• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Цирк

free_ket   
Silver   
15 сентября 2009 95324 664

valentine

Имя: valentine
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1268
Регистрация: 10.11.2009
Заходил(а): 15.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0978820032
valentine
VIP пользователь
   08 марта 2012
Цитата: #1488 Машка+Темка 08 марта 2012, 19:01

в цирке тепло?

тепло относительно) можно снять головной убор и расстегнутся) но ребенку я куртку не снимала, только шапку и шарф
Я – целый мир. Я – жизни возрожденье. И я весь свет хотела бы обнять. Я – мама. Это наслажденье - К своей груди ребёночка прижать!
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   08 марта 2012
Цитата: #1488 Yulywka 44 07 марта 2012, 19:49
Кто-то уже был в цирке"Огни Киева" он сейчас до 1апреля на Стадионе, потом возле Водолея. Делитесь впечатлениями.

Фууу.. там сейчас так канализацией воняет, что проходить мимо противно!!)) А грязища жутчайшая!)
Машка+Темка

Машка+Темка

Имя: Наталья
Группа: Silver
Сообщений: 187
Регистрация: 24.02.2010
Заходил(а): 07.10.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 093-33-69-240. 095-278-25-29(Александр)
Машка+Темка
Silver
   09 марта 2012
кто ещё был?
diversantka

diversantka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 379
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 31.01.2023
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 564456
diversantka
Активный пользователь
   13 марта 2012
Тоже ждем отзывов!
Прочитала в афише, что прогорамма простенькая, конечно (в смысле - без медведей и тигров - но для маленьких деток, мне кажется, и это будет интересно.
В программе:
- Собаки-долматинцы -5.
- Собаки-пуделя-2.
Атракцион Украинский хуторок:
- Собаки дворняшки- 6.
- Въетнамские свиньи - 4.
- Высшая школа верховой езды (2 лошади)
Восточная фантазия:
- Питон - 4 метра,
- Анаконда - 2 метра.

Mamasita

Имя: Leka
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1009
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 27.11.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Mamasita
VIP пользователь
   13 марта 2012
Мы были 10 марта Мне и ребенку понравилось, последний раз в цирке была очень давно))) В помещении тепло, ребенок во флиске одной сидел, без шапки. Программа хорошая, не скучали) Недостаток, как по мне, это щели между рядами сидений(это скорее всего нормально для переезжих цирков), мы сидели на последнем ряду, случайно упала куртка сына, пришлось самой оббегать трибуны и пролазить под конструкциями, чтобы найти её. А так не на что пожаловаться, в антракте пришлось уйти по семейным обстоятельствам, думаю, второе отделение было не хуже)
LEKA ART✿ Лека Мисюрёва. Макияж. Биотатуаж. http://vk.com/club28545946
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   13 марта 2012
А я в цирк детей не водила и не собираюсь. По моему мнению, программа в этих бродячих цирках слабая, зверей мало и они плохо выдрессированы, а это самое интересное для детей. А если детям еще и не видно, то смысла нет вообще дышать спертым воздухом (с детства запомнила радость первого вдоха после представления)))
В интернете куча видео лучших цирков мира, и что важно - дается то дальний план, то крупный, и ребенок может все хорошо рассмотреть.

Согласна, что атмосфера праздника очень важна, и знаю это по футбольным матчам, но в шапито фактически имеем уровень сельской футбольной команды, хоть и в живую. Лично я лучше посмотрю по телевизору, но Лигу Чемпионов )))
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 марта 2012
От і ми повернулись щойно з цирку.
навіть незнаю що писати..... я знову не в захваті.очікувала від Київського цирку більшого, багато чого зношено і затерто. лавки як і всюди, теж намагаються заробити на продажах між виставами. звірів мало і нічого толкового,один кінь (в кінці), і то я так зрозуміла це "гвоздь" програми декілька простих песиків з ріжками козенят і свині, 1 пудель,номер з двома зміями (мама з дочкою виконують,склалось враження,що мама дуже боїться тих змій,ледве їх брала в руки
в антракті навіть нема з ким фоткатись (порівняно з цирком на льоду). дядько з вогнем,лягає на цвяхи і і на бите скло (і на нього стають бажаючі).
Загалом слабувато,в другій частині одразу стало відчутно,що виключили обігрів,як завжди нічого не видно (на одному місці лежать куртки і сумки,на іншому ти сидиш з дитиною на руках). клоуни теж жарти мають якісь старі і не цікаві. ще було пару фокусів (самих простеньких для дітей). Короче як завжди бракує звірів. а як вийшла з цирку,то взагалі була шокована (якось не задумувалась де вони живуть),а тут під носом ті трейлери з їхніми манатками,посудом і чуть не з випраною білизною якось не дуже приємно,шкода їх...........розумієш,що живуть як бродячі собаки до речі,постійно мене не покидала думка (і вигляд був такий),принаймні у клоунів,що вони п"янички (мабуть не від доброго життя ),як мій чоловік каже - це актори,це бродяча професія в цирку і вони всі не проти перехилити чарочку,а то і більше
ще забула написати,малій сподобався номер (незнаю як називається) з костюмом а-ля гофрована труба,де не видно актора,а він рухається по сцені туди сюди то розтягуючи,то збираючи свій костюм. (мала його назвала Чудо-юдо )
Одним словом,знову викинули на вітер 50грн (7 ряд) + солодка вата і циркове йойо. але що поробиш,тут немає куди дитину зводити в цирк,а розвіяти її якось хочеться,тому й доводиться йти на таке...... до речі,на 16:00 зал був заповнений десь на 85-90%,значить народ готовий платити і йти хоч би на щось
Серцем і душею з ними.......!
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   18 марта 2012
Дубль
Серцем і душею з ними.......!
Pupsik

Pupsik

Имя: Алёнка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1399
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 10.01.2018
Город:
Район: Центральный
Pupsik
VIP пользователь
   19 марта 2012
Цитата: #1488 Zol_otko 18 марта 2012, 20:13
От і ми повернулись щойно з цирку.
навіть незнаю що писати..... я знову не в захваті.очікувала від Київського цирку більшого, багато чого зношено і затерто. лавки як і всюди, теж намагаються заробити на продажах між виставами. звірів мало і нічого толкового,один кінь (в кінці), і то я так зрозуміла це "гвоздь" програми декілька простих песиків з ріжками козенят і свині, 1 пудель,номер з двома зміями (мама з дочкою виконують,склалось враження,що мама дуже боїться тих змій,ледве їх брала в руки
в антракті навіть нема з ким фоткатись (порівняно з цирком на льоду). дядько з вогнем,лягає на цвяхи і і на бите скло (і на нього стають бажаючі).
Загалом слабувато,в другій частині одразу стало відчутно,що виключили обігрів,як завжди нічого не видно (на одному місці лежать куртки і сумки,на іншому ти сидиш з дитиною на руках). клоуни теж жарти мають якісь старі і не цікаві. ще було пару фокусів (самих простеньких для дітей). Короче як завжди бракує звірів. а як вийшла з цирку,то взагалі була шокована (якось не задумувалась де вони живуть),а тут під носом ті трейлери з їхніми манатками,посудом і чуть не з випраною білизною якось не дуже приємно,шкода їх...........розумієш,що живуть як бродячі собаки до речі,постійно мене не покидала думка (і вигляд був такий),принаймні у клоунів,що вони п"янички (мабуть не від доброго життя ),як мій чоловік каже - це актори,це бродяча професія в цирку і вони всі не проти перехилити чарочку,а то і більше
ще забула написати,малій сподобався номер (незнаю як називається) з костюмом а-ля гофрована труба,де не видно актора,а він рухається по сцені туди сюди то розтягуючи,то збираючи свій костюм. (мала його назвала Чудо-юдо )
Одним словом,знову викинули на вітер 50грн (7 ряд) + солодка вата і циркове йойо. але що поробиш,тут немає куди дитину зводити в цирк,а розвіяти її якось хочеться,тому й доводиться йти на таке...... до речі,на 16:00 зал був заповнений десь на 85-90%,значить народ готовий платити і йти хоч би на щось

Мы посетили это представление в субботу.
Впечатление... Я вышла с болью в сердце. Одна только радость - улыбка на лице ребенка при виде собачек. Нам билеты достались бесплатно, поэтому муж меня уговорил туда идти - больше я ни ногой. Больше всего меня убили дряхлые доски под ногами, которые скользкие, не закреплены и под ногами темно. мы сидели на самом верхнем ряду, и как результат - детская куртка упала вниз на камни. Муж полчаса не мог ее достать. После перерыва мы ушли, было невыносимо там находиться. У жонглеров номера совершенно не отработаны, все с рук выпадает. Мужа поразили девушки со змеями "Почему они такие толстые?"
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   19 марта 2012
Цитата: #1488 Pupsik 19 марта 2012, 12:25

