Академия Детского Творчества

Академия Детского Творчества

Украина, ул. Олейника, 36, 22-13-29, 22-41-94
Отзывы: 2
Просмотров: 30575

Академия Детского Творчества

  • Адрес: ул. Олейника, 36
  • Телефон: 22-13-29, 22-41-94

Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» - створена як відгук на сучасні проблеми суспільства у складний час державотворення молодої незалежної України.

 

Школа здійснює діяльність у напрямі розвитку творчої особистості дитини та її природжених здібностей і обдарувань дитини, яка здатна до продуктивної позитивної самореалізації в умовах формування демократичної Європейської Держави.

1993 – 1994 навчальний рік – на базі СШ № 31 за ініціативою Ганни Матвєєвої, творчої групи вчителів створено експериментальний майданчик за темою: "Етнопедагогіка та відродження народних промислів України у виховній системі школи". З цією метою було трансформовано програму трудового навчання і поряд із загальноосвітніми предметами були введені дисципліни та створено навчальні майстерні:

 

 

 

- металопластики ( ювелірна)

 

- художньої обробки деревини;

 

 

- малюнку та живопису;

 

- кераміки, гліптики, художнього розпису.

 

- 1994 рік. Рішенням Миколаївської міської ради створено середню спеціалізовану загальноосвітню школу художнього профілю № 58 з профільним навчанням народним ремеслам. У навчальний план, до загальноосвітніх предметів, додано базово – теоретичні предмети:

– історія та теорія образотворчого мистецтва – 1 – 11 кл.;

 

- малюнок та живопис – 1 – 11 клас;

- естетика – 1 – 11 кл;

- розвиток творчих здібностей 5 – 11 кл;

- художня праця 1 – 3 кл.

 

 

1996 рік – директором школи – Ганною Матвєєвою започатковано Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека», який і досі проходить щороку. Укладено першу міжнародну угоду з Ліцеєм ім. Міхая Греку м. Кишинева. Разом із молдавськими школярами проводяться спільні планери, виставки, культурно-мистецькі заходи.

1998-1999 н. р. Рішенням Миколаївської міської ради СШ № 58 і СШ № 8 реорганізовані, шляхом об’єднання, у Середню спеціалізовану загальноосвітню школу мистецтв і прикладних ремесел м. Миколаєва.

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України наш навчальний заклад отримує статус Експериментального спеціалізованого навчального закладу Всеукраїнського рівня.

 

 

З 2003 року – відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України школа отримує назву "Експериментальний загальноосвітній навчальний заклад Всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості". Авторська школа Ганни Матвєєвої.

Творчий пошук педагогічного колективу, нестандартне мислення, інтеграція загальноосвітніх предметів із предметами декоративно-прикладного мистецтва і сценічних мистецтв ініціює активну роботу по створенню і удосконаленню авторських програм та їх подальшу експертизу. Затверджено апробацію їх у навчально-виховному процесі.

 

 

Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» має свою, власну іміджеві складову:

школа авторська – (структура, навчальний план, режим роботи, система управлінської діяльності);

 

методика викладання спрямована на розвиток творчого потенціалу, закладеного в дитині природою;

 

навчально-виховний процес визначає соціальну адаптацію випускника;

 

робота закладу в Міжнародних програмах;

 

творчий центр – школа є культурним центром школярів.

 

Структура школи: загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ступенів;

художньо-естетичне відділення; декоративно-прикладні мистецтва, сценічні мистецтва, малюнок та живопис, соціально – психологічна служба, творчий центр. Педагогічним колективом експериментального загальноосвітнього навчального закладу проведено серію наукових досліджень з проблемної теми роботи школи: «Розвиток художньо-творчого мислення особистості на основі синтезу науки, філософії і мистецтва», проведено апробацію програмового і навчально-методичного забезпечення, розробленого 32 авторські програми з профільних предметів, пакет нормативних документів щодо діяльності закладу нового типу. Розроблено нову модель навчального закладу художньо-естетичного спрямування, як зразок закономірного процесу гуманізації змісту освіти, реалізації творчого пошуку вчителів – новаторів та пріоритетних напрямів змісту освіти ХXI століття, визначених Законом України «Про загальну середню освіту».

 

Директор закладу Ганна Матвєєва двічі нагороджена Міжнародним рейтингом «Золота фортуна» (медаллю Незалежність України), грамотами міністерства освіти і науки України, міністерства культури і мистецтв України, грамотами НДП. «Горожанин года» у номінації «Середня школа» у 2003 році. За вагомий внесок в розбудову освіти України багато працівників нашого навчального закладу нагороджені почесними грамотами і дипломами різних рівнів від Міністерства освіти і науки України до Міжнародних організацій.


Адрес сайта: http://artacademy.mk.ua/


 


Прямой эфир
19 Январь в 09:51
Svetlana-mama ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Подскажите пожалуйста как обстоят дела с обучением в старшей школе? Думаю ребёнка отдать в эту школу. Пока выбираю между АДТ и 19 школой. И сколько детей в классах? А также приблизительно сколько в месяц сдавать? Переживаю чтоб не ошибиться с выбором школы.
25 Февраль 2019
Тяпа ответилa в теме на форуме Академия детского творчества

Я думала, академии было оставлено тестирование детей в виде исключения, чтобы была возможность творческие способности распознать...

25 Февраль 2019
Аня Гуцаленко ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Спасибо большое,мы сей час тоже ходим на дошкольную подготовку,теперь имею понятия,о тестировании))
21 Февраль 2019
Сэнсея ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата Аня Гуцаленко 07 Февраль 2019 14:38
Здравствуйте,кажите кто поступал в АДТ,какие вопросы на собеседовании задавали и присутствовали ли родители,Планируем поступить в этом году…

Добрый день! Родители сидят на последней парте и заполняли анкету для психолога. Вопросы легкие, если есть основные понятия у ребенка. Из тех, что помню. Нужно было прочитать текст и потом задавали вопросы по нему. Если ребенок не читает, то ему прочитают. Спрашивали каких знаешь домашних животных, какие птицы улетают на зиму или остаются. Легкие задачи на одно действие, например было 3 пирожка, 1 сьели, сколько осталось. Был еще про зайчиков, спряталось 2 зайчика, сколько торчит ушек. Вообще непринужденная обстановка и проходит в форме беседы. У меня ребенок ходил в подготовку для школы, то было легко сдавать.

07 Февраль 2019
Аня Гуцаленко ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Здравствуйте,кажите кто поступал в АДТ,какие вопросы на собеседовании задавали и присутствовали ли родители,Планируем поступить в этом году…
26 Сентябрь 2018
Olya26 ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, как фамилия Ирины Владимировны, какой она преподаватель младших классов?
21 Август 2018
MaTi ответилa в теме на форуме Академия детского творчества

Посадка 29.08 на 9.00

Линейка 3.09 в 8.00.

22 Июнь 2018
dinarij ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата Soffiro4ka 21 Июнь 2018 14:30

Добрый день всем. Девочки, вы реально, кто поступил, будете платить 2 тыс гривен первоначальных взносов? Просто интересно. Это разве частная школа? Мой внук тоже поступил, но таких денег просто так взять и "отвалить" только за поступление нет. И, как было понятно из общешкольного собрания, еще каждый месяц нужно будет платить более 600 гривен на разные обучающие материалы. Поправьте меня, если это не так.

вартість учбових матеріалів за програмою "Крила успіху" 1980 грн на рік, у нашому класі обрали варіант сплати раз на чверть 495 грн. кожен батько укладає офіційний договір купівлі з учбовим центром. для нас з чоловіком це свідоме рішення, а не нав'язана послуга.

щодо благочинності у фонд школи - не думаю що це має бути перепоною для вступу. на жаль, не була на першому зібранні, там щось казали про те, що від окремих категорій не очікують внесків. може невдало висловлююсь - але якщо коротко, то батьки не кожної дитини з 1го класу будуть сплачувати внесок.

22 Июнь 2018
Тяпа ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата MaTi 22 Июнь 2018 10:19

АДТ - експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня, авторська школа Ганни Матвєєвої.

Кто автор, тот и диктует правила))

Автор учебной программы или владелец заведения? Это государственная школа и государство должно прислать того, кто настучит по голове за самоуправство. Вот начальник тюрьмы на днях отправился... в тюрьму )) за взяточничество. А тут с гуся вода.

22 Июнь 2018
MaTi ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата Sofochka 22 Июнь 2018 10:54

Кстати по поводу 59 школы и 22 школы - вступительные взносы там 500 грн, разница как бы есть

Моя крестница в прошлом году поступила в первый класс 59 школы. Заплатили взнос 500грн и 1500грн сдали на ремонт.

О, да, разница ощутимая!

22 Июнь 2018
Sofochka ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата MaTi 22 Июнь 2018 09:27

Меня удивляет, что тема взносов поднимается только здесь.

Почему в теме 22 школы никто не пишет, что ребёнок, не сдавший тесты, поступил в 1 класс за большую благодарность директору в карман?

Почему в теме 2 школы не пишут, что при аналогичной ситуации помог купленный в класс принтер? Почему там не пишут, что на первом собрании с родителей взяли по 1500грн на ремонт класса? Или это не считается взносом?

В АДТ при поступлении родители сдают взнос в официальный благотворительный фонд. С расчётным счетом, с отчетностью поступивших и потраченных денег.

Интересно, как же сделали выборку детей, поступивших по новому закону в знаменитые школы города? Ведь имеющих право это сделать было в 2 раза больше вакантных мест.

Вы немного путаете понятия, добровольное решение родителей за дополнительную плату "добавить" баллы ребенку, хотя это тоже неправильно и возмутительно, но это уже вопрос совести каждого. А здесь родителей поставили в очень неудобную позу (я извиняюсь), детки вроде ж как поступили. И каждая мама сейчас думает - ребенок то поступил, что же я не найду эти деньги? Кстати по поводу 59 школы и 22 школы - вступительные взносы там 500 грн, разница как бы есть

22 Июнь 2018
alisa ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата MaTi 22 Июнь 2018 09:27

В АДТ при поступлении родители сдают взнос в официальный благотворительный фонд. С расчётным счетом, с отчетностью поступивших и потраченных денег.

Ви взагалі в курсі, що значить слово "благочинний"?

Благочинність може бути тільки або добровільна, або це вже не благочинність, а щось інше.

22 Июнь 2018
alisa ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата MaTi 22 Июнь 2018 10:19

АДТ - експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня, авторська школа Ганни Матвєєвої.

Кто автор, тот и диктует правила))

Це нанятий керівник. Правила диктує власник.

Тим, хто готовий щось робити.

37-62-16 городское управление образованием.
(044)481-32-00 министерство образования и науки Украины.
0800-502-191 горячая линия областной администрации.
15-45 правительственная линия.
(044)481-47-69 министерство образования Украины

22 Июнь 2018
lovely kykolka ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Спасибо!
22 Июнь 2018
MaTi ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата Тяпа 22 Июнь 2018 10:09

Тю, так поднимите в соответствующих темах ;) А вообще, насколько я поняла, выше речь о частных случаях недотянувших по баллам, а не о тотальном вымогательстве.

И дело-то не в отчетности, а в том, что кто не хочет платить - до свидания.

У нас любят поговорить о россиянах, которые-де молчат и потому виноваты. Но если копнуть - каждый молчит в своем масштабе.

АДТ - експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня, авторська школа Ганни Матвєєвої.

Кто автор, тот и диктует правила))

22 Июнь 2018
MaTi ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата lovely kykolka 22 Июнь 2018 09:38
Девочки, у кого учатся тут детки, подскажите, пожалуйста, можно ли девочкам покупать зауженные брюки скинни темно-синие? У меня девочка худенькая, обычные брюки не очень смотрятся... И можно ли молочные блузки или только белые?

Скинни можно.

Блузки можно однотонные светлые (белые, молочные, голубые).

22 Июнь 2018
Тяпа ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата MaTi 22 Июнь 2018 09:27

Меня удивляет, что тема взносов поднимается только здесь.

Почему в теме 22 школы никто не пишет, что ребёнок, не сдавший тесты, поступил в 1 класс за большую благодарность директору в карман?

Почему в теме 2 школы не пишут, что при аналогичной ситуации помог купленный в класс принтер? Почему там не пишут, что на первом собрании с родителей взяли по 1500грн на ремонт класса? Или это не считается взносом?

Тю, так поднимите в соответствующих темах ;) А вообще, насколько я поняла, выше речь о частных случаях недотянувших по баллам, а не о тотальном вымогательстве.

И дело-то не в отчетности, а в том, что кто не хочет платить - до свидания.

У нас любят поговорить о россиянах, которые-де молчат и потому виноваты. Но если разобраться - и у нас каждый молчит в своем масштабе. Кто-то (почти все) про страну, кто-то про врача, кто-то про школу.

22 Июнь 2018
lovely kykolka ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Девочки, у кого учатся тут детки, подскажите, пожалуйста, можно ли девочкам покупать зауженные брюки скинни темно-синие? У меня девочка худенькая, обычные брюки не очень смотрятся... И можно ли молочные блузки или только белые?
22 Июнь 2018
MaTi ответилa в теме на форуме Академия детского творчества

Меня удивляет, что тема взносов поднимается только здесь.

Почему в теме 22 школы никто не пишет, что ребёнок, не сдавший тесты, поступил в 1 класс за большую благодарность директору в карман?

Почему в теме 2 школы не пишут, что при аналогичной ситуации помог купленный в класс принтер? Почему там не пишут, что на первом собрании с родителей взяли по 1500грн на ремонт класса? Или это не считается взносом?

В АДТ при поступлении родители сдают взнос в официальный благотворительный фонд. С расчётным счетом, с отчетностью поступивших и потраченных денег.

Интересно, как же сделали выборку детей, поступивших по новому закону в знаменитые школы города? Ведь имеющих право это сделать было в 2 раза больше вакантных мест.

22 Июнь 2018
alisa ответилa в теме на форуме Академия детского творчества
Цитата Sofochka 22 Июнь 2018 01:47
Шановна alisa, Ви мабуть сплутали мене з кимось. Моя дитина не вступила до данного закладу, тому я не стою перед таким вибором. Мене просто обурює така інтерпретація, що треба ж якось з великої кількості охочих відібрати найдостойніших. І так думає переважна більшість батьків.

так, повідомлення адресоване користувачу, яка обруюється, що в них гроші вимагають, але робити вона нічого не планує, шукає, хто за неї буде вирішувати її проблему

І відбирати будуть не "найдостойніших", а тих, хто заплатить 2 тис - це різні речі.