• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Про учет в ЖК и декретные

Sana30   
Новичок   
30 июня 2009 26949 209

marysa

Имя: Мария
Группа: Пользователь
Сообщений: 51
Регистрация: 25.11.2010
Заходил(а): 15.12.2014
Город: Николаев
Район: Центральный
marysa
Пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Беляночка 19 февраля 2013, 11:31

Мені здається, що при оформленні допомоги при народженні, крім всіх довідок з ЖЕКу (опікунської ради і т.д.) обов"язково треба нести оригінал та копію свідоцтва про народження всіх дітей, які виховуються в сім"ї. То батьку, який не проживає з дитиною треба десь щей свідоцтво про народження взяти. 

Свидетельство о рождении можно взять, например, сказав бывшей жене, что на работе его срочно требуют, для переоформления выплаты алиментов. О том, что ребёнок второй родился, конечно бывшим жёнам не сообщают))

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 marysa 19 февраля 2013, 11:39

Свидетельство о рождении можно взять, например, сказав бывшей жене, что на работе его срочно требуют, для переоформления выплаты алиментов. О том, что ребёнок второй родился, конечно бывшим жёнам не сообщают))

Конечно, если подсуетиться, то можно получать и как за второго, третьего (кто его знает сколько детей от предыдущих браков :D)

Еще могут потребовать решение суда, в котором будет определено место проживания ребенка со своим отцом. Если захотят докопаться, почему ребенок живет не с матерью, а с отцом, то всегда смогут :P

Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 10:00

Закон пише - допомога до 3 років = прожитковий мінімум

Постанова (нижча за рангом) каже 130 грн.

Собес бере до уваги постанову і чхає на закон. А мій позов досі лежить в суді

Де це Ви таке знайшли у законі щодо прожиткового мінімуму?

В законі про державну допомогу сім'ям з дітьми вказано:

 

Стаття 15. Розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.

 

Так що все відповідно закону.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 13:05

Де це Ви таке знайшли у законі щодо прожиткового мінімуму?

В законі про державну допомогу сім'ям з дітьми вказано:

 

Стаття 15. Розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.

 

Так що все відповідно закону.

Дивлячись якого Закону

Конституція України

Стаття 46.

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від Ссылка мінімуму, встановленого законом.

Ссылка
Верховна Рада України; Закон від 18.01.20012240-III

Стаття 43. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається застрахованій особі у розмірі, що встановлюється правлінням Фонду, але не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом.

До речі, Згідно з п.3 Розділу IX «Прикінцеві положення» Закону України № 2240-ІІІ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням", закони України та інші нормативно-правові акти застосовуються до відносин з приводу надання матеріального забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням тільки в частині, що не суперечить Закону 2240. Другими словами, если положения "общего" Закона о помощи семьям с детьми противоречат Закону 2240, то они не имеют права применяться.

Але

Закон про Держбюджет на 2008(!) рік вносить зміни до цього закону і до законі про державну допомогу сім'ям з дітьми, де вказує 130 грн.

По-перше, вже давно не 2008, навіть, якщо припустити, що для 2008 це було хоч якось законно.

По-друге, начиная с 2008 года, в закон про державну допомогу сім"ям з дітьми втулили еще и застрахованных. Вот суды и говорят, что застрахованным помощь назначается по ЗУ "О гос. помощи семьям с детьми", а не по ЗУ "Об общеобязат. гос. соц. страх......." А вот по ЗУ "Об общеобязат. гос. соц. страх......."  БЫЛО Рішення Конституційного Суду
Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року №10-рп/2008 визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними) положення п. 12 Розділу ІІ Закону України “ Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Я хочу, щоб мені допомогу нараховували за конституційними нормами ст. 43 закону 2240

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 14:05

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Цьому закон про державну допомогу сім'ям з дітьми не протирічить. Якщо рівень життя сім'ї виходить нижче рівня ПМ на одну людину, то йде доплата до рівня ПМ. Все нормально. В Конституції не сказано, що держава має повністю сама виплачувати весь ПМ - вона має забезпечити цей рівень. Якщо дохід покриває ПМ, значить, все нормально, нічого "дотягувати" до рівня ПМ не треба.

Щодо закону про застрахованих осіб я не в темі, тому нічого не можу прокоментувати. Сама ще тільки збираюся розібратися, коли руки дійдуть до нього.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 14:52

Цьому закон про державну допомогу сім'ям з дітьми не протирічить. Якщо рівень життя сім'ї виходить нижче рівня ПМ на одну людину, то йде доплата до рівня ПМ. Все нормально. В Конституції не сказано, що держава має повністю сама виплачувати весь ПМ - вона має забезпечити цей рівень. Якщо дохід покриває ПМ, значить, все нормально, нічого "дотягувати" до рівня ПМ не треба.

 

Дохід сім"ї

А я про дохід жінки, яка доглядає дитину, без залежності доходу її чоловіка

Добре, що в нас пенсію нараховують кожному особисто, а не дивляться на зарплату інших членів сім"ї

Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 14:52

Щодо закону про застрахованих осіб я не в темі, тому нічого не можу прокоментувати. Сама ще тільки збираюся розібратися, коли руки дійдуть до нього.

А Ви застрахована особа?

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 14:58

Дохід сім"ї

А я про дохід жінки, яка доглядає дитину, без залежності доходу її чоловіка

Добре, що в нас пенсію нараховують кожному особисто, а не дивляться на зарплату інших членів сім"ї

А при чому тут дохід жінки окремо від чоловіка? Йде забезпечення рівня ПМ дитини, у якої є сім'я як єдине ціле, от і все.

Я не те щоб захищаю такий підхід, але протиріччя Конституції тут немає.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:07

А при чому тут дохід жінки окремо від чоловіка? Йде забезпечення рівня ПМ дитини, у якої є сім'я як єдине ціле, от і все.

Я не те щоб захищаю такий підхід, але протиріччя Конституції тут немає.

Ні. Допомогу по догляду за дитиною (вона так, до речі, і називається) отримує якраз мама як соціальну гарантію замість зарплатні. Якщо мама виходить на роботу - виплата допомоги припиняється, хоч дитині півмісяця.

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 15:06

А Ви застрахована особа?

Я ще не розібралася толком. Я приватний підприємець, сплачувала завжди обов'язкові платежі, і до останнього часу була впевнена, що все нормально. Але десь восени з подивом дізналася, що це не зовсім так начебто, і треба щось окремо платити ще, щоб бути застрахованою. А так виходить, я собі сумлінно працюю і сплачую податки та соціальні внески, а раптом щось треба - я буду ще в гіршій ситуації, ніж безробітні, отаке... :wacko:

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:12

Я ще не розібралася толком. Я приватний підприємець, сплачувала завжди обов'язкові платежі, і до останнього часу була впевнена, що все нормально. Але десь восени з подивом дізналася, що це не зовсім так начебто, і треба щось окремо платити ще, щоб бути застрахованою. А так виходить, я собі сумлінно працюю і сплачую податки та соціальні внески, а раптом щось треба - я буду ще в гіршій ситуації, ніж безробітні, отаке... :wacko:

Поставимо питання по-іншому - Ви укладали договір страхування з Фондом страхування віж тимчасової непрацездатності? Він віднедавна є добровільним для ПП і в обов"язковий платіж ЄСВ не входить. Тому і спитала

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 15:11

Ні. Допомогу по догляду за дитиною (вона так, до речі, і називається) отримує якраз мама як соціальну гарантію замість зарплатні. Якщо мама виходить на роботу - виплата допомоги припиняється, хоч дитині півмісяця.

Це Ви вже з понять того закону про соціальне страхування? Я тут пас. А якщо щодо Конституції, то там нічого не сказано про "соціальну гарантію замість зарплатні". Є лише вимога гарантувати ПМ.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:12

А так виходить, я собі сумлінно працюю і сплачую податки та соціальні внески, а раптом щось треба - я буду ще в гіршій ситуації, ніж безробітні, отаке... :wacko:

Ну чому ж))) Як і безробітні - до собесу, за мінімалкою. До речі, якщо добровільно будете платити мінімальний внесок, може, та сама мінімалька допомоги і буде. Потрібно узнати

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 15:14

Поставимо питання по-іншому - Ви укладали договір страхування з Фондом страхування віж тимчасової непрацездатності? Він віднедавна є добровільним для ПП і в обов"язковий платіж ЄСВ не входить. Тому і спитала

В тому-то й справа, що ніяких додаткових договорів я не вкладала. Плачу ЄСВ в ПФ, і все. Донедавна наївно вірила, що цей ЄСВ і є те, що треба, і він гарантуватиме мені яку-не-яку пенсію та інші соц.виплати при втраті непрацездатності тощо. Ага, щаззз... Гроші дай по-любому, відмовитися не можна, а якщо хочеш соціальних гарантій - то дай ще грошей додатково. ca3 Моя логіка тут відпочивати йде...

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:15

Це Ви вже з понять того закону про соціальне страхування? Я тут пас. А якщо щодо Конституції, то там нічого не сказано про "соціальну гарантію замість зарплатні". Є лише вимога гарантувати ПМ.

Ага

Стаття 42. Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку 2. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається застрахованим особам у формі матеріального забезпечення у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку і частково компенсує втрату заробітної плати (доходу) у період цієї відпустки.

То доходи чоловіка тут ні до чого, але...

ст 42 викинули законом про держбюджет на 2008 рік, визнали це неконституційним навіть для 2008 року, але продовжуємо жувати кактус

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 14:05

Я хочу, щоб мені допомогу нараховували за конституційними нормами ст. 43 закону 2240

Посмотрела только что этот закон, ст. 43 

Статтю 43 виключено на підставі Закону N 107-VI ( Ссылка ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( Ссылка ) від 22.05.2008 } В 2007 году депутаты тоже делали подання в Конституционный суд. И там, среди прочих статей, просили признать неконституционной норму, согласно которой помощь детям до 3 лет выплачивается исходя из разницы между 50% прожиточного минимума и доходом на каждого члена семьи. Её признали таковой и изменили на разницу между 100% прожиточного минимума и доходом на 1 члена семьи, как она сохранилась и сейчас. Т.е. государство дотягивает до прожиточного минимума. И если эта помощь является основным средством существования (т.е. в семье никто официально не работает), то она как раз и составляет этот прожиточный минимум.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 Китиха 19 февраля 2013, 15:16

Ну чому ж))) Як і безробітні - до собесу, за мінімалкою. До речі, якщо добровільно будете платити мінімальний внесок, може, та сама мінімалька допомоги і буде. Потрібно узнати

Єдине, що я вже розібралася, це що допомогу на період вагітності та пологів для застрахованих та незастрахованих осіб виплачують по-різному. Для незастрахованих ПП (які чесно платять ЄСВ!!!!) - щось близько 1000 грн. вийде на весь період, це при тому, що безробітним (якщо вчасно стати на облік в ЦЗ) виплатять близько 4000 грн. Де логіка??? fool

А застрахованим виплачують по якимось формулам окремо, в залежності від чогось там, не розбиралася ще.

Про пенсії аналогічно - мій ЄСВ дасть мені мінімалку, як і будь-якому бомжу, що ніколи не працював...

Про лікарняні взагалі мовчу - нам їх "не положено".

Але майже 400 грн. в місяць плати по-любому. І це не податки типу, ага. І ще податки окремо, само собою. Сам собі організовуй робоче місце, шукай замовників, сам за все відповідаєш, але будь ласкавий, заплати державі просто за право працювати. І штрафи, якщо десь у цій паперовій тяганині невірно зробиш. Замість робити справу сидиш і читаєш бухгалтерські сайти, щоб знати, яку чергову пакость тобі рідна держава приготувала.

Вибачте, накипіло, наофтопила... blush2

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:28

Єдине, що я вже розібралася, це що допомогу на період вагітності та пологів для застрахованих та незастрахованих осіб виплачують по-різному. Для незастрахованих ПП (які чесно платять ЄСВ!!!!) - щось близько 1000 грн. вийде на весь період, це при тому, що безробітним (якщо вчасно стати на облік в ЦЗ) виплатять близько 4000 грн. Де логіка??? fool

А застрахованим виплачують по якимось формулам окремо, в залежності від чогось там, не розбиралася ще.

Про пенсії аналогічно - мій ЄСВ дасть мені мінімалку, як і будь-якому бомжу, що ніколи не працював...

Про лікарняні взагалі мовчу - нам їх "не положено".

Але майже 400 грн. в місяць плати по-любому. І це не податки типу, ага. І ще податки окремо, само собою. Сам собі організовуй робоче місце, шукай замовників, сам за все відповідаєш, але будь ласкавий, заплати державі просто за право працювати. І штрафи, якщо десь у цій паперовій тяганині невірно зробиш. Замість робити справу сидиш і читаєш бухгалтерські сайти, щоб знати, яку чергову пакость тобі рідна держава приготувала.

Вибачте, накипіло, наофтопила... blush2

У меня муж ЧП, тоже платит минимум 400 грн. в ПФ в месяц, и никого не колышит, работал ты или нет в этом месяце. Платить ему до пенсии эти деньги, а потом минималку получать нас эта перспектива не радует. Планируем отказаться от взносов в ПФ. Но пока я только собираю инфу по этому вопросу. ЧПшники - это не люди для государства. Даже если в декларации указан минимальный доход, то субсидию всё-равно не оформишь, малоимущим тебя тоже не признают. Хотя обычному работнику с тем же доходом оформали бы. Зато на каждом углу кричат, что в стране поддержка малого и среднего бизнеса. Тоже накипело. :angry:

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 mallinka 19 февраля 2013, 15:33

Планируем отказаться от взносов в ПФ. Но пока я только собираю инфу по этому вопросу.

Це неможливо. :unsure: Я вже детально виясняла, теж надіялася відмовитися... Ось думаю ще розібратися про те добровільне страхування, може, хоч щось воно дасть. Правда, не впевнена у тому, з досвіду будь-якої взаємодії з нашою державою...

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

mallinka

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1449
Регистрация: 12.04.2010
Заходил(а): 24.01.2019
Город: Николаев
mallinka
VIP пользователь
   19 февраля 2013
Цитата: #562 jozh 19 февраля 2013, 15:38

Це неможливо. :unsure: Я вже детально виясняла, теж надіялася відмовитися... Ось думаю ще розібратися про те добровільне страхування, може, хоч щось воно дасть. Правда, не впевнена у тому, з досвіду будь-якої взаємодії з нашою державою...

Почему невозможно? Это Вам в ПФ сказали или из другого источника? 

Просматривают эту тему:

Forum