• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Позиционер для сна

Инна С   
VIP пользователь   
27 января 2013 5195 43
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 января 2013
Цитата: #10305 Beretta 28 января 2013, 10:53
Я Вас з сином можу познайомити)) Йому треба з вухами укритись, спати при цьому в теплому сліпі і якщо ще будуть шкарпетки, то взагалі клас))) Швидше за все засинає, коли притулиться, і я його голову ще рукою обійму. Йому зараз 8 місяців, і це в нього з народження, хоча народився у травні. Його навіть влітку треба було пелюшкою укривати, він не укритий погано спить. 
Донька навпаки - їй і у Антарктиці було б нормально))) Укриватись почала тільки тоді, коли пішла у садочок. 
Я ж не кажу, що їх нема :))) Але я не чула  про таких :) 
 А притулитись до мами вони всі любителі, як на мене :) 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 января 2013
Цитата: #10305 alisa 28 января 2013, 11:05
 А притулитись до мами вони всі любителі, як на мене :) 

Це точно.
Моя взагалі краще всього спала у мене на животі. Тобто я на спині лежу, а зверху на мені доня, теж животиком вниз, ручки-ніжки по обидві боки наче обіймає мене. Так і спали майже кожної ночі десь аж до року, тільки вдень я її в ліжечко своє клала. Ще й зручно, якщо погодувати треба, далеко бігти не треба, все під боком.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   28 января 2013
Безусловно, дети разные. Например, мой старший сын с роддома спал отдельно, и когда я его клала с собой - ворочался и психовал. А в кроватке спал на ура.
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Просматривают эту тему:

Forum