• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Новини, що шокують - де правда, а де брехня?

alisa   
мати-єхидна   
11 января 2012 3174 17
Я не відношу себе до любителів жовтої преси, більш того, останніми місяцями і я новини читаю дуже рідко, щоб не втрачати душевної рівноваги.

Але я випадково наштовхнулась на оце.

2009 рік

Ссылка

початок 2011 року
Ссылка

кінець 2011 року
Ссылка
Ссылка людям із слабкою нервовою системою відео не дивитись
ну і взагалі в інеті багато посилань з цього приводу.

Це жовта преса чи дійсно правда?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   11 января 2012
Цитата: #8013 alisa 11 января 2012, 20:50
Я не відношу себе до любителів жовтої преси, більш того, останніми місяцями і я новини читаю дуже рідко, щоб не втрачати душевної рівноваги.

Але я випадково наштовхнулась на оце.

2009 рік

http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinets-vstanovi...-chisla-pi.html

початок 2011 року
http://tsn.ua/tsikavinki/ukrayinec-obigrav...u-programu.html

кінець 2011 року
http://tsn.ua/ukrayina/u-kiyevi-miliciya-z...ofesora-pi.html
http://www.expres.ua/main/2012/01/10/57792 людям із слабкою нервовою системою відео не дивитись
ну і взагалі в інеті багато посилань з цього приводу.

Це жовта преса чи дійсно правда?
А кто сейчас знает где правда а где нет....
Про этого Слюсарчука слышала давно, его еще было по телеку часто показывали, а сейчас как то меньше...
я фотограф http://vk.com/club30294247
Анжела Пасий

Анжела Пасий

Имя: Анжела
Группа: Gold
Сообщений: 2887
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 21.06.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
Анжела Пасий
Gold
   11 января 2012
То, что он псевдоврач, вроде правда, слышала как-то в новостях по одному из украинских каналов, толи 1+1, то ли Новый. Насчёт смертей не знаю, но уголовные дела или дело на него заведены, в тех новостях говорилось.

У меня интенет тормоз, хочу ролик с операцией посмотреть, потом напишу.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 января 2012


Анжело, Ви можете подивитись відео, там якраз він робить операцію на мозку. Цікаво було б почути від Вас коментар. Я розумію, що Ви не нейрохірург, але все-таки.
Я не лікар взагалі, але навіть мені здалось, що так це точно не робиться.

Я просто реально не можу повірити, що таке можливо - людина приходить, бреше що вона професор, нейрохірург, бере в руки скальпель і порпається в мозку іншої людини. Як таке взагалі можливо? Невже це не хвора фантазія журналістів.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   11 января 2012
Цитата: #8013 alisa 11 января 2012, 21:38


Анжело, Ви можете подивитись відео, там якраз він робить операцію на мозку. Цікаво було б почути від Вас коментар. Я розумію, що Ви не нейрохірург, але все-таки.
Я не лікар взагалі, але навіть мені здалось, що так це точно не робиться.

Я просто реально не можу повірити, що таке можливо - людина приходить, бреше що вона професор, нейрохірург, бере в руки скальпель і порпається в мозку іншої людини. Як таке взагалі можливо? Невже це не хвора фантазія журналістів.


Я, конечно, вообще не врач, но я как-то себе всегда несколько по-другому представляла операции на мозге.
Может, я вообще диленант в этой теме, но разве там вообще скальпель используется???? Вот так вот просто вручную режут разве????
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 января 2012
и зачем я это смотрела ((( написали же, что не для слабонервных! и так врачей боюсь, а теперь вообще....пришел человек с улицы, полез "оперировать".... неужели остальные врачи заметили обман только, когда было уже поздно что-то делать?
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   11 января 2012
ну так этого "доктора пи" (причем пи понимайте как вам угодно) сам пан Табачник профессором нейрохирургии сделал, и премию президентскую ему в размере 150 тыщ дали...

