• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Ночные клубы Николаева

Конфетти   
VIP пользователь   
16 августа 2009 43557 143
Викуля

Викуля

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1468
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 15.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
Викуля
VIP пользователь
   13 октября 2011
Цитата: #857 kybalibra 13 октября 2011, 20:38
А кто-то был в "Африке"? интересненько как там?


Света, мягко говоря никак.
Жизнь – это то, что происходит тогда, когда ты строишь совсем другие планы..
kybalibra

kybalibra

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 130
Регистрация: 09.03.2010
Заходил(а): 27.11.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
kybalibra
Активный пользователь
   13 октября 2011

ясненько, спасибо
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   23 октября 2011
Отже,по гарячих слідах,розказую!
Були вчора в Африці і в Карибах ost-67: .але все по порядку.
Африка: вхід безкоштовний,знаходиться в тому самому приміщенні,що і сауна "Міраж" за к-тром Космос. Я була в шоці! Хто його назвав нічним клубом чи денс клубом???? Звичайний кафе-бар,де є маленький танцпол (у кого вже сильно закрутило в одному місці танцювати,щоб було де ) Людей зовсім мало,видно,що народ з району просто тусується (вечерком на пиво і посиденьки приходять).В африканському стилі там хіба що дерев"яні фігурки навішані на стінах,а так,то Африкою і не пахне.Ціни:горілка 8грн/50г,коньяк 10грн/50г,пиво 12 грн.Щоб ви були в курсі "Сир сулугуні Фрі" - велика порція,тому можна на декількох замовляти,бо сама так і не подужала inner: Короче,бар для компаній,днів народжень і т.д.,але точно НЕ нічний клуб!
Глянувши на Африку,поїхали в Кариби(сильно вже настроїлись погульбанити)
Кариби: вхід для дівчат безкоштовно,для хлопців 40грн.Зайшли........я глянула танцпол маленький,навколо столики,посеред танцполу розкладений басейн з грязюкою(вже всі здогадались чому ),а навколо і по всьому танцполу розсипана якась фігня і досить грубим слоєм,як виявилось,то подрібнений пінопласт,по ньому всі ходять і танцюють (чоловік казав,що він дуже легкозаймистий,так що був трохи стрьом) Контингент сподобався,весь клуб був повний людьми середнього віку і трохи старшими,ну малолєток і я не бачила.Атмосфера проста,дружня,класні Діджеї,а от піджейок забагато,вони там не поміщаються танцювати.сидіти за столиком + 50грн,за барною стойкою безплатно.Бармени собі гонять,бухають паралельно не соромлячись,б"ють посуду і безбожно розливають на підлогу алкогольне "добро" І тут,я трохи труснула стариною,правда місця малувато(( ,і дочекалися боїв в грязюці.Вийшли Піджейки і по двоє товклися,було цікаво і захопливо,азартно(правда мені мій чоловік потім сказав,що думав,що це більше шоу еротичне,тіпа баби в купальниках і в болоті,а виявилось,що вони реально товклися,кидались одне одним як грушами Загалом сподобалось,були до 3 ночі,і цілком задоволені!!!! Так що робіть свої висновки oka:
Серцем і душею з ними.......!
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   16 февраля 2012
Знову збираємось піти потрясти дупами
в кого яка свіжа інфо по нічних клубах.Де є що цікавеньке?
і нарешті,хто побував в Каприка. яка там музика (а то вони моднявих іноземних діджеїв привозять,а що вони грають не знати)?
і ще,хто недавно був в Діксі.скільки вхід і що за музика?
Серцем і душею з ними.......!
Анюта)

Анюта)

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 481
Регистрация: 20.05.2011
Заходил(а): 11.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: ‭+380 (95) 412 55 18‬
Анюта)
Активный пользователь
   16 февраля 2012
Цитата: #857 Zol_otko 16 февраля 2012, 11:45
Знову збираємось піти потрясти дупами
в кого яка свіжа інфо по нічних клубах.Де є що цікавеньке?
і нарешті,хто побував в Каприка. яка там музика (а то вони моднявих іноземних діджеїв привозять,а що вони грають не знати)?
і ще,хто недавно був в Діксі.скільки вхід і що за музика?

В Каприке на первом этаже клубная музыка, на 2 диско 80типо,но песни там играют "Мама Люба,давай", "Ну где же ты студент"))))))...., а вообще я так поняла смотря на какого диджея попадешь, была 2раза, один раз нормальная музыка была, то есть если сказали 80-90-е,то так оно и было, а второй раз была, то Мама Люба играла раз 10...)
Мне кажется на любителя,подружка у меня только туда и ходит,..а еще не давно были в Шторме, мне там даже больше понравилось,хотя раньше мне там не очень нравилось! А так хорошо посидели,потанцевали...)))только один нюанс-я там что-то не то съела или коктейль какой-то не понятный выпила, так как с расстройством боролось неделю
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   16 февраля 2012
Цитата: #857 Анюта) 16 февраля 2012, 13:05

В Каприке на первом этаже клубная музыка, на 2 диско 80типо,но песни там играют "Мама Люба,давай", "Ну где же ты студент"))))))...., а вообще я так поняла смотря на какого диджея попадешь, была 2раза, один раз нормальная музыка была, то есть если сказали 80-90-е,то так оно и было, а второй раз была, то Мама Люба играла раз 10...)
Мне кажется на любителя,подружка у меня только туда и ходит,..а еще не давно были в Шторме, мне там даже больше понравилось,хотя раньше мне там не очень нравилось! А так хорошо посидели,потанцевали...)))только один нюанс-я там что-то не то съела или коктейль какой-то не понятный выпила, так как с расстройством боролось неделю

Дякую за інфу,будемо думати.
В Штормі мене напрягають націнки за диван,столик і на жаль,маленький танцпол,але цей нічний клуб до мене найближче(не треба вночі тратити на таксі) До речі,якщо ми всі не використаємо,то можу дати флаєра на безкоштовний вхід в Шторм на лютий
Серцем і душею з ними.......!
Анюта)

Анюта)

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 481
Регистрация: 20.05.2011
Заходил(а): 11.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: ‭+380 (95) 412 55 18‬
Анюта)
Активный пользователь
   16 февраля 2012
Цитата: #857 Zol_otko 16 февраля 2012, 15:09

Дякую за інфу,будемо думати.
В Штормі мене напрягають націнки за диван,столик і на жаль,маленький танцпол,але цей нічний клуб до мене найближче(не треба вночі тратити на таксі) До речі,якщо ми всі не використаємо,то можу дати флаєра на безкоштовний вхід в Шторм на лютий

спасибо))) если что возьму))
Кстати, в Каприке тоже очень маленький танцпол на втором этаже, мне даже кажется меньше чем в Шторме,если много людей,то развернуться совсем негде, я танцевала прям под барной стойкой-больше не где было)))
Танита

Танита

Имя: Татьяна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1297
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 04.09.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 711228
Танита
VIP пользователь
   16 февраля 2012
Цитата: #857 Анюта) 16 февраля 2012, 15:59

спасибо))) если что возьму))
Кстати, в Каприке тоже очень маленький танцпол на втором этаже, мне даже кажется меньше чем в Шторме,если много людей,то развернуться совсем негде, я танцевала прям под барной стойкой-больше не где было)))

На втором этаже,в Патифоне (Party-fon) зал расчитан в среднем на 100 мест.Там тише играет музыка и по стилю она отличается от основного зала. Зал более уютный и больше располагает для дней рождений...,корпоративов и т.д
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 февраля 2012
Я знову зі свіжими враженнями
Були вчора в Штормі (пятница-развратница). розкажу свої думки: вхід для дівчат безкоштовно і безплатний коктейль флірт,для хлопців було платно,але чоловік пройшов по флаєру(йому крім безкоштовного входу ще давалась 1 година кальяну). Всі почали підтягуватись десь після 23год,весь вечір музика жахлива!Я все чекала на щось нормальне,але так і не дочекалась Як я вже вище писала,танцпол малий,всі стоять над барною стійкою у тебе над душою (бо за столиками і на диванах платно). Малолєток не було,народ постарше щось намагався дьоргатись під запропоновану музику.Вийшли довгоочікувані піджейки,то був капець,дівчата зовсім не хочуть рухатись,танцювали на барній стійці топлес і вяло переминались з ноги на ногу.Короче жодної тобі пластики,краси,еротики і спокуси.у них на обличчі виглядало,ніби їх віддали в рабство в іншу країну.я розумію,що їм це вже давно набридло.але ж все-таки Короче подивитись не було на що,пізніше вийшла дівчина і танцювала біля шеста,один танець,справлялась краще,але теж чомусь ніякої еротики не побачила,лише акробатичні вміння.білизна теж не ахті чесно кажучи очікувала більшого від так званої шоу-програми! потім нарешті прийшли дівчата,що ходили по залу і наливали дамам безкоштовні коктейлі,правда це тривало десь близько години.але накидатися коктельчиками я встигла Ціни високі,тому так дуже нічого не замовляли,та й ішли ми на стриптиз і потанцювати (хоча ні одне ні друге так і нормально не вийшло)
Одним словом,найближчими часами туди ні ногою
Сподобалось: безкоштовні коктейлі,кальян,добрі витяжки (хоча все одно прованялись)
не сподобалось:музика,піджеї,сама атмосфера в клубі,і таракан який ліз по барній стійці
Серцем і душею з ними.......!
Ruslik

Ruslik

Имя: Руслана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3930
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 19.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: (380) 994-92-95
Ruslik
VIP пользователь
   18 февраля 2012

Полный привет!
"- Вы любите Кафку? Да, особенно грефневую!"

Тати

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 952
Регистрация: 24.04.2010
Заходил(а): 05.04.2013
Город: Николаев
Район: Корабельный - Балабановка
Телефон: 411243
Тати
Активный пользователь
   18 февраля 2012
Были в Каприке-не понравилось!!!
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 февраля 2012
Цитата: #857 Тати 18 февраля 2012, 18:40
Были в Каприке-не понравилось!!!

а детальніше можна? а то сподобалось - не сподобалось,якось не цікаво самі туди все збираємось,а відгуків мало
Серцем і душею з ними.......!
kybalibra

kybalibra

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 130
Регистрация: 09.03.2010
Заходил(а): 27.11.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
kybalibra
Активный пользователь
   18 февраля 2012
Напишу свое мнение о Каприке, была там 2 раза. Первый раз на первом этаже и просидела весь вечер на диванчике , музыка только так сказать клубная, а во второй раз была на 2 этаже - вот это мое))))))) музыка 80-90 и все такое
Анюта)

Анюта)

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 481
Регистрация: 20.05.2011
Заходил(а): 11.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: ‭+380 (95) 412 55 18‬
Анюта)
Активный пользователь
   18 февраля 2012
Цитата: #857 Zol_otko 18 февраля 2012, 16:12
Я знову зі свіжими враженнями
Були вчора в Штормі (пятница-развратница). розкажу свої думки: вхід для дівчат безкоштовно і безплатний коктейль флірт,для хлопців було платно,але чоловік пройшов по флаєру(йому крім безкоштовного входу ще давалась 1 година кальяну). Всі почали підтягуватись десь після 23год,весь вечір музика жахлива!Я все чекала на щось нормальне,але так і не дочекалась Як я вже вище писала,танцпол малий,всі стоять над барною стійкою у тебе над душою (бо за столиками і на диванах платно). Малолєток не було,народ постарше щось намагався дьоргатись під запропоновану музику.Вийшли довгоочікувані піджейки,то був капець,дівчата зовсім не хочуть рухатись,танцювали на барній стійці топлес і вяло переминались з ноги на ногу.Короче жодної тобі пластики,краси,еротики і спокуси.у них на обличчі виглядало,ніби їх віддали в рабство в іншу країну.я розумію,що їм це вже давно набридло.але ж все-таки Короче подивитись не було на що,пізніше вийшла дівчина і танцювала біля шеста,один танець,справлялась краще,але теж чомусь ніякої еротики не побачила,лише акробатичні вміння.білизна теж не ахті чесно кажучи очікувала більшого від так званої шоу-програми! потім нарешті прийшли дівчата,що ходили по залу і наливали дамам безкоштовні коктейлі,правда це тривало десь близько години.але накидатися коктельчиками я встигла Ціни високі,тому так дуже нічого не замовляли,та й ішли ми на стриптиз і потанцювати (хоча ні одне ні друге так і нормально не вийшло)
Одним словом,найближчими часами туди ні ногою
Сподобалось: безкоштовні коктейлі,кальян,добрі витяжки (хоча все одно прованялись)
не сподобалось:музика,піджеї,сама атмосфера в клубі,і таракан який ліз по барній стійці


когда мы были в Шторме то музыка была нормальная-это как раз первая суббота февраля была, все песни заказывали выпускники каких-то школ....что-то вроде диско 80-90было)
пиджеи конечно не очень),ну и цены конечно очень приличные...а в целом нормально было
за Каприку уже писала, и кто-то выше,не помню ник,написала тоже что и я: на 1-клубняк,на втором нормальная музыка
но как на меня места там очень мало, да и ничего хорошего),цены там тоже приличные, коктейли где-то как в шторме плюс,минус, суши,роллы,гривен на 20как минимум выше чем в якитории,остальных цен не помню...пицца вроде 75,может я и ошибаюсь...)
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   20 февраля 2012
Мабуть після моїх відгуків хтось сприйме цю пропозицію як абсурд,але все-таки попробую,може комусь знадобиться
Віддам флаєри в Шторм на лютий (безкоштовний вхід + кальян) - 6шт. Бажаючі(якщо такі є) пишіть в особисті повідомлення

Серцем і душею з ними.......!
Анюта)

Анюта)

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 481
Регистрация: 20.05.2011
Заходил(а): 11.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: ‭+380 (95) 412 55 18‬
Анюта)
Активный пользователь
   20 февраля 2012
Цитата: #857 Zol_otko 20 февраля 2012, 11:28
Мабуть після моїх відгуків хтось сприйме цю пропозицію як абсурд,але все-таки попробую,може комусь знадобиться
Віддам флаєри в Шторм на лютий (безкоштовний вхід + кальян) - 6шт. Бажаючі(якщо такі є) пишіть в особисті повідомлення

сейчас подружке напишу,если она успеет из России вернуться,то мы идем!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анюта)

Анюта)

Имя: Анюта
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 481
Регистрация: 20.05.2011
Заходил(а): 11.12.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: ‭+380 (95) 412 55 18‬
Анюта)
Активный пользователь
   20 февраля 2012
если б на март такие были я б забрала аж бегом!!! а где вы их брали?
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   20 февраля 2012
Цитата: #857 Анюта) 20 февраля 2012, 13:01
если б на март такие были я б забрала аж бегом!!! а где вы их брали?

На жаль тільки на лютий є.
Ми ходили на концерт Бумбокс в ОДК.там роздавали
Надіюсь не пропадуть і комусь пригодиться.Ми вже 2 використали в п"ятницю
Але коли даватимете флаєри на вході,одразу уточніть за кальян,бо потім не докажете,що вам положено
Серцем і душею з ними.......!
masika

masika

Имя: Виктория
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 559
Регистрация: 16.10.2011
Заходил(а): 29.01.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0951211773
masika
Активный пользователь
   20 февраля 2012
Цитата: #857 Zol_otko 20 февраля 2012, 13:05

На жаль тільки на лютий є.
Ми ходили на концерт Бумбокс в ОДК.там роздавали
Надіюсь не пропадуть і комусь пригодиться.Ми вже 2 використали в п"ятницю
Але коли даватимете флаєри на вході,одразу уточніть за кальян,бо потім не докажете,що вам положено


заберу все что остались)

Sandrina

Имя: Sandra
Группа: Новичок
Сообщений: 5
Регистрация: 21.02.2012
Заходил(а): 21.02.2012
Город: Николаев
Sandrina
Новичок
   21 февраля 2012
Привет всем!!! Вчера запислась к вам на сайт...просидела до 3 ночи читая ваши темы на счет жизни у нас в Николаеве.Я живу в Италии 12 лет.И когда приежаю домой на Украину каждий раз остаетца плохое воспоминание.Или мне не везло с людми или я проо отвыкла... Люи злые,как не заходила в кафешку чая или кофе выпит,везде или почти везде хомили наглым овразом!!!! Ужас!!!Буду в Николаеве в апреле,и хотелось бы посеть в хорошем местечке.Подскаите пожалуйта куда можно сходить так чтоб просто отдохнут.
Просматривают эту тему:

Forum