• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Записки участкового педиатра

Мелисента   
Модератор   
14 сентября 2012 7114 67
Elena 911

Elena 911

Имя: Elena
Группа: Пользователь
Сообщений: 37
Регистрация: 09.12.2011
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0938211882
Elena 911
Пользователь
   18 сентября 2012
Доверяй, но проверяй! Сейчас некоторые врачи прям ради стараться выписывать рецепты или направлять сдавать анализы в частные клиники на 300-400 грн, такое впечатление что они проценты какие-то с этого имеют. Да, Интернет штука хорошая, можно прийти домой, а не сразу бежать в аптеку ..., почитать что , да и к чему .....если не уверен то идти к другому специалисту, дело то такое..)))

А наша участковая не сняла обувь когда заходила в ванную, а потом в детскую....тоже как то не правильно
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 сентября 2012
Цитата: #9570 Elena 911 18 сентября 2012, 10:30
Доверяй, но проверяй! Сейчас некоторые врачи прям ради стараться выписывать рецепты или направлять сдавать анализы в частные клиники на 300-400 грн, такое впечатление что они проценты какие-то с этого имеют. Да, Интернет штука хорошая, можно прийти домой, а не сразу бежать в аптеку ..., почитать что , да и к чему .....если не уверен то идти к другому специалисту, дело то такое..)))

А наша участковая не сняла обувь когда заходила в ванную, а потом в детскую....тоже как то не правильно


Це не враження. Це реальність.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
lacosa

lacosa

Имя: Victoria
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 100
Регистрация: 12.01.2010
Заходил(а): 15.09.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 066 651 83 33, 093 908 32 16
lacosa
Активный пользователь
   18 сентября 2012
ой, ну читаешь - прям все как есть на самом деле...после выписки из роддома пришла к нам участковый врач и медсестра
так врач спросила, разуваться или нет, пошла руки по локоть вымыла с мылом, а эта "бздюха-медсестручка" так и поперла по коврам к пятидневному ребенку с немытыми руками и при этом на замечание мое бурно и негативно отреагировала....
и по поводу родителей - она полностью права конечно, и по поводу квалификации врачей, и вообще........грустно все это
Twinkleavow

Twinkleavow

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 722
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 16.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Twinkleavow
Активный пользователь
   18 сентября 2012
Я не понимаю постоянных сетований на низкую зарплату клиентам госучереждений в общем и пациентам больниц/поликлиник в частности. Ну вот такая унас славная власть, которая решила, что оплата труда должна быть столько-то. Никто за такие деньги работать не загоняет, каждый сам выбирает, кем быть да где работать.
За год жизни малюка познакомилась со многими врачами. и есть среди них такие, кто категорически отказывается взять деньги, а есть такие, что будут сидеть и не выйдут пока не положу в карман. Хотя я всегда оплачиваю вызов и не только частный.
С уважением отношусь к медработникам любого ранга, но будьте любезны не забывайте, зачем вы пришли в профессию! Элементарную этику никто не отменял.
Сама по себе
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   19 сентября 2012
Пані, а хто сказав, що лікар має знімати взуття? Можливо, пацієнт має придбати бахіли, якщо не хоче потім мити підлогу? До лікаря в кабінет всі заходять взуті, потім там знаходяться, роздягають дитину, і нічого страшного не трапляється. Тобто, сам факт вуличного взуття на ногах не заважає лікарю надати професійну допомогу. А якщо хочеться захистити домівку від вуличного бруду, то переймайтесь цим самі, купуючи бахіли.
Щодо плеєра я теж розумію лікаря. Дуже часто звук лунає і назовні, тобто всі навкруги мають теж слухати те, що ви включили. Мене особисто дратує це шипіння з приглушеним відлунням. І коли в мене під дверима під час роботи хтось сидів з плеєром, мені це було чутно і заважало працювати. Як можна викликати лікаря і не забезпечити йому гарантовану можливість увійти в під'їзд, я просто не розумію, нечемність - це взагалі не те слово, це ну ні в які норми не потрапляє. Те, що перед оглядом лікаря тіло має бути чистим, без помітних запахів (у тому числі парфумів), одяг чистий до хрусту і охайний - це взагалі з якихось азів. Я часто з подивом дивилась на замурзаних дітей з брудними руками, яким батьки дають щось погризти прямо під кабінетом. Ну як можна привчати дитину до такого свинства? Я розумію, що крихітці нічого не поясниш, і годуєш груддю, коли вимагає, але вже трошки доросліша дитина може почекати і потрапити до лікаря у пристойному вигляді.
Якщо в людини покликання бути лікарем, то в нашій державі вона змушена працювати в цій системі, погоджуючись на ці гроші і на ці умови. І це неподобство. Коли пацієнт поводиться як свиня, він прєднується до цього неподобства і збільшує його.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 сентября 2012
Цитата: #9570 moonsun 19 сентября 2012, 00:11
Пані, а хто сказав, що лікар має знімати взуття? Можливо, пацієнт має придбати бахіли, якщо не хоче потім мити підлогу? До лікаря в кабінет всі заходять взуті, потім там знаходяться, роздягають дитину, і нічого страшного не трапляється. Тобто, сам факт вуличного взуття на ногах не заважає лікарю надати професійну допомогу. А якщо хочеться захистити домівку від вуличного бруду, то переймайтесь цим самі, купуючи бахіли.
Щодо плеєра я теж розумію лікаря. Дуже часто звук лунає і назовні, тобто всі навкруги мають теж слухати те, що ви включили. Мене особисто дратує це шипіння з приглушеним відлунням. І коли в мене під дверима під час роботи хтось сидів з плеєром, мені це було чутно і заважало працювати. Як можна викликати лікаря і не забезпечити йому гарантовану можливість увійти в під'їзд, я просто не розумію, нечемність - це взагалі не те слово, це ну ні в які норми не потрапляє. Те, що перед оглядом лікаря тіло має бути чистим, без помітних запахів (у тому числі парфумів), одяг чистий до хрусту і охайний - це взагалі з якихось азів. Я часто з подивом дивилась на замурзаних дітей з брудними руками, яким батьки дають щось погризти прямо під кабінетом. Ну як можна привчати дитину до такого свинства? Я розумію, що крихітці нічого не поясниш, і годуєш груддю, коли вимагає, але вже трошки доросліша дитина може почекати і потрапити до лікаря у пристойному вигляді.
Якщо в людини покликання бути лікарем, то в нашій державі вона змушена працювати в цій системі, погоджуючись на ці гроші і на ці умови. І це неподобство. Коли пацієнт поводиться як свиня, він прєднується до цього неподобства і збільшує його.

