• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Щеплення від дифтерії

jozh   
VIP пользователь   
07 сентября 2012 4399 13
Велике прохання обговорення про щеплення взагалі, як такі, проводити у відповідній темі!

Я поки що знаходжусь у сумнівах щодо того, робити чергове щеплення (у 14 років за календарем) від дифтерії, чи ні. Зараз викладу свої роздуми, і хотілося б послухати думок форумчан.

Спеціально інформацію, яка не має, на мою думку, відношення до прийняття рішення, не наводжу, щоб не перевантажувати увагу. Посилання не даю, бо не маю на меті переконати, і за бажанням можете за наведеними цитатами самостійно у гуглі пошукати. Намагалась вибирати більш-менш пристойні джерела. На повноту викладення також не претендую, невизначені моменти ще є, власне, для того і створюю тему.

1. Складність хвороби як такої та ймовірність ускладнень, і наскільки ті ускладнення небезпечні





2. Ймовірність захворіти і можливість профілактики





Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 сентября 2012
3. Надійність захисту щепленням







4. Вибір вакцини, якщо щеплення таки робити. Ймовірність ускладнень від щеплення, наскільки ті ускладнення небезпечні.













Ускладнення комбінованих вакцин я не включала, бо щепити проти коклюшу і поліомієліту не планую, тому особисто мені ці варіанти нецікаві в принципі. Але, звісно, за бажанням форумчан обговорювати їх теж можна.

Також, хто знає, якими препаратами проводять вакцинацію у старшому віці, коли вже коклюшний компонент не потрібен? В 14 років за календарем треба провести щеплення від дифтерії, правцю та поліомієліту, тож повинні бути звичні чи кращі варіанти препаратів саме від дифтерії та правцю.

Запрошую до дискусії.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   07 сентября 2012
Цитата: #9538 jozh 07 сентября 2012, 10:56
Велике прохання обговорення про щеплення взагалі, як такі, проводити у відповідній темі!

Я поки що знаходжусь у сумнівах щодо того, робити чергове щеплення (у 14 років за календарем) від дифтерії, чи ні. Зараз викладу свої роздуми, і хотілося б послухати думок форумчан.

Спеціально інформацію, яка не має, на мою думку, відношення до прийняття рішення, не наводжу, щоб не перевантажувати увагу. Посилання не даю, бо не маю на меті переконати, і за бажанням можете за наведеними цитатами самостійно у гуглі пошукати. Намагалась вибирати більш-менш пристойні джерела. На повноту викладення також не претендую, невизначені моменти ще є, власне, для того і створюю тему.

1. Складність хвороби як такої та ймовірність ускладнень, і наскільки ті ускладнення небезпечні





2. Ймовірність захворіти і можливість профілактики






Однозначно делать!
Разве вакцинация это плохо?
Тем более, что ребенок вакцинированный болеет гораздо проще (скажем так), чем ребенок не вакцинированный

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   07 сентября 2012
Згадуються мені 90-ті, коли дифтерія в певний час була реальною загрозою через припинення вакцинації...

До речі, ніхто Вам не пропонуватиме щеплення від кашлюка в 14 років - це раз, а вакцинація проти поліомієліту в такому віці проводиться "живою" оральною вакциною.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   07 сентября 2012
Йож, я дискутувати не буду, напишу тільки одне - колись я працювала в інфекційній реанімації, і бачила людей, хворих на дифтерію. Бачила, які це страждання - коли не можеш ковтати, коли навіть дихати дуже важко. Якби ви теж це бачили, ви б не сумнівались ні хвилини, а тут же б пішли зі своїми дівчатами робити щеплення, лиш би тільки вони були застраховані від таких мук.
До речі, про статистику смертності - від дифтерії, можливо, смертність не висока, але дифтерія страшна саме своїми ускладненнями, а від них смертність висока.

Щодо вакцинаціїї підлітків - використовують АДС-М. За час моєї роботи в ШДО я не бачила ні одного ускладнення у дітей від цієї вакцини, вона досить легка і легко переноситься.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 сентября 2012
Цитата: #9538 alisa 07 сентября 2012, 11:17
Згадуються мені 90-ті, коли дифтерія в певний час була реальною загрозою через припинення вакцинації...

До речі, ніхто Вам не пропонуватиме щеплення від кашлюка в 14 років - це раз, а вакцинація проти поліомієліту в такому віці проводиться "живою" оральною вакциною.


Я знаю.
А Ви часом не в курсі, які саме препарати застосовують від дифтерії плюс правець? АДП-М, чи Імовакс, чи щось є ще, чи як попало, де як?



О, якраз і відповідь, дякую.
Але в переліку офіційних ускладнень якраз є не дуже й легкі варіанти.
До того ж, там в переліку протипоказань до АДП-М є неврологічні проблеми, а щодо Імоваксу не вказано такого, як і "страшного" списку ускладнень, так я собі думаю, чи не є то кращим вибором, якщо вже вирішувати на користь вакцинації?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Yazisha

Имя: Яна
Группа: профиль закрыт
Сообщений: 1759
Регистрация: 07.11.2011
Заходил(а): 01.07.2014
Город: Ялта
Район: Центральный
Yazisha
профиль закрыт
   07 сентября 2012
Дифтерия - инфекционная болезнь, протекающая с местным фибринозным воспалением, преимущественно миндалин, интоксикацией, нередким поражением нервной системы и сердца.
Дифтерийные микробы, проникнув в организм человека, остаются в месте входных ворот на слизистых оболочках ротоглотки, носа, верхних дыхательных путей, иногда глаз, половых органов, раневой и ожоговой поверхности кожи. Клинические проявления дифтерии обусловлены воздействием на организм экзотоксина, состоящего из четырех фракций: некротоксин, истинный токсин, гиалуронидаза и гемолизирующий фактор.


Ну и оно Вам нада???

Мозги, конечно, не видно, но когда их не хватает - заметно!

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   07 сентября 2012


Що значить "як попало"? Закуповуються сертифіковані в нашій країні вакцини і централізовано постачаються в лікарні.
Йдете в свою лікарню, де вам будуть робити щеплення, і там питаєте, який препарат вони використовують в даний момент.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 сентября 2012
Цитата: #9538 Yazisha 07 сентября 2012, 11:22
Дифтерия - инфекционная болезнь, протекающая с местным фибринозным воспалением, преимущественно миндалин, интоксикацией, нередким поражением нервной системы и сердца.
Дифтерийные микробы, проникнув в организм человека, остаются в месте входных ворот на слизистых оболочках ротоглотки, носа, верхних дыхательных путей, иногда глаз, половых органов, раневой и ожоговой поверхности кожи. Клинические проявления дифтерии обусловлены воздействием на организм экзотоксина, состоящего из четырех фракций: некротоксин, истинный токсин, гиалуронидаза и гемолизирующий фактор.


Ну и оно Вам нада???


Емоційні залякування на мене не діють.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   07 сентября 2012

alisa вірно написала, ідіть в поліклініку до педіатра або зразу до дівчат в кабінет щеплень і все на місці дізнайтеся - і чим зараз роблять щеплення, і про ускладнення, і про все.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 сентября 2012
Цитата: #9538 alisa 07 сентября 2012, 11:27


Що значить "як попало"? Закуповуються сертифіковані в нашій країні вакцини і централізовано постачаються в лікарні.
Йдете в свою лікарню, де вам будуть робити щеплення, і там питаєте, який препарат вони використовують в даний момент.


"Як попало" - мала на увазі, що в різних місцях і в різні часи можуть робити різними вакцинами.
Робити нам за календарем не раніше ніж через півроку, конкретно в нашій поліклініці ще може змінитися до того часу, зараз немає смислу йти. Від правцю я в будь-якому випадку буду робити не в масовці у школі, а окремо з попередніми аналізами, так що і щодо дифтерії буде ідентична процедура. Це я наперед збираю інформацію.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   07 сентября 2012
Цитата: #9538 jozh 07 сентября 2012, 10:56
3. Надійність захисту щепленням







4. Вибір вакцини, якщо щеплення таки робити. Ймовірність ускладнень від щеплення, наскільки ті ускладнення небезпечні.













Ускладнення комбінованих вакцин я не включала, бо щепити проти коклюшу і поліомієліту не планую, тому особисто мені ці варіанти нецікаві в принципі. Але, звісно, за бажанням форумчан обговорювати їх теж можна.

Також, хто знає, якими препаратами проводять вакцинацію у старшому віці, коли вже коклюшний компонент не потрібен? В 14 років за календарем треба провести щеплення від дифтерії, правцю та поліомієліту, тож повинні бути звичні чи кращі варіанти препаратів саме від дифтерії та правцю.

Запрошую до дискусії.

на днях искали, чем привить папу от столбняка, у нашего педиатра спросила, она сказала, что взрослые прививаются вакциной ДС (дифтерия, столбняк), в аптеках подобного ничего нет, отдельно есть вакцина от столбняка. цена 10 грн. 76 коп.
мы делали экстренную профилактику столбняка, так колится еще и противостолбнячная сыворотка, как написано в инструкции дает побочки, вплоть до анафилактического шока. но ттт, прививки сделали, все нормально.

Nautilus

Имя: Tetiana
Группа: Новичок
Сообщений: 44
Регистрация: 10.12.2018
Заходил(а): 18.12.2021
Город: Николаев
Nautilus
Новичок
   03 ноября 2019

Захист від дифтерії. Що робити дорослому, який забув, коли востаннє робив щеплення?

Покрокова інструкція: Ссылка

Просматривают эту тему:

Forum