• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Как поступить, если, возможно узнали об измене

Sunny2011   
Активный пользователь   
17 декабря 2012 48766 553
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Solnechnaya Koshka 17 декабря 2012, 18:14
это дело каждого что делать и как себя вести. Но как психолог могу сказать причина всегда в обоих. А деток без отца оставить легко. 
Жертувати собою на благо дітей, це теж не правильно. Це я вам не як психолог, а на власномо досвіді та досвіді своєї матері говорю

Кожен випадок індивідуальний. І щось робити, як ви пишите шукати в собі, можна вже тоді, коли ви знаєте, що була зрада, чи от от має статися і ви бажаєте все повернути назад, чи не допустити такого.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 17 декабря 2012, 18:09
Да... чоловіків жаліти треба та пустувати. Він заграє з іншими жінками, а ми йому борщів по смачніше, він пішов на ліво, а ми йому нові викрутаси в ліжку.
Особисто для себе я цього ніколи не прийму. Я маю повагу для себе. І якщо чоловік зрадив, то причина тільки в ньому. Може я і буду чепуритися краще, але вже не для нього!

стоп, это извечная тема кто прав кто виноват есть такие мужики, что  что бы ты не делала как бы  не выглядела  они все равно пойдут налево, это их суть... и есть такие женщины ( не говорю конкретно о героине поста) а вообщем, которые готовы терпеть измены с  меркантильной точки зрения, нет квартиры, денег, боюсь остаться одна  с 1, 2, 3 мя детьми и терпит женщина и терпит, а может ее вообще устраивает что он пропадает чувствует себя виноватым но все равно живет и не уходит, сколько людей столько мнений, и на личную жизнь
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Solnechnaya Koshka 17 декабря 2012, 18:11
Это может быть женщина желающая получить хорошего мужчину. и слухи в коллективе она же может пускать. А вы без оснований накрутите семью и другая получит его без боя!!!  Нормальный мужчина не позволил бы своей любовнице трепаться в коллективе где сам работает и тем более отец жены и сама жена (я думаю он не самоубийца)
Може і таке бути.
Та тут теж може треба очі сестрі відкрити, мовляв, он та на твого чоловіка зариться. Чоловіки бувають слабкі в цьому плані, можуть повестись. може зараз саме час приструнити його, поки він дурниць не накоїв.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Solnechnaya Koshka 17 декабря 2012, 18:11
полностью согласна. любовницы так глупо не прокалывются. Это может быть женщина желающая получить хорошего мужчину. и слухи в коллективе она же может пускать. А вы без оснований накрутите семью и другая получит его без боя!!!
Хм, а ця гіпотеза досить логічна, я б сказала!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Евгеша 17 декабря 2012, 18:19
стоп, это извечная тема кто прав кто виноват есть такие мужики, что  что бы ты не делала как бы  не выглядела  они все равно пойдут налево, это их суть... и есть такие женщины ( не говорю конкретно о героине поста) а вообщем, которые готовы терпеть измены с  меркантильной точки зрения, нет квартиры, денег, боюсь остаться одна  с 1, 2, 3 мя детьми и терпит женщина и терпит, а может ее вообще устраивает что он пропадает чувствует себя виноватым но все равно живет и не уходит, сколько людей столько мнений, и на личную жизнь
Я й кажу, що кожен обирає вихід з такої ситуації сам для себе.
Я написала, що особисто я думаю з цього приводу.

Я би не змогла залишитися осторонь, коли моїй близькій людині хочуть зробити погано. Будь то якась жіночка, яка намагається звабити чоловіка. Будь то чоловік, який ось ось піде на ліва, чи вже пішов...

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
а может это и есть все же любовница желающая что б о связи стало известно, а не просто мимо проходящая женщина
а вдруг это подчиненная решила отомстить за лишение премии и таким образом портит жизнь мужику, а ????
 а вдруг это друзья решили над ним пошутить
а вдруг.....
п.с. муж сказал жене , что будет у любовницы, любовнице сказал, что у жены, а сам в библиотеку, и давай читать, читать
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   17 декабря 2012
Моя порада - можете ціле розслідування провести, але сестрі казати нічого не потрібно, навіть якщо будете мати на руках залізні докази. Розкривати їх потрібно, якщо сестра сама захоче розлучитися, бо її сімейне життя з цим чоловіком не подобається.

Тільки-но перемивали кістки свекрухам, які лізуть в життя діте, і прийшли до висновку, що люди мають право жити власним життям.

Не потрібно лізти в чужу сім"ю навіть з благими намірами. Моя мама півжиття мовчала про зради мого колишнього чоловіка і я їй вдячна, що вона не отруювала моє життя і не вона стала причиною розлучення.

Зло неизбежно, но горе тому, кто его приносит в мир (с)
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 17 декабря 2012, 18:27
Я би не змогла залишитися осторонь, коли моїй близькій людині хочуть зробити погано.
А Ви впевнені, що людину ситуація не влаштовує? І потім ця людина з ненавистю до Вас не скаже - хто тебе просив лізти зі своєю правдою?
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 17 декабря 2012, 18:27
Я й кажу, що кожен обирає вихід з такої ситуації сам для себе.
Я написала, що особисто я думаю з цього приводу.

Я би не змогла залишитися осторонь, коли моїй близькій людині хочуть зробити погано. Будь то якась жіночка, яка намагається звабити чоловіка. Будь то чоловік, який ось ось піде на ліва, чи вже пішов...
да и я бы вряд ли смогла б... но...жизнь сложная штука, это я поняла давно , а люди еще более сложнее в своих чувствах и целях, поэтому....знал бы прикуп , жил бы в сочи, не могу сказать как бы я поступила, хотя нет если бы с сестрой случилось размазала б для начала морально его на людях, а там уже по ситуации....
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   17 декабря 2012
А все-таки я так і зрозуміла, на чому базується вся ця потенційна мильна опера?
Якщо смс - то дурниця, забути й все.
Якщо хтось там (пів-лікарні) щось каже - то взяти їх за барки та чітко і ясно запитати, на основі чого вони роблять такі висновки? І так далі. Причому це повинен робити саме той, кому сказали, і виясняти зразу, а не мовчки слухати і йти собі, далі додумуючи.
Далі, якщо факти беззаперечні, то так саме прямо і чесно підійти до "обвинувачуваного" і так і запитати - мовляв, мені тут про тебе отаку і отаку фігню розказують, поясни мені, що відбувається? Все, далі буде зрозуміло, і що відбувається, і як діяти, - та хоча б по реакції зятя.
А дана описана ситуація (з додумуванням, довготривалими підозрами та перевіркою смс) більше схоже на те, що нездорові відносини й до того були, так що надалі все логічно. Може, треба б зайнятися оздоровленням відносин в цілому, а не у шпигунів грати?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 17 декабря 2012, 18:34
А все-таки я так і зрозуміла, на чому базується вся ця потенційна мильна опера?
Якщо смс - то дурниця, забути й все.
Якщо хтось там (пів-лікарні) щось каже - то взяти їх за барки та чітко і ясно запитати, на основі чого вони роблять такі висновки? І так далі. Причому це повинен робити саме той, кому сказали, і виясняти зразу, а не мовчки слухати і йти собі, далі додумуючи.
Далі, якщо факти беззаперечні, то так саме прямо і чесно підійти до "обвинувачуваного" і так і запитати - мовляв, мені тут про тебе отаку і отаку фігню розказують, поясни мені, що відбувається? Все, далі буде зрозуміло, і що відбувається, і як діяти, - та хоча б по реакції зятя.
А дана описана ситуація (з додумуванням, довготривалими підозрами та перевіркою смс) більше схоже на те, що нездорові відносини й до того були, так що надалі все логічно. Може, треба б зайнятися оздоровленням відносин в цілому, а не у шпигунів грати?
++
Мене взагалі дратують оці переноси пліток, натяки. Маєш що казати - кажи прямо чи мовчи як риба
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 17 декабря 2012, 18:34
А все-таки я так і зрозуміла, на чому базується вся ця потенційна мильна опера?
Якщо смс - то дурниця, забути й все.
Якщо хтось там (пів-лікарні) щось каже - то взяти їх за барки та чітко і ясно запитати, на основі чого вони роблять такі висновки? І так далі. Причому це повинен робити саме той, кому сказали, і виясняти зразу, а не мовчки слухати і йти собі, далі додумуючи.
Далі, якщо факти беззаперечні, то так саме прямо і чесно підійти до "обвинувачуваного" і так і запитати - мовляв, мені тут про тебе отаку і отаку фігню розказують, поясни мені, що відбувається? Все, далі буде зрозуміло, і що відбувається, і як діяти, - та хоча б по реакції зятя.
А дана описана ситуація (з додумуванням, довготривалими підозрами та перевіркою смс) більше схоже на те, що нездорові відносини й до того були, так що надалі все логічно. Може, треба б зайнятися оздоровленням відносин в цілому, а не у шпигунів грати?
тем более я поняла из рассказа, что это оля тоже работает там...или я ошиблась???, а если есть слухи про связь значит и должны знать с кем

smail

Имя: екатерина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 131
Регистрация: 01.04.2011
Заходил(а): 26.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
smail
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Евгеша 17 декабря 2012, 18:19
стоп, это извечная тема кто прав кто виноват есть такие мужики, что  что бы ты не делала как бы  не выглядела  они все равно пойдут налево, это их суть... и есть такие женщины ( не говорю конкретно о героине поста) а вообщем, которые готовы терпеть измены с  меркантильной точки зрения, нет квартиры, денег, боюсь остаться одна  с 1, 2, 3 мя детьми и терпит женщина и терпит, а может ее вообще устраивает что он пропадает чувствует себя виноватым но все равно живет и не уходит, сколько людей столько мнений, и на личную жизнь
А может быть такое,что она просто его, ЛЮБИТ!!!!!!!
Всегда кажется,что нас любят за то,что мы хороши.А не догадываемся,что любят нас оттого,что хороши те,кто нас любит. Л.Н.Толстой
wera

wera

Имя: вера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1211
Регистрация: 19.07.2010
Заходил(а): 01.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0979713779
wera
VIP пользователь
   17 декабря 2012
если ваша сестра пойдёт на корпоратив, то это её мужу только может быть не интересно! а не ей если она не пойдёт! я бы очень задумалась , если бы меня муж отговаривал пойти на такое мероприятие! пусть обязательно идёт! сделает красивую причёску, макияж и , плюс красивое платье, и порхает возле него весь вечер, а та дамочка пусть смотрит на счастливую семью и завидует
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Китиха 17 декабря 2012, 18:30
  Моя мама півжиття мовчала про зради мого колишнього чоловіка і я їй вдячна, що вона не отруювала моє життя і не вона стала причиною розлучення.

Зло неизбежно, но горе тому, кто его приносит в мир (с)
Я би вважала злом теревені на пустому місці, якщо б мама, чи свекруха самі собі придумали і патякають, з "благою" метою, щоб уберегти "донечку" чи "синочку".

Я би подякувала мамі за те, що вона мені розказала, і засмутилася б якщо вона мовчала, знаючи про реальну зраду. І не вважала би маму причиною розлучення.

Просто у кожного власна думка=)

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Китиха 17 декабря 2012, 18:32
А Ви впевнені, що людину ситуація не влаштовує? І потім ця людина з ненавистю до Вас не скаже - хто тебе просив лізти зі своєю правдою?
Загалом, я знаю думку про такі ситуації усіх моїх близьких. Тому що ми близькі і обговорювали такі питання. Тому я знаю, хто хотів би дізнатися, а хто ні.
А якби не знала, то в звичайній дівчячій бесіді це виявила.


Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 jozh 17 декабря 2012, 18:34
А все-таки я так і зрозуміла, на чому базується вся ця потенційна мильна опера?
Якщо смс - то дурниця, забути й все.
Якщо хтось там (пів-лікарні) щось каже - то взяти їх за барки та чітко і ясно запитати, на основі чого вони роблять такі висновки? І так далі. Причому це повинен робити саме той, кому сказали, і виясняти зразу, а не мовчки слухати і йти собі, далі додумуючи.
Далі, якщо факти беззаперечні, то так саме прямо і чесно підійти до "обвинувачуваного" і так і запитати - мовляв, мені тут про тебе отаку і отаку фігню розказують, поясни мені, що відбувається? Все, далі буде зрозуміло, і що відбувається, і як діяти, - та хоча б по реакції зятя.
А дана описана ситуація (з додумуванням, довготривалими підозрами та перевіркою смс) більше схоже на те, що нездорові відносини й до того були, так що надалі все логічно. Може, треба б зайнятися оздоровленням відносин в цілому, а не у шпигунів грати?
Я саме такий план дій і пропоную автору.
А як поступити далі вирішувати за ситуацією.

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 wera 17 декабря 2012, 18:40
если ваша сестра пойдёт на корпоратив, то это её мужу только может быть не интересно! а не ей если она не пойдёт! я бы очень задумалась , если бы меня муж отговаривал пойти на такое мероприятие! пусть обязательно идёт! сделает красивую причёску, макияж и , плюс красивое платье, и порхает возле него весь вечер, а та дамочка пусть смотрит на счастливую семью и завидует
зачем возле него??? мужчины уходят налево зачастую когда???? когда им кажется что на жену кроме него никто и не глянет, и никому она не нужна, да и женщине нужно почувствоать себя красивой  женщиной не только в глазах мужа, а всех присутствующих мужиков, так что, все то что сказали вы , но только не возле него , а отдельно,тем более он дал понять что ИМ  ТАМ ВДВОЕМ  будет не интересно
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 smail 17 декабря 2012, 18:40
А может быть такое,что она просто его, ЛЮБИТ!!!!!!!
может БЫТЬ,  а может и НЕТ, любить человека который тебя предал??? ибо измена есть предательство, если она глубже покопается то поймет почему с ним живет, вряд ли любовь, тем более любовь живет первые три года, помоему..... 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   17 декабря 2012
Цитата: #10034 Сумерки 17 декабря 2012, 18:46
Загалом, я знаю думку про такі ситуації усіх моїх близьких. Тому що ми близькі і обговорювали такі питання. Тому я знаю, хто хотів би дізнатися, а хто ні.
А якби не знала, то в звичайній дівчячій бесіді це виявила.

Мій життєвий досвід та спостереження підказують скептично-іронічно відноситися до теоретичного "бажання знати"))))
Просматривают эту тему:

Forum