• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Відпрацювання 3 роки після навчання в універі

Лілічка   
VIP пользователь   
07 ноября 2013 8757 108
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 22:56)
Це точно-точно? Є така інфа про студентів мех.мату?

ну не могут в одном и том же вузе студентов одного факультету распределять, а другого не трогать после 4 курса. 

а если я сейчас скажу точно-точно, Лиличка потом куратору скрин экрана покажет и скажет шо Шумелка Мышь уверяла?)))
Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:02)
А яка точно спеціальність? Бо якщо підпадає під поняття економічної, то не прокатить.
Читайте порядок, там дуже детально все викладено, і є можливості не відпрацьовувати у Вашому випадку взагалі. Ну і в будь-якому випадку, поки направлення немає, то і зобов'язень не виникає. Хіба що зареєструватись у ЦЗ, правда, тут я навіть не впевнена щодо цього, якийсь сумнівний момент, краще порадитися з юристами, чи буде це обов'язково у випадку відсутності направлення.

 
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 22:57)
Лиличка))влезу в твою темку. Кто знает бязательная ли отработка после декрета? если я заканчивала ВУЗ будучи беременной, поэтому меня никуда не направляли на работу. нужно ли мне все таки отрабатывать спустя 3 года после окончания? 

нет, у вас было свободное распределение, можно спать спокойно)
Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:02)
в нашем если не хотели отрабатывать,то нужно было вернуть деньги за учебу,за все 6 лет!А что значит НЕ ХОТИТЕ?Это,простите как так?А на бюджете хотели учиться?
п.с.без обид,просто вырвалось/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5

Анно, а що осудливого в тому, що не хочеш майже задарма працювати? Це ж нормально, якщо людина шукає кращі для себе умови.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:03)

а если я сейчас скажу точно-точно, Лиличка потом куратору скрин экрана покажет и скажет шо Шумелка Мышь уверяла?)))

Це якось навіть образливо. Чого б це я комусь щось показувала? Ви ж стверджуєте, що там працюєте, одже повинні знати або точно, або краєм вуха. Я про це й питаю.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
doc

doc

Имя: Ann
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2892
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 01.05.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: нет
doc
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:02)
В інших державах і зарплати більші, і умови привабливіші, і кар'єрний ріст можливий. А у нас-три роки за 1200 грн і шаг влєво, шаг вправо-расстрєл. А потім ще влаштуйся зі своїм дипломом на нормальну посаду по спеціальності без зв'язків, тощо...ага, у мріях.

Чесно, не хочу мусолити цю тему. У нас, звичайно, дуже добре жити. Просто я , мабуть, не в Україні.

Так треба шукати плюси-можна набратися досвіду і кар"єрний ріст в держслужбах можливий навіть за 3 роки,залежить від того,куди направлять/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5А через 3 роки-ти БАЦ і класний спец і можливо легше буде з досвідом навіть в 3 роки знайти собі пристойну роботу в приватній установі!
1.Детская одежда из Венгрии http://www.spclub.mk.ua/sp/detskaya_odegda/4448/
2.ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ ДОМА ТМ "КОНДОР".ОТЛИЧНОЕ КАЧЕСТВО ПО ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫМ ЦЕНАМ!СП http://www.spclub.mk.ua/sp/dom/4382/
3.Модная и качественная женская и мужская одежда GRAND.UA в моем беспроцентном сп http://www.spclub.com.ua/sp/bez/4446/
 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:04)
спеціальність "Інформатика"

А ніяких вихилясів типу "з економічним уклоном" чи там "з правом викладання" чи щось таке немає? Якщо ні, то Вас ця морока з відпрацюванням взагалі не стосується, виходить так. Роздрукуйте той порядок і тицяйте під носа всім, хто буде щось зайве вимагати.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:04)
спеціальність "Інформатика"

кстати, информатика/бакалавр сейчас стоит 3035 за семестр, так что уже не 4 за год. но это так, детали
Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
Nikolaev4anka

Nikolaev4anka

Имя: Nikolaev4anka
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 133
Регистрация: 09.12.2009
Заходил(а): 26.01.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Nikolaev4anka
Активный пользователь
   07 ноября 2013
В Педине есть отдел практик и трудоустройства. Там девочка Настя отвечает за трудоустройство. Подойдите к ней и она вам уж точно объяснит по поводу трудоустройства бакалавров, что прокатит, а что нет. Просто сейчас очень жестко начали контролировать этот вопрос
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:08)
Так треба шукати плюси-можна набратися досвіду і кар"єрний ріст в держслужбах можливий навіть за 3 роки,залежить від того,куди направлять/a95777bf9eed028a3dbca1da49aa88e5А через 3 роки-ти БАЦ і класний спец і можливо легше буде з досвідом навіть в 3 роки знайти собі пристойну роботу в приватній установі!

Для мене особисто-плюсів жодних. Я ж сподіваюсь, ви розумієте, що то було за навчання з дитиною вже на другому курсі і академвідпусткою у рік? Які в мене перспективи по спеціальності? Аж жодних.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
doc

doc

Имя: Ann
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2892
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 01.05.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: нет
doc
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:05)
Анно, а що осудливого в тому, що не хочеш майже задарма працювати? Це ж нормально, якщо людина шукає кращі для себе умови.

Звичайно нормально,але тоді треба було мабуть вчитись за контрактом і тоді ніхто і нікому і нічого не винен,отримав диплома і гай-гай на кращі умови..тільки халепа ще в тому,що без досвіду роботи багато фірм пристойних кандидатуру навіть не розглядають...хіба що після Гарварду/rolleyes
1.Детская одежда из Венгрии http://www.spclub.mk.ua/sp/detskaya_odegda/4448/
2.ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ ДОМА ТМ "КОНДОР".ОТЛИЧНОЕ КАЧЕСТВО ПО ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫМ ЦЕНАМ!СП http://www.spclub.mk.ua/sp/dom/4382/
3.Модная и качественная женская и мужская одежда GRAND.UA в моем беспроцентном сп http://www.spclub.com.ua/sp/bez/4446/
 
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:09)
А ніяких вихилясів типу "з економічним уклоном" чи там "з правом викладання" чи щось таке немає? Якщо ні, то Вас ця морока з відпрацюванням взагалі не стосується, виходить так. Роздрукуйте той порядок і тицяйте під носа всім, хто буде щось зайве вимагати.

З правом викладання лише після 5 го курсу.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:06)
Це якось навіть образливо. Чого б це я комусь щось показувала? Ви ж стверджуєте, що там працюєте, одже повинні знати або точно, або краєм вуха. Я про це й питаю.

простите простите /65
да, я именно утверждаю, что я там работаю. прямо таки настаиваю. но не на мехмате. 
поэтому мой единственный аргумент "ну не могут в одном и том же вузе студентов одного факультету распределять, а другого не трогать после 4 курса". 

я не юрист, поэтому могу только так ответить на изначальный вопрос. у нас кстати есть юрист в универе. или опять таки можно спросить в отделе кадров и там попросить назвать закон, на основании которого вы должны искать себе место работы
Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:09)
кстати, бакалавр сейчас стоит 3035 за семестр, так что уже не 4 за год. но это так, детали

Ну рівно в минулому році було 2000, так як після виходу з академу, я семестр була на контракті.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:13)
простите простите /65
да, я именно утверждаю, что я там работаю. прямо таки настаиваю. но не на мехмате. 
поэтому мой единственный аргумент "ну не могут в одном и том же вузе студентов одного факультету распределять, а другого не трогать после 4 курса". 

я не юрист, поэтому могу только так ответить на изначальный вопрос. у нас кстати есть юрист в универе. или опять таки можно спросить в отделе кадров и там попросить назвать закон, на основании которого вы должны искать себе место работы

Чомусь мені здається, що і там всіх нюансів не розкажуть. Але, звісно, сходжу.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:15)
Чомусь мені здається, що і там всіх нюансів не розкажуть. Але, звісно, сходжу.

Рекомендую зразу з роздруківкою. Для більш аргументованого діалогу.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
doc

doc

Имя: Ann
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2892
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 01.05.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: нет
doc
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:11)
Для мене особисто-плюсів жодних. Я ж сподіваюсь, ви розумієте, що то було за навчання з дитиною вже на другому курсі і академвідпусткою у рік? Які в мене перспективи по спеціальності? Аж жодних.

розумію,в мене така ж була одногрупниця...завагітніла на 3-му,з горем пополам ще вчилася я к попало,бігала на перервах до чоловіка в машину взимку годувати дитину..кінець-кінцем взяла академвідпустку на рік,вийшла на 5 курс вже в іншу групу,провчилася ще 2 роки,але то вже було не то і їй було чесно кажучи не до того навчання..В результаті отримала диплом і пішла правцювати геть не по спеціальності(бо в ній вона була повний 0!)  ідоречі геть себе зараз непогано почуває і дуже їй подобається нова робота і вже навіть встигла отримати заочно вищу економічну освіту!
п.с.але все-таки навчалась вона за контрактом,тому державі винною вона нічого не була
1.Детская одежда из Венгрии http://www.spclub.mk.ua/sp/detskaya_odegda/4448/
2.ТЕКСТИЛЬ ДЛЯ ДОМА ТМ "КОНДОР".ОТЛИЧНОЕ КАЧЕСТВО ПО ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫМ ЦЕНАМ!СП http://www.spclub.mk.ua/sp/dom/4382/
3.Модная и качественная женская и мужская одежда GRAND.UA в моем беспроцентном сп http://www.spclub.com.ua/sp/bez/4446/
 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:02)
В інших державах і зарплати більші, і умови привабливіші, і кар'єрний ріст можливий. А у нас-три роки за 1200 грн і шаг влєво, шаг вправо-расстрєл. А потім ще влаштуйся зі своїм дипломом на нормальну посаду по спеціальності без зв'язків, тощо...ага, у мріях.

Чесно, не хочу мусолити цю тему. У нас, звичайно, дуже добре жити. Просто я , мабуть, не в Україні.

До чого тут все це?
Я можу зрозуміти небажання працювати, але претензій з приводу того, що держава надає освіту в обмін на подальші податки я точно зрозуміти не можу. 
Не отримання стипендії на бюджеті можливе за умови того, що студент не вчиться достатньо добре. Про інші причини я не чула. Це теж держава погана? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:14)
Ну рівно в минулому році було 2000, так як після виходу з академу, я семестр була на контракті.

ну так в прошлом году-то на 3 курсе, у них может и 2000, сумма, которую я назвала для студентов 1 курса, цена то растет каждый год. 

а вот такой вопрос назрел из любопытства: после выхода из академа семестр на контракте, а потом перевели на бюджет? кого-то отчислили с бюджета и освободилось место?
Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   07 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Ноябрь 2013 23:11)
Звичайно нормально,але тоді треба було мабуть вчитись за контрактом і тоді ніхто і нікому і нічого не винен,отримав диплома і гай-гай на кращі умови..тільки халепа ще в тому,що без досвіду роботи багато фірм пристойних кандидатуру навіть не розглядають...хіба що після Гарварду/rolleyes

Ви навіть не намагаєтесь мене зрозуміти. Так склалося, що моє життя трошки по-іншому склалося, аніж гадалося. Коли я вступала, то мене влаштовували ці умови. Зараз в мене є малеча, і я шукаю більш прийнятний для себе варінт, аніж 3 роки на мінімалці. І прошу лише допомогти у цьому питанні на рівні законів або власного досвіду. Не більше. Тому розглагольствованія на тему, як треба було, то вже не актуально. Зараз все вже так як і є, а не як треба було.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum