• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Сильные преподаватели

Pavl   
Новичок   
20 сентября 2012 3522 26
Blazzze

Blazzze

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 200
Регистрация: 06.08.2012
Заходил(а): 20.03.2015
Город: Николаев
Blazzze
Активный пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9443 Мурена 01 ноября 2012, 10:53
только у меня приятные воспоминания про Зою Петровну???
У меня тоже.  Но до 10 класса я историю не любила, а вот в 10-11 как-то заинтересовалась, читала тогда много на эту тему. Но не уверена, заслуга ли это Зои Петровны или просто вовремя я этим сама заинтересовалась.
vestigial

vestigial

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1020
Регистрация: 18.02.2011
Заходил(а): 13.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: (068)267-15-48
vestigial
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9443 Мурена 01 ноября 2012, 10:53
только у меня приятные воспоминания про Зою Петровну???
Мабуть хтось не зрозумів... Взагалі то - йшлося про ГРОМАДЯНСЬКУ війну, це 1917-1922, які в біса автомати у Червоної Армії на Перекопі? А танків (як відповіль на автомати) було кілька нещасних трофейних, і  не проїхали б вони до того Перекопа! бо на той час це були такі кози (FT-17), що сором танками називати. Це був приклад того, як вона могла "захопитись"

Може, із часом Зоя Петрівна стала кращим педагогом, але в мене про неї спогади просто... сумні.
1) Отака я бяка. Тим і пишаюся. 2) Той, хто сказав "сидіти на попі рівно" забув, що пласка від сидіння срака - з біса неприваблива

Aken

Имя: Ирина
Группа: Пользователь
Сообщений: 44
Регистрация: 16.10.2012
Заходил(а): 26.10.2015
Город: Николаев
Aken
Пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9443 Крокозябра 31 октября 2012, 18:32
В Відайко понтів багато, як на мене. Раєвська і як людина приємніша, і як викладач краща.
А я когда училась, Раевская была одним из худших учителей, никакого интереса к истории не было, хотя не заинтересовать историей очень сложно, как по мне. Относилась к урокам как-то халатно...Хотя как человек - приятная женщина. А вот нового учителя племянница очень расхваливает...
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Свої лекції вона читала з вже пожовтілих альбомних листів, рік у рік одне й те ж, не уроки історії, а статистика дат і імен. На спроби ставити запитання вглиб і порівнювати викладене нею з інформацією з альтерантивних джерел відповідь була дуже проста - сідай, два, треба вивчати домашні завдання та не прикидатися дуже розумною. До її приходу в мене було з історії тверде 5, і я цю дисципліну дуже любила, потім стало 3 з варінтом на 2, історію я сама вивчала для вступу і проблем не мала, а ось з предметом і оцінками в школі було все геть інакше. Як була вона депутатом 27 з'їзду КПРС, так і залишилась рупором ідеології та зашореності. Може що і змінилося з дев'яностих, але я її не вважаю ані гарним викладачем, ані гарною людиною, ані педагогом.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9443 Aken 01 ноября 2012, 12:11
А я когда училась, Раевская была одним из худших учителей, никакого интереса к истории не было, хотя не заинтересовать историей очень сложно, как по мне. Относилась к урокам как-то халатно...Хотя как человек - приятная женщина. А вот нового учителя племянница очень расхваливает...

Ну, я так розумію, з того часу, як Ви закінчили школу, минуло 7-8 років. За цей час люди можуть змінитися, хтось в кращий бік, хтось - в гірший. Раєвська сильний викладач, і результати має кращі, ніж інші історики 2-ї гімназії.

А взагалі, як кажуть "на вкус и цвет..."

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   01 ноября 2012
Цитата: #9443 Katrin 31 октября 2012, 20:04
"Понты" разные бывают, например "непризнанный гений")))

Абсолютно погоджуюсь.

Хоча, заради справедливості додам - коли він знімає корону, результати має хороші - наприклад, 1 місце в Турнірі юних істориків, яке зайняла 2-га гімназія в минулому році - це його заслуга.

Просматривают эту тему:

Forum