• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Тимчасова тема!Протизаплідні таблетки!

Лілічка   
VIP пользователь   
04 июня 2014 6815 65
Не знала, куди написати, створила нову тему, потім попрошу закрити.

Критичні дні в мене починаються 13 числа. +- 2 дні. В серпні я їду на весь місяць за кордон. І саме 13 числа буду в сонячній Італії. Ну море і все таке...тампонами не користуюсь, від них болить голова. Єдиний вихід відкласти критичні дні прийомом протизаплідних. Я колись пила їх, але дуже давно, вже не пам,ятаю, що до чого. Підкажіть, коли мені розпочати їх прийом? Виходить в перший день місячних у липні і потім пити без перерви, аж допоки не повернусь?Виходить це 45 днів?Мене не бомбане гормонами?Чи може є ще який вихід, щоб вони розпочались лише в кінці серпня(а конкретніше 26-28 числа?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
mykolka82

mykolka82

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 04.11.2011
Заходил(а): 05.06.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0663069427; 0937589905
mykolka82
Активный пользователь
   04 июня 2014

Принимаю ярина + цытату взяла из инструкции сасма не когда не применяла такой метод, но знакомая пробовала пила две упаковки подряд было все нормально.
Отсрочка начала менструальноподобного кровотечения
Вы можете отсрочить начало менструальноподобного кровотечения, если начнете прием следующей упаковки Ярина Плюс немедленно после окончания текущей упаковки. Вы можете продолжать прием таблеток из этой упаковки так долго, как желаете, или до тех пор, пока упаковка не закончится. Если вы хотите, чтобы началось менструальноподобное кровотечение, прекратите прием таблеток. Во время приема Ярины из второй упаковки могут отмечаться мажущие выделения или кровотечения в дни приема таблеток. Следующую упаковку начните после обычного 7-дневного перерыва.


Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:34)
Во время приема Ярины из второй упаковки могут отмечаться мажущие выделения или кровотечения в дни приема таблеток.


Тобто таки існує вірогідність того, що не все буде "чисто"?

І чи можна пропити 2 упаковки, а потім взагалі кинути пити пігулки?Не буде мені лишенько?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:34)
Принимаю ярина


А Ярина дорога?Зараз в інеті дивлюся, близько 170 грн. Це дорого, чи є щось дешевше чи всі таблетки зараз так коштують?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
mykolka82

mykolka82

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 04.11.2011
Заходил(а): 05.06.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0663069427; 0937589905
mykolka82
Активный пользователь
   04 июня 2014
сразу замечу что я не медик , и на вашем месте я бы проконсультировалась с гинекологом, так для успокоения , но от того что Вы будете пить два месяца а потом прекратите хуже не должно быть.
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   04 июня 2014
как то сомнителен подбор гормональных таблеток только исходя из цены...
может к врачу все таки?

Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
mykolka82

mykolka82

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 04.11.2011
Заходил(а): 05.06.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0663069427; 0937589905
mykolka82
Активный пользователь
   04 июня 2014
есть дешевле таблетки, а ярину я покупаю по 144грнв сети аптек "аптека низких цен"
OLEA

OLEA

Имя: OLEA
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 474
Регистрация: 01.12.2012
Заходил(а): 04.12.2017
Город: Николаев
Телефон: 0512600549
OLEA
Активный пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:36)
Тобто таки існує вірогідність того, що не все буде "чисто"?

І чи можна пропити 2 упаковки, а потім взагалі кинути пити пігулки?Не буде мені лишенько?

Как то раз девочка тоже писала что она собиралась в поход и тоже решила сделать как вы выпить вторую упаковку без перерыва....Итого на протяжении всего времени шла мазня.......
А про то что попить две упаковки и всё....это огромный стресс для организма.Если начнёте пить то пол года минимум......
А мой девиз - ЛЕТАТЬ, ЛЮБИТЬ! И пусть стирает INDEZIT, пусть жарит-парит MULINEX, а мне - ЦВЕТЫ, СТИХИ и СЕКС!
Хочу малыша

Хочу малыша

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2650
Регистрация: 06.05.2012
Заходил(а): 18.12.2020
Город: Николаев
Хочу малыша
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:36)
Тобто таки існує вірогідність того, що не все буде "чисто"?

І чи можна пропити 2 упаковки, а потім взагалі кинути пити пігулки?Не буде мені лишенько?

может лучше пойти на консультацию гинеколога? у меня были проблемы с гормональным фоном...не шуточки это )
Забирать заказы у меня дома - Чайковского 29, кв. 88 на выходных в любое время или в будни после 18.00. Или же на работе - Гражданская 40 только с 12.00 до 12.30 или ровно в 17.00
mykolka82

mykolka82

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 04.11.2011
Заходил(а): 05.06.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 0663069427; 0937589905
mykolka82
Активный пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:41)
как то сомнителен подбор гормональных таблеток только исходя из цены... может к врачу все таки?


согласна на все сто. Может Вам подберут какие нибудь другие таблетки исходя из вашей ситуации
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:41)
как то сомнителен подбор гормональных таблеток только исходя из цены... может к врачу все таки?


