• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Торговцы-спамери в школах

jozh   
VIP пользователь   
29 ноября 2012 2898 25
Не знаю, можливо, я на рівному місці проблему бачу...
Але, чесно кажучи, вже набридло. Коли в школах починають дітям щось впарювати - починаючи від більш-менш звичних фотографій дітей, і закінчуючи різного роду книжками, квитками кудись тощо. Як правило, це або дорожче, або низької якості. Я розумію, що можна спокійно відмовитися, якщо не влаштовує. Але я не розумію, чому взагалі ці спамери мають доступ, так щоб могли десь після уроків у класі всім дітям спокійно щось рекламувати и пробувати продати? Про що думають директор і вчителі? Це ж діти, вони ще не навчилися аналізувати рекламу і накладати фільтр на все, що говорять. Вони ж вірять усьому, що кажуть, - тим паче, що школа - це місце, де вони привчені уважно слухати вчителя. І якщо приходить якийсь дядько чи тітка, і щось починає розказувати, то вони теж будуть його уважно слухати і сприймати без фільтрів.
Сьогодні пробували впарити якісь збірники задач з математики у м'якій обкладинці, чорно-білі на сірому папері, ціною в 40 гривень. Мотивуючи тим, що якщо діти хочуть навчатися на відмінно, то ці книжки їм вкрай необхідні.

Ні, я розумію, що можна ставитися до цього з гумором, і це прекрасна можливість навчити дітей відповідному відношенню до реклами. Але ж це не відміняє того факту, що школа таким чином перетворюється з храму знань - на звичайний базар.

Скажіть, хто ще стикався з цим, як ви до цього відноситесь? Це нормально, а я роздуваю з мухи слона, чи все-таки погодитесь зі мною, що продавцям-рознощикам взагалі не місце в школі?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
almandin

almandin

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 854
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
almandin
Активный пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 jozh 29 ноября 2012, 20:29

А что тут удивляться? В садике - заведующая, в школе - директор имеют процент с продаж. Вот и весь прикол))) Нам тоже фотки ужасные периодически приносят, и раз в неделю театр занимает время занятий деток((

Мои дети - мое вдохновение!!!
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Соглашусь с предыдущим оратором :) Если в школу приходят такие товарищи, то смело можете быть уверены, что заведующий учебным заведением имеет с этого процент от прибыли, будь то фотографии или походы на культмассовые (платные) мероприятия. Без ведома директора их и в школу не пустят, и эти спамеры это прекрасно знают, поэтому все приходы начинаются с кабинета начальства.
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
Morkovka

Morkovka

Имя: Анютка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3314
Регистрация: 18.03.2011
Заходил(а): 12.08.2021
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 063 137 00 04
Morkovka
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Ioanna 29 ноября 2012, 21:18
Соглашусь с предыдущим оратором :) Если в школу приходят такие товарищи, то смело можете быть уверены, что заведующий учебным заведением имеет с этого процент от прибыли, будь то фотографии или походы на культмассовые (платные) мероприятия. Без ведома директора их и в школу не пустят, и эти спамеры это прекрасно знают, поэтому все приходы начинаются с кабинета начальства.
Другое дело имеет ли право директор пускать этих спамеров...
Ioanna

Ioanna

Имя: Катерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2877
Регистрация: 23.10.2010
Заходил(а): 02.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Ioanna
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Morkovka 29 ноября 2012, 21:20
Другое дело имеет ли право директор пускать этих спамеров...
А где написано, что нет? Это на его (директора) усмотрение вопрос. А если усмотрение подкрепляется процентом, то понятно, в какую сторону склонится чаша выбора между "пускать - не пускать"
Оккупанты из космоса, роботы, бесы, орки,
Упыри ли, масоны…
Я выстою, невредим.
У меня еще с той Войны
записано на подкорке:

Мы победим.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Додам ще один момент, власне, який мене особливо збісив сьогодні.
Збірники ці продавали по 40 грн. за умови, якщо купує весь клас, - і по 45 грн., якщо не весь. Це у класі старшої дочки таке. Весь клас її погодився купити, і лише моя сказала, що треба подумати, і принесла показати додому цю макулатуру. І тепер виникає ситуація, що начебто через неї одну нікому не продадуть по 40 грн., - я думаю, двозначність ситуації пояснювати не треба? З одного боку, і білою вороною бути не хочеться, - а з другої, через боязнь виявитися білою вороною купувати всяке г-о теж неправильно. У нашому випадку-то особливої проблеми немає, бо я в цілому вчу дітей не піддаватися масовим психозам, особливо якщо є натяк на шантаж. Але знову ж таки - з якого біса моя дочка повинна опинятися у подібних ситуаціях заради прибутку якогось не дуже чесного комерсанта??
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Я тоже уже подметила такую фишку в школе - то всем книжки, то раскраски, то пенку кислородную всем без разбора, то какие-то сомнительные цирки. Но догадываюсь - это система, и единственное, что можно сделать - научить ребенка не топать бездумно строем.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Елка

Елка

Имя: Елка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1145
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 22.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0956820907
Елка
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Zemy 29 ноября 2012, 21:42
Я тоже уже под метила такую фишку в школе - то всем книжки, то раскраски, то пенку кислородную всем без разбора, то какие-то сомнительные цирки. Но догадываюсь - это система, и единственное, что можно сделать - научить ребенка не топать бездумно строем.
О, девочки, вы прям о наболевшем. Книжки, раскраски и прочий хлам. Прямо Амазон местного разлива. Еще фото о которых сообщают постфактум. Но я за 2 года пришла с классным руководителем к договоренности, что если приходит фотограф, то от родителей нужна записка, что мы не против того, что ребенка снимают. А то надоело платить дикие деньги за идиотские фото. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Елка 29 ноября 2012, 21:49
А то надоело платить дикие деньги за идиотские фото. 
Ну з цим якраз простіше всього вирішити - не платити, і все. Раз наперед не узгодили з батьками - то і до побачення. Навпаки - хай фотограф платить за право використовувати дитину у якості моделі.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Елка

Елка

Имя: Елка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1145
Регистрация: 15.04.2010
Заходил(а): 22.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0956820907
Елка
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 jozh 29 ноября 2012, 21:53
Ну з цим якраз простіше всього вирішити - не платити, і все. Раз наперед не узгодили з батьками - то і до побачення. Навпаки - хай фотограф платить за право використовувати дитину у якості моделі.
просто мне не приятно, что распечатанное фото с моим ребенком полетит в мусорный контейнер, потому и выкупала. До тех пор пока не объяснила учителю, что мне это не нравится. Но, слава Богу, она адекватная и долго просить не пришлось.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Елка 29 ноября 2012, 21:59
просто мне не приятно, что распечатанное фото с моим ребенком полетит в мусорный контейнер, потому и выкупала.
Ой, з такої точки зору я не думала.
Дійсно, неприємно...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 Елка 29 ноября 2012, 21:59
просто мне не приятно, что распечатанное фото с моим ребенком полетит в мусорный контейнер, потому и выкупала. До тех пор пока не объяснила учителю, что мне это не нравится. Но, слава Богу, она адекватная и долго просить не пришлось.
у нас тоже в садике фоткают детей без спроса)))
потом показывают пробники. хочешь - берешь, не хочешь - не берешь
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   29 ноября 2012

 я, наверное, отстала от жизни, но я в глубоком шоке....

то есть на полном серьезе в школу приходят продавцы и ездят детям по ушам после уроков? учитель его типа заводит в класс, говорит детям, чтоб сидели и слушали, и все вместо того, чтобы идти отдыхать и заниматься своими делами сидят и слушают это все? или как? или самые смелые хотя бы могут сказать "спасибо, не надо" и пойти домой? или я что-то неправильно понимаю?

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 ноября 2012
mamatanya, майже все правильно, за одним уточненням - спамери можуть зайти і НА уроці. І вчитель може хмуритися і казати "тільки давайте швидше", але не вижене. Отаке...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   29 ноября 2012
Цитата: #9937 jozh 29 ноября 2012, 22:50
mamatanya, майже все правильно, за одним уточненням - спамери можуть зайти і НА уроці. І вчитель може хмуритися і казати "тільки давайте швидше", але не вижене. Отаке...

навіть не знаю, що сказати. не знаю, що б я робила....спитала б у вчителя (або директора) "якого біса?", але це ж нічого не змінило б...

спочатку подумала, що навчила б дітей виходити з класу, казати, що вони спам не слухають, демонстративно займатись своїми справами в цей час. але ж це теж не вихід

якщо після уроків, або на перервах, то йти і нікого не слухати, але якщо навіть на уроках ну нехай це залишиться на совісті самого спамера і того, хто його впускає, а дітей все одно треба вчити фільтрувати все, що вони бачать і чують, то чим не чудовий приклад.

Larsa

Имя: Лариса
Группа: Новичок
Сообщений: 35
Регистрация: 27.11.2012
Заходил(а): 12.12.2012
Город: Николаев
Larsa
Новичок
   30 ноября 2012
Цитата: #9937 jozh 29 ноября 2012, 22:50
mamatanya, майже все правильно, за одним уточненням - спамери можуть зайти і НА уроці. І вчитель може хмуритися і казати "тільки давайте швидше", але не вижене. Отаке...
Дивітся, може діти сказали. що будуть купувати книжки, а батьки не дозволять? 40 грн за макулатуру? Шок!
А тепер про фото у садочку:
До нас у садок приходить знайомий однієї мами і фотографує діток і робить маленькі фото 3*4 на форматі А4-розміщає усі фото там, а батьки відмічають, що робити, що ні.

Ксюшище

Имя: Ксюшише
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1692
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 07.02.2014
Город:
Район: Заводской - Намыв
Ксюшище
VIP пользователь
   30 ноября 2012
Я в шоке. Я думала, что это явление есть только в селах. И что это пережиток. Все эти фоты в костюмах, открытки желтые, приезды цирков где артисты даже костюмы не гладят... Еще в свои школьные годы ненавидела эти явления до коликов.  ДУмаю, что подобные проблемы есть смысл решать только масово. НА уроке дети должны учится. НА перемене хожить в туалет, кушать, прыгать в скакалки и готовится к следующему уроку. После уроков СРАЗУ ДОМОЙ.Какое моральное право они имеют забирать драгоценные минутки?!Больше всего именно торговцев макулатуры презираю..Надеюсь пока моя подрастет до школы это явление испарится. Иначе мало не покажется
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   30 ноября 2012
mamatanya, ну я приблизно так саме і міркувала. Спочатку були емоційні пориви піти і посваритися, а потім поохолонула. Сприймаємо як навчальну ситуацію. Все одно у нинішніх школах це далеко не найсерйозніша проблема, якщо вже братися за цю сферу - там ой як багато чого змінювати треба було б...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
k-vitka

k-vitka

Имя: Вика
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 858
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 11.01.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
k-vitka
Активный пользователь
   30 ноября 2012
Цитата: #9937 jozh 29 ноября 2012, 21:28
Додам ще один момент, власне, який мене особливо збісив сьогодні.
Збірники ці продавали по 40 грн. за умови, якщо купує весь клас, - і по 45 грн., якщо не весь. Це у класі старшої дочки таке. Весь клас її погодився купити, і лише моя сказала, що треба подумати, і принесла показати додому цю макулатуру. І тепер виникає ситуація, що начебто через неї одну нікому не продадуть по 40 грн., - я думаю, двозначність ситуації пояснювати не треба? З одного боку, і білою вороною бути не хочеться, - а з другої, через боязнь виявитися білою вороною купувати всяке г-о теж неправильно. У нашому випадку-то особливої проблеми немає, бо я в цілому вчу дітей не піддаватися масовим психозам, особливо якщо є натяк на шантаж. Але знову ж таки - з якого біса моя дочка повинна опинятися у подібних ситуаціях заради прибутку якогось не дуже чесного комерсанта??

Думаю, что тут лучше с родителями говорить, может никто и не хочет, но каждый думает, что он может быть белой вороной и робко соглашается, а дома потом уламывает родителей и говорит, что не хочет быть единственным, кто не купит и так каждый или большинство детей. А на самом деле этот хлам николму не нужен. 

А вообще думаю, что надо вести разговор с директором, писать коллективное письмо, что есть родительские собрания, где каждый желающий может прийти и предложить свои услуги либо доска объявлений для срочных сообщений. Как то так, ведь пока все "соглашаются", то так и будет

Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   30 ноября 2012

Я трохи не розумію, дівчата, всі ці "ходоки", як я їх називаю, дійсно така серйозна проблема для вас, як для батьків? 

Бо я проблеми взагалі не бачу...

У нас в школі теж відбуваються різні спектаклі, циркові або інші вистави, постійно різні флаєри роздають. Правда, методичну літературу придбати не пропонують, бо в нас цим  займаються вчителі разом з БК наприкінці кожного учбового року, і всі необхідні посібники закупаються на весь клас. 

Фотографи теж спочатку питаються згоди у батьків на зйомку.

Всі ці вистави, зйомки і проча лабуда - справа абсолютно добровільна, ніхто не примушує йти на всі ці заходи насильно 

Чи це просто у нас в школі порядок, бо керівництво адекватне і не загребуще, а в інших школах все набагато гірше?

Просматривают эту тему:

Forum