• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Позорище

dina_barta   
VIP пользователь   
17 июня 2011 2278 5
Народні депутати Іван Стойко і Геннадій Задирко били й матюкали працівника Управління Держохорони, коли той хотів перевірити їхні посвідчення. Цю інформацію оприлюднив спікер Володимир Литвин на засіданні Верховної ради у п’ятницю.

"Ви правильно робили зауваження, що в сесійну залу заходять люди, які не мають відношення до депутатського корпусу. Разом з тим, спроби співробітників Державної охорони в деяких депутатів запитати про посвідчення наражаються на непристойні, м’яко кажучи, висловлювання, твердження, що "ви вождів маєте знати в обличчя", - заявив він.

"Я вважаю, що це неподобство, яке потрібно негайно припинити. І матірні слова, які застосовують народні депутати, яких я сьогодні прізвища не називаю, залиште в разі такого рівня виховання для своїх рідних і близьких", - сказав Литвин.

"І до того торкатись руками, тягати за форму співробітника Управління державної охорони, я вважаю, що не личить, як мінімум, народному депутату. І я прошу вас і попереджаю, що якщо будуть застосовуватися до народного депутата відповідні заходи, щоб потім не було проблем", - наголосив голова Верховної ради.

Він пояснив: "Це діти стоять наші, розумієте? За віком - стоять наші діти. І матюкати їх, бити їх в груди, народні депутати права не мають".

"Доповідну записку я віддам на фракції. У фракціях розберетеся", - сказав спікер.

Вочевидь, із зали пролунало прохання назвати імена депутатів, про яких ішлося, і Литвин погодився назвати прізвища.

"Я назву прізвища. Іван Стойко і Задирко. Ведіть себе пристойно", - сказав спікер.

Депутат Іван Стойко заперечив, що подібний інцидент у Раді мав місце. "Володимире Михайловичу, я не лихословив, як ви казали, я не штовхався й таке інше. Тому я прошу перед всією Україною, перед журналістами всіма, перед моїми колегами спростувати те, що було сказано і названо моє прізвище, що начебто я бив когось чи погані слова говорив", - заявив нунсівець.

Литвин на це відповів: "Я регламентний комітет прошу розглянути це питання, взяти відеоматеріали - у нас відеоспостереження ведеться".

Стойко є членом фракції НУ-НС. Задирко пройшов у Верховну Раду за списком БЮТ, але потім вийшов із відповідної фракції.

Ссылка
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   17 июня 2011
такие у нас мужи державные... ранимые, оскорбляются, если без документов не узнали

чего там уже тему про места в транспорте развивать
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   17 июня 2011
Позорище, это мягко сказано
YASYAR

YASYAR

Имя: YASYAR
Группа: Silver
Сообщений: 3212
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 15.03.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: +380639486439
YASYAR
Silver
   17 июня 2011
мда, и этот человек собирался быть мэром...
manunya

manunya

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 183
Регистрация: 03.12.2010
Заходил(а): 17.08.2017
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0630136229
manunya
Активный пользователь
   18 июня 2011
Цитата: #6661 YASYAR 17 июня 2011, 13:46
мда, и этот человек собирался быть мэром...

У меня раньше офис находился на одном этаже с Задырко- более пошлого и мягко говоря хамливого я еще не встречала.
Просматривают эту тему:

Forum