на днях викликаємо лікаря, пояснюємо в регістратурі, що двері в під"їзд зачинені, що домофон не працює, залишаємо свій номер телефону, три рази перепитуємо, чи зручно буде набрати наш номер під під"їздом - "так, ніяких проблем. я все записала". ще про всяк випадок бігаємо дивимось час від часу. ну звісно і застаємо так лікааря дуже роздратованого, що він прийшов, двері зачинені, його ніхто не попередив. ми ж в регістратурі попередили - а я тут до чого? мені ніяка регістратура нічого не казала!
я не кажу, що лікар в чомусь винен. звісно, що ні.
в мене таких випадків за останні кілька тижднів по кожному пункту ну не маю я наміру демонструвати неповагу до лікаря, навпаки, намагаюсь все зробити для його комфорту під час роботи зі мною, але то одне щось, то інше, і хоч сядь та й плач
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   19 сентября 2012
Цитата: #9570 mamatanya 19 сентября 2012, 02:35

на днях викликаємо лікаря, пояснюємо в регістратурі, що двері в під"їзд зачинені, що домофон не працює, залишаємо свій номер телефону, три рази перепитуємо, чи зручно буде набрати наш номер під під"їздом - "так, ніяких проблем. я все записала". ще про всяк випадок бігаємо дивимось час від часу. ну звісно і застаємо так лікааря дуже роздратованого, що він прийшов, двері зачинені, його ніхто не попередив. ми ж в регістратурі попередили - а я тут до чого? мені ніяка регістратура нічого не казала!
я не кажу, що лікар в чомусь винен. звісно, що ні.
в мене таких випадків за останні кілька тижднів по кожному пункту ну не маю я наміру демонструвати неповагу до лікаря, навпаки, намагаюсь все зробити для його комфорту під час роботи зі мною, але то одне щось, то інше, і хоч сядь та й плач

Ну так от ви і зробили все можливе, не тільки залишили номер, а ще й перевіряли. Щодо нас, то ми викликали тільки швидку, а в решті ситуацій везли дитину в лікарню, або везли лікаря до нас, попередньо узгодивши все телефоном. Ну незручно мені вимагати від людини пішки чапати до мене, щоб оглянути дитину. Можливо, тому, що колись мій вітчим працював єдиним лікарем на 4 села, і його розповіді про пригоди того часу для моєї дитячої психіки виявились занадто яскравими Я розумію, що 1 дитина і 2 малі дитини, що хворіють одночасно - це геть різне і т.д. і т.п., і не натякаю, що я д'Артаньян, а решта геть винуваті Просто я почуваюсь незручно, викликаючи лікаря, мені легше приїхати самій.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum