• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Помогите рассказать правду о кандидатах.

Sunny-mammy   
Ведущий конкурсов   
15 октября 2012 3656 34

liya

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1739
Регистрация: 15.09.2010
Заходил(а): 16.09.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
liya
VIP пользователь
   15 октября 2012
Цитата: #9637 mysya 15 октября 2012, 21:06
а что в данный момент нельзя продать??????????    информацию???????
люди работающие в палатках не говорят какой Янукович классный или кто там ещё, а дают инфу которую им заранее рассказали,то есть какието планы на будущие...и раздают листовки!!! где здесь преступление для вас?? что здесь может не нравиться,вообще понять не могу!!?! мне все партии как одна,запросто пошла бы работать в любую и причём на выборы даже не собираюсь так как и голосовать не имею понятия за кого. 
Багато чого не можна продавати. 
Віру, любов, довіру, честь, своє слово....)))
На непряме прохання автора далі мовчу). 
Пиши пьяным, редактируй трезвым. Э. Хемингуэй.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   15 октября 2012
Цитата: #9637 mysya 15 октября 2012, 21:06
а что в данный момент нельзя продать??????????    информацию???????
люди работающие в палатках не говорят какой Янукович классный или кто там ещё, а дают инфу которую им заранее рассказали,то есть какието планы на будущие...и раздают листовки!!! где здесь преступление для вас?? что здесь может не нравиться,вообще понять не могу!!?! мне все партии как одна,запросто пошла бы работать в любую и причём на выборы даже не собираюсь так как и голосовать не имею понятия за кого. 
Тому, мабуть, і не розумієте. 
Я свого часу звільнилась з роботи, бо не поділяла політичних уподобань свого керівника, які він активно проводив в "маси".  Для мене це було важливо. І зараз важливо. 

Чомусь згадалось - я завжди беру листівки, щоб людина скоріше роздала і пішла додому, мені не важко. Але тільки не політичних партій. Принципово не брала. Дурниця, по великому рахунку, бзик, але це якось на рівні підсвідомості. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mysya

mysya

Имя: Анастасия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1897
Регистрация: 26.07.2010
Заходил(а): 23.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: Лески. 2кп
mysya
VIP пользователь
   15 октября 2012
ой не могу!!! мнения разные,на то мы люди. на просьбу автора прекращаю
/connie_43  /post-18
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 октября 2012
перепрошую, що знов повертаюсь до теми, просто цікаво, чи я одна така в рожевих окулярах? мені завжди здавалося, що агітацією треба займатись безкоштовно заради ідеї, інакше це вже нечесна агітація. але в нас це вважається нормою. більш того, я бачила людей, які поважали партію за те, що вона чесно і дуже непогано платила своїм агітаторам, і голосували за цю партію
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   16 октября 2012
А чому не можна назвати партію? Сподіваюсь, це не Фронт змін. Бо його обласного керівника я знаю, як людину, для якої своєчасна виплата не тільки зарплати, але й лікарняних - принципове питання. Інше діло, що багато він платити не може, бо джерела прикриті самізнаєтеким. Але якщо таке (ттт) склалося, то це вже самодіяльність оргів нижчого рівня, тому відразу потрібно звертатися в центральний штаб.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   16 октября 2012
Цитата: #9637 Китиха 16 октября 2012, 08:41
А чому не можна назвати партію? Сподіваюсь, це не Фронт змін. Бо його обласного керівника я знаю, як людину, для якої своєчасна виплата не тільки зарплати, але й лікарняних - принципове питання. Інше діло, що багато він платити не може, бо джерела прикриті самізнаєтеким. Але якщо таке (ттт) склалося, то це вже самодіяльність оргів нижчого рівня, тому відразу потрібно звертатися в центральний штаб.
Ну мені нещодавно жалілися саме на ФЗ, що не заплатили. Треба зателефонувати дізнатися. чи вирішили питання.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   16 октября 2012
Цитата: #9637 mamatanya 16 октября 2012, 05:20
перепрошую, що знов повертаюсь до теми, просто цікаво, чи я одна така в рожевих окулярах? мені завжди здавалося, що агітацією треба займатись безкоштовно заради ідеї, інакше це вже нечесна агітація. але в нас це вважається нормою. більш того, я бачила людей, які поважали партію за те, що вона чесно і дуже непогано платила своїм агітаторам, і голосували за цю партію
"Не продается вдохновенье, но можно рукопись продать"
Багато партійних функціонерів працюють не те що не за гроші, але ще і свої вкладають. Молодь-студенти можуть ночами сидіти за роботою.
Щодо грошей. Ну посудіть тверезо - в партійному будівництві, а у передвибрчий період взагалі, роботи багато, і не тількі агітаційної. Навіть потрібні бухгалтер, водій, прибиральниця тощо. Якщо агітувати в неробочий час - багато не наагітуєш. Людина має бути на роботі цілий день, а в гарячу пору - до пізднього вечора. За які гроші людина і її сім"я має жити?
Скажіть, є на форумі прихильниці будь-якої партії, які готові в вільний від заробляння грошей і сім"ї час сидіти в палатці чи ходити по квартирах агітувати? Я знаю лише Алю Moonsun, яка є ідейною людиною.
Але згодна, що засунути свої принципи і йти агітувати за партію, яка тобі противна, це неподобство. Але знаючи пасивність нашого народу, думаю, що в палатках сидять люди, які в більшості своїй взагалі ніяких особливих переконань не мають.

Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   16 октября 2012
Цитата: #9637 Сумерки 16 октября 2012, 08:51
Ну мені нещодавно жалілися саме на ФЗ, що не заплатили. Треба зателефонувати дізнатися. чи вирішили питання.
Обов"язково
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   16 октября 2012
Цитата: #9637 Китиха 16 октября 2012, 08:58
"Не продается вдохновенье, но можно рукопись продать"
Багато партійних функціонерів працюють не те що не за гроші, але ще і свої вкладають. Молодь-студенти можуть ночами сидіти за роботою.
Щодо грошей. Ну посудіть тверезо - в партійному будівництві, а у передвибрчий період взагалі, роботи багато, і не тількі агітаційної. Навіть потрібні бухгалтер, водій, прибиральниця тощо. Якщо агітувати в неробочий час - багато не наагітуєш. Людина має бути на роботі цілий день, а в гарячу пору - до пізднього вечора. За які гроші людина і її сім"я має жити?
Скажіть, є на форумі прихильниці будь-якої партії, які готові в вільний від заробляння грошей і сім"ї час сидіти в палатці чи ходити по квартирах агітувати? Я знаю лише Алю Moonsun, яка є ідейною людиною.
Але згодна, що засунути свої принципи і йти агітувати за партію, яка тобі противна, це неподобство. Але знаючи пасивність нашого народу, думаю, що в палатках сидять люди, які в більшості своїй взагалі ніяких особливих переконань не мають.

я все це розумію. ну така в нас реальність, що більшість людей просто не можуть собі дозволити витрачати багато часу безкоштовно. і я дуже поважаю тих, хто все одно це робить. мені неприємно, що це вже сприймається, як звичайна робота, як працювати прибиральницею, або водієм. а це вс ж таки зовсім інше, навіть якщо за це гроші платять.

згодна з Вами, що більшості просто байдуже.

Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   01 ноября 2012
http://news.pn/ru/politics/67916

Если бы Макарьян не был хитросделанным и сразу всё сказал-такого бы не было. В штабе правда узнали только за день, что он не собирается платить. Говно, короче, все кандидаты. Становлюсь националисткой потихоньку....

А по-поводу "Удара".... Меняем, блин, общество поклонников зека на физвосп.
t.me/zhgoogl
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Теж мені новина))
http://www.segodnya.ua/regions/kiev/Kievskie-agitatory-UDAR-ne-platit-za-rabotu.html
http://censor.net.ua/news/221022/partiya_klichko_v_tsentre_skandala_agitatory_obvinyayut_majoritarschikov_ot_udara_v_kidke_na_dengi
http://tv.crimea.com/?p=12028
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   01 ноября 2012
з моєю сестрою, в Києві, "Удар" все чесно розрахувався, вона задоволена співпрацею. 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9637 Sunny-mammy 01 ноября 2012, 12:59
А по-поводу "Удара".... Меняем, блин, общество поклонников зека на физвосп.
Ну все ж краще, погодьтеся. (*ну де ж той смайлик, що валяється зо сміху?*)
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Sunny-mammy

Sunny-mammy

Имя: Mary
Группа: Ведущий конкурсов
Сообщений: 4588
Регистрация: 24.05.2011
Заходил(а): 11.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Sunny-mammy
Ведущий конкурсов
   01 ноября 2012
Дина, многим из тех, что я знаю, УДАР в нашем округе заплатил. А вот теперь штабисты выслушивают угрозы от людей. Не все в адеквате и понимают в чём дело. Народ думает, что это штаб присвоил деньги. Хотя и им за октябрь не заплатили. Лично я согласилась отдать свою половину женщине, с которой работала. Короче, можно было бы сказать об этом пораньше.
t.me/zhgoogl
Просматривают эту тему:

Forum