Ну я 2 роки тому пила таблетки, Ліндинет, здається, так вони набагато дешевші були. А Ярина здається, з якимись там андрогенними приколами, типу від прищів і все таке. Так мені це не треба. Мені треба, щоб головну свою функцію вони виконували, а всі ці навороти мені не потрібні.Тоді питання, навіщо мені викидати гроші на те, що мені не потрібно?

2 роки тому на звернення до гінеколога про підбор гормональних таблеток-мені без усіляких аналізів і оглядів на око визначили препарат. Тому лікар тут до одного місця.


А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
ШумелКа Мышь

ШумелКа Мышь

Имя: Юлия
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2311
Регистрация: 25.07.2010
Заходил(а): 05.12.2021
Город: Николаев
ШумелКа Мышь
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:49)
Ну я 2 роки тому пила таблетки, Ліндинет, здається, так вони набагато дешевші були.
2 роки тому на звернення до гінеколога про підбор гормональних таблеток-мені без усіляких аналізів і оглядів на око визначили препарат. Тому лікар тут до одного місця.

так зачем тогда тема?
пейте себе Линдинет да и все

и да.... доктора менять надо.
мне на глаз когда назначили, помоему тоже линдинет, кстати, так весь месяц мазало

Лучше, чем сегодняшний день, никогда не будет. Сегодня совершенно.
mamzelka

mamzelka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 18.11.2009
Заходил(а): 10.09.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0933460662
mamzelka
Активный пользователь
   04 июня 2014
Вже з півроку приймаю Регулон. Лікар попереджала, щоє можливість "відстрочки" місячних у випадку, якщо без перериву приймати одну пластинку таблеток за іншою. Спробувала 1 раз. Весь місяць мазня. Більше так не буду. Краще 3-4 дні відмучитись по повній, ніж цілий місяць, але по-трохи.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:50)
так зачем тогда тема?пейте себе Линдинет да и все

Якщо уважно прочитати першеповідомлення, то можна зрозуміти, що я не вибором таблеток стурбована, а саме графіком їх прийому.

Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:50)
и да.... доктора менять надо.
мне на глаз когда назначили, помоему тоже линдинет, кстати, так весь месяц мазало


Мені зараз не до лікаря, на жаль. Є трохи інші нагальні проблеми.

До речі від Ліндинету в мене все було ок. Хоч і на око, та все ж, як то кажуть, вгадали.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:53)
Краще 3-4 дні відмучитись по повній, ніж цілий місяць, але по-трохи.

Справа в тому, що в мене йдуть 5 днів, пардон за подробиці, як з відра. В день йде 10-12 шт. прокладок. Про ненормальність цього не пишіть, в мене так з самого початку і лікарі кажуть, що це в мене така особливість.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

Белочка Нати

Имя: Наталья
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 754
Регистрация: 26.10.2009
Заходил(а): 04.04.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 068 814 02 34, 050 738 14 89
Белочка Нати
Активный пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 09:56)
Справа в тому, що в мене йдуть 5 днів, пардон за подробиці, як з відра. В день йде 10-12 шт. прокладок. Про ненормальність цього не пишіть, в мене так з самого початку і лікарі кажуть, що це в мене така особливість.

мне гинеколог тоже назначила пить гормональные таблетки(но я их так и не принимала),но перед этим обязательно сказала сдать биохимию крови,а уж потом определяться с самими таблетками...
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
А чи можливо припустимо почати приймати таблетки першої упаковки просто посеред циклу?Тоді виходить, що остання таблетка, як раз припадає на день мого від,їзду.Тобто 13 липня в мене нормальні місячні, потім припустимо, 5 серпня(за 8 днів до наступних) числа я приймаю першу таблетку і закінчую 25. На наступний день підуть місячні?Так буде?Чи може мазати?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Turbulent Bell

Turbulent Bell

Имя: Фасоль
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2015
Регистрация: 01.09.2011
Заходил(а): 28.07.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0930548585
Turbulent Bell
VIP пользователь
   04 июня 2014
Я щаз напишу как обычно, что думаю, а вы потом можете обижаться: эта авантюра чревата тем, что Вы просто угробите себе гормональный фон. Никакое море не стоит такого. Если вы считаете, что таблетки отличаются только наворотами, то это значит, что вы совсем не в теме противозачаточных вообще. И вот тут стоит сходить к компетентному врачу, но если некогда... То можете принять те таблетки, что пропишут на форуме. Вы там про лишние кило писали? Так это только цветочки в гормональном сбое.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   04 июня 2014
Лілічко, я так намагалася зробити і заріклася. ПМС почався вчасно і потім тупо нарастав, поки я не кинула пити пігулки. ТОму, якщо і хочеться так змістити місячні, то може це зараз робити, щоб у відпустку їхати вже після експерименту? Ну і підібрати їх краще дійсно з лікарем.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   04 июня 2014
Цитата: Ссылка (04 Июнь 2014 10:03)


Ну блін, я не думаю, що упаковка протизаплідних угробить мені гормональний фон. Дві підряд-вірю. Я от і шукаю якийсь безпечний спосіб, а точніше графік прийому. Справа в тому, що доза гормону значення не має, так як виконувати свою пряму функцію таблетки не будуть(ну протизаплідну, ви зрозуміли),тому можна і ті, в яких поменше всього цього. І так, справді, до врача мені ніколи. Принаймні не в червні.


А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.
Просматривают эту тему:

Forum