• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

soffara   
Активный пользователь   
11 августа 2011 13979 35
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 августа 2012
Цитата: #7491 alisa 18 августа 2012, 00:06


Раніше не було на рахунок цього обмежень.
Але стати в чергу не так просто.

а где вобще на нее становятся?
в горисполкоме?

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   18 августа 2012
Цитата: #7491 alisa 17 августа 2012, 23:52
Мені здається там проблема не стільки в першому внеску, скільки у вимогах до документів - сума щомісячного платежу не повинна перевищувати половину доходу, а залишку після сплати кредиту на кожного члена родини повинно залишитись по прожитковому мінімуму.
Тобто реально - від 5-6 тис. офіційно підтвердженого доходу на родину із 3-х чоловік. Багато в кого зараз таке є?

тим паче укрсіб - вони і за хороших часів були прискіпливі документів.


и это все тоже...
но в репортаже, упоминалась именно проблема взноса первого взноса (ок 30%).
Поэтому упоминали, что, возможно, будут пересматривать, до 10% с какими-то дополнительными залогами.
Что именно они имели ввиду под залогом (саму же квартиру?) я так и не поняла, очень нечетко рассказывали.
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2012

Ми вище в темі обговорювали. Я вже навіть і не згадаю, бо давно цікавилась. На мене, крім власної квартири, приватизовано ще 14 кв. метрів в квартирі батьків, так що з точки зору закону я потреби в житлі не маю. Рахують усе, усі клаптики, нехай вони навіть в різних містах.



Так сама квартира і йде під заставу завжди.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 августа 2012
Цитата: #7491 Анюта_80 18 августа 2012, 00:32


и это все тоже...
но в репортаже, упоминалась именно проблема взноса первого взноса (ок 30%).
Поэтому упоминали, что, возможно, будут пересматривать, до 10% с какими-то дополнительными залогами.
Что именно они имели ввиду под залогом (саму же квартиру?) я так и не поняла, очень нечетко рассказывали.

да. первоначальный взнос 25% если залог-сама квартира покупаемая
или 15% если есть доп залоговое имущество
ссылку я выше давала-там это есть
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 августа 2012
Максимальний розмір кредиту:
Для первинного ринку нерухомості:
не більше 75% від ринкової вартості нерухомості, яка визначена акредитованим у Банку суб’єктом оціночної діяльності.
не більше 85% від ринкової вартості нерухомості, яка визначена акредитованим у Банку суб’єктом оціночної діяльності У разі надання додаткового забезпечення (у вигляді нерухомого майна житлового призначення або транспортного засобу)

Для вторинного ринку нерухомості:
не більше 80% від ринкової вартості нерухомості, яка визначена акредитованим у Банку суб’єктом оціночної діяльності.
не більше 85% від ринкової вартості нерухомості, яка визначена акредитованим у Банку суб’єктом оціночної діяльності У разі надання додаткового забезпечення (у вигляді нерухомого майна житлового призначення або транспортного засобу)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011
Мені здається цю тему вже піднімали.
В будь-якому випадку Ви ставите трохи передчасні питання. До їх вирішення Вам ще треба достояти в черзі на право отримання такого кредиту, його просто так не видають. До того ж в останні роки в них були дуже великі проблеми із фінансуванням, тому вони не платили навіть по діючим кредитам.
В мене є знайомі що взяли такий молодіжний кредит років із 7 тому по великому знайомству і через хабарі.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ирен

Ирен

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 887
Регистрация: 20.01.2011
Заходил(а): 19.03.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Ирен
Активный пользователь
   11 августа 2011
Да действительно я тоже слышала что только что бы Вас поставили на очередь сколько справок надо собрать,что никакого кредита уже не хочеться,и на самом деле не такой он уж и выгодный как о нем рассказывают.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011


та ну дійсно, такий прямо невигідний.
Відсотки повністю погашають, а якщо є діти то й частину кредиту. Що тут невигідного? Проблема в тому, що взяти його практично неможливо.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
если дадите ссылочку, с удовольствием почитаю!Перерыла весь нет, вообще нет информации, кроме как официальной!Почитала форум на официальном сайте, но там частные ситуации уже по конкретным случаям, как то несвоевременная сдача дома или невыполнение условий договора об инвестировании и т.д. На сколько мне известно финансирование выделено и строительство идет, но сами договора вызывают вопросы... спрашиваю потому, что ипотечными займами не пользовалась и кредиты не брала, не знаю даже элементарных уловок и вообще на что нужно обращать внимание?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011
Я ж писала вище.
Вам що пропонують документи оформлювати? Там треба роками в черзі стояти на отримання такого кредиту і невідомо чи дадуть його взагалі.
А Ви питаєте про страхування та питання до договорів. Вам ще дуже далеко до договорів.

