• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Друк на меблевих фасадах

moonsun   
VIP пользователь   
29 сентября 2012 1805 10
Вигадала я чергову забаганку Треба прикрасити меблевий фасад розміром приблизно 250см*200см друкованим зображенням. Нагугліла, що є 2 варіанти - друк на тканині і друк на самому фасаді.
В кого який є досвід, хто і як в нашому місті таке робить? Додаткове питання, чи мають вони, де брати малюнки у гарній якості. Я хочу друкувати досить відомі репродукції, але не впевнена, що знайду їх у потрібній якості.
1) на чому і чим друкують? чи можна це розміщувати у житлі?
2) скільки часу та грошей це може затягнути?
Де знайти фахівців, які
3) знайдуть зображення з потрібними технічними характеристиками,
4) розмістять їх на поверхні, так, щоб це мало пристойний вигляд, зроблять потрібну переддрукову підготовку
5) надрукують у такому величезному форматі.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 сентября 2012
Люди добрі, ніхто-ніхто нічого-нічого не знає з цього приводу?
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   29 сентября 2012
Суббота же, люди отдыхают
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   29 сентября 2012
Аля, в мебель рим я вроде видела печатные фасады, спроси там?
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   29 сентября 2012
Колись я хотіла купувати дитячі меблі у вигляді машин, домів і т.п., поділилася своїми думками із дівчиною, у чиєї фірмі ми робимо вивіски, банера та іншу рекламу, вона сказала, що то все закатано кольоровим оракалом. І у школу вони нам дві додаткові дошки зробили, затягнуті матовим оракалом. Можу дати коордінати, порадьтеся, може, щось інше запропонують.
uchilka

uchilka

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1771
Регистрация: 06.01.2011
Заходил(а): 15.02.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
uchilka
VIP пользователь
   29 сентября 2012
интерьерные наклейки Design Stickers, Nouvellesimages



Ссылка
Marusha

Marusha

Имя: Анна
Группа: Silver
Сообщений: 867
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 11.07.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 71-36-61, 095-567-54-56, 096-95-90-849
Marusha
Silver
   03 октября 2012
Цитата: #9503 moonsun 29 сентября 2012, 16:03
Вигадала я чергову забаганку Треба прикрасити меблевий фасад розміром приблизно 250см*200см друкованим зображенням. Нагугліла, що є 2 варіанти - друк на тканині і друк на самому фасаді.
В кого який є досвід, хто і як в нашому місті таке робить? Додаткове питання, чи мають вони, де брати малюнки у гарній якості. Я хочу друкувати досить відомі репродукції, але не впевнена, що знайду їх у потрібній якості.
1) на чому і чим друкують? чи можна це розміщувати у житлі?
2) скільки часу та грошей це може затягнути?
Де знайти фахівців, які
3) знайдуть зображення з потрібними технічними характеристиками,
4) розмістять їх на поверхні, так, щоб це мало пристойний вигляд, зроблять потрібну переддрукову підготовку
5) надрукують у такому величезному форматі.

1) печатают на оракале или на самих фасадах (чаще это стекло или МДФ). Оракал имеет свойство со временем выцветать и отставать от поверхности. Мы, к примеру, не используем из-за этого этот вид печати. Но если все же печатать на оракале, то такую работу может сделать компания, у которой есть широкоформатный плоттер (машина для печати). Это может быть типография или даже рекламное агенство. На самих фасадах печатает специалая машина. Печать называется фотополимерная (есть у нас в городе), а также есть фотомолекулярная (есть в г. Кривой Рог). Машина печатает прямо на поверхности фасада. Если это МДФ, то сверху наносится защитный лак. Нанесение стойкое и не стирается со временем. Размещать в жилом помещении можно, никакой "вредности" это не добавляет.
2) по времени - сам процесс не длительный, но зависит от загруженности заказами "печатника". По цене - могу привести пример только наших расценок.
3) изображения обычно покупаются на сайтах фотостока (фотографы выставляют на продажу свои работы). Там есть фото от маленьких до очень больших размеров. Купить фото большого рамера стоит около 60 грн. Мы берем фото отсюда: Ссылка
4) 5) мебельных фирм и частных мастеров в городе много, но, конечно же, не у каждого есть дорогостоящее оборудование для печати. Поэтому практически все обращаются к тому, у кого такое оборудование есть и передают свои заказы. Мы обычно обращаемся в компанию Артель в нашем городе. Обращались также и другие города. Дизайнеры либо сами делают предпечатную подготовку и размещают рисунок, либо это делает тот, кто работает с печатной машиной. Обратиться Вы можете, в принципе, в любую мебельную фирму, в работах которой увидите изделия с фотопечатью.
Спроектировать мебель Вашей мечты легко! Оставьте заявку на бесплатный выезд дизайнера прямо сейчас: 71-36-61, 095-567-54-56.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   03 октября 2012
Дякую. Підкажіть ще, будь ласка, Артель на фасадах друкує?
Про друк на холсті і плівці теж знайша інфу, тепер буду все це зводити до купи і обирати, як втілювати нафантазоване
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Marusha

Marusha

Имя: Анна
Группа: Silver
Сообщений: 867
Регистрация: 04.02.2011
Заходил(а): 11.07.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 71-36-61, 095-567-54-56, 096-95-90-849
Marusha
Silver
   03 октября 2012
Цитата: #9503 moonsun 03 октября 2012, 23:45
Дякую. Підкажіть ще, будь ласка, Артель на фасадах друкує?
Про друк на холсті і плівці теж знайша інфу, тепер буду все це зводити до купи і обирати, як втілювати нафантазоване

Артель печатает, но есть у меня подозрение, что могут не взяться за один фасад. Но это подозрение только.
Я, может быть, не всей информацией обладаю. Возможно, завтра дополню свой ответ.
Удачного воплощения
Спроектировать мебель Вашей мечты легко! Оставьте заявку на бесплатный выезд дизайнера прямо сейчас: 71-36-61, 095-567-54-56.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   04 октября 2012
Мені здається, що краще друкувати на оракалі - це буде дешевше, простіше і через пару років просто його зняти або замінити на щось інше. Як на мене, то такі речі, як картинки на меблях, набридають.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum