• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Випадіння волосся в дитини

Zol_otko   
VIP пользователь   
23 августа 2012 6832 6
Зауважила,пару місяців тому,що в малої стало випадати волосся. Набагато більше,ніж зазвичай,аж пасмами,якщо по волоссю проводиш. Волосся сухувате,посічене,шкіра голови теж заліпляється за тиждень пластинками. Якраз в цей період вона пила вітаміни для дітей (курс 2 місяці),а ще перед тим лежала в лікарні,де пічкали уколами і крапельницями при бронхіті. Вітаміни пити закінчили,за порадою педіатра почала втирати реп"яхову олію,але поки результату немає.
Хочу спитати: від чого все-таки це випадіння може бути (від браку вітамінів точно ні,бо якраз тоді вона пила полівітамінний комплес),від нервів теж ні. Знаю,що якщо випадає волосся,значить неполадки в організмі. Що робити? може щось змінити в харчуванні?
Серцем і душею з ними.......!
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   23 августа 2012
Цитата: #9327 Zol_otko 23 августа 2012, 11:18
Зауважила,пару місяців тому,що в малої стало випадати волосся. Набагато більше,ніж зазвичай,аж пасмами,якщо по волоссю проводиш. Волосся сухувате,посічене,шкіра голови теж заліпляється за тиждень пластинками. Якраз в цей період вона пила вітаміни для дітей (курс 2 місяці),а ще перед тим лежала в лікарні,де пічкали уколами і крапельницями при бронхіті. Вітаміни пити закінчили,за порадою педіатра почала втирати реп"яхову олію,але поки результату немає.
Хочу спитати: від чого все-таки це випадіння може бути (від браку вітамінів точно ні,бо якраз тоді вона пила полівітамінний комплес),від нервів теж ні. Знаю,що якщо випадає волосся,значить неполадки в організмі. Що робити? може щось змінити в харчуванні?

в медцентре Белашова есть трихолог-сходите на консультацию

Анюта_80

Имя: Аня
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2505
Регистрация: 22.04.2012
Заходил(а): 21.03.2017
Город: Николаев
Анюта_80
VIP пользователь
   23 августа 2012
Цитата: #9327 Zol_otko 23 августа 2012, 11:18
Зауважила,пару місяців тому,що в малої стало випадати волосся. Набагато більше,ніж зазвичай,аж пасмами,якщо по волоссю проводиш. Волосся сухувате,посічене,шкіра голови теж заліпляється за тиждень пластинками. Якраз в цей період вона пила вітаміни для дітей (курс 2 місяці),а ще перед тим лежала в лікарні,де пічкали уколами і крапельницями при бронхіті. Вітаміни пити закінчили,за порадою педіатра почала втирати реп"яхову олію,але поки результату немає.
Хочу спитати: від чого все-таки це випадіння може бути (від браку вітамінів точно ні,бо якраз тоді вона пила полівітамінний комплес),від нервів теж ні. Знаю,що якщо випадає волосся,значить неполадки в організмі. Що робити? може щось змінити в харчуванні?



может, пересмотреть чем моете? у меня от некоторых шампуней такое было...
может, от воды, которую пьете...
Если у Вас и седьмой блин получился комом, к черту блины! Пеките комочки!

Flamingo

Имя:
Группа: Новичок
Сообщений: 1
Регистрация: 18.09.2013
Заходил(а): 18.09.2013
Город:
Flamingo
Новичок
   18 сентября 2013
Прискорити зростання волосся можна за допомогою старого народного засобу - цибульного соку. Потрібно натерти цибулю на дрібній тертці, віджати сік і втирати його в коріння волосся. Робити таку процедуру потрібно раз на тиждень. Треба пам'ятати, що від цибульного соку на волоссі залишається не дуже приємний запах.
Я ще додатково п'ю вітаміни на основі біотину "деакура"
Волосся росте по 3-4 см в міс після таких процедур)

enka

Имя: Елена
Группа: Пользователь
Сообщений: 75
Регистрация: 16.12.2011
Заходил(а): 24.05.2021
Город: Николаев
enka
Пользователь
   18 сентября 2013
Надо сходить на компьютерную диагностику, чтобы выяснить причину. Все проблемы идут изнутри, а косметические средства надо применять после устранения причины.

Julia 12

Имя: Юлія
Группа: Новичок
Сообщений: 1
Регистрация: 23.02.2021
Заходил(а): 23.02.2021
Город: Тернополь
Телефон: 380675967303
Julia 12
Новичок
   23 февраля 2021
У моєї племінниці теж випадало волосся, по довжині ламалось , що тільки не перепробували і різні шампуні і маски, і народні засоби але добре що вирішили таки звернутись за допомогою до лікаря трихолога ( Мирослава Новосільська нам допомогла). Вона направила на аналізи, виявилось що нестача вітамінів в організмі, прописана курс вітамінів, підібрала правильний догляд за волоссям і всі проблеми зникли. Тому ідіть до спеціаліста і не займайтеся самолікуванням
Просматривают эту тему:

Forum