Там спочатку треба стати в чергу на отримання житла або розширення, зібрати пакет документів, стати в чергу, дочекатись (якщо це взагалі станеться) і тоді вже цікавитись договорами. Це питання навіть не місяців, а років.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
Цитата: #7491 alisa 11 августа 2011, 15:34
Я ж писала вище.
Вам що пропонують документи оформлювати? Там треба роками в черзі стояти на отримання такого кредиту і невідомо чи дадуть його взагалі.
А Ви питаєте про страхування та питання до договорів. Вам ще дуже далеко до договорів.

Там спочатку треба стати в чергу на отримання житла або розширення, зібрати пакет документів, стати в чергу, дочекатись (якщо це взагалі станеться) і тоді вже цікавитись договорами. Це питання навіть не місяців, а років.


alisa, ну я же не из праздного интереса решила пообщаться на первую попавшуюся тему)))у меня же наверное есть на то причины?мне не нужно ждать годы, мне нужно принять решение: стоит ли туда ввязываться или нет)))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011


Звідки я знаю? Може Ви думаєте що це без проблем і питань - приходять хто хоче беруть кредити.
До того ж я абсолютно не маю поняття можете Ви собі дозволити сплачувати кредит чи ні.

Там кілька програм, яку конкретно Вам пропонують?
Хоча... В будь-якому випадку там умови кредитування кращі, ніж просто в банку.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
Цитата: #7491 alisa 11 августа 2011, 15:53


Звідки я знаю? Може Ви думаєте що це без проблем і питань - приходять хто хоче беруть кредити.
До того ж я абсолютно не маю поняття можете Ви собі дозволити сплачувати кредит чи ні.

Там кілька програм, яку конкретно Вам пропонують?
Хоча... В будь-якому випадку там умови кредитування кращі, ніж просто в банку.



Вообщем то кредит беспроцентный, но меня смущает , что при оформлении документов мне нужно заплатить из своего кармана(это не входит в кредит) около 60 000 грн( здесь страховка , плюс разница между договорной ценой и региональной).Вот не могу понять почему по "Постанове" КМ договорная цена не может превышать региональную цену за 1 кв.м , а я должна эту разницу проплачивать?
Выдержка из постановы:

При цьому розрахункова вартість 1 кв. метра житла не повинна перевищувати опосередкованої вартості його спорудження, що склалася в регіоні відповідно до даних Мінрегіонбуду, і відрахувань на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в межах 4 відсотків розрахункової вартості.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011


тому що такі вимоги.
Страховка там я так думаю невелика, гривень 800-1000, вона до речі щорічна. Тобто кожен рік за неї треба буде платити.
Я Вам навіть більше того скажу, при вартості квартири в 28 тис доларів, мені оформлення звичайної іпотеки (на дуже вигідних на той момент умовах) обійшлось в дуже круглу суму.

я не можу зрозуміти що Вам непокоїть в цьому питанні? Так ціна не повинна перевищувати. На цю різницю кредит просто не дадуть. Більш того, якщо квартира більше за площею, ніж норми, то за ці квадрати теж доведеться сплатити самому. Такі умови.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
Цитата: #7491 alisa 11 августа 2011, 16:17


тому що такі вимоги.
Страховка там я так думаю невелика, гривень 800-1000, вона до речі щорічна. Тобто кожен рік за неї треба буде платити.
Я Вам навіть більше того скажу, при вартості квартири в 28 тис доларів, мені оформлення звичайної іпотеки (на дуже вигідних на той момент умовах) обійшлось в дуже круглу суму.

я не можу зрозуміти що Вам непокоїть в цьому питанні? Так ціна не повинна перевищувати. На цю різницю кредит просто не дадуть. Більш того, якщо квартира більше за площею, ніж норми, то за ці квадрати теж доведеться сплатити самому. Такі умови.


нет, превышения по площади нет, есть превышение стоимости именно за счет вот этой договорной цены, а сумма страховки 12 000 гр..как для меня , то сумма не маленькая!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011

а страховка чия і яка? Банківська? Страховка майна?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
Цитата: #7491 alisa 11 августа 2011, 16:32

а страховка чия і яка? Банківська? Страховка майна?


не могу сказать точно как называется, т.к. договор на руки не дали, но по сути страховка касается "забудовника" и форс - мажорных обстоятельств, связанных с процессом строительства дома, как то банкротство или стихийные бедствия и т.д
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2011



про цю страховку сказати нічого не можу, не стикалась.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

soffara

Имя: Ольга
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 191
Регистрация: 09.01.2011
Заходил(а): 09.02.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
soffara
Активный пользователь
   11 августа 2011
Цитата: #7491 alisa 11 августа 2011, 16:58



про цю страховку сказати нічого не можу, не стикалась.


так отож!)))юрист тоже посоветовал поговорить с кем-то, кто уже с этим сталкивался!а где взять?))
Просматривают эту тему:

Forum