27 апреля 2014
Цитата: Ссылка (25 Апрель 2014 15:01)
девочки,не знаю куда написать,напишу сюда. мне осенью, в сентябре, нужно выходить на работу, я работала официально и в декрет ушла по всем правилам.а тут так получилось что в ноябре мне опять рожать. девченки, кто сталкивался, подскажите,может нужно заранее предупреждать работодателя, или они могут меня уволить узнав что я опять в декрет собираюсь

никаких оснований для увольнения нет, я со второй беременностью пришла, нарисовалась и все все поняли)) спокойно ушла во второй декрет, где и поныне нахожусь.
Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..

Екатеринаゾ

Имя: Екатерина
Группа: Новичок
Сообщений: 7
Регистрация: 13.12.2012
Заходил(а): 16.05.2014
Город: Николаев
Екатеринаゾ
Новичок
   28 апреля 2014
Цитата: Ссылка (27 Апрель 2014 15:04)
никаких оснований для увольнения нет, я со второй беременностью пришла, нарисовалась и все все поняли)) спокойно ушла во второй декрет, где и поныне нахожусь.

спасибо) а то разволновалась)
Sweet November

Sweet November

Имя: Анна
Группа: Ведущий раздела
Сообщений: 13572
Регистрация: 04.05.2011
Заходил(а): 04.12.2017
Город: Николаев
Район: Центральный - Ракетное Урочище
Sweet November
Ведущий раздела
   05 мая 2014
Ребенка отправляю в сад в июне,думаю найти подработку временную почасовую,уборка или что-либа,отвественная)
Просматривают эту тему:

Forum