Думаю, не все там чисто ...

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 января 2012

І це я читала. Також читала, що тепер Табачник і Ко намагаються перекинути відповідальність на російську компанію, яка начебто мала перевірити диплом. А компанія в свою чергу розводить руками і відповідає, що ніяких дипломів вона не перевіряє.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Анжела Пасий

Анжела Пасий

Имя: Анжела
Группа: Gold
Сообщений: 2887
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 21.06.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
Анжела Пасий
Gold
   11 января 2012


Посмотрела. Впечатление неоднозначное. Я в пору своей медсестринской деятельности в каких только операционных не работала, и в общей, и в сосудистой, и на тарнсплантации почек, и на пороках сердца, а вот как-то в нейрохирургии не довелось. Ткань мозга "врач" не резал, он отмывал гематому, которая сдавливала ткань мозга, нарушая её кровоснабжение, "врач" всё время акцентировал внимание на восстановлении пульсации, то есть кровообращения в коре головного мозга. Логически всё правильно. В руке электроотсос, ассистент поливает физраствор, хирург удаляет сгустки крови, ничего катастрофического не происходит, но вот берут меня сомнения в правильности оперативной техники - как-то грубо он обращается с мозгом, мне у неживых, пардон, порой нежнее с тканью мозга приходится обращаться, нездоровый мозг плохо удерживает форму. Сказать однозначно, что этот пациент умер именно от этой операции я не могу, он мог запросто умереть от набухания ткани мозга с вклинением в большое затылочное отверстие, что само по себе обусловлено не операцией, а травмой, тяжёлой контузией мозга.

А этот "врач", к сожалению, не фантазия(((((((
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 января 2012
Про скальпель я образно.
Я не лікар і ніколи на операціях не була, мене вразила сама манера роботи, мій стоматолог і то якось ніжніше, плавніше і обережніше працює.
Я так зрозуміла із написаного, що це не єдина його "операція" і відомі інші закінчились смертю пацієнтів, тому числі і дітей.


Дуже сумно, що таке взагалі можливо. Навіть не віриться.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   11 января 2012
Цитата: #8013 alisa 11 января 2012, 22:18
Про скальпель я образно.
Я не лікар і ніколи на операціях не була, мене вразила сама манера роботи, мій стоматолог і то якось ніжніше, плавніше і обережніше працює.
Я так зрозуміла із написаного, що це не єдина його "операція" і відомі інші закінчились смертю пацієнтів, тому числі і дітей.


Дуже сумно, що таке взагалі можливо. Навіть не віриться.


Видео я побоялась смотреть, если честно...
Но в целом все вызывает ощущение какого-то сюрреализма...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   25 марта 2012
Я вот не знаю, правда це чи брехня, но ржу неимоверно

В Україні заборонять місіонерську позицію:



На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом у “місіонерській” позиції. Про це 22 березня повідомила газета “Голос України”. Ця ініціатива, на думку її авторів, на ряду з забороною абортів та штрафу за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні.

“Спеціалістами давно доведено, що класична позиція (положення лицем до лиця, чоловік розташовується між ніг жінки зверху), що в народі називається “місіонерською”, зовсім неефективна при зачатті, – розповідає один із ініціаторів законопроекту, народний депутат України Наталія Королевська, – Тому потрібно викорінити її з ужитку на користь колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду. Саме вона є найкращою для зачаття дітей.”

“Ми розуміємо, що одна тільки заборона займатись сексом в певній позиції не допоможе, оскільки ми не маємо можливості проконтролювати її дотримання, – продовжує Королевська, - Тому ми плануємо піти інакшим шляхом: будемо працювати на рівні пропаганди – це і робота зі ЗМІ, і соціальна реклама, і освіта…”

Судячи з реакції депутатів на доповідь Королевської, більшість із них сприйняли законопроект схвально. Зокрема, Олег Ляшко аплодував стоячи, коли Наталія Юріївна розповідала про популяризацію колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду.

Зараз законопроект знаходиться на стадії ознайомлення і доопрацювання.

Ссылка




У меня только два вопроса.

Факмоймозг, КАК ОНИ собираются следить за соблюдением ЭТОГО?

И шо - в стране таки закончились все остальные проблемы?..

Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.

Цветочек

Имя: Цветочек
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2103
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 07.04.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0501555563 0633760434
Цветочек
VIP пользователь
   25 марта 2012
Боже подурели совсем
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 марта 2012


Ну це просто


UaReview // фейкові новини, статті, колонки

- Всі згадані на сайті події та персонажі вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями та людьми є випадковим.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   25 марта 2012
Цитата: #8013 alisa 25 марта 2012, 09:12


Ну це просто


UaReview // фейкові новини, статті, колонки

- Всі згадані на сайті події та персонажі вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями та людьми є випадковим.


Почитала на том сайте другие новости... Самое смешное, что многие из них вполне вероятны в нашей стране... и вот это уже совсем не смешно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Мартышка

Имя: Марта
Группа: Новичок
Сообщений: 49
Регистрация: 10.08.2011
Заходил(а): 01.01.1970
Город:
Мартышка
Новичок
   25 марта 2012
Цитата: #8013 Ioanna 25 марта 2012, 00:57
Я вот не знаю, правда це чи брехня, но ржу неимоверно

В Україні заборонять місіонерську позицію:



На розгляд Верховної Ради України подано законопроект, покликаний викорінити заняття сексом у “місіонерській” позиції. Про це 22 березня повідомила газета “Голос України”. Ця ініціатива, на думку її авторів, на ряду з забороною абортів та штрафу за бездітність, повинна вирішити проблему низької народжуваності в Україні.

“Спеціалістами давно доведено, що класична позиція (положення лицем до лиця, чоловік розташовується між ніг жінки зверху), що в народі називається “місіонерською”, зовсім неефективна при зачатті, – розповідає один із ініціаторів законопроекту, народний депутат України Наталія Королевська, – Тому потрібно викорінити її з ужитку на користь колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду. Саме вона є найкращою для зачаття дітей.”

“Ми розуміємо, що одна тільки заборона займатись сексом в певній позиції не допоможе, оскільки ми не маємо можливості проконтролювати її дотримання, – продовжує Королевська, - Тому ми плануємо піти інакшим шляхом: будемо працювати на рівні пропаганди – це і робота зі ЗМІ, і соціальна реклама, і освіта…”

Судячи з реакції депутатів на доповідь Королевської, більшість із них сприйняли законопроект схвально. Зокрема, Олег Ляшко аплодував стоячи, коли Наталія Юріївна розповідала про популяризацію колінно-ліктьової позиції, при якій чоловік ззаду.

Зараз законопроект знаходиться на стадії ознайомлення і доопрацювання.

http://uareview.com




У меня только два вопроса.

Факмоймозг, КАК ОНИ собираются следить за соблюдением ЭТОГО?

И шо - в стране таки закончились все остальные проблемы?..


фэйк это или нет, но то,что нашим депутатам реально нечем заняться, давно ясно)))
вместо решения проблем, они выдвигают подобные бредовые пропозыции

у меня по тексту новости другой вопрос возник: а что, реально коленно-локтевая поза больше способствует зачатию, чем миссионерская?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   25 марта 2012
Цитата: #8013 Мартышка 25 марта 2012, 12:44

фэйк это или нет, но то,что нашим депутатам реально нечем заняться, давно ясно)))
вместо решения проблем, они выдвигают подобные бредовые пропозыции

у меня по тексту новости другой вопрос возник: а что, реально коленно-локтевая поза больше способствует зачатию, чем миссионерская?


Это уже оффтоп, конечно, но вообще-то это один из мифов.
Из той же серии - что надо не доводить женщину до оргазма, якобы тоже повышает вероятность...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum