• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

роды по-договорённости...

V!SHENKA   
VIP пользователь   
12 октября 2009 68117 483
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Ну, історій про те, як сам хтось народив в пологовому, бо лікарі не звертали на нього уваги, я поки не чула. Навіть сестра, яка народжувала на звичайному ліжку, бо їй не вистачило місць (і домовленість її б не врятувала в тій ситуації ніяк) все одно народжувала не сама. 

Але ще раз підкреслю - якщо жінці хочеться домовлятись - її право, але ж, мабуть,  не варто писати, як погано народжували ті, хто народжували без домовленостей. Може вони на 100% задоволені своїми пологами?
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Звісно, не можемо знати, як було б, але я дійсно не могла допрохатися, щоб працівнички хоча б подивилися, коли відчувала, що вже народжую. Двічі я пішла собі назад в передродову, в третій раз почала телефонувати і за 15 хвилин  народила, народжувала практично мовчки, дівчата в палаті, куди мене потім поклали, взагалі питали, де я народжувала, бо всю ніч тихо було і тут я з дитиною раптом з'явилась. Якби не почала телефонувати, то пішла б собі назад в передродову, і що б було далі, навіть думати не хочу. А до того акушерка до мене заходила, так, намагалася подивитися розкриття на панцирному ліжку, обмотавши руку рушником, щоб не йти за рукавичками... бррр, навіщо я це все згадала....
Все одно вважаю, що необхідно або домовлятися, або брати з собою чоловіка, щоб зменьшити людський фактор, наскільки це тільки можливо.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Ну, щодо брати із собою чоловіка - сперечатись не буду. Як на мене, то чоловік все-таки потрібен. І ставлення адекватніше, і взагалі купа плюсів. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 moonsun 18 апреля 2013, 11:53

Все одно вважаю, що необхідно або домовлятися, або брати з собою чоловіка, щоб зменьшити людський фактор, наскільки це тільки можливо.

згідна!!!
я якраз для цього і брала чоловіка,щоб якщо треба,то робив розгони там,ну і на схватки само собою/rolleyes
Ну і з лікарем домовлялась,бо не вірю,що хтось про тебе подбає настільки без домовленості.
Замітно було коли ще не знали,що я домовлялась,і коли вже він приїхав....,були дані вказівки і все оперативненько робилося.
А не лежи собі і стони до посиніння/26
І для alisa: я написала,що я мабуть сильно ніжна і неможу терпіти болю,хоча завжди вважала себе більш-менш терплячою,але роди видно вище моїх терплячих больових можливостей. Тому маю на увазі,що можливо ті,що стогнали на потугах довго за стіною,періодично затихаючи не знали,що буває варіант полегшити і пришвидшити страждання/unsure

 

 

Серцем і душею з ними.......!

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 moonsun 18 апреля 2013, 11:53
Все одно вважаю, що необхідно або домовлятися, або брати з собою чоловіка, щоб зменьшити людський фактор, наскільки це тільки можливо.
Згодна з вами, добре, якщо хтось з родичів поряд. Мій синок народився восьмого березня, цим все вже сказано, гірше, напевно,  хіба що на новий рік...в мене вже були переймі по повній программі, та до мене ніхто не попішив. Якщо б не чоловік, який їх постійно висмикував з того святкового столу, думаю, було б важко. Я знаю, деякі дівчата негативно ставляться до присутності чоловіка на пологах, то може для них мама чи сестра, подружка -це варіант.
А лікарка, з якою ми домовлялися, була дуже незадоволена, що прийшлось приїзджати, бо я 7-го вранці не погодилась на стимуляцію, я ії "свято зіпсувала".
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 12:12

І для alisa: я написала,що я мабуть сильно ніжна і неможу терпіти болю,хоча завжди вважала себе більш-менш терплячою,але роди видно вище моїх терплячих больових можливостей. Тому маю на увазі,що можливо ті,що стогнали на потугах довго за стіною,періодично затихаючи не знали,що буває варіант полегшити і пришвидшити страждання/unsure

 

 

А може в них просто біль був сильніший? 
А полегшити та пришвидшити - далеко не всі хочуть окситоцин, пробивання пузиря та інші "полегшення". Нині багато хто за природність пологів. 

Як взагалі можна визначити за стіною - потуги там чи перейми? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 alisa 18 апреля 2013, 12:19
А може в них просто біль був сильніший? 
А полегшити та пришвидшити - далеко не всі хочуть окситоцин, пробивання пузиря та інші "полегшення". Нині багато хто за природність пологів. 

Як взагалі можна визначити за стіною - потуги там чи перейми? 
я думаю швидше народити в родзалі вже ВСІ хочуть!/f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d А знала що потуги, бо вже дівчинка дуже довго зі схватками ходила, і м"яч їй вже приносили і коли кричать Штовхай, штовхай,штовхай і вона сильно стогне при тому, то не вагони ж вона там штовхала?/biggri
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 12:25
я думаю швидше народити в родзалі вже ВСІ хочуть!/f0f976954baba82970b5e0d52f06f51d А знала що потуги, бо вже дівчинка дуже довго зі схватками ходила, і м"яч їй вже приносили і коли кричать Штовхай, штовхай,штовхай і вона сильно стогне при тому, то не вагони ж вона там штовхала?/biggri
Ну що вона там півгодини, годину, дві в потугах була? Якщо вже пішли потуги, то не буде такого, що потужились, потім перервались на каву, а через годинку знову потужились. 
І явно не без уваги, я так розумію, раз було кому кричати. 
Ви ж не знаєте її ситуації. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 alisa 18 апреля 2013, 12:30
Ну що вона там півгодини, годину, дві в потугах була? Якщо вже пішли потуги, то не буде такого, що потужились, потім перервались на каву, а через годинку знову потужились. 
І явно не без уваги, я так розумію, раз було кому кричати. 
Ви ж не знаєте її ситуації. 
ситуації не знаю. але от тепер шкодую,що час того всього дійства не засікла/rolleyes
але ладно,тема не про те/thank_you2
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 12:39
ситуації не знаю. але от тепер шкодую,що час того всього дійства не засікла/rolleyes
 
Я Вам більш того скажу - а де гарантія, що в дівчини були не домовні пологи? Можливо, вона теж народжувала із домовленостями. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 alisa 18 апреля 2013, 12:43
Я Вам більш того скажу - а де гарантія, що в дівчини були не домовні пологи? Можливо, вона теж народжувала із домовленостями. 
бо чергова акушерка серед ночі їх приймала/smile
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 12:52
бо чергова акушерка серед ночі їх приймала/smile
А домовні лікарі із своїми акушерками приймають пологи?

з.і. Сестра з Херсону домовлялась із акушеркою, а не з лікарем. Залишилась задоволена. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 11:12
дякую за вітання!/smile
Ні, за мене лікар не родив і не розрізав. На відкритті 5-6 см пробив води, і діло пішло набагато швидше, а на потугах, бачачи, що я пару раз потужилась, а діло не йде допоміг видавлюванням. Якби не це, я незнаю скільки я би ще там мучилась і тужилась вхолосту.
А от ті що за стінами моєї палати потім родили.....довго кричали і стогнали.Що на схватках, що на потугах ніхто ними сильно не переймався(ну  в плані що боляче,що сил вже нема....).Буває тужаться, тужаться, а потім тишина, думаю....фух, видно родила. та де там!!!!І так ще пів ночі/unsure
Поздравляю вас с рождением малыша!

А помоь доктор вам оказал весьма сомнительную. Стимуляция и выдавливание - брррр, думаю, акушерки, которые прочитали - поседели)
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Дикий Ёж 18 апреля 2013, 13:42
Поздравляю вас с рождением малыша!

А помоь доктор вам оказал весьма сомнительную. Стимуляция и выдавливание - брррр, думаю, акушерки, которые прочитали - поседели)
дякую!/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
чому допомогу сумнівну? цей лікар часто таке практикує і вдало приймає роди.
І мені і малому він допоміг швидше народити (сь)! і знову ж таки,я довго мучитись не хотіла.
Всі мої знайомі хто в нього родив,всі задоволені і більшості він видавлював.
ви ж розумієте.що роди,то таке діло де треба оперативно діяти,і щоб з мамою і дитиною все було гаразд/smile
Серцем і душею з ними.......!
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Zol_otko 18 апреля 2013, 13:58
дякую!/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
чому допомогу сумнівну? цей лікар часто таке практикує і вдало приймає роди.
І мені і малому він допоміг швидше народити (сь)! і знову ж таки,я довго мучитись не хотіла.
Всі мої знайомі хто в нього родив,всі задоволені і більшості він видавлював.
ви ж розумієте.що роди,то таке діло де треба оперативно діяти,і щоб з мамою і дитиною все було гаразд/smile
а вы знаете, что выдавливание запрещено?
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Мяffка

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4000
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 18.04.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Мяffка
VIP пользователь
   18 апреля 2013
оба раза рожала без договоренности, ночью, и нормально за  мной смотрели все, первый раз еще ладно, мало нас рожало, я и после меня еще девочка, а во второй раз я приехала в роддом в час ночи и была 10-я роженица))) после меня еще парочку поступили, и то, меня не оставляли надолго одну, каждые 10 мин акушерка заглядывала и врач.
Cложная?... - Да нет, я не сложная, я очень простая, меня просто понять надо. А вот понять сложно, да..
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Кристеллера приём — акушерский прием, способствующий быстрому завершению второго периода родов; заключается в искусственном выжимании Ссылка из родовых путей давлением на матку через переднюю брюшную стенку роженицы в направлении сверху вниз рукой акушера.
Кристеллер, предложивший этот прием, применял его только в периоде изгнания плода при слабой родовой деятельности. В настоящее время приём Кристеллера применять не рекомендуется, так как он считается опасным для плода (травма) и для матери (преждевременная отслойка детского места, Ссылка матки, шок).

4. Прием Кристеллера

— давление на дно матки. Официально считается, что данное пособие не применяется в России. Однако по многочисленным жалобам в «Лигу пациентов» можно сделать вывод об обратном – в России данный прием применяется и приводит к таким страшным последствиям, как разрыв матки у роженицы и родовые травмы у новорожденных. Таким образом, в генезе родовых травм определенная роль, несомненно, принадлежит применению древнего акушерского приема, описанного в очень старых учебниках по акушерству и известному как метод Кристеллера, или давление на живот. С 1 января 2007 года сообщение о применении врачом этого «метода» во Франции лишает его права заниматься акушерской практикой ПОЖИЗНЕННО.
Поэтому, если врач предложил вам «немножко надавить на живот», чтобы ускорить роды, настоятельно рекомендуем отказаться от такой помощи!
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 апреля 2013
возможно в некоторых случаях это лучше, чем плод вообще застрянет.. ?
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   18 апреля 2013
этот прием запрещен только в оговоренных в инструкции случаях, а не в целом
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   18 апреля 2013
Цитата: #1658 Конфетти 18 апреля 2013, 14:27
этот прием запрещен только в оговоренных в инструкции случаях, а не в целом
в каких же случаях он разрешен?
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Просматривают эту тему:

Forum