Мы посетили это представление в субботу.
Впечатление... Я вышла с болью в сердце. Одна только радость - улыбка на лице ребенка при виде собачек. Нам билеты достались бесплатно, поэтому муж меня уговорил туда идти - больше я ни ногой. Больше всего меня убили дряхлые доски под ногами, которые скользкие, не закреплены и под ногами темно. мы сидели на самом верхнем ряду, и как результат - детская куртка упала вниз на камни. Муж полчаса не мог ее достать. После перерыва мы ушли, было невыносимо там находиться. У жонглеров номера совершенно не отработаны, все с рук выпадает. Мужа поразили девушки со змеями "Почему они такие толстые?"

так,справді в залі дуже темно,у мене рази три падала сумка і куртка,але на щастя не повністю в дірку,хоча серце кожен раз ставало (незнала як діставатиму). те що повненькі артистки зі зміями мене не напрягало зовсім,а от те,що одна з них конкретно їх боїться............... та ще як на мене,то зі зміями зовсім нема що робити. ще раз переконуюсь,взяли,поносили по кругу під устрашающу музику і сховали в корзину в жонглерів вроді нічого не падало
Серцем і душею з ними.......!
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   19 марта 2012
Загляните сюда: Ссылка
Тут цирковых представлений на любой вкус - не пересмотреть! Цирк традиционный и на воде, китайский цирк, дельфинарии, ледовое шоу...
Это вместо того, чтобы ходить на сомнительные представления шапито.. или хотя бы в дополнение - порадуйте детишек! oka:
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   19 марта 2012
Цитата: #1488 Тяпа 19 марта 2012, 13:50
Загляните сюда: http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1484
Тут цирковых представлений на любой вкус - не пересмотреть! Цирк традиционный и на воде, китайский цирк, дельфинарии, ледовое шоу...
Это вместо того, чтобы ходить на сомнительные представления шапито.. или хотя бы в дополнение - порадуйте детишек! oka:

то все добре,ну що ти зовсім ніколи не водила свої малих в цирк? і не поведеш? вони не просять?
цирк - це одна з розваг для дітей Миколаєва,і поки не побудують нормальний стаціонарний цирк як в великих містах нашої країни,то їм ніякої цікавої і професійної вистави і не бачити а поки будемо чекати,так і зістаритись можна,не тільки нам,а й нашим дітям
Серцем і душею з ними.......!
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   19 марта 2012
Цитата: #1488 Zol_otko 19 марта 2012, 13:54

то все добре,ну що ти зовсім ніколи не водила свої малих в цирк? і не поведеш? вони не просять?
цирк - це одна з розваг для дітей Миколаєва,і поки не побудують нормальний стаціонарний цирк як в великих містах нашої країни,то їм ніякої цікавої і професійної вистави і не бачити а поки будемо чекати,так і зістаритись можна,не тільки нам,а й нашим дітям

И не собиралась, а после того, как ваши отзывы почитала, - вообще зареклась Что там смотреть?
Им регулярно в садике "билеты" в цирк раздают, ну я им объяснила, чем цирк по компьютеру отличается от этих палаток - и не проявляют к ним никакого интереса. Разве что можем подойти поглазеть на животных, которые на территории пасутся.
Я понимаю, что это возможность хоть куда-нибудь пойти, да и атмосфера праздничная, но об этом Ссылка уже говорила. Обойдемся.
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   19 марта 2012
Цитата: #1488 Тяпа 19 марта 2012, 14:16

И не собиралась, а после того, как ваши отзывы почитала, - вообще зареклась Что там смотреть?
Им регулярно в садике "билеты" в цирк раздают, ну я им объяснила, чем цирк по компьютеру отличается от этих палаток - и не проявляют к ним никакого интереса. Разве что можем подойти поглазеть на животных, которые на территории пасутся.
Я понимаю, что это возможность хоть куда-нибудь пойти, да и атмосфера праздничная, но об этом тут уже говорила. Обойдемся.

мою малу теж не так,щоб аж вражав цирк. так,подивитись можна,для неї сам факт,що так.купили білети,так підемо (чи так,ходили). а в душі вона постійно чекає коли поїдемо до Львова чи в Київ в великий цирк (бо їй бабуся і дідусь наобіцяли ),хоча ще незнає який то великий цирк взагалі не розумію,якщо є так багато бажаючих ходити на вистави,чому не побудують стаціонарний цирк в місті,де проживає 500 тис. населення? Дивно і все
Серцем і душею з ними.......!
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   23 апреля 2012
27 апреля-6 мая цирк на воде "Наутилус" с лазерным шоу ))) наверняка не первый раз приезжают- есть отзывы?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   23 апреля 2012


Який стаціонарний цирк ? В нас половина і без того небагаточисленних концертів відміняють тому, що не можуть продати квитків в нещасний будинок культури. А там того залу...
Уявляєте рентабельність цирку?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   26 апреля 2012
Цитата: #1488 alisa 23 апреля 2012, 20:31


Який стаціонарний цирк ? В нас половина і без того небагаточисленних концертів відміняють тому, що не можуть продати квитків в нещасний будинок культури. А там того залу...
Уявляєте рентабельність цирку?

Концерти відміняють,бо на жаль, найнижча ціна на ту чи іншу "зірку" від 100гр. ясно, що не кожен може собі таке дозволити.
а от від 40 грн за цирк, бачу люди ходять (комусь подобається, комусь ні, а хтось просто для галочки купив квиток (щоб дитина відстала), але факт залишається фактом 40-50 грн точно готові дати, а якщо ще й за толкове шоу, думаю знайдуться такі, що і більше дадуть
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 апреля 2012
Та ладно, хіба у Львові концерти дешевші? Або в Одесі?
Тут питання не тільки і не стільки в ціні квитка. Що таке зараз 100 грн? Стрижка в більш-менш пристойній перукарні, похід вдвох попити пива із піцею, півтори Київських торти від Рошену або трохи більше кілограму хорошого твердого сиру )) Але щось піцерії не пустують, а концерти відміняють.

Скільки разів на рік, думаєте, люди ходитимуть в цирк?
1, 3, 5, 7 разів на рік?
А тварин треба годувати щодня. В Миколаєві є великий зоопарк. В будень день там практично нема народу. Є ляльковий театр - вистави вони дають далеко не кожен день, але натовпу я там не спостерігала навіть тоді, коли квитки були по 5 грн. А ляльок не треба годувати та доглядати щодня.
Не думаю, що цирк буде щодня збирати аншлаги.


Так що я б більше здивувалась якби в Миколаєві був цирк
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   27 апреля 2012



Место: Парк Петровского
Время:
27.04, 4.05 - 18.00
28.04, 5.05 - 15.00
29.04, 6.05 - 14.00, 17.00
1.05, 2.05 - 15.00
Стоимость билетов: от 50 грн.
Билеты: в Николаеве билеты продаются в Досуговой кассе тел. 50-10-10
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   27 апреля 2012
Цитата: #1488 alisa 26 апреля 2012, 18:06
Та ладно, хіба у Львові концерти дешевші? Або в Одесі?
Тут питання не тільки і не стільки в ціні квитка. Що таке зараз 100 грн? Стрижка в більш-менш пристойній перукарні, похід вдвох попити пива із піцею, півтори Київських торти від Рошену або трохи більше кілограму хорошого твердого сиру )) Але щось піцерії не пустують, а концерти відміняють.

Скільки разів на рік, думаєте, люди ходитимуть в цирк?
1, 3, 5, 7 разів на рік?
А тварин треба годувати щодня. В Миколаєві є великий зоопарк. В будень день там практично нема народу. Є ляльковий театр - вистави вони дають далеко не кожен день, але натовпу я там не спостерігала навіть тоді, коли квитки були по 5 грн. А ляльок не треба годувати та доглядати щодня.
Не думаю, що цирк буде щодня збирати аншлаги.


Так що я б більше здивувалась якби в Миколаєві був цирк

та ні,концерти всюди дорогі. хай буде сама будівля цирку стаціонарна,куди приїжджатимуть заїжджі цирки. я наприклад у Львові ні разу не була на виставі саме львівської трупи (навіть не знаю чи вона є). там постійно приїжджають в виставами гастролюючі цирки і виступають,тому думаю декілька місяців на рік(коли сезон) були би бажаючі (хай навіть не робити дууууууже великий зал). в театр ж ходять цілий рік (крім літа) і постійно купа народу. а 100 грн може для когось і не великі гроші,залежить від того,на що ти готовий їх потратити,на перший погляд за 1-1,5 год задоволення забагато (при наших ЗП),а з іншого боку дав і не плюєшся від обурення
Серцем і душею з ними.......!
Просматривают эту тему:

Forum