• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Появилась рыба желтохвост- кто-нибудь мерял дозиметром?

Артём   
Пользователь   
11 апреля 2011 14546 69
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   17 августа 2011



Обычно 40-60 мкР/час, раз видела 75 завтра у мужа спрошу точнее, какое самое большое значение фиксировал. Он у нас главный физик, я могу напутать с цифрами, переспрошу у него.

— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   17 августа 2011
Ссылка

Название календарного месяца Радиационный фон по г. Николаеву, мр/год Радиационный фон по Николаевской области, мр/год
Январь 0,011 – 0,015 0,008 – 0,016
Февраль 0,009 –0,014 0,009 – 0,018
Март 0,010 –0,015 0,008 – 0,018
Апрель 0,009 –0,017 0,009 – 0,018
Май 0,010 –0,016 0,008 – 0,017


Прямо теорія змови. Як бачите офіційні показники в 2-3 рази менше.
Справа в тому що радіаційний фон можуть виміряти різні організації і якби державні служби постійно брехали, то їх би таки на тій брехні спіймали, але я такого пригадати не можу, навіть за часів життя в ЮУ, де щонайменше в двох місцях в місті висять загальнодоступні дозиметри.
Більш того, є навіть номер телефону (05136) 2-29-93, зателефонувавши за яким можна дізнатись скільки блоків на даний момент працює і які саме, який радіаційний фон на території і навіть хто начальник зміни на даний момент.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   18 августа 2011
Переспросила у мужа, сказал, что в рентгенах дозиметр наш дежурный показывает в пересчете (он цифр не помнит), поэтому не совсем корректно.
Обычно показывает он в мили Зивертах, порог стоит 0,3 , в памяти зафиксировано максимальное значение 0,8-0,9.
Раз Вы из ЮУ, то Вы с детства воспитаны "правильной идеологией мирного атома" (не спешите бросаться тапками, просто у меня много друзей из ЮУ и, обычно, они все повторяют одни и те же заученные фразы), вот только мне всегда интересно, тщательно мыть улицы - это у коммунальщиков ЮУ хобби такое? Кстати, рядом со станцией и не будет фон повышен - пар выпускается вверх и уносится, как правило, ветром - это уже не мои личные наблюдения.
В общем, заговор не заговор, но факт - у нас регулярно повышенные показатели (р-н Сухого фонтана), хотя, например, у мужа в офисе, в центре города - обычные показатели 0,04-0,05 мили Зивертов.
Повторюсь - ни в коей мере не хочу АЭС сделать виновником всех бед, даже не претендую на правильность мнения о том, что фон в Николаеве напрямую связан с АЭС.
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   18 августа 2011
Curly, зато мы тут на сухом страсть какие талантливые, а скоро так ишшо и крылья вырастут!
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 

**Esenia**

Имя:
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 136
Регистрация: 02.02.2011
Заходил(а): 12.08.2012
Город:
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0509590041 Намыв
**Esenia**
Активный пользователь
   18 августа 2011
А вот мне даже дозиметра не надо,чтобы понять,что радиационный фон повышен сейчас.Самочувствие+машинки помывочные темной ночью по Намыву...Раньше как-то больше ПГС драили (Проспект героев Сталинграда)."Пропаганда мирного атома"- это супер.Есть такое,начиная с детского садика.Бабушка и дедушка всю жизнь в Константиновке (близ ЮУ) прожили,86 им сейчас,не жалуются,только вот помидорчики и огурчики быстро желтеют,а после дождика вообще гибнут.И все соседи жалуются,все понимают почему и говорят на "своем языке",из которого понимаю-опять пожарные поехали,отключили энергоблок,опять крестника на оперативку вызвали и т.д. Случай был в 90-х годах- вызвали с Николаева бригаду водолазов Ташлык почистить.Ныряют,расчищают,видят на дне бревна лежат-странно.При близком осмотре у ребят был шок: пяти-метровыми бревном оказался сом,мутированный (вот только не помню,то ли глаз много,то ли две головы).Ребятки те бумажку подписали (о неразглашении).Некоторые детали не пишу,потому как одним из них кум моего дяди был.Развал страны,бардак,водка развязали языки.Кидайте в меня тапки,alisa(извините,если ошиблась с ником),я тоже с ЮУ и в "мирный атом " не верю.
Лучик

Лучик

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7339
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 09.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Лучик
VIP пользователь
   18 августа 2011

неа..такого счастья давно уже не замечено...уборка.... чистота...но мыть..неа...нет такого
Заказы: Amazon, Walmart, Childrenplace, Mattel, 6pm,  Sierra и другие американские сайты/t1803 Бандлер http://viktusyaluch.bunddler.com
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011


Все ясно.



Ні, я просто розумію принципи роботи АЕС, я була там особисто.
Розумієте, люди які там працюють мають в місті родини, дітей, батьків, я в них вірю, я вірю в те, що вони погано свої родині навмисне не зроблять. Нема грошей, за які можна купити здоров"я і всі це прекрасно знають. Отака це ідеологія, довіри, а не "правильной идеологией мирного атома"
І це не завчені фрази, це звичайне розуміння фізики процесу.

Тобто виходить, не знаючи фактів у всьому звинувачувати ЮУ- це нормально, а розуміти фізику, принцип роботи АЕС і так далі - це мізки промили.

можу те саме сказати і про тих, хто розповідає про пожежників, які постійно "гасять" реактор, про сомів, про викиди на якусь незрозумілу висоту, про мутантів, про дивний рост рослин і так далі. Все це я вже чула неодноразово. Якщо ще тільки напишуть по північне сяйво над реактором - ото буде повний комплект. А скільки сповідей водолазів, працівників, які обслуговують активну зону, пожежників і так далі блукає плітками. Я собі думаю що їх там стільки і не працювало взагалі.



А ви особисто це бачили? Я 20 років прожила в ЮУ і жодного разу не бачила МИТТЯ вулиць! Так, влітку поливають асфальт водою, так прибирають в місті краще ніж тут, і сміття менше, і порядку більше. Але мити вулиці...
Нехай хто бачив особисто - той відпишеться де і коли він таке бачив.



Він що, по-вашому, на висоту в 300 метрів викидається? Ви бачили станцію взагалі?
Висота блока не така вже велика, в нас в будинки є вищі, так що ця теорія трохи за вуха притягнута.
І до речі. Пара яка випускається на блоці, щоденно скидається десятками тонн в Тащлик і це не вважається викидами.



Мда... в батьків дача. Вирощують все, полуницю, огірки, помідори, картоплю. Доки жила з ними - постійно їздила. Росте як і всюди, нічого особливого, в мене в свекрів приватний будинок, сильної різниці я не помічаю. А помідорчики та огірочки їм бува не минолому році швидко пожовтіли в 35-градусну спеку?


Знаєте з Ваших слів виходить, ті хто працює на АЕС і живе в ЮУ сліпі ідіоти, а всі інші і сомів бачили п"ятиметрових, і як вулиці миють, і як помідори на очах в"януть. І тільки мешканці ЮУ які їздять на дачу, кожен день ходять вулицями міста і так далі нічого такого не бачать.



А цю страшилку чула від десятків людей, а Ви себе прираховуєте до обраних кому відкрились люди від жаху від пережитого
Мій батько багато років рибалить, в тому числі і на Ташлику. Риб-мутантів не ловив ані разу.
А легенда про велетенських сомів на днів ставків-охолоджувачів ходить майже про кожен з них.

Я вже не буду питати - що значить почистити дно і навіщо )) Там площа - гектари, сотні водолазів будуть чистити його місяць. Проблема Ташлика у високій концентрації солі, які псують обладнання другого контуру, а не багно на дні.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Машка-Степашка

Имя: Маша
Группа: Silver
Сообщений: 9449
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 30.01.2012
Город: Ильинцы
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 067-97-007-97
Машка-Степашка
Silver
   18 августа 2011
Цитата: #7273 **Esenia** 18 августа 2011, 01:46
А вот мне даже дозиметра не надо,чтобы понять,что радиационный фон повышен сейчас.Самочувствие+машинки помывочные темной ночью по Намыву...Раньше как-то больше ПГС драили (Проспект героев Сталинграда)."Пропаганда мирного атома"- это супер.Есть такое,начиная с детского садика.Бабушка и дедушка всю жизнь в Константиновке (близ ЮУ) прожили,86 им сейчас,не жалуются,только вот помидорчики и огурчики быстро желтеют,а после дождика вообще гибнут.И все соседи жалуются,все понимают почему и говорят на "своем языке",из которого понимаю-опять пожарные поехали,отключили энергоблок,опять крестника на оперативку вызвали и т.д. Случай был в 90-х годах- вызвали с Николаева бригаду водолазов Ташлык почистить.Ныряют,расчищают,видят на дне бревна лежат-странно.При близком осмотре у ребят был шок: пяти-метровыми бревном оказался сом,мутированный (вот только не помню,то ли глаз много,то ли две головы).Ребятки те бумажку подписали (о неразглашении).Некоторые детали не пишу,потому как одним из них кум моего дяди был.Развал страны,бардак,водка развязали языки.Кидайте в меня тапки,alisa(извините,если ошиблась с ником),я тоже с ЮУ и в "мирный атом " не верю.



Вы имеете в виду машины, которые рано утром поливают деревья?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011

Це вони маскуються, коли когось бачать. Одразу до дерев шусь і по типу поливають. А насправді в баку сидять люди у свинцевих костюмах і миють шампуню Хеден Шолдерс вулиці. Коли ніхто не бачать, вони швидко вистрибують і миють, миють, миють.
Тільки не зрозуміло - чому так паскудно миють...
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   18 августа 2011
доречі про сомів почитайте в інеті, це риби які ростуть дуже великі і чим більші вони виростають тим "спокійніші" стають, коли вони стають величезні, до 5 метрів читайтеСсылка або десь в іншому місці в інеті, тому 5-метрові соми це не таке унікальне явище.

Машка-Степашка

Имя: Маша
Группа: Silver
Сообщений: 9449
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 30.01.2012
Город: Ильинцы
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 067-97-007-97
Машка-Степашка
Silver
   18 августа 2011
Цитата: #7273 alisa 18 августа 2011, 08:30

Це вони маскуються, коли когось бачать. Одразу до дерев шусь і по типу поливають. А насправді в баку сидять люди у свинцевих костюмах і миють шампуню Хеден Шолдерс вулиці. Коли ніхто не бачать, вони швидко вистрибують і миють, миють, миють.
Тільки не зрозуміло - чому так паскудно миють...



я представила)))))))))) Такие себе охотники за привидениями)))
jmen_ka

jmen_ka

Имя: jmen_ka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3306
Регистрация: 30.10.2009
Заходил(а): 28.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный
jmen_ka
VIP пользователь
   18 августа 2011

Не машини які миють обочини дороги там де багато пилу, вони спреду себе поливають водою, а потім зчищають сзаду щіткою цю пиляку, зазвичай вони чистять дороги ввечері або вночи коли машин меньше на дорогах.
Тобто зробимо висновки Миколаїв теж від радіації миють
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011


Ну Жень погодься якби хоч одного такого сома в нас спіймали насправді, то про це б було відомо із більш достовірних джерел. Загальновідомо що соми можуть вирости дуже великі, але це більше рибальські легенди. Тобто можуть, але чомусь дуже рідко ростуть, то їх ловлять, то вони гинуть, то ще щось.
І ніяких двох голів, або великої кількості очей в них вже напевно нема.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   18 августа 2011


В рентгенах - это показатели, написала в Зивертах - "ясно"... на счет понимания физики процесса - в Зивертах, как раз, так называемое, биологическое облучение, т.е. более информативно сообщает о вреде для организма

И мытье улиц я видела ЛИЧНО, каждый раз, когда приезжала на АЭС, а было это в 1999, 2001, 2005 годах, (наверно в честь моего приезда мыли под мытьем я имею в виду не швабрами и тряпками работу загадочных человечков в комбинезонах, а смывание обочин поливочной машиной, и я не путаю полив газонов и мытье обочин. Опять таки, о физике, Вы, как компетентный человек, должны понимать, почему именно обочины).

Я же не обижаю семьи, работающие там, неизвестно, что вреднее, например, работа моего мужа или сотрудника АЭС.

"Тобто виходить, не знаючи фактів у всьому звинувачувати ЮУ- це нормально, а розуміти фізику, принцип роботи АЕС і так далі - це мізки промили. "

И, опять таки, повторюсь - не утверждаю, что АЭС что-то загрязняет Просто у меня другое мнение - отличное от Вашего

Аля права - это все наш Сухой фонтан чудит
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   18 августа 2011
ПГС моют (так, как Женя написала) ночью систематически ближе к полуночи. Бояться?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011


Ясно тому, Ви спочатку впевнено написали що він пищить при перевищенні (перевищенні чого?), потім написали одні цифри, потім написали геть інше, та ще й додали що це все не точно і таке інше.
Тому так, все ясно.



Це не миття, в нас постійно поливають асфальт влітку. Він же розпечений, таким чином його охолоджують, захищаючи від псування, і трохи полегшують життя мешканцям міста. Може Ви ще звернули увагу на те що в місті взагалі порядок? В нас навіть під"їзди один раз на рік драють )) бо так положено. А в Миколаєві на це просто покладено. Тому мабуть і дико, що десь це роблять.
Ви вважаєте що поливати водою в спеку вулиці міста - це мити вулиці міста?

Навіть більше того - в своєму далекому дитинстві я пам"ятаю такі машини влітку в Миколаєві, в радянському кіно і так далі. Навіть в книжках малюють такі поливочні машини.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   18 августа 2011


и Б.Морскую моют, от моста до Пушкинской. Не боимся!
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 августа 2011
И Шевченко/М.Морскую!! Каждый вечер
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 августа 2011

тепер вже виявилось що не тільки ЮУ "миють"...
Теж радіацію змивають?

І вибачте у Вас спочатку


а потім раптом


це одне і те саме?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Curly

Curly

Имя: Лена
Группа: Silver
Сообщений: 1483
Регистрация: 13.12.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Curly
Silver
   18 августа 2011


Ок - асфальт охлаждают (а правительство всегда думает о народе )

Вы же сказали, что физику процесса понимаете - вот я и не объясняла дополнительно, а зря...
Норма в микро зивертах в Украине 0,3 (соответственно у нас бывают превышения в 2-3 раза).
Цифры только в микро Рентгенах в час приблизительные, поскольку современные дозиметры меряют в зивертах, а в рентгены пересчитывают, если не ошибаюсь, соотношение 1:100. Т.е "Обычно 40-60 мкР/час, раз видела 75" вполне вписывается в показатели "порог стоит 0,3 , в памяти зафиксировано максимальное значение 0,8-0,9" я еще и меньше написала, получается в рентгенах! чем потом посмотрели на дозиметре!


Вот елки, не люблю же спорить, а ввязалась...все, больше не буду...
— С чего вы взяли, что я сумасшедшая? — спросила Алиса. — Это должно быть так, — сказал Кот, — иначе ты бы сюда не попала.
Просматривают эту тему